Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ,bet par ko te jāpriecājas,ja Lembja piķis pārsvarā tepat vien grozījās,tad tagad tas aizplūdīs pāri okeānam...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:33

??????Tiešām tik sekli, tiešām??
Kā var vispār ko tādu gvelzt, lembergs jau cik gadus tiek tiesāts? Latvijā,Anglijā, tagad USA uzlika ķepu.
Un visu laiku saukts lembergs ir par oligarhu. Un šodien redzu kāpēc. Cilvēks pārvalda vairākas ostas utt. Kur nebūs ietekmes?! Vispār nožēlojami ir aizstāvēt cilvēku, kas ir aplaupījis pašus Latvijas iedzīvotājus. Un tik pārliecinoši apgalvot viņa nauda apgrozās Latvijā! Par arizona firmām nekas nav dzirdēts, par to kā pieprasījis Venspilī kukuļus, cik firmas ir sūdzējušās par to. utt.
Vispār nepazīstu nevienu miljonāru, kad citam būtu no tā labums, kad viņš uzkrājis lielo piķi, jeb piesavinājies.
Un kopš ZZS nav ticis pie varas, tagad sāk peldēt viss pa virsu, kas jau labi ir satrūdejis.
11.decembris 2019, 23:42 | links
 
Uldiņ,bet par ko te jāpriecājas,ja Lembja piķis pārsvarā tepat vien grozījās,tad tagad tas aizplūdīs pāri okeānam...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 23:33
lembja piķis grozijās šveices un kipras kontos,neesi naivs
11.decembris 2019, 23:42 | links
 
Uldeen, nu kad visi skjiet nomierinaajushies, uzraksti kursh tevi paziist. Lai mieriigs praats, ka tu nemaz neesi trollis, kaut arii muuseejais un tu paud savu viedokli.
Un nepiesien man taas pidrilkinu stelles, man sitaa teema neuzvelk
11.decembris 2019, 23:41 | links
 
ir pavisam vienkāršs princips, kuru nav grūti mēģināt ievērot...
nekad internetā nerakstīt to, ko neesi gatavs pateikt sarunā klātienē. Pats sev uzprasi - a es tā teiktu dabā mazpazīstamam vai vispār nepazīstamam cilvēkam? Tas pat ne priekš kāda bet saprast priekš sevis pašcieņas saglabāšanai...

zaraza, 11.decembris 2019, 23:20
bij gadījums kad bij nedēļa līdz valodas referendumam palikusi,mūsu krogā ievilkās kaut kādi 8 krievi,mēs bijām 4 vai 5.No sākuma krievi bij tādi draudzīgi bet tad protams aizgāja runas par krievalodas referendumu,es pateicu kas jūs esat tik tupi kad no dzimšanas nespējat iemācīties valsts valodu,nu tur protams sākās da ja,da ja,bet tur tajā viņu barā bij viens prātīgs,laikam brigadieris kas tur viņus mēģināja savākt.Tad kad jau bijām gatavi izvicināties,tad tie idioti ar savu brigadieri sāka grūstīties kamēr tas bars sakāvās savā starpā tā ka viens palika izrubīts uz trotuāra.
Par nacionāliem jautājumiem speru arā savu viedokli nedomājot,bet tā bij vienīgā reize kad par to bij iespēja atrauties:)
11.decembris 2019, 23:41 | links
 
Uldiņ,bet par ko te jāpriecājas,ja Lembja piķis pārsvarā tepat vien grozījās,tad tagad tas aizplūdīs pāri okeānam...
11.decembris 2019, 23:33 | links
 
11.decembris 2019, 23:26 | links
 
mjuniors [11.12.19]: Mūdzi, ja tik viegli pavilkies, tad internetā komentēšana nav domāta tev! :))
Ja tā būtu pirmā reize, tad vēl padomātu, bet ja daži indivīdi visu laiku gānās ar rupjībām ....tad ir kā ir. Tāpēc es labāk laižu uz copi, atšķirībā no daža laba :).
11.decembris 2019, 23:24 | links
 
Uldiņ,nu pacopējiet vismaz virtāli,pastāsti uz kādiem rotiņiem ķer,kāda numera āķus virsū liec un cik lielus motiļus virsū jāsprauž...)
11.decembris 2019, 23:22 | links
 
zaraza [11.12.19]: ir pavisam vienkāršs princips, kuru nav grūti mēģināt ievērot...
nekad internetā nerakstīt to, ko neesi gatavs pateikt sarunā klātienē. Pats sev uzprasi - a es tā teiktu dabā mazpazīstamam vai vispār nepazīstamam cilvēkam? Tas pat ne priekš kāda bet saprast priekš sevis pašcieņas saglabāšanai...
A kādēļ neizmanot moderno tehnoloģiju priekšrocības? :)
11.decembris 2019, 23:22 | links
 
Mūdzi, ja tik viegli pavilkies, tad internetā komentēšana nav domāta tev! :))
11.decembris 2019, 23:22 | links
 
[quote=597025]
11.decembris 2019, 23:20 | links
 
udens2 [11.12.19]: Malgomajfisk [6m]: Mūdzi,neliec uldiņam tērēties,kaste,urbis,pričendāļi,tas maksā naudu...Siltās villas zeķes gan var no raihuča aizņemties...:DMuudzis tak pats nomīzīs ar uldiņu braukt, tikai tukša diršana...

Shm_didzis, 11.decembris 2019, 23:12nebraukšu,nebraukšu,būs vēl jākaujas,un tur nevar zināt varu pats dabūt,varu iedot,nevajag liekas problēmas.Ja sanāk pašam iedot pa ausi tad jamaksā kompensācijas.Tas viss ir neizdevīgi mūsdienās:DD
Uz ielas es nekaujos, kur nu vēl ar copmaņiem. Ja gribētu kauties, sauktu uz ringu :). Piedāvāju pacopēt, aprunāties, žēl, ka nevēlies atklāties.
11.decembris 2019, 23:20 | links
 
ir pavisam vienkāršs princips, kuru nav grūti mēģināt ievērot...
nekad internetā nerakstīt to, ko neesi gatavs pateikt sarunā klātienē. Pats sev uzprasi - a es tā teiktu dabā mazpazīstamam vai vispār nepazīstamam cilvēkam? Tas pat ne priekš kāda bet saprast priekš sevis pašcieņas saglabāšanai...
11.decembris 2019, 23:20 | links
 
mjuniors [3m]: Muudzi, kad tikko parādījies likās ok, cilvēks ieturēts. Drukā lietas, bet kad jau viss izdrukāts sāki ķerties pie otra zeķu valkāšanas un mātes bučošanu. Diemžēl neesi ne ar ko labāks par tiem ko gribi nolikt.Palasi lūdzu diskusiju iepriekš, mani sāka apvainot, ja mani apvaino, es malā nestāvēšu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 23:16
Mūdzīt,es teicu atvainošos ja ieliksi kur ir rakstīts ka kadafi izvirzīs apbalvojumam,gaidu
11.decembris 2019, 23:19 | links
 
[quote=597025]
11.decembris 2019, 23:19 | links
 
Malgomajfisk [6m]: Mūdzi,neliec uldiņam tērēties,kaste,urbis,pričendāļi,tas maksā naudu...Siltās villas zeķes gan var no raihuča aizņemties...:DMuudzis tak pats nomīzīs ar uldiņu braukt, tikai tukša diršana...

Shm_didzis, 11.decembris 2019, 23:12
nebraukšu,nebraukšu,būs vēl jākaujas,un tur nevar zināt varu pats dabūt,varu iedot,nevajag liekas problēmas.Ja sanāk pašam iedot pa ausi tad jamaksā kompensācijas.Tas viss ir neizdevīgi mūsdienās:DD
11.decembris 2019, 23:17 | links
 
udens2 [11.12.19]: Uldeen, ir ok, ka tu trolljo tipa muuseejais. Bet kursh tevi ir uz ielas, copee saticis?

apelsins, 11.decembris 2019, 23:09Vecīt,man interesē meitenes,meklē kompāniju citur
Uldeen, docenta jocinji. Kur paliek letinju solidaritaate, copmaniit..
Nu kursh tevi paziist, tu jau sen sheit raksti. Mani dazji zin, varu uzskaitiit
11.decembris 2019, 23:17 | links
 
mjuniors [11.12.19]: Muudzi, kad tikko parādījies likās ok, cilvēks ieturēts. Drukā lietas, bet kad jau viss izdrukāts sāki ķerties pie otra zeķu valkāšanas un mātes bučošanu. Diemžēl neesi ne ar ko labāks par tiem ko gribi nolikt.
Palasi lūdzu diskusiju iepriekš, mani sāka apvainot, ja mani apvaino, es malā nestāvēšu.
11.decembris 2019, 23:16 | links
 
Mūdzis ir DP darbinieks,saprotama lieta,viņam nedrīkst atklāties..
11.decembris 2019, 23:16 | links
 
Muudzi, kad tikko parādījies likās ok, cilvēks ieturēts. Drukā lietas, bet kad jau viss izdrukāts sāki ķerties pie otra zeķu valkāšanas un mātes bučošanu. Diemžēl neesi ne ar ko labāks par tiem ko gribi nolikt.
11.decembris 2019, 23:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager