Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu jau pa lielam tā situācija nav nevienam izdevīga.
Tāpēc jau saprāts pa lēnam pārņem virsroku pār emocijām.Jau gadiņus 5 atpakaļ šeitan rakstīju,ka Krima atvienosies un Donbas dabūs zināmu autonomiju.Tā arī būs...
17.decembris 2019, 00:04 | links
 
Malgomajfisk [16.12.19]: Ventilators sāk darboties...:D
Vienkārši besī tie idioti, kas karina visādas birkas latviešiem, latvieši vergi, latvieši tādi un šitādi.
Latvieši ir OK, jo spējuši izdzīvot un saglabāties, neskatoties uz visiem sūdiem, kas ir gājuši pāri un bijuši šai zemē..
17.decembris 2019, 00:03 | links
 
Malgomajfisk [16.12.19]: Ventilators sāk darboties...:D
Latvieši ir normāla un adekvāta tauta, tikai biški prăti sapisti okupācijas laikā, bet atrodas kaut kāds smerdelis joziks, kas noliek visu tautu.
17.decembris 2019, 00:00 | links
 
Malgomajfisk [16.12.19]: Ventilators sāk darboties...:D
Bet kāda mărrutka pēc jāraksta tăds sūds?
16.decembris 2019, 23:58 | links
 
Malgomajfisk [16.12.19]: Kaut gan samitā netika panākti konkrēti mierizlīguma risinājumi,kopumā tas vērtējams kā būtisks solis konflikta noregulējamam. Pirmkārt pats fakts,ka divas konfliktā iesaistītās puses tiekās un un vēlas risināt šo jautājumu miermīlīgā ceļā veicot pārrunas,jau liecina uz to,ka abas puses vēlas reiz pielikt tam punktu.Protams ,ka sarunu gaitā katra puse vēlēsies to deķīti pavilkt uz savu pusi...Jau kādu laiciņu atpakaļ biju prognozējis,ka Zeļenskis ir reāli domājošs džeks un panāks mierizlīgumu.Par galīgo variantu vēl pāragri spriest,bet ledus ir izkustējies un tas ir labi...
Domā, utainajiem ir vajadzība kaut ko risināt? Atšķirībā no ukraiņiem, krieveļiem ir izdevīga patreizējā situācija. Un cik dzirdēju, tad sarunas brīžiem esot gājušas augstos toņos.
16.decembris 2019, 23:57 | links
 
Ventilators sāk darboties...:D
16.decembris 2019, 23:55 | links
 
Jozis2 [16.12.19]: Zelenskim, vismaz tā izskatās no malas, ir laimējies ar savu tautu, tur ir vismaz, manuprāt, 80% īsti ukraiņi pēc izcelšanās. Līdz ar to pastāv šī nacionālā solidaritāte.
Kā ir Latvijā? Cik tad Latvijā ir palikuši tīri etniskie latvieši?
Uz pirkstiem tos var saskaitīt, jo liela daļa ir devusies trimdā, nespējot izturēt šeit dzīvojošo, padomju laikā radīto latviešu-krievu, vai otrādi, krievu-latviešu, tagad Latvijas pilsoņu, latviski runājošu, bet faktiski bastardu, nevis latviešu, izrīkošanos politikā.
Un šādi politiķi nav vajadzīgi kā suga. Viņus var, tāpat kā zāli, pļaut kaut divreiz dienā, no tā nekas nemainīsies.
Tautai, lai attīstītos, ir vajadzīgi savu interešu pārstāvji, kuri pilda tautas gribu, ir atsaucami, un, vajadzības gadījumā arī tiesājami. Tas būtu īsti latviski.
Bet, ņemot vērā ievērojamo mongoļu asiņu piejaukumu šeit esošajiem, līdz tam diezin vai tiksim, vismaz ne tik drīz. Kā paši redzam - nodevības notiek gandrīz katru dienu, un tās jau tiek uztverta kā norma.
Jozik, ko nu dirs. Tupais mongolis, ibio. Labāk būtu nerakstījis šădu sūdu...
16.decembris 2019, 23:51 | links
 
Jozi, ir tev daļēja taisnība.Bet manuprāt tikai daļēja..Jo esmu pārliecināts,ka ar naidu neko pozitīvu sasniegt nav iespējams.Tikai ar pozitīvu piemēru un labestību var iegūt potenciālā pretinieka domāšanas izmaiņu.Sākumā ar pīrāgu jāpacienā,pēčāk ja ir nepateicīgs, arī siksniņa jāparāda...
Domāju ka tās mongoļu asinis nebūs pie tās vainas izšķirošās.Paskaties kādi deguni ir pārsvarā tikuši pie tās teikšanas,mongoļu vaipstus dadz nesaskatu...:)
16.decembris 2019, 23:48 | links
 
Zelenskim, vismaz tā izskatās no malas, ir laimējies ar savu tautu, tur ir vismaz, manuprāt, 80% īsti ukraiņi pēc izcelšanās. Līdz ar to pastāv šī nacionālā solidaritāte.
Kā ir Latvijā? Cik tad Latvijā ir palikuši tīri etniskie latvieši?
Uz pirkstiem tos var saskaitīt, jo liela daļa ir devusies trimdā, nespējot izturēt šeit dzīvojošo, padomju laikā radīto latviešu-krievu, vai otrādi, krievu-latviešu, tagad Latvijas pilsoņu, latviski runājošu, bet faktiski bastardu, nevis latviešu, izrīkošanos politikā.
Un šādi politiķi nav vajadzīgi kā suga. Viņus var, tāpat kā zāli, pļaut kaut divreiz dienā, no tā nekas nemainīsies.
Tautai, lai attīstītos, ir vajadzīgi savu interešu pārstāvji, kuri pilda tautas gribu, ir atsaucami, un, vajadzības gadījumā arī tiesājami. Tas būtu īsti latviski.
Bet, ņemot vērā ievērojamo mongoļu asiņu piejaukumu šeit esošajiem, līdz tam diezin vai tiksim, vismaz ne tik drīz. Kā paši redzam - nodevības notiek gandrīz katru dienu, un tās jau tiek uztverta kā norma.
16.decembris 2019, 23:14 | links
 
Cars tautai, kas gadsimtiem dzīvojusi zem tā aizgādniecības,tāpat kā batjuška kancelē, ir vajadzīgs.Nāks laiks, un jebkurš cars tiks nomests vēstures meslainē...
16.decembris 2019, 23:00 | links
 
Glups nav,būs jau labi...

Malgomajfisk, 16.decembris 2019, 22:49


Tik pēc cara nomaiņas, varbūt...
16.decembris 2019, 22:52 | links
 
Glups nav,būs jau labi...
16.decembris 2019, 22:49 | links
 
Notikusi ukrainas un krievijas prezidentu tikšanās normandijas formāta ietvaros.Kas jauns,kādas atsauksmes?

Malgomajfisk, 16.decembris 2019, 20:35

Vai t' pliči nemaz ij nenāk iekš SWE?:)
Atsauksmes nav nekādas un būt nevar, tauta prezi vēro...

skutans, 16.decembris 2019, 22:28


Prezis nav glups, zin kā dažam labam izgāja...
16.decembris 2019, 22:31 | links
 
Notikusi ukrainas un krievijas prezidentu tikšanās normandijas formāta ietvaros.Kas jauns,kādas atsauksmes?

Malgomajfisk, 16.decembris 2019, 20:35


Vai t' pliči nemaz ij nenāk iekš SWE?:)
Atsauksmes nav nekādas un būt nevar, tauta prezi vēro...
16.decembris 2019, 22:28 | links
 
Kaut gan samitā netika panākti konkrēti mierizlīguma risinājumi,kopumā tas vērtējams kā būtisks solis konflikta noregulējamam. Pirmkārt pats fakts,ka divas konfliktā iesaistītās puses tiekās un un vēlas risināt šo jautājumu miermīlīgā ceļā veicot pārrunas,jau liecina uz to,ka abas puses vēlas reiz pielikt tam punktu.Protams ,ka sarunu gaitā katra puse vēlēsies to deķīti pavilkt uz savu pusi...Jau kādu laiciņu atpakaļ biju prognozējis,ka Zeļenskis ir reāli domājošs džeks un panāks mierizlīgumu.Par galīgo variantu vēl pāragri spriest,bet ledus ir izkustējies un tas ir labi...
16.decembris 2019, 22:24 | links
 
Malgomajfisk [16.12.19]: Notikusi ukrainas un krievijas prezidentu tikšanās normandijas formāta ietvaros.Kas jauns,kādas atsauksmes?
Likšot tevi par daunbasas prezi :)
16.decembris 2019, 21:23 | links
 
Notikusi ukrainas un krievijas prezidentu tikšanās normandijas formāta ietvaros.Kas jauns,kādas atsauksmes?
16.decembris 2019, 20:35 | links
 
ar to niku ir ta.es kadreiz foruma ienacu tikai palasit ko zeni labu raksta.pats ta teikt sedeju ena.tad viena reize puikas saka cepties par butem.un ta teikt izsauca kadu profesionalo zvejnieku izskaidrot situaciju.ta ka neviens cits neatsaucas,vai nu nelasa forumu,vai bail,ka neaprej,nacas man uznemties so nepateicigo misiju.ta ka viens mans kolegis bija bija pieregistrejies ar sava kuga vardu,es nesaku neko fantazet un gaju to pasu celu."Bjorgvin Senior" ta sauca manu kugi.ar vinu es ta mazliet paceloju pa pasauli.par tiem amisiem. nu tie kas dzivo pamatteritorija ir drosmigi tikai Holivudas filmas. viniem nav neka kopiga ar Alaskas iedzivotajiem. ja nu vienigi karogs.
16.decembris 2019, 20:32 | links
 
badapiicka.sveiks D-pils makskerniek.mes vasaras esam kolegi.varbut kadreiz satiksimies kaut kur tas puses udenos.tavs jautajums ir pamatots un logisks.kad es par tam patrulam uzzinaju ari ap dusu ta jocigi bija.es neesmu no bailigajiem,bet uz sitadu pasakumu noteikti neparakstitos.ar pliku materialo stimulu laikam butu par maz.kaut gan tas materialais ir maktens.te ir janem vera militarpersonu psihologija un domasana.velme parvaret izaicinajumu,izcelties.but varonim.nu skatamies cik militaristu(ari no Latvijas)dodas uz karstajiem punktiem.nu turienes ari ir iespeja atgriezties cinka kaste.nu tajas patrulas dodas pieredzejusi un labi apmaciti dzeki.protams brivpratigi. nu musdienas informaciju parasti smelas no interneta.nu varu pateikt,ka informacija ir ta teikt ieguta uz vietas.es pats esmu stradajis Grenlande.esmu iepazinies ar daudziem interesantiem cilvekiem.mums uz kuga stradaja vietejas kompanijas parstavji visu laiku.ka ari vinu zinatnieki.ihtiologi.apstradaja informaciju par zivim un gatavoja rekomendacijas nakamo gadu zvejas kvotam.vel Grenlande dzivo vienigais tur mitosais latvietis - Ivars Silis.zinatnieks,ekozinatnieks,balto lacu mednieks un velak to pasu lacu aizstavis,rakstnieks,korespondents un fotografs. vina foto izstades ir bijusas ari Riga.loti interesants cilveks.bija gods iepazities personigi. vispar pec maniem noverojumiem tie ziemelnieki ir drosmigaki par eiropiesiem.un atklati runajot reizem loti vieglpratigi izturas pret savu veselibu un dzivibu.nu tie pasi Alaskas "krumu cilveki". paskaties un reizem liekas -nu nafig tas cilvekam vajadzigs.var tacu dzīvot vieglak un vienkarsak.

Bjorgvins, 16.decembris 2019, 14:08

ā, ja reiz strādāts Grenlandē, tad jau arī niks tev ļoti piemērots:) Thumbs up! Es ir bijis somos, dāņos nav gadījies.
Nu, par saskriešanos mīkstā ūdens sezonā dpils pusē- padod ziņu, varbūt kādureiz varam kādu fīderpartiju vai ko citu saštukot.
Ziemeļniekiem, kā sacīt, sava valhalla, tāpēc šie nemīž, zin kā. Atceros kaut kad pasen jūtubē skatījos video par filmas Brat2 filmēšanu ASV- režisors Balabanovs(ja nemaldos)bieži pieminēja, kā amerikāņi visulaiku riktējās, lai visur droši, drošība, drošības noteikumi, bet krievs operators piesienas ar striķīt pie auto un filmē braucošo fūri, amerikāņi šokējas kā tā varot ;)) Ir zināms pofigisms, jā.
16.decembris 2019, 18:42 | links
 
badapiicka.sveiks D-pils makskerniek.mes vasaras esam kolegi.varbut kadreiz satiksimies kaut kur tas puses udenos.tavs jautajums ir pamatots un logisks.kad es par tam patrulam uzzinaju ari ap dusu ta jocigi bija.es neesmu no bailigajiem,bet uz sitadu pasakumu noteikti neparakstitos.ar pliku materialo stimulu laikam butu par maz.kaut gan tas materialais ir maktens.te ir janem vera militarpersonu psihologija un domasana.velme parvaret izaicinajumu,izcelties.but varonim.nu skatamies cik militaristu(ari no Latvijas)dodas uz karstajiem punktiem.nu turienes ari ir iespeja atgriezties cinka kaste.nu tajas patrulas dodas pieredzejusi un labi apmaciti dzeki.protams brivpratigi. nu musdienas informaciju parasti smelas no interneta.nu varu pateikt,ka informacija ir ta teikt ieguta uz vietas.es pats esmu stradajis Grenlande.esmu iepazinies ar daudziem interesantiem cilvekiem.mums uz kuga stradaja vietejas kompanijas parstavji visu laiku.ka ari vinu zinatnieki.ihtiologi.apstradaja informaciju par zivim un gatavoja rekomendacijas nakamo gadu zvejas kvotam.vel Grenlande dzivo vienigais tur mitosais latvietis - Ivars Silis.zinatnieks,ekozinatnieks,balto lacu mednieks un velak to pasu lacu aizstavis,rakstnieks,korespondents un fotografs. vina foto izstades ir bijusas ari Riga.loti interesants cilveks.bija gods iepazities personigi. vispar pec maniem noverojumiem tie ziemelnieki ir drosmigaki par eiropiesiem.un atklati runajot reizem loti vieglpratigi izturas pret savu veselibu un dzivibu.nu tie pasi Alaskas "krumu cilveki". paskaties un reizem liekas -nu nafig tas cilvekam vajadzigs.var tacu dzīvot vieglak un vienkarsak.
16.decembris 2019, 14:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager