Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nesen uzzināju interesantu lietu. Skatos krāsainajā televizorā Discovery un rāda “Krūmu ļaudis”. Pie sevis domāju, “na kakije šiši” viņi savas dienas velk. Izrādās, visi Aļaskā deklarēti dzīvojošie saņem dividentes no Aļaskā iegūtas naftas.
Ja melo šis TV kanāls, tad arī es.

BrunoL, 14.decembris 2019, 12:29
tā ir,nav jau krievija:)
14.decembris 2019, 12:32 | links
 
Nesen uzzināju interesantu lietu. Skatos krāsainajā televizorā Discovery un rāda “Krūmu ļaudis”. Pie sevis domāju, “na kakije šiši” viņi savas dienas velk. Izrādās, visi Aļaskā deklarēti dzīvojošie saņem dividentes no Aļaskā iegūtas naftas.
Ja melo šis TV kanāls, tad arī es.
14.decembris 2019, 12:29 | links
 
Attiecies pret otru tā kā vēlies lai viņš attiektos pret tevi! :)
Ja ievērot šo, tad šajā sadaļā ir pulkā mazohistu!
14.decembris 2019, 11:41 | links
 
Jozis2 [14.12.19]: Jozis2 [37m]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )

Artx, 14.decembris 2019, 10:38

Puisīt! Ja neko par mani nezini, tad tā vienkārši vismazāk vajag plāpāt. Un ar savu nodokļu naudiņu vari iet slaidi ieskrieties.
Ja būtu tas vecums, un tikai ar to būtu jāiztiek, tad par braukšanu kā tādu, un vēl uz copi sen būtu jāaizmirst. To vēl joprojām nesaproti ne pats, ne arī tie ''jaunieši'', kuri sēž saeimā, arī Rīgas Domē. Un tā jau ir liela nelaime.
Paskat, Rīgas namu pārvaldnieks, 69 000 Eur, tajā skaitā, arī pensionāru iemaksātās naudas noballēti, 6 miljoni ielikti ''savējo'' bankā, un tu tū.
Un jaunietis, kurš tur tajā RNP ir pie stūres, uzskata, ka tas ir normāli. Tad, ko labu var te pateikt, jaunieti?
Neesi izredzētais, tā pat pienāks Tev tas smilšu biršanas laiks, kad ar kāru aci skatīsies, kurš jaunietis palaidīs pakaļu piemest autobusā. Tā kā cieni citus un citi cienīs Tevi vecais.
14.decembris 2019, 11:38 | links
 
Jozis2 [37m]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )

Artx, 14.decembris 2019, 10:38


Puisīt! Ja neko par mani nezini, tad tā vienkārši vismazāk vajag plāpāt. Un ar savu nodokļu naudiņu vari iet slaidi ieskrieties.
Ja būtu tas vecums, un tikai ar to būtu jāiztiek, tad par braukšanu kā tādu, un vēl uz copi sen būtu jāaizmirst. To vēl joprojām nesaproti ne pats, ne arī tie ''jaunieši'', kuri sēž saeimā, arī Rīgas Domē. Un tā jau ir liela nelaime.
Paskat, Rīgas namu pārvaldnieks, 69 000 Eur, tajā skaitā, arī pensionāru iemaksātās naudas noballēti, 6 miljoni ielikti ''savējo'' bankā, un tu tū.
Un jaunietis, kurš tur tajā RNP ir pie stūres, uzskata, ka tas ir normāli. Tad, ko labu var te pateikt, jaunieti?
14.decembris 2019, 11:28 | links
 
jančuks tas īstais viedais,staigā ar viltotu 20 eiro banknoti un mēģna iesmērēt kadai nelaimīgai pārdevējai,tādu otru mērgli vēl tik jāpameklē.Bet tas izskaidro ka tik dedzīgi aizstāv aivariņu,žuļiks savējos saprot un ciena
14.decembris 2019, 10:54 | links
 
Jozis2 [14.12.19]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!
Izrādi nelielu cieņu jauniešiem, no viņu nodokļiem, Tu pērc sev rumpjmaizi un uz copi braukā, ( es par pensiju )
14.decembris 2019, 10:38 | links
 
Jozis2 [14.12.19]: Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46

Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!
Labrīt.

Tagad apbižojos :(
14.decembris 2019, 10:36 | links
 
 
Jozis2 [Vakar]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt

Abavnieks, 14.decembris 2019, 01:46


Lieliski saprotu tevi, abavniek!
Piektdienas vakarā, sēžot pie kokteilīša - nu tā gribas izpausties, ka glābiņa nav.
Un tad top lūpu uzmetuša, ar mātes pienu vēl mutītē, lielais raudiens.
Neko darīt, jāaug puisi, varbūt, ar laiku nāksi pie saprašanas, ka taisnību var būt daudz, katram sava, pat bez jēgas, bet patiesība parasti ir tikai viena. Ja vien vari, tad mēgini to iegaumēt.
Labrīt!
14.decembris 2019, 10:03 | links
 
Jozis2 [13.12.19]: NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34

Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!
Jozi2, piedod, tālāk nelasīju... Tiku līdz tam Tavam "citu viedokli nepieņem"... Tu esi tas, kas citu viedokli nepieņem. Tu atkal uzskati, ka tikai Tev ir taisnība. Un atkal domā, ka veltot apvainojumus citiem, taisi baigo uzbrukumu. Tā nu Tavs intelekts izpaužas.


Un Tu jau zini, kādēļ es to rakstu onka. Es ar Tevi centos runāt normāli, Tu turpināji bērt man virsū.
Paliksim pie tā, ka lai labāk dzīvotu - ja apjāj mani, apjāšu tālāk. Tā iesim uz priekšu! Protams, jāpačīkst, cik mums tagad slikti. Saldus sapņus, kā Tev patīk teikt
14.decembris 2019, 01:46 | links
 
Šmiga,lielākais tukšpļūtis izskatās esi tu.Iebāz te savu degunu pēc pusnakts,lai tik tukši kādu apdirstu..
14.decembris 2019, 01:02 | links
 
NeoZb [13.12.19]: udens2 [Vakar]: Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!

Jozis2, 13.decembris 2019, 21:25
es ar krūmjanci ar neesmu dzīvē runājis,bet man ir skaidrs ka viņš ir totāls cirvisJā, ko tādu var tikai lauku pāķis uzrakstīt.
:DDD
Bet tukšpļūti luter, tu taču pats esi lauku pāķis...
14.decembris 2019, 00:45 | links
 
Malgomajfisk [13.12.19]: Kā jau agrāk teicu,sakarā ar to,ka šī politiskā sadaļa ir populāra un bieži apmeklēta,te ir iefiltrēti kādi 2-3
"vajadzīgi pareizā "viedokļa paudēji,lai jauktu puiķiem prātiņus...Kuri tie ir,spriediet paši...
Man ir skaidrs - tu, joziks un tukšpļūtis luters.
14.decembris 2019, 00:42 | links
 
NeoZb [22:00]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt

raihs, 13.decembris 2019, 22:34


Raih! Nu paņem to pudeli līdz galam, un liecies mierā!
Vai tevi te kāds kušina, kad sāc bez mēra un jēgas šeit izpausties?
Mēģini nu reiz par visām reizēm atcerēties, ka šeit KATRAM ir tiesības uz savu viedokli, ne tikai tev uz tavējo, ''pareizo''.
Saldu miedziņu!
13.decembris 2019, 23:38 | links
 
NeoZb [13.12.19]: BrunoL [52m]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))
Luter, nejaucies, kad pieaugušie runā! Savus :DDD līmeņa argumenus atstāj laikam, kad visiem kļūs garlaicīgi, un sagribēsies tevi pakaitināt
13.decembris 2019, 22:34 | links
 
BrunoL [13.12.19]: Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.
Tādi kā viņš, shmidzis un raihs to nesaprot, tik savā domu biedru lokā ir ,, pareizie,,. :)))
13.decembris 2019, 22:00 | links
 
Lai jau pauž to pareizo viedokli.
Bet tur jau tā lieta, ka nepauž viedokli, bet tiklīdz kā kas nepatīk, un nepatīk gandrīz vienmēr, tā ventilators sāk darboties.
Un viss galīgi garām, neapspriež jautājumu, bet mētā savus labumus.
13.decembris 2019, 21:59 | links
 
Krūmjancis jau nu toč ne...)
13.decembris 2019, 21:59 | links
 
Kā jau agrāk teicu,sakarā ar to,ka šī politiskā sadaļa ir populāra un bieži apmeklēta,te ir iefiltrēti kādi 2-3
"vajadzīgi pareizā "viedokļa paudēji,lai jauktu puiķiem prātiņus...Kuri tie ir,spriediet paši...

Malgomajfisk, 13.decembris 2019, 21:50

Luters un krūmkrancis.
Es tik nesaprotu, kad pārējie beigs pavilkties, uz šo paslimo murgiem?
13.decembris 2019, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager