Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Karlis_K [11.12.19]: Padomājiet kāds būtu šis portāls ja te apgrozītos tikai šie bezbilžu(vispār bez kada pienesuma) troļļi dirsēji, nosprāgtu nedēļas laikā. Un par nožēlu katrā šādā vietnē parazītu ir vairāk kā lietotāju kas veido portāla saturu.
Man teiksim profesija tāda, ka foto publicitāte nav ieteicama. Kā ir ar pārējiem, nezinu.
11.decembris 2019, 22:55 | links
 
Kārli,to tu par uldēnu?
11.decembris 2019, 22:54 | links
 
Uzpiežot "Par profilu" var izsekot jūzera visām publikācijām ;)

Karlis_K, 11.decembris 2019, 22:48


Oi sajaucu, tas "Aktivitātes" sadaļa, vismaz datora versijā ieejot jebkura profilā tā uzreiz parādās, no mobilā te neeju.
11.decembris 2019, 22:54 | links
 
udens2 [11.12.19]: redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.
To, ka Jēzus, tie ir tavi vārdi. Labāk darām tā, sarunājam, ka aizbraucam kādu dienu kopā uz copi? Ko saki? Būtu interesanti aprunāties par copi, politiku utt. Es neslēpjos, varu pat iedot savu nr.
11.decembris 2019, 22:53 | links
 
Padomājiet kāds būtu šis portāls ja te apgrozītos tikai šie bezbilžu(vispār bez kada pienesuma) troļļi dirsēji, nosprāgtu nedēļas laikā. Un par nožēlu katrā šādā vietnē parazītu ir vairāk kā lietotāju kas veido portāla saturu.
11.decembris 2019, 22:51 | links
 
redz kā ir,galvenie vaimanalogi vaimanā vienalga pa kādām darbībām,valstī viss ir slikti,viss izagts,kad vienu no lielākajiem izzadzējiem sāk presēt atkal slikti,meklē sazverestība piektajā pakāpē.Beigās vēl kadafi izrādās jēzus,nu idiotu idioti.
11.decembris 2019, 22:50 | links
 
Vispār jau katra profilā zem avataras (vai loga kur tā nav) ir izvēlne:
Par profilu
Aktivitātes
Bildes
Video
Blogs
Uzpiežot "Par profilu" var izsekot jūzera visām publikācijām ;)
11.decembris 2019, 22:48 | links
 
Nu te shajaa briidii jaasaak dueleeties un shauties uz visaam puseem.
Realaa dziivee buutu zilas acis, bet te var dirst:)
11.decembris 2019, 22:48 | links
 
Tas skaisti,ka copē viens,mīl dabu un atspoguļo to smukās bildēs,BET,te bija runa par anonimitāti..
11.decembris 2019, 22:47 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: raihujanci,tu pusvecais aptaukojies šmiga,es Kārļa profilā redzu tikai zivi,vāirāk neko..
Kārlis copē viens, un zinot viņu, diez vai viņš staipītu līdzi statīvu, lai lai taisītu selfijus.
11.decembris 2019, 22:44 | links
 
raihujanci,tu pusvecais aptaukojies šmiga,es Kārļa profilā redzu tikai zivi,vāirāk neko..
11.decembris 2019, 22:42 | links
 
Kārli man ar riebjās tādi ,tad sāksim visus ķidāt pēc kārtas...Šeit gan nav FB..
11.decembris 2019, 22:38 | links
 
Karlis_K [11.12.19]: Anton uzkliko uz mūdža profilu, tad sapratīsi. Es neslēpjos, mans vārds ir Kārlis, uzvārds Keisters, daudzi šejienieši man ir draugos feisbukā, aktivitātes manā lapā jebkurs var izsekot pa piecām lapām. Man derdzas tādi dirsēji kuri visu laiku slēpjas zem nikiem un te tikai parazitē, 0 aktivitātes copes lietu sakarā.
Man savs foto šeit nav jāliek, ar tiem kuriem esmu bijis copē, tie paši zin kāds esmu, es vismaz piedalos copes diskusijās. Un kur ir udens2 un shm_didzis foto, kur diskusijas copes forumos? Iepazīsties sākumā ar sarunas tēmu, un tad kakā te kaut ko iekšā.
11.decembris 2019, 22:37 | links
 
Muudzis [11.12.19]: Nu, nu Raih, es ceru tas nebija man domāts.
Nē, tas bija domāts arī tev.
11.decembris 2019, 22:36 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: Kārlēn, to tu par sevi?
Tu vecais marazmātiķi, vispār vairs neko nefiltrē? Paskaties Kārļa profilu, bildes, to kvalitāti un sekotāju skaitu!
11.decembris 2019, 22:35 | links
 
Karlis_K [11.12.19]: Cik gan smieklīgi izklausās, kad te tādi troļļi ar bezpersoniskiem nikiem, bez bildēm un jelkādām aktivitātēm profilā vairāku gadu garumā, tik vien kā spams forumā no sakasītām muļķībām tenku lapās, sauc citus par troļļiem.
Tu arī no tās pašas grupiņas esi kur udens2 un shm_didzis?
11.decembris 2019, 22:34 | links
 
Anton uzkliko uz mūdža profilu, tad sapratīsi. Es neslēpjos, mans vārds ir Kārlis, uzvārds Keisters, daudzi šejienieši man ir draugos feisbukā, aktivitātes manā lapā jebkurs var izsekot pa piecām lapām. Man derdzas tādi dirsēji kuri visu laiku slēpjas zem nikiem un te tikai parazitē, 0 aktivitātes copes lietu sakarā.
11.decembris 2019, 22:33 | links
 
Nu Udens 2 galīgi diršs ne pa tēmu,kautko salasījies netā un viss...Vienkārši stulbenis....
11.decembris 2019, 22:30 | links
 
Kārlēn, to tu par sevi?
11.decembris 2019, 22:29 | links
 
Cik gan smieklīgi izklausās, kad te tādi troļļi ar bezpersoniskiem nikiem, bez bildēm un jelkādām aktivitātēm profilā vairāku gadu garumā, tik vien kā spams forumā no sakasītām muļķībām tenku lapās, sauc citus par troļļiem.
11.decembris 2019, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager