Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kā jau agrāk teicu,sakarā ar to,ka šī politiskā sadaļa ir populāra un bieži apmeklēta,te ir iefiltrēti kādi 2-3
"vajadzīgi pareizā "viedokļa paudēji,lai jauktu puiķiem prātiņus...Kuri tie ir,spriediet paši...
13.decembris 2019, 21:50 | links
 
Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!

Jozis2, 13.decembris 2019, 21:25
es ar krūmjanci ar neesmu dzīvē runājis,bet man ir skaidrs ka viņš ir totāls cirvis

udens2, 13.decembris 2019, 21:29


Tu tā domā, iespējams, ka lielāks cirvis par viņu tu esi pats.
Ko k-jancis domā nezinu, domāju, neko labu,un arī tev, visticamāk, diezin vai izdosies to uzzināt, apdirsies esi un jancis ir prom.
Vari palasīt netā pats, cik daudz savu labumu esi viņam veltījis. Tur nezūd nekas.
13.decembris 2019, 21:40 | links
 
Uldiņ, lūdzu neapvainojies, bet kamēr nebija Copeslietas lv par Tavu, šoreiz izteikšos ieturēti, takta trūkumu zināja tikai ģimenē.
13.decembris 2019, 21:40 | links
 
udens2 [13.12.19]: Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!

Jozis2, 13.decembris 2019, 21:25
es ar krūmjanci ar neesmu dzīvē runājis,bet man ir skaidrs ka viņš ir totāls cirvis
Jā, ko tādu var tikai lauku pāķis uzrakstīt.
:DDD
13.decembris 2019, 21:40 | links
 
Uldiņ,tupi apdirst neklātienē otru,ja pat viņu redzējis neesi,ar nav smuki...
13.decembris 2019, 21:32 | links
 
Jāni, vai nu neesmu saprotami izteicis, vai neesi visu izlasījis.
Nodevība tā, ka tādu aivaru rokās nonākuši valsts stratēģiski svarigākie objekti, kā ostas.

BrunoL, 13.decembris 2019, 21:21


Atbildēšu Jāņa vietā.
Vai mēs padomijā strādājošie, pat līdz direktoru līmenim jebkad varējām iedomāties, ka pienāks tāds laiks, kad tā varēs zagt?
Un vajadzēs, ja gribēsi labi dzīvot, vai pat kļūt bagāts.
Atbilde - nevarējām! Taču bija, kas to jau tad, atmodas laikā zināja, un nekautrējoties zaga. Bet tie bija tie, kuri bija tuvu varai, un Atmodai.
13.decembris 2019, 21:32 | links
 
udens2 [13.12.19]: Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!

Jozis2, 13.decembris 2019, 21:25
es ar krūmjanci ar neesmu dzīvē runājis,bet man ir skaidrs ka viņš ir totāls cirvis
13.decembris 2019, 21:32 | links
 
Jozis2 [13.12.19]: Es nekādi nevaru saprast- kad cilvēkam ir pāri 40, dzīvē esi saskatījies simtiem tūkstošu cilvēku, tad tev jau no viena skatiena vien ir praktiski viss par viņu skaidrs. Nu labi, tas par maz- lai pārliecinātos, tomēr bik jāpaklausās ar... Nu bļin, tak par gobzemu jebkuram cilvēkam vajadzētu būt skaidrs, kad biņš pat fruktu, turklāt ja pie visa cita var elementāri uzzināt par viņa pagātni! Kādam isiotam jābūt, ibio, lai viņam noticētu!?????

raihs, 13.decembris 2019, 21:15

Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!
Kādēļ man ar viņu būtu jarunā? Varbūt vēl uz romantisku nakts vēdzeļu copi jāaizbrauc, jāiedzer un jāpatērzē "pa sirdīm"??? Kādā sakarā? Viņš ir publiska persona, un viss viņa teiktais idiotisms ir saredzams/sadzirdams no TV ekrāniem un netā! Tev pašam tiešāmneliekas stulbs tavs jautājums?
13.decembris 2019, 21:31 | links
 

Tikmēr D-pilī!
13.decembris 2019, 21:30 | links
 
Ventspils Aivariņa rokās nonāca praktiski pirms 30 gadiem..
13.decembris 2019, 21:30 | links
 
Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!

Jozis2, 13.decembris 2019, 21:25

es ar krūmjanci ar neesmu dzīvē runājis,bet man ir skaidrs ka viņš ir totāls cirvis
13.decembris 2019, 21:29 | links
 
Jāni, vai nu neesmu saprotami izteicis, vai neesi visu izlasījis.
Nodevība tā, ka tādu aivaru rokās nonākuši valsts stratēģiski svarigākie objekti, kā ostas.

BrunoL, 13.decembris 2019, 21:21

Nu bet tagad tak tas tiek labots,bet daudziem idiotiem tas atkal ir slikti
13.decembris 2019, 21:28 | links
 
BrunoL [13.12.19]: Jāni, vai nu neesmu saprotami izteicis, vai neesi visu izlasījis.
Nodevība tā, ka tādu aivaru rokās nonākuši valsts stratēģiski svarigākie objekti, kā ostas.
Nonāca, ja nemaldos, pirms saviem 20 gadiem. Nav objektīvi vairs, tad jau 90o gadu reketu atceramies arī, ne? Tiesa ir pērkama, uz to arī šamais turās. Tādēļ atbalstu Bordānu & co visās viņu aktivitāties neskatoties uz "izjaniem"
13.decembris 2019, 21:27 | links
 
Bračiņš tagad FB mēģina izpausties...
13.decembris 2019, 21:26 | links
 
Es nekādi nevaru saprast- kad cilvēkam ir pāri 40, dzīvē esi saskatījies simtiem tūkstošu cilvēku, tad tev jau no viena skatiena vien ir praktiski viss par viņu skaidrs. Nu labi, tas par maz- lai pārliecinātos, tomēr bik jāpaklausās ar... Nu bļin, tak par gobzemu jebkuram cilvēkam vajadzētu būt skaidrs, kad biņš pat fruktu, turklāt ja pie visa cita var elementāri uzzināt par viņa pagātni! Kādam isiotam jābūt, ibio, lai viņam noticētu!?????

raihs, 13.decembris 2019, 21:15


Ja tā atklāti, raih. vai tu ar Gobzemu kādreiz vispār esi aci pret aci runājis? Ja nē, tad netarkšķi!
13.decembris 2019, 21:25 | links
 
akmens [13.12.19]: Raihs,kā rezultātā Brālitis pazuda no foruma.
Viņš nevarēja pārdzīvot pazemojumu, redzot, kā ir izgāzies, noticēdams tam klaunu baram...
13.decembris 2019, 21:24 | links
 
Jāni, vai nu neesmu saprotami izteicis, vai neesi visu izlasījis.
Nodevība tā, ka tādu aivaru rokās nonākuši valsts stratēģiski svarigākie objekti, kā ostas.
13.decembris 2019, 21:21 | links
 
Raihs,kā rezultātā Brālitis pazuda no foruma.
13.decembris 2019, 21:21 | links
 
akmen,šamo tak izmeta pirms pašām vēlēšanām lai šāms mazāk sprēgātu...
13.decembris 2019, 21:20 | links
 
Tak paņem LR Kriminālprocesa likumu un izlasi,daudz taps skaidrs(varbūt).
13.decembris 2019, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager