Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es nu gan Plesigo tā nekritizētu.
Normāls lauku copmanis, sava saimniecība, nebij tukšpļūtis kā te kāds pārītis regulāri ganās.
Tikai apvainojās uz tiem ventilatora griezējiem un pameta šo nodarbi šeit.
Tika aizskarts personīgi savās labākajās jūtās.
12.decembris 2019, 00:21 | links
 
Raihucis smukas zeķes māk adīt..
12.decembris 2019, 00:18 | links
 
Jozis2 [12.12.19]: Jozi,tālu nav brīdis,kad to kas tev bankā stāv,arī varēsi domāt kā arā dabūt..Būs jau laikam raihucim to smuko žeķi jāpasūta...

Malgomajfisk, 12.decembris 2019, 00:08

Daudziem jau ir aizgājusi tā money tālēs zilajās, īpaši, kā Paulam un, nu vēl daudziem nezināmiem. Tā ka par bankām nekādas garantijas, ja nu kādā zemes bankā norok.
Vai tad raihucis ar adīšanu arī nodarbojas? Ceru ka tās zeķes šamajam no bleķa ta nav?
Viss zemes bankā.
12.decembris 2019, 00:18 | links
 
Jozi,tālu nav brīdis,kad to kas tev bankā stāv,arī varēsi domāt kā arā dabūt..Būs jau laikam raihucim to smuko žeķi jāpasūta...

Malgomajfisk, 12.decembris 2019, 00:08


Daudziem jau ir aizgājusi tā money tālēs zilajās, īpaši, kā Paulam un, nu vēl daudziem nezināmiem. Tā ka par bankām nekādas garantijas, ja nu kādā zemes bankā norok.
Vai tad raihucis ar adīšanu arī nodarbojas? Ceru ka tās zeķes šamajam no bleķa ta nav?
12.decembris 2019, 00:14 | links
 
udens2 [11.12.19]: apelsins, 11.decembris 2019, 23:41esmu trollis,samierinies
Vienmeer esmu uzskatijis, Latvijai jābūt savai, kaut vai mazinjai, bet muusu trolju armijai, kas klapee iistos troljus Docentus un acu boliitaajus tipa Pleesiigais.
Bet maskeejies labaak, muusu Taureetaaj. Uzbur veiksminieka copmanja legjendu.
Bet taa viss okej
12.decembris 2019, 00:11 | links
 
12.decembris 2019, 00:10 | links
 
Kad naivums ņem virsroku un ir tam it kā pamatots loģisks segums. Bet dzīvē tas nestrādā, bet kā tad ir tur laukā?! :))
https://www.zvaigzne.lv/images/books/178954/300x0_cover.jpg
12.decembris 2019, 00:09 | links
 
Jozi,tālu nav brīdis,kad to kas tev bankā stāv,arī varēsi domāt kā arā dabūt..Būs jau laikam raihucim to smuko žeķi jāpasūta...
12.decembris 2019, 00:08 | links
 
Junior,tātad stipendijas pagastos palika...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:59

Es to biju domājis par tādiem pat vēžiem tikai citās kulītēs.
12.decembris 2019, 00:07 | links
 
Junior,tātad stipendijas pagastos palika...
11.decembris 2019, 23:59 | links
 
Uldiņ,bet par ko te jāpriecājas,ja Lembja piķis pārsvarā tepat vien grozījās,tad tagad tas aizplūdīs pāri okeānam...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:33


Štrunts vēl par to piķi. Bet tas, ka var tā: Nolemjam atņemt, un bez ceremonijām tiek atņemts! Tas ir ļoti slikts signāls Latvijai un mums visiem.
Atgādināšu: bija laiks, kad nekustamo īpašumu nacionalizēja uzliekot nesamaksājamus nodokļus.
Maniem radiem un vecākiem tie bija 1947 - 1954 gadi. Ja nevarēji samaksāt - jāstājas kolhozā, negribi stāties un nemaksā - gara bezmaksas ekskursija uz austrumiem garantēta.
Kas ar nekustamā īpašuma nodokli notiek pamazām, tagad, šeit? Ziniet taču!
Tad par visām lietām ciema robežās lēma ciema partorgs, kā teica, tā bija.
Tagad, redz, stukači nostučī, partorgs iekš ASV nolemj, un te nav pat iespēju šo lēmumu pārsūdzēt, un uzzināt - par ko īsti?
Ar ko atšķiras šis partorgs no iepriekšējā, ja var bez tiesas sprieduma pasludināt tādu huiņu, kas nodara ļaunumu visai valstij?
Vai tur ASV maz kāds pazīst tādu Aivariņu, bet redz, lēmumu pieņem!
Ļoti, ļoti nepatīkama tendence, lai kā, bet, no komentiem, daudziem šeit tā patīk.
Ko tas nozīmē, ceru, ka man nav tālāk jāskaidro.
11.decembris 2019, 23:58 | links
 
Junior,bet Lembja stipendiāti tak tepat no mūsu pudses...)

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:49

nu tie stipendiāti jau tup amatos kas piesedz šefu,tāpēc jau tik ilgi neko nevar izdarīt.Beidzot kaut kas kustās,šajā saeimā neesm vīlies ne kripatu,cerams ka tā turpinās un pašiem neizlīdīs kads papucis ko piesedz
11.decembris 2019, 23:57 | links
 
Puzes kāršu namiņš vēl štengrs...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:56

Es pat profilu varu uzzīmēt, neredzot viņus! :)) Sirmām galvām 50+.
11.decembris 2019, 23:57 | links
 
Puzes kāršu namiņš vēl štengrs...
11.decembris 2019, 23:56 | links
 
Junior,bet Lembja stipendiāti tak tepat no mūsu pudses...)

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:49

Tādi stipendiāti ir pilni pagasti.
11.decembris 2019, 23:55 | links
 
Un pa lielam lembim ir po, čalis jau savu dzīvi nodzīvojis. Un tas, kas šodien notika ar uzskatu, nav nekādas sazverestības nav jāmeklē. Vienkāršī ir pienācis laiks un kāršu namiņš sāk brukt.
11.decembris 2019, 23:52 | links
 
Junior,bet Lembja stipendiāti tak tepat no mūsu pudses...)
11.decembris 2019, 23:49 | links
 
Plēsonis viņu esot atpazinis,bet tad kad tas atklājās,viņu izbanoja...
11.decembris 2019, 23:46 | links
 
Uldeen, nu kad visi skjiet nomierinaajushies, uzraksti kursh tevi paziist. Lai mieriigs praats, ka tu nemaz neesi trollis, kaut arii muuseejais un tu paud savu viedokli.
Un nepiesien man taas pidrilkinu stelles, man sitaa teema neuzvelk

apelsins, 11.decembris 2019, 23:41
esmu trollis,samierinies
11.decembris 2019, 23:42 | links
 
Uldiņ,bet par ko te jāpriecājas,ja Lembja piķis pārsvarā tepat vien grozījās,tad tagad tas aizplūdīs pāri okeānam...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:33

??????Tiešām tik sekli, tiešām??
Kā var vispār ko tādu gvelzt, lembergs jau cik gadus tiek tiesāts? Latvijā,Anglijā, tagad USA uzlika ķepu.
Un visu laiku saukts lembergs ir par oligarhu. Un šodien redzu kāpēc. Cilvēks pārvalda vairākas ostas utt. Kur nebūs ietekmes?! Vispār nožēlojami ir aizstāvēt cilvēku, kas ir aplaupījis pašus Latvijas iedzīvotājus. Un tik pārliecinoši apgalvot viņa nauda apgrozās Latvijā! Par arizona firmām nekas nav dzirdēts, par to kā pieprasījis Venspilī kukuļus, cik firmas ir sūdzējušās par to. utt.
Vispār nepazīstu nevienu miljonāru, kad citam būtu no tā labums, kad viņš uzkrājis lielo piķi, jeb piesavinājies.
Un kopš ZZS nav ticis pie varas, tagad sāk peldēt viss pa virsu, kas jau labi ir satrūdejis.
11.decembris 2019, 23:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager