Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
tātad izdomaji ka 5% ir foršs cipars , ari lab, citreiz saki 10, tas ar var nostrādāt.
:)

usis, 11.decembris 2019, 17:04


Kā Tu uzminēji, es tieši gribēju rakstīt 10%, bet nez kā uzrakstījās 5. :)
11.decembris 2019, 17:11 | links
 
tātad izdomaji ka 5% ir foršs cipars , ari lab, citreiz saki 10, tas ar var nostrādāt.
:)
11.decembris 2019, 17:04 | links
 
jūs gribat teikt ka bez aivara kuģi vairs nepeldēs un vilcieni nekursēs???
11.decembris 2019, 17:02 | links
 
Raih, Latvijas valdība "pritom", ka "it kā Lembergam" noteiktās sankcijas var Latvijas valstij nest zaudējumus līdz pat 5% no IKP.

Ja viss bija TIK ielaists, kāpēc valdība nerīkojās ātrāk? Ja valdība kaut drusku piedalījās pie sankciju noteikšanas (kā medijos raksta), tad vispār trūkst vārdu...

daddy_j, 11.decembris 2019, 16:27

Nerīkojās jo visur bij salikti savējie kas aizstāv,tagad kad aivariņš kļuvis ''toksisks''tad savējiem ir jaizvēlas norobežoties no viņa vai turpināt čomoties un piedzīvot to ka viņi ar kļūs par ''toksiskiem''
11.decembris 2019, 17:00 | links
 
daddy- a kurš šo- Latvijas valstij nest zaudējumus līdz pat 5% no IKP- rēķināja

usis, 11.decembris 2019, 16:34


šeit: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijas-tranzita-jomas-nozime-jau-gadiem-saruk-asv-sankciju-ietekmi-vel-nevar-aplest.a341376/
+ ja tajā sliktajā asociācijā ir lidosta un vēl visādi kantori, tad tiešām "nevar aplēst"
11.decembris 2019, 16:54 | links
 
daddy- a kurš šo- Latvijas valstij nest zaudējumus līdz pat 5% no IKP- rēķināja
11.decembris 2019, 16:34 | links
 
Raih, Latvijas valdība "pritom", ka "it kā Lembergam" noteiktās sankcijas var Latvijas valstij nest zaudējumus līdz pat 5% no IKP.

Ja viss bija TIK ielaists, kāpēc valdība nerīkojās ātrāk? Ja valdība kaut drusku piedalījās pie sankciju noteikšanas (kā medijos raksta), tad vispār trūkst vārdu...
11.decembris 2019, 16:27 | links
 
...OFAC jaunu mikroskopu nopirka, vai vecajam lēcas notīrīja - uzreiz Lembergu pamanīja :)

...bet vienalga jauki, ka mūsu partneris par mums rūpējas! Esam pamanīti! :)))
11.decembris 2019, 16:22 | links
 
Daddy
Tas, ko Tu citē, ir ASV aktivitates, pričom tur Latvijas valdība?

Zaraza
Godīgi sakot, man ir poh*i demokratija, es neesmu Minhauzrns. Man patīk tas, ko redzu, un niansēs neiedziļinos. Un nevajag satraukties par nabaga lemberdziņu- ja viņam būs kaut mazākais likuma salmiņš, kur aizķerties, viņš vērsīsies tiesā.
11.decembris 2019, 16:22 | links
 
Nē, no loģikas viedokļa es visam piekrītu - pašvaldības nahren jādavī, smieklīgi mūsu valstiņā tāda feodālā sadrumstalotība, ar tādu aparātu un ārprātīgām pilnvarām. Arī par lielajiem stratēģiskajiem uzņēmumiem piekrītu, nacionalizēt nafig, arguments ka "valsts nedrīkst taisīt biznesu" ir muļķīgs un neviena veiksmīga valsts to neizmanto, visām ir valsts monopoli utt. Un nodokļu maksātājiem vieglāk, ja valsts pati piķi vairāk pelna un mazāk atkarīga no pilsoņu/uzņēmēju ādiņas...
BET...
Ir faking demokrātija un attiecīgi lietu secība - no sākuma pieņem likumu un tad dari ko gribi atbilstoši likumam...Vai vismaz kara stāvokli izsludini, arī derēs pēc Satversmes... Bet ne otrādi....
11.decembris 2019, 16:15 | links
 
Daddy
Kādā sakarā privatīpašums? Osta???

raihs, 11.decembris 2019, 16:02


Trieciens privātīpašumam plašā nozīmē, jo tikai pastāvot aizdomām var ikkatram krietni dzūivi pabojāt.

no ziņām: "OFAC nosauc četras organizācijas, kuras pieder Lembergam vai atrodas viņa kontrolē - Ventspils Brīvostas pārvalde, Ventspils Attīstības aģentūra, Biznesa attīstības asociācija un Latvijas Tranzīta biznesa asociācija.

Saskaņā ar noteiktajām sankcijām tiek bloķēti visi Lemberga īpašumi, daļas īpašumos un augstāk minētās organizācijas un tām tieši vai netieši piederošās struktūras, kas atrodas ASV vai atrodas ASV personu īpašumā vai kontrolē, un par tiem jāziņo OFAC."

Asociācija nav īpašumā, bet "var būt kontrolē"
11.decembris 2019, 16:08 | links
 
Daddy
Kādā sakarā privatīpašums? Osta???
11.decembris 2019, 16:02 | links
 
Zaraza
Es tikai izstastīju stāstu. Neiedzilinoties niansēs, viņš reali uzmeta. Bet tas neveido manu viedokli par viņu, tikai stabilizē.
Ir reizes, kad uz demokratiju var pievērt acis. Kaut gan es neredzu te neko TĀDU!
Vēlreiz pajautašu- kādēļ Ventspils osta ir jauzskata par lemberga privātīpašumu, ko nu tagad viņam nabadziņam atņem?
11.decembris 2019, 16:01 | links
 
Raih, personīgu abidu saprotu.

Lembergu ne aizstāvu, ne apsūdzu, par vainīgumu/nevainīgumu var lemt tikai tiesa, kura, cik zināms, velkās jau daudzus gadus. Ja mūsu partneriem ASV ir cita informācija par vainīgs/nevainīgs uz kuru balstoties viņi pieņem lēmumu - OK, viss kārtībā. Pretējā gadījumā tas ir trieciens demokrātijai un privātīpašumam...un vienā jaukā dienā arī Tavu uzņēmumu var ķert sankcijas.

Vēl man nav saprotams, kāpēc ostu pārvaldības modeļa maiņas bija vajadzīgas ASV sankcijas, kāpēc jaunā, skaistā, neZZS valdība to neizdarīja jau pusgadu atpakaļ??

Sanāk ka arī viņiem bija pieņemama/izdevīga esošā situācija?
11.decembris 2019, 15:59 | links
 
Tad Jig.lv ir bijušas finaciālas attiecības ar ASV sankcionēto???? Pizdec būs...
11.decembris 2019, 15:58 | links
 
Pēkšņi te tik daudz lemberga aizstāvju uzradies! Neticami! Tas augonis sen jau bija jāizgriež!
...
Un viss cauri-sorry, naudiņas nebūs.. . Štuka vismaz pa pieskari, plus vēl milzīgs darbs....

raihs, 11.decembris 2019, 15:38


Da pri čom tur Lembergs, runa par principu - tiesiskuma un likuma vai nu ir vai nu nav. Vai vari rēķināties, ka valsts spēlēs pēc pašas definētajiem noteikumiem vai nē. Izskatās, ka nav un rēķināties nevar...

A par otro daļu... Ja Tev šādi škurnijas intereses Lembergs ir aizskāris un tas tiek ņemts vērā, tad jā, man pilnīgi noteikti pēc tā paša principa būtu jānostājas viņa aizstāvju rindās - kā reizi viens no nedaudzajiem politiķiem, kas man personīgi ir tiešā veidā ko kabatā ienesis iepērkoties :) Bet nez vai tas ir šīs diskusijas..
11.decembris 2019, 15:50 | links
 
Pēkšņi te tik daudz lemberga aizstāvju uzradies! Neticami! Tas augonis sen jau bija jāizgriež! Pat neņemot vērā visas viņa politiskās aktivitates, vai kadam ir šaubas par viņa kriminālprocesa liecinieku dīvainajam nāvēm? Un man pat ir personiski iemesli- pirms pāris gadiem 2 mēnešus nostrādāju pie speciālas piemiņas katotītes izveides Ventspilij, kas paredzēta pasniegšanai jaundzimušajiem. Paša Lemberga ideja. Viss tika akceptēts- skices, krāsas, lielums utt. Un tad vienā momentā šis sadomā nogriezt Ventspils slimnīcai finansājumu. Un viss cauri-sorry, naudiņas nebūs.. . Štuka vismaz pa pieskari, plus vēl milzīgs darbs....

raihs, 11.decembris 2019, 15:38


Varēs Lembergam uzdāvināt karoti, būs ko viņam "nolikt"
11.decembris 2019, 15:46 | links
 
laikam jau lai AŠ2 nemaz neaiztiek,būs tādas raudas jāklausās:)
11.decembris 2019, 15:42 | links
 
Beigas tā arī būs ka beigās valstij būs viss jāsāk no nulles, kamēr tiks galā ar korupciju un pārējiem mēsliem.

MV-F, 11.decembris 2019, 15:20
kaut kad jau jāsāk ir,kaut vai no nulles.Šādi turpināt ar nav normāli ka viens mafiozs dancina pusvalsti
11.decembris 2019, 15:41 | links
 
Pēkšņi te tik daudz lemberga aizstāvju uzradies! Neticami! Tas augonis sen jau bija jāizgriež! Pat neņemot vērā visas viņa politiskās aktivitates, vai kadam ir šaubas par viņa kriminālprocesa liecinieku dīvainajam nāvēm? Un man pat ir personiski iemesli- pirms pāris gadiem 2 mēnešus nostrādāju pie speciālas piemiņas katotītes izveides Ventspilij, kas paredzēta pasniegšanai jaundzimušajiem. Paša Lemberga ideja. Viss tika akceptēts- skices, krāsas, lielums utt. Un tad vienā momentā šis sadomā nogriezt Ventspils slimnīcai finansājumu. Un viss cauri-sorry, naudiņas nebūs.. . Štuka vismaz pa pieskari, plus vēl milzīgs darbs....
11.decembris 2019, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager