Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
Artx..
Tev tāds stresains garīgais. Es saprotu, tādam mudakam kāds esi tu, varētu arī būt problēmas ar šo visu. Tu sarunā bērnišķīgas muļķības, parādot savas ierobežotās zināšanas un sekli saprašanu, bet kad tevi oponē, tu tik slimīgi reaģē un centies izlist no mēsliem, kuros sēdi! Tak atslābinies, bērniņ! Tas normali, ka ir arī tadi muļķīši, kā tu. Visi nevar būt normali..., kurš tad uz asinizatora tad strādās!:))
Un ja galīgi nevari izturēt un aiz spiediena jau acis sarkanas, sarunā ar Abavnieciņu un nolaid uz līdaku, noņem stresu!:)))
15.decembris 2019, 23:05 | links
 
Artx [15.12.19]: Cope72 [9:07]: Artx [Vakar]: Tfu uz Tevi dumiķi.Artx,
Tu tāds liels gramatikas speclists, noradi man uz kļūdām, bet nejēdz pats uzrakstīt bez kļūdām?
Tev būtu jāzin, ka aiz vārdiņa "Tevi" , šajā tavā teikumā ir jaliek komatiņš!
Izskatās, ka tu pat pats sev nevari uzticēties! :)))Patīk tas, kā Tu skrien man pakaļ :D Turpini dumiķi :D :D Un vēl- paprasi skolotājam naudu atpakaļ. Vecākiem atvainojies, par to, ka Tu tāds neadekvāts. Un neaizmirsti pierakstīties pie ārsta sklandrausi, ziņas nāk, ka baltai lapai termiņš beidzies vai ne Raiti? :) Un Hospitāļu ielas dzīvokli aizbrauc apraudzīt, citādi sen neesi manīts tur. Raitis- kas ir cope72, mums ir cilvēks ar tieksmi uz agresiju. Ne velti bijusī draudzene iesniegumu policijā par viņu rakstīja, saistībā ar roku pacelšanu :) Paldies par šo visu saki saviem draugiem, kas mētājas ar Tavas dzīves pagātni :)
Vai tu, puisīt nav sabojāta kredītvēsture? Ja nav, tad puedāvāju tev uzlimt uz derībām! 5000 eur, katrs liekam galdā! Ja es esmu Raitis, tad visa nauda tava. Ja nē, tad tu esi lohs un visa nauda mana! Kaut vai rītdien!
Es zinaju, ka tu esi viens mazs, tukls pamuļķīts, bet neviens pat iedomaties nevareja, ka esi tāds mudaks!:)))))))
Te nedaudz sagribējās salīdzināt tevi ar kādu citu šī paša portāla pesonāžu-pēdzini, kurš mani pat īrijā atrada, bet tomer apdirsās. Tagat apdirsies tu, mazo pampālīt!
Karoče. Par vārdiem jāatbild, vai ne, puikiņ Artx.! Esi gatavs likt galdā?
15.decembris 2019, 22:57 | links
 
Nepiekrītu tikai vienā aspektā- jo domāju, ka ar migrantiem, pārprasto toleranci(un neomarksismu kopumā) Eiropa sevi tiešām nolemj ja ne bojāejai, tad ļoti smagām sekām pilnīgi noteikti. Par visu pārējo +++
15.decembris 2019, 22:48 | links
 
Cope72 [15.12.19]: Artx [Vakar]: Tfu uz Tevi dumiķi.Artx,
Tu tāds liels gramatikas speclists, noradi man uz kļūdām, bet nejēdz pats uzrakstīt bez kļūdām?
Tev būtu jāzin, ka aiz vārdiņa "Tevi" , šajā tavā teikumā ir jaliek komatiņš!
Izskatās, ka tu pat pats sev nevari uzticēties! :)))
Patīk tas, kā Tu skrien man pakaļ :D Turpini dumiķi :D :D Un vēl- paprasi skolotājam naudu atpakaļ. Vecākiem atvainojies, par to, ka Tu tāds neadekvāts. Un neaizmirsti pierakstīties pie ārsta sklandrausi, ziņas nāk, ka baltai lapai termiņš beidzies vai ne Raiti? :) Un Hospitāļu ielas dzīvokli aizbrauc apraudzīt, citādi sen neesi manīts tur. Raitis- kas ir cope72, mums ir cilvēks ar tieksmi uz agresiju. Ne velti bijusī draudzene iesniegumu policijā par viņu rakstīja, saistībā ar roku pacelšanu :) Paldies par šo visu saki saviem draugiem, kas mētājas ar Tavas dzīves pagātni :)
15.decembris 2019, 21:09 | links
 
Urmaas,auu,tavām ambīcijām vieta šajā sadaļā...)
15.decembris 2019, 19:51 | links
 
par tiem Alaskas "krumu cilvekiem".tas, ka tiek materiali atbalstiti so ziemelu teritoriju iedzivotaji, nav nekas jauns.un ne tikai ASV. visas valstis,kuram ir teritorijas aiz polara loka ir ieinteresetas tas apgut.un bez materala stimula tur ta ipasi publiku neaizmanisi.parak skarbi tie apstakli.uldin,tu pielietoji izteicienu - ta nav Krievija. diemzel ari Krievija pielieto ne tikai patagas ( aizved uz turieni katordzniekus),bet ari piradzina versiju.algas stipri lielakas,stazs pensijai vismaz 1 pret 2.ja esi zinamu laiku tur nostradajis vai nodienejis - prieksrocibas iegut dzivokli kada pilsetina Krievijas eiropeiskaja dala. un iespejams vel kāds mazakas prieksrocibas.nu teiksim Danijai ari ir jamaksa par savu ziemelu teritoriju.Grenlandes pamatiedzivotajiem ir tiesibas studet pat visprestizakaja Kopenhagenas universitate par velti.parastam danim tas izmaksa krietnu kronu cupinu.Danija visai pasaulei megina pieradit,ka ir spejiga kontrolet Grenlandes robezas.2 miljoni kvadratkilometru,parsvara sniega un ledus.visu laiku saja ledus valstiba dodas patrulas "Siriuss". katra patrula sastav no 2 danu virsserzantiem un un sunu pajuga.( meginaja motorizeties.nesanaca.vairak letalu iznakumu.) apmeram puse no patrulam neatgriezas.toties tas kuram paveicas pec pusgada dienesta var nopirkt glitu majinu Kopenhagenas piepilseta.bez kredita.ta ka uzturet ziemelu teritorijas visur ir dargs prieks.

Bjorgvins, 15.decembris 2019, 11:24

apmēram puse neatgriežas??? Bitīt matos... kādam jabūt stimulam, lai, zinot sādu statistiku, tomēr tur dotos?...
15.decembris 2019, 15:59 | links
 
par tiem Alaskas "krumu cilvekiem".tas, ka tiek materiali atbalstiti so ziemelu teritoriju iedzivotaji, nav nekas jauns.un ne tikai ASV. visas valstis,kuram ir teritorijas aiz polara loka ir ieinteresetas tas apgut.un bez materala stimula tur ta ipasi publiku neaizmanisi.parak skarbi tie apstakli.uldin,tu pielietoji izteicienu - ta nav Krievija. diemzel ari Krievija pielieto ne tikai patagas ( aizved uz turieni katordzniekus),bet ari piradzina versiju.algas stipri lielakas,stazs pensijai vismaz 1 pret 2.ja esi zinamu laiku tur nostradajis vai nodienejis - prieksrocibas iegut dzivokli kada pilsetina Krievijas eiropeiskaja dala. un iespejams vel kāds mazakas prieksrocibas.nu teiksim Danijai ari ir jamaksa par savu ziemelu teritoriju.Grenlandes pamatiedzivotajiem ir tiesibas studet pat visprestizakaja Kopenhagenas universitate par velti.parastam danim tas izmaksa krietnu kronu cupinu.Danija visai pasaulei megina pieradit,ka ir spejiga kontrolet Grenlandes robezas.2 miljoni kvadratkilometru,parsvara sniega un ledus.visu laiku saja ledus valstiba dodas patrulas "Siriuss". katra patrula sastav no 2 danu virsserzantiem un un sunu pajuga.( meginaja motorizeties.nesanaca.vairak letalu iznakumu.) apmeram puse no patrulam neatgriezas.toties tas kuram paveicas pec pusgada dienesta var nopirkt glitu majinu Kopenhagenas piepilseta.bez kredita.ta ka uzturet ziemelu teritorijas visur ir dargs prieks.
15.decembris 2019, 11:24 | links
 
mjuniors [15.12.19]: Kā es redzu šeit komentētājus. Cīņa ar sevi (gaisu), un kaifot kāds es ir kruts! :))
Vispār jau cīņās to sauc nevis par cīņu ar sevi, bet gan par cīņu ar ēnu!
15.decembris 2019, 09:20 | links
 
Kā es redzu šeit komentētājus. Cīņa ar sevi (gaisu), un kaifot kāds es ir kruts! :))
15.decembris 2019, 09:16 | links
 
Artx [14.12.19]: Tfu uz Tevi dumiķi.
Artx,
Tu tāds liels gramatikas speclists, noradi man uz kļūdām, bet nejēdz pats uzrakstīt bez kļūdām?
Tev būtu jāzin, ka aiz vārdiņa "Tevi" , šajā tavā teikumā ir jaliek komatiņš!
Izskatās, ka tu pat pats sev nevari uzticēties! :)))
15.decembris 2019, 09:07 | links
 
Artx [14.12.19]: Cope72 [Vakar]: Artx [10:38]: Jozis2 [10:03]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )Ja tev, jaunieti Artx, būtu kaut nedaudz zināšanu un saprašanas, tad tu ļoti labi zinātu, ka jebkurš cilvēks savā dzīvē ir samaksājus tij daudz nodokļos, ka aizejot pensijā, reti kurš to atgūst! Tā pēc , ja esi dumjš un maziglītots, tad labāk paklusē un neizrādi to! :)Atvaino, nespēju uzticēties tavam viedoklim, jo pat vārdu- “tāpēc” raksti ar kļūdām, nu kur vēl tālāk... Un Tu kādam atļaujies pārmest par zināšanām? Tfu uz Tevi dumiķi.
Klauns tu biji un klauns arī paliksi. Man, protams ir ļoooooti svarīgi, vai tu, gailēn, uzticies vai neuzticies manam viedokim! :))
Mana rakstītā mērķis nebija tavas uzticēšenās iegūšana, bet gan parādīt kāds tu neizglītots un dumjš puišelis esi, ja raksti tādas muļķības! Un tu to ļoti labi saprati! Sajēgas tev nav vairāk kā trešklasniekam, ja tu vari pensionāram knābt, ka viņš dzīvo no jauniešu nodokļiem!
Un tas, ka tu aizstāvies, norādot uz pareizrakstības kļūdām, tavu tupumu tikai dubulto!
Jauku tev trešo adventi, mazo donkihotiņ!
Neaizmirsti ar šo manu rakstīto sizkriet papinkšķēt adminam uz pleca! :)))
15.decembris 2019, 08:57 | links
 
Nesen uzzināju interesantu lietu. Skatos krāsainajā televizorā Discovery un rāda “Krūmu ļaudis”. Pie sevis domāju, “na kakije šiši” viņi savas dienas velk. Izrādās, visi Aļaskā deklarēti dzīvojošie saņem dividentes no Aļaskā iegūtas naftas.
Ja melo šis TV kanāls, tad arī es.

BrunoL, 14.decembris 2019, 12:29


Saņem gan, bet nu galīgi tās nav naudas, kas kaut ko izteiktu Aļaskā, kas ir viens no pašiem dārgākajiem štatiem pēc patēriņa preču cenām.
Summas variējas pa gadiem, apmēram 1500-2000$ gadā uz deguna. Protams, tas arī galīgi nav slikti "na haļavu", taču salīdzinājumā sanāk apmēram tā, ka ja mums izmaksātu reizi gadā nu kādus ~200-300EUR.

Tā kā visi tie šovu dalībnieki galīgi nu nedzīvo no tām "dividendēm". Tieši tie, kas piedalās šovos, kā reizi visvairāk saņem par šo dalību, uz purna tiek minēti cipari 8000-15000$ par epizodi.

https://www.distractify.com/p/how-much-alaskan-bush-family-get-paid

Domāju ka visiem zeltračiem, krabju zvejniekiem, māju cēlājiem utt. noteikti nav mazāk. Tas ir viņu ienākums, kam kā papildus naudiņa, kam kā ļoti neslikta pamata alga.
15.decembris 2019, 00:48 | links
 
Cope72 [14.12.19]: Abavnieks [1:46]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teiktAbavniek,
Kā tieši tu domā apjāt....? :)
Daži ,, latviešu pilsoņi,, kārtējo reizi api..... tautu un visi ir balti un pūkaini, bet LM ap 60 miljoniem zaudēti un neviens ,, nav vainīgs,,. :) Diez ko intelekta invalīdi par to teiks, ka krievi un Saskaņa vainīgi?
:DDDD
14.decembris 2019, 23:51 | links
 
Cope72 [14.12.19]: Artx [10:38]: Jozis2 [10:03]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )Ja tev, jaunieti Artx, būtu kaut nedaudz zināšanu un saprašanas, tad tu ļoti labi zinātu, ka jebkurš cilvēks savā dzīvē ir samaksājus tij daudz nodokļos, ka aizejot pensijā, reti kurš to atgūst! Tā pēc , ja esi dumjš un maziglītots, tad labāk paklusē un neizrādi to! :)
Atvaino, nespēju uzticēties tavam viedoklim, jo pat vārdu- “tāpēc” raksti ar kļūdām, nu kur vēl tālāk... Un Tu kādam atļaujies pārmest par zināšanām? Tfu uz Tevi dumiķi.
14.decembris 2019, 23:35 | links
 
Kāda ir tā sabiedrība - tāda arī runāšana.
Ja izskan pārsvarā vārdi - es, man, apjāt, piečakarēt, ignorēt, tad kur ir tā copmaņu sabiedrība, kas šajā vietā spētu teikt - mēs, mums, padalīsimies pieredzē, atbalstīsm viens otru, neļausim šo zēnu X apčekarēt, tā varētu turpināt.
Nav! Tie, kuri varbūt tā domā, klusē, vai jau savās domubiedru grupās tā arī dara, atbalsta viens otru. Taču šeit iznākt nevēlas, jo 90 procentos ventilators garantēts.
Jūtīgākie vispār aiziet no foruma, visticamāk, uz neatgriešanos.
14.decembris 2019, 15:33 | links
 
Abavnieks [14.12.19]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt
Abavniek,
Kā tieši tu domā apjāt....? :)
14.decembris 2019, 15:06 | links
 
Artx [14.12.19]: Jozis2 [10:03]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )
Ja tev, jaunieti Artx, būtu kaut nedaudz zināšanu un saprašanas, tad tu ļoti labi zinātu, ka jebkurš cilvēks savā dzīvē ir samaksājus tij daudz nodokļos, ka aizejot pensijā, reti kurš to atgūst! Tā pēc , ja esi dumjš un maziglītots, tad labāk paklusē un neizrādi to! :)
14.decembris 2019, 15:02 | links
 
Kur nu. Šad tad, ja REN TV neko jēdzīgu nerāda:)
Par zeltračiem (Gold Rush) daudz interesantāk.
14.decembris 2019, 12:54 | links
 
Ja melo šis TV kanāls, tad arī es.

BrunoL, 14.decembris 2019, 12:29


Nemelo, tas sen zināms fakts. To dok. šovu par dīvaino ģimenīti Alaskan Bush People kaut kad pirms pāris gadiem paskatījos, riktīgi ķerti :) Nupat palūrēju johaidī jau 10.sezona, man apnika liekas jau 3., skaties visas?
14.decembris 2019, 12:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager