Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [11.12.19]: Kaa tu dziivojot sheit, vari tik droshi apgalvot kaa tur bija un nebija Liibijaa..? Tu esi tur pabijis?
Mans jaukais, inteligentais draugs ar Pariizee ieguutu magjistru matemaatikaa, staastiija muudzja versiju notikumiem. Un vinjsh galiigi nebija radikaalais islaamists utt

apelsins, 11.decembris 2019, 09:45Man jābrauc uz lībiju lai zinātu ka tur dzīvo nabadzīgi??Tavs draugs tikās personīgi ar Kadafi,jeb arī kaut kur izlasīja un noticēja??
Lai krukjiitu skruuves autinjos droshi vien nepietiek izlasiit graamatu, google vai youtuubi. Koa, A?!

Uldi, ee ieshu straadaat.
Ej nu tu ar!
11.decembris 2019, 09:59 | links
 
Kaa tu dziivojot sheit, vari tik droshi apgalvot kaa tur bija un nebija Liibijaa..? Tu esi tur pabijis?
Mans jaukais, inteligentais draugs ar Pariizee ieguutu magjistru matemaatikaa, staastiija muudzja versiju notikumiem. Un vinjsh galiigi nebija radikaalais islaamists utt

apelsins, 11.decembris 2019, 09:45
Man jābrauc uz lībiju lai zinātu ka tur dzīvo nabadzīgi??Tavs draugs tikās personīgi ar Kadafi,jeb arī kaut kur izlasīja un noticēja??
11.decembris 2019, 09:52 | links
 
udens2 [11.12.19]: A par pieraadiishanu, lai Muudzis tev pieraada, vinjsh, skjiet, liimeni inteligjentaaks par mums abiem

apelsins, 11.decembris 2019, 09:12redz apelsīn,man nevajadzēja ne googli neko lai nenoticētu ka kadafi gribēja ieviest to utopiju kuru te rakstat,viņš vadīja to valsti 40 gadus un bij iedzinis totālā nabadzībā,viņš pat nevarēja izdarīt to minimumu lai tā valsts būtu līdzīga AAE,bet te pēc nāves viņš pēķšņi izrādās gandrīz jēzus.Nē viņš bij parasts diktators kas izpumpēja naudu offshoros kamēr tautai solija ka tūlīt,tūlīt viņi sāks dzīvot pārticīgu dzīvi.
Kaa tu dziivojot sheit, vari tik droshi apgalvot kaa tur bija un nebija Liibijaa..? Tu esi tur pabijis?
Mans jaukais, inteligentais draugs ar Pariizee ieguutu magjistru matemaatikaa, staastiija muudzja versiju notikumiem. Un vinjsh galiigi nebija radikaalais islaamists utt
11.decembris 2019, 09:45 | links
 
A par pieraadiishanu, lai Muudzis tev pieraada, vinjsh, skjiet, liimeni inteligjentaaks par mums abiem

apelsins, 11.decembris 2019, 09:12
redz apelsīn,man nevajadzēja ne googli neko lai nenoticētu ka kadafi gribēja ieviest to utopiju kuru te rakstat,viņš vadīja to valsti 40 gadus un bij iedzinis totālā nabadzībā,viņš pat nevarēja izdarīt to minimumu lai tā valsts būtu līdzīga AAE,bet te pēc nāves viņš pēķšņi izrādās gandrīz jēzus.Nē viņš bij parasts diktators kas izpumpēja naudu offshoros kamēr tautai solija ka tūlīt,tūlīt viņi sāks dzīvot pārticīgu dzīvi.
11.decembris 2019, 09:33 | links
 
Un vispār Dāvis Bertāns ir the best! Ceļos no rīta un meklēju ko atkal pozitīvu un tas ir Dāvis.
11.decembris 2019, 09:24 | links
 
Muļķu te domāju maz, bet atrast un pierādīt kādam ka ir tāds, ir daudz. Un tas jau ir mulķīgi un garlaicīgi. Atceramies var eksistēt arī pretējs viedoklis. Ir tikai vai tu to izproti vai nē.
11.decembris 2019, 09:20 | links
 
udens2 [11.12.19]: udens2 [Vakar]: ''inteliģents''aizmirsi pēdiņās ielikt:)))Uldeen, tas, ka tu maaki, google iesist atslēgas vārdu un izlasīt pirmās 3 rindas, automatiski tevi nepadara par ekspertu visaas lietaas.
Iedomaajies tuuliit ieieshu, saklikskjinaashu un saakshu zviegt par tevi - Ko tu lauku mehaanikjis no autoremonta jeedz, re ku yuutuubee tiko redzeeju kaa tas ir jaadara. Vo Muljkjis

apelsins, 11.decembris 2019, 08:29nu tev ir iespēja tai google ieklikšķinat un parādīt ka man nav taisnība un esmu muļķis,bet sanāk ka tu pat to nevari???Vienkāŗši es par to tavu ''ineteliģento'pasmīkņāju tāpēc ka tādu pašu inteliģento krievijā var atrast kas tev izstāstīs cik Zkorejā viss forši un kā viņu līderi rūpējas par tautu un tu tam ticēsi??
Uldeen, es nesaku, ka tu esi muljkjis, noup
A par pieraadiishanu, lai Muudzis tev pieraada, vinjsh, skjiet, liimeni inteligjentaaks par mums abiem
11.decembris 2019, 09:12 | links
 
udens2 [Vakar]: ''inteliģents''aizmirsi pēdiņās ielikt:)))Uldeen, tas, ka tu maaki, google iesist atslēgas vārdu un izlasīt pirmās 3 rindas, automatiski tevi nepadara par ekspertu visaas lietaas.
Iedomaajies tuuliit ieieshu, saklikskjinaashu un saakshu zviegt par tevi - Ko tu lauku mehaanikjis no autoremonta jeedz, re ku yuutuubee tiko redzeeju kaa tas ir jaadara. Vo Muljkjis

apelsins, 11.decembris 2019, 08:29
nu tev ir iespēja tai google ieklikšķinat un parādīt ka man nav taisnība un esmu muļķis,bet sanāk ka tu pat to nevari???Vienkāŗši es par to tavu ''ineteliģento'pasmīkņāju tāpēc ka tādu pašu inteliģento krievijā var atrast kas tev izstāstīs cik Zkorejā viss forši un kā viņu līderi rūpējas par tautu un tu tam ticēsi??
11.decembris 2019, 09:00 | links
 
apelsins [11.12.19]: udens2 [Vakar]: ''inteliģents''aizmirsi pēdiņās ielikt:)))Uldeen, tas, ka tu maaki, google iesist atslēgas vārdu un izlasīt pirmās 3 rindas, automatiski tevi nepadara par ekspertu visaas lietaas.
Iedomaajies tuuliit ieieshu, saklikskjinaashu un saakshu zviegt par tevi - Ko tu lauku mehaanikjis no autoremonta jeedz, re ku yuutuubee tiko redzeeju kaa tas ir jaadara. Vo Muljkjis
Es jau tai ,, invalīdu kastai,, te cik reizes esmu uzsvēris, izlasīt vairāk par trim teikumiem. Bet nevar tak no viņiem gaidīt vairāk, kā viņu apeobežotie prāti spēj. :))))
Intelekts nav viņu stiprā puse.
11.decembris 2019, 08:44 | links
 
udens2 [10.12.19]: ''inteliģents''aizmirsi pēdiņās ielikt:)))
Uldeen, tas, ka tu maaki, google iesist atslēgas vārdu un izlasīt pirmās 3 rindas, automatiski tevi nepadara par ekspertu visaas lietaas.
Iedomaajies tuuliit ieieshu, saklikskjinaashu un saakshu zviegt par tevi - Ko tu lauku mehaanikjis no autoremonta jeedz, re ku yuutuubee tiko redzeeju kaa tas ir jaadara. Vo Muljkjis
11.decembris 2019, 08:29 | links
 
Muudzis [11.12.19]: Ielikšu arī linku. Bet jūs vīri — udens2 un shm_didzis, labāk pastāstiet kā strādājiet uz vienu roku, drukājiet vienu tekstu un nākat viens otram palīgā situācijās, kad otrs nespēj turpināt diskusiju, karstasinīgi nepiedalāties copes diskusijās. Cilvēki taču saprot, sakiet godīgi, cik jums maksā un kā intereses pārstāviet?
Mūdzi, tu debīls?
Nesaprotu, raudāt vai smieties, kur tādas glupības var nākt prātā?
11.decembris 2019, 00:52 | links
 
Ielikšu arī linku. Bet jūs vīri — udens2 un shm_didzis, labāk pastāstiet kā strādājiet uz vienu roku, drukājiet vienu tekstu un nākat viens otram palīgā situācijās, kad otrs nespēj turpināt diskusiju, karstasinīgi nepiedalāties copes diskusijās. Cilvēki taču saprot, sakiet godīgi, cik jums maksā un kā intereses pārstāviet?

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:46
pat ja mēs abi strādājam amerikāņu labā uz vienu roku neatceļ faktu ka tavs apgalvojums pagaidām izskatās no dzeltenās preses paķerts,vari pierādīt pretējo atvainošos un būšu pateicīgs ka esmu uzzinājis ko jaunu
11.decembris 2019, 00:49 | links
 
udens2 [12m]: Slikti meklēji, es gan atradu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:23melis esi,tas nav labi:(Kāds melis? Atkal apvaino mani?! Ja tu nepārzini angļu valodu un nejēdz atrast, tā jau nav mana problēma.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:33
ieliksi linku es atvainošos,es tik atradu delegācijas ziņojumu un rekomendācijas no 2010.gada dokuments iesniegts 01.04.2011.
11.decembris 2019, 00:48 | links
 
Ielikšu arī linku. Bet jūs vīri — udens2 un shm_didzis, labāk pastāstiet kā strādājiet uz vienu roku, drukājiet vienu tekstu un nākat viens otram palīgā situācijās, kad otrs nespēj turpināt diskusiju, karstasinīgi nepiedalāties copes diskusijās. Cilvēki taču saprot, sakiet godīgi, cik jums maksā un kā intereses pārstāviet?
11.decembris 2019, 00:46 | links
 
Muudzis [11.12.19]: udens2 [9m]: Slikti meklēji, es gan atradu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:23melis esi,tas nav labi:(Kāds melis? Atkal apvaino mani?! Ja tu nepārzini angļu valodu un nejēdz atrast, tā jau nav mana problēma.
Ko ta lauzies kā jauna meita, ieliec linku
11.decembris 2019, 00:38 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: Uldiņ,domā ka pēc tādām notikušajām lietiņām atradīsi objektīvus datus? Kas pārvalda to internetu , A ?
Sēnes un ķirzakcilvēki pārvalda internetu, tas jau sen skaidrs.
11.decembris 2019, 00:37 | links
 
Kā raihucis saka,es off...
Bet tu šmiguci vēl uzkavējies,varbūt juniors ar raihuci vēl palīgā ies...)
11.decembris 2019, 00:37 | links
 
udens2 [11.12.19]: Slikti meklēji, es gan atradu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:23melis esi,tas nav labi:(
Kāds melis? Atkal apvaino mani?! Ja tu nepārzini angļu valodu un nejēdz atrast, tā jau nav mana problēma.
11.decembris 2019, 00:33 | links
 
Slikti meklēji, es gan atradu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:23
melis esi,tas nav labi:(
11.decembris 2019, 00:28 | links
 
Šmiguci,Tas jau mūsu papucim jāprasa,šamam jau plašā kolekcija vienmēr pie rokas...)
11.decembris 2019, 00:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager