Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
elgreko [12.12.19]: Tikai tas policists izraisa visur kur uzrodas vietēja mēroga karus
Te laikam vietā Dimitera dziesma, visiem nostaļģijas māktajiem sirdī vēl esošajiem padomju pilsoņiem - https://youtu.be/0cGzqR2Wopw
12.decembris 2019, 09:43 | links
 
Man pat nupat eds sistēmā no VID atnāca ziņojums par Lembergu un iespējamajām sekām, sadarbojoties ar viņu... Nopietni...

raihs, 11.decembris 2019, 22:00

Nu re - droši vien pus Latvija ar Lemberga "kontrolē esošiem" uzņēmumiem vai organizācijām ir sadarbojusies...

Sankciju tekstu neesmu lasījis, bet kā tad īsti ir - ja mēneša laikā paziņo, ka vairs nekāda sakara, tad tie "grēcīgie sakari" tiek piedoti un aizmirsti?

daddy_j, 12.decembris 2019, 09:22
tāpēc jau ir dots tas mēnesis lai pabeigtu darījumus un nolidinātu cariņu no ietekmes krēsla,ja to izdarīs pareizi tad nekādu seku valstij nebūs
12.decembris 2019, 09:34 | links
 
Tikai tas policists izraisa visur kur uzrodas vietēja mēroga karus
12.decembris 2019, 09:28 | links
 
Man pat nupat eds sistēmā no VID atnāca ziņojums par Lembergu un iespējamajām sekām, sadarbojoties ar viņu... Nopietni...

raihs, 11.decembris 2019, 22:00


Nu re - droši vien pus Latvija ar Lemberga "kontrolē esošiem" uzņēmumiem vai organizācijām ir sadarbojusies...

Sankciju tekstu neesmu lasījis, bet kā tad īsti ir - ja mēneša laikā paziņo, ka vairs nekāda sakara, tad tie "grēcīgie sakari" tiek piedoti un aizmirsti?
12.decembris 2019, 09:22 | links
 
Nebrīnies gan ne par ko! Raihs, ja varētu, izveidotu šeit kārtējo ASV štatu.
Kas par noietu būtu viņa bleķiem? Sapnis...
12.decembris 2019, 09:11 | links
 
Var gadīties, ka pēc gadiņiem padsmit, kad pasaulē vadošo lomu sāks pārņemt Ķīna, jūs ar nostaļģiju atcerēsieties šo pasaules policistu:) viss jau ir pareizi, kamēr ir huligāni (tā pati Krievija), ļoti noder arī policists.
12.decembris 2019, 09:05 | links
 
Malgo pilnīgi tev piekrītu-zajebal tas pasaules policists,bāž degunu kur nevajag.paša valstī nevar kārtību ieviest-te gandrīz katru dienu šauj te lielas bankas noiet pa burbuli te pilsētas bankrotē
12.decembris 2019, 09:01 | links
 
Malgo pilnīgi tev piekrītu-zajebal tas pasaules policists,bāž degunu kur nevajag.paša valstī nevar kārtību ieviest-te gandrīz katru dienu šauj te lielas bankas noiet pa burbuli te pilsētas bankrotē
12.decembris 2019, 09:01 | links
 
Nu tīrais cirks.Kas tur taisnīgs? Tas ,ka jeņķis piegriež skābekli saviem sabiedrotajiem okeāna otrā pusē ? Kāda šamiem daļa par viņu ekanomiskajām interesēm?Tas ka nevarēs savu dārgo šķidro gāzi iesmērēt?
Raihuci,tu mani ar vien vairāk sāc pārsteigt...)
12.decembris 2019, 08:53 | links
 
Var jau teikt, ka ASV bīda savas štelles, bet vai tad šis nav brīnišķīgi!? Tas ir vairāk nekā brīnišķīgi, turklāt taisnīgi!
https://www.delfi.lv/a/51715585
12.decembris 2019, 08:05 | links
 
Junior,viegli pateikt.Kā lai nereaģē uz raihuča smukajām zeķēm?

Malgomajfisk, 12.decembris 2019, 00:59

Kas kuram :) Man viņš liekas sakarīgs džeks, tāpēc izlasu ko raksta.
12.decembris 2019, 01:23 | links
 
Junior,viegli pateikt.Kā lai nereaģē uz raihuča smukajām zeķēm?
12.decembris 2019, 00:59 | links
 
mjuniors [22m]: Par plēsīgo:
Ja godīgi, tā bija vienīgā pēdējā loģikā rīcība. Izdzēsties! :)) Nu nevar cilvēks katru dienu drukāt kaut ko "loģisku". Ja biezpiens maz ir ēsts tas resurs ir ierobežots. Un plate sāk iet uz riņķi, tāpēc beigu saruna ja nav ko argumentēt parasti arī izvēršās ar ventilatora ieslēgšanu. Tāpēc uzskatu, lai kāds Plēsīgais bija gudrāko rīcību viņš ir izdarījis. Un tas ir apsveicamiPiekrītu. Bet viņš neizdzēsās pats, bet šo nobanoja. Vienīgais cieeņas apliecinājuns pret viņu no manas puses par to, ka neuzcepa jaunu profilu, kā luters, kurš tos cep kā pankūkas pēc katras izbanošanas.

raihs, 12.decembris 2019, 00:52

Tā jau ir diagnoze :)). Man tāds retorisks jautājums un pat ieteikums. Nereaģējiet uz viņu. Pat pieminēt nevajadzētu.. Ignors man liekas ir vislabākais rīks. Es personīgi ar nelasu visus komentārus, bet izlases veidā, kurš ko...
12.decembris 2019, 00:55 | links
 
mjuniors [12.12.19]: Par plēsīgo:
Ja godīgi, tā bija vienīgā pēdējā loģikā rīcība. Izdzēsties! :)) Nu nevar cilvēks katru dienu drukāt kaut ko "loģisku". Ja biezpiens maz ir ēsts tas resurs ir ierobežots. Un plate sāk iet uz riņķi, tāpēc beigu saruna ja nav ko argumentēt parasti arī izvēršās ar ventilatora ieslēgšanu. Tāpēc uzskatu, lai kāds Plēsīgais bija gudrāko rīcību viņš ir izdarījis. Un tas ir apsveicami
Piekrītu. Bet viņš neizdzēsās pats, bet šo nobanoja. Vienīgais cieeņas apliecinājuns pret viņu no manas puses par to, ka neuzcepa jaunu profilu, kā luters, kurš tos cep kā pankūkas pēc katras izbanošanas.
12.decembris 2019, 00:52 | links
 
Šmigu sāks tirgot?
12.decembris 2019, 00:49 | links
 
Plēsonis tagadiņ mārketinga un sociālo komunikāciju kursos ejot.Tā kā dabūsiet vēl trūkties...
12.decembris 2019, 00:49 | links
 
Par plēsīgo:
Ja godīgi, tā bija vienīgā pēdējā loģikā rīcība. Izdzēsties! :)) Nu nevar cilvēks katru dienu drukāt kaut ko "loģisku". Ja biezpiens maz ir ēsts tas resurs ir ierobežots. Un plate sāk iet uz riņķi, tāpēc beigu saruna ja nav ko argumentēt parasti arī izvēršās ar ventilatora ieslēgšanu. Tāpēc uzskatu, lai kāds Plēsīgais bija gudrāko rīcību viņš ir izdarījis. Un tas ir apsveicami
12.decembris 2019, 00:32 | links
 
Raihucis smukas zeķes māk adīt..

Malgomajfisk, 12.decembris 2019, 00:18


Aiz to gar viņa namu, esmu redzējis, kaķīšus ar mīkstām pēdiņām staigājot.
Nesapratu kādēļ tik regulāri, tagad skaidrs - zeķītes, un siltas meklē.
12.decembris 2019, 00:26 | links
 
Neviens jau plēsoni nenogāna,vismaz es ne.Vienkāršs lauku puika,kas ar savām rociņām sev iztiku pelnīja...Gan jau reinkarnēsies...
12.decembris 2019, 00:24 | links
 
Raihuci,tās modernās tehnaloģijas ir tik tālu tikušas,ka detekori arī 3 litru burkas atpazīst...:)
12.decembris 2019, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager