Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Shm_didzis [11.12.19]: Malgomajfisk [4m]: Mūdzi,neliec uldiņam tērēties,kaste,urbis,pričendāļi,tas maksā naudu...Siltās villas zeķes gan var no raihuča aizņemties...:DMuudzis tak pats nomīzīs ar uldiņu braukt, tikai tukša diršana...
Esmu gatavs ar jebkuru gan apsēsties pie galda un aprunāties, gan uz copi aizbraukt. Man nav nekādu problēmu un arī par saviem vārdiem atbildu.
11.decembris 2019, 23:15 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: Mūdzi,neliec uldiņam tērēties,kaste,urbis,pričendāļi,tas maksā naudu...Siltās villas zeķes gan var no raihuča aizņemties...:D
Muudzis tak pats nomīzīs ar uldiņu braukt, tikai tukša diršana...
11.decembris 2019, 23:12 | links
 
Uldeen, ir ok, ka tu trolljo tipa muuseejais. Bet kursh tevi ir uz ielas, copee saticis?

apelsins, 11.decembris 2019, 23:09
Vecīt,man interesē meitenes,meklē kompāniju citur
11.decembris 2019, 23:12 | links
 
udens2 [11.12.19]: udens2 [7m]: udens2 [11m]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.

Muudzis, 11.decembris 2019, 22:53bez ledus necopējuNu tad gaidām pirmo ledu un braucam. Var tevi turēt pie vārda? No manis auto un degviela.

Muudzis, 11.decembris 2019, 23:05diez vai,man ir izveidojies priekštats ka tu esi drusku pamuļķis,īsti nepatīk tāda kompānija kas tukšu pļūta
Tā jau domāju... par tevi :D. Tad uzvelc kājās vilnas zeķes, palūdz, lai mamma iedod buču uz vaiga un liecies uz auss, kamēr vīri brauc uz ūdeņiem.
11.decembris 2019, 23:12 | links
 
udens2 [7m]: udens2 [11m]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.

Muudzis, 11.decembris 2019, 22:53bez ledus necopējuNu tad gaidām pirmo ledu un braucam. Var tevi turēt pie vārda? No manis auto un degviela.

Muudzis, 11.decembris 2019, 23:05
diez vai,man ir izveidojies priekštats ka tu esi drusku pamuļķis,īsti nepatīk tāda kompānija kas tukšu pļūta
11.decembris 2019, 23:10 | links
 
udens2 [11.12.19]: Karlis_K, 11.decembris 2019, 22:59Kārlīt manu profilu uldens2 nobloķēja par rupjiem vārdiem,tur man pat dažas bildes bij no copes.Un par copi nav daudz ko diskutēt,ir jācopē,tā ir māksla un katrs mākslinieks izpaužas kā viņš to uzskata par vajadzīgu.
Uldeen, ir ok, ka tu trolljo tipa muuseejais. Bet kursh tevi ir uz ielas, copee saticis?
11.decembris 2019, 23:09 | links
 
Kārli, ieliec savu fizionomiju, speciāli tonim, lai nomierinās!
raihs, 11.decembris 2019, 22:56


Tak lūdzu, jebkurš var aplūkot ja ir vēlme https://www.facebook.com/people/Kārlis-Keisters/100007099440755
Profileni te gan nemainīšu, jo ar zivīm rokās nebildējos, bet pa copes tēmai jau gan vajag. Es pats esmu palaidies slinkumā un jau gadu neko te nelieku, jo vienkārši apnicis, kad esi kaut kur jau tik ilgi, piegriežas, nav vairs tā interese. Nu pavasarī atsākšu ko publicēt, apsolu, ziemā es necopēju ar.
11.decembris 2019, 23:09 | links
 
Mūdzi,neliec uldiņam tērēties,kaste,urbis,pričendāļi,tas maksā naudu...Siltās villas zeķes gan var no raihuča aizņemties...:D
11.decembris 2019, 23:09 | links
 
Muudzis [11.12.19]: udens2 [4m]: udens2 [11m]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.

Muudzis, 11.decembris 2019, 22:53bez ledus necopējuNu tad gaidām pirmo ledu un braucam. Var tevi turēt pie vārda? No manis auto un degviela.
Uldeens simpatizee un nav Vaimonologs, bet neviens vinju nepaziist, diemzeel
11.decembris 2019, 23:07 | links
 
Kārli,to tu par uldēnu?

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 22:54

Jā arī parazīts, neesmu manījis ka kaut ko publicētu par copi, muļķības gan neraksta, tik žēl ka ielaižas neauglīgās diskusijās ar šiem vates troļļiem, tātad tikai provocējot tos turpināt drukāt tendenciozu figņu.

Karlis_K, 11.decembris 2019, 22:59
Kārlīt manu profilu uldens2 nobloķēja par rupjiem vārdiem,tur man pat dažas bildes bij no copes.Un par copi nav daudz ko diskutēt,ir jācopē,tā ir māksla un katrs mākslinieks izpaužas kā viņš to uzskata par vajadzīgu.
11.decembris 2019, 23:06 | links
 
Šmiga,tevi te nevienam nav jāiepriecina,tu jau tik parādies tik tad,kad kādu ir jāapdirš...
11.decembris 2019, 23:06 | links
 
udens2 [11.12.19]: udens2 [11m]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.

Muudzis, 11.decembris 2019, 22:53bez ledus necopēju
Nu tad gaidām pirmo ledu un braucam. Var tevi turēt pie vārda? No manis auto un degviela.
11.decembris 2019, 23:05 | links
 
Raihuci,šmigu neaizmirsi pieskaitīt pie šamiem?
11.decembris 2019, 23:03 | links
 
Shm_didzis [11.12.19]: Muudzis [23m]: Karlis_K [17m]: Anton uzkliko uz mūdža profilu, tad sapratīsi. Es neslēpjos, mans vārds ir Kārlis, uzvārds Keisters, daudzi šejienieši man ir draugos feisbukā, aktivitātes manā lapā jebkurs var izsekot pa piecām lapām. Man derdzas tādi dirsēji kuri visu laiku slēpjas zem nikiem un te tikai parazitē, 0 aktivitātes copes lietu sakarā.Man savs foto šeit nav jāliek, ar tiem kuriem esmu bijis copē, tie paši zin kāds esmu, es vismaz piedalos copes diskusijās. Un kur ir udens2 un shm_didzis foto, kur diskusijas copes forumos? Iepazīsties sākumā ar sarunas tēmu, un tad kakā te kaut ko iekšā.Mūdzi, iepriekšējajă profilā, kuru dzēšgumija par rupjībām izdzēsa man bija copes bildes, tāpat atskaites pārtraucu likt, kad viens pajoliņš ":DDDD" sāka piesieties ar savăm stulbībăm.
Tă ka nedirs, ja nezini.
Un jā man sēnes un ķirzakcilvēki maksă par katru komentāru.
Par pēdējo teikumu nešaubos. Kur diskusijā iesaistās udens2, tur momentā ir klāt shm_didzis un kā likums abiem viedokļi vienmēr sakrīt un nekad viens otram neoponē. Ja nav noslēpums, jūs sazvanāties kad jāpieslēdzas vai kopā dzīvojat? :)
11.decembris 2019, 23:03 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: raihujanci,priecē tas,ka es tevi vairs nebesīju...:D
Tu par to irsā līšanu?
11.decembris 2019, 23:02 | links
 
NeoZb [11.12.19]: Muudzis [24m]: Karlis_K [19m]: Anton uzkliko uz mūdža profilu, tad sapratīsi. Es neslēpjos, mans vārds ir Kārlis, uzvārds Keisters, daudzi šejienieši man ir draugos feisbukā, aktivitātes manā lapā jebkurs var izsekot pa piecām lapām. Man derdzas tādi dirsēji kuri visu laiku slēpjas zem nikiem un te tikai parazitē, 0 aktivitātes copes lietu sakarā.Man savs foto šeit nav jāliek, ar tiem kuriem esmu bijis copē, tie paši zin kāds esmu, es vismaz piedalos copes diskusijās. Un kur ir udens2 un shm_didzis foto, kur diskusijas copes forumos? Iepazīsties sākumā ar sarunas tēmu, un tad kakā te kaut ko iekšā.To atkārtot ir bezjēdzīgi, viņiem piecu sek. atmiņa. Rīt no rīta jau vāvuļos, it kā nekas nebūtu bijis./ aptaisījušies/ iepriekšējā ,, sesijā,, . Un raihs jau ar to ir vispār leģendārs!
:DDDD
O, pajolīts un tukšpļūtis luters mūs aplaimojis :)
11.decembris 2019, 23:02 | links
 
udens2 [11m]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.

Muudzis, 11.decembris 2019, 22:53
bez ledus necopēju
11.decembris 2019, 23:01 | links
 
raihujanci,priecē tas,ka es tevi vairs nebesīju...:D
11.decembris 2019, 23:01 | links
 
Karlis_K [11.12.19]: Vispār jau katra profilā zem avataras (vai loga kur tā nav) ir izvēlne:
Par profilu
Aktivitātes
Bildes
Video
Blogs
Uzpiežot "Par profilu" var izsekot jūzera visām publikācijām ;)
Kārli, ieliec savu fizionomiju, speciāli tonim, lai nomierinās!
Kad attiecas uz mani, esmu viens no retajiem, kas te ir ielicis gan savu ģīmi, kā arī neesmu slēpis nodarbošanos, ne uzskatus. Man nav, ko slēpt. Un pofig arī.
Bet reāli besī te tie pāris kropļi bez jebkādām identitātes pazīmēm, kas man norāda vai nu uz ārieni, vai profesiju...
11.decembris 2019, 22:56 | links
 
Muudzis [11.12.19]: Karlis_K [19m]: Anton uzkliko uz mūdža profilu, tad sapratīsi. Es neslēpjos, mans vārds ir Kārlis, uzvārds Keisters, daudzi šejienieši man ir draugos feisbukā, aktivitātes manā lapā jebkurs var izsekot pa piecām lapām. Man derdzas tādi dirsēji kuri visu laiku slēpjas zem nikiem un te tikai parazitē, 0 aktivitātes copes lietu sakarā.Man savs foto šeit nav jāliek, ar tiem kuriem esmu bijis copē, tie paši zin kāds esmu, es vismaz piedalos copes diskusijās. Un kur ir udens2 un shm_didzis foto, kur diskusijas copes forumos? Iepazīsties sākumā ar sarunas tēmu, un tad kakā te kaut ko iekšā.
To atkārtot ir bezjēdzīgi, viņiem piecu sek. atmiņa. Rīt no rīta jau vāvuļos, it kā nekas nebūtu bijis./ aptaisījušies/ iepriekšējā ,, sesijā,, . Un raihs jau ar to ir vispār leģendārs!
:DDDD
11.decembris 2019, 22:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager