Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [11.12.19]: Šmiga,jā,jā it sevišķi sēnēm,ar tādām cepurītēm kā tev...)
Man tikai adītā cepurīte ziemai. Pastăsti labāk, kas jauns folija cepurīšu modē?
11.decembris 2019, 00:24 | links
 
udens2 [11.12.19]: udens2 [17m]: usis [54m]: Neviena nesaka, ka paraugs, bet nezin kāpēc cilvēki noklusē šādu lietu. 2011. gada 4. janvārī ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomē sagatavots un pieņemts pārskats, kura mērķis bija apbalvot Lībiju un tās līderi Kadafi par izciliem sasniegumiem cilvēka tiesību jomā.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:58Nez šim ir arī kāds pierādījums jeb no dzeltenās preses ņemts raksts??Nē, diemžēl, vai par laimi nav ņemts no dzeltenās preses. Bet gan no ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomes sagatavotā pārskata. Man par laimi es zinu ne tikai latviešu valodu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:01Nu, nu,es gan neko tādu neatrodu viņu mājaslapāwww.un.org
Baigā aizdoma ka tas ir feiks.Interneta plašumo tik uzraku ka kadafi ir pats savu cilvēktiesību balvu izgudrojis ar kuru apbalvojis visādus sev līdzīgus diktatorus https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Gaddafi_International_Prize_for_Human_Rights
Slikti meklēji, es gan atradu.
11.decembris 2019, 00:23 | links
 
Šmiga,jā,jā it sevišķi sēnēm,ar tādām cepurītēm kā tev...)
11.decembris 2019, 00:20 | links
 
udens2 [17m]: usis [54m]: Neviena nesaka, ka paraugs, bet nezin kāpēc cilvēki noklusē šādu lietu. 2011. gada 4. janvārī ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomē sagatavots un pieņemts pārskats, kura mērķis bija apbalvot Lībiju un tās līderi Kadafi par izciliem sasniegumiem cilvēka tiesību jomā.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:58Nez šim ir arī kāds pierādījums jeb no dzeltenās preses ņemts raksts??Nē, diemžēl, vai par laimi nav ņemts no dzeltenās preses. Bet gan no ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomes sagatavotā pārskata. Man par laimi es zinu ne tikai latviešu valodu.

Muudzis, 11.decembris 2019, 00:01
Nu, nu,es gan neko tādu neatrodu viņu mājaslapāwww.un.org
Baigā aizdoma ka tas ir feiks.Interneta plašumo tik uzraku ka kadafi ir pats savu cilvēktiesību balvu izgudrojis ar kuru apbalvojis visādus sev līdzīgus diktatorus https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Gaddafi_International_Prize_for_Human_Rights
11.decembris 2019, 00:17 | links
 
Malgomajfisk [11.12.19]: Nu nav pasaules pārvaldniekiem vajadzīgi neatkarīgi reģionālie veidojumi...
Ķirzakcilvēkiem, sēnēm, masoniem, rotšildiem un pasaules valdībai? :):)
11.decembris 2019, 00:16 | links
 
Ja Lembi tagad atvestu roku važās iekaltu uz doma laukuma,domājat šamo ar akmeņiem pūlis nenomētātu? )
11.decembris 2019, 00:14 | links
 
Nu nav pasaules pārvaldniekiem vajadzīgi neatkarīgi reģionālie veidojumi...

Malgomajfisk, 11.decembris 2019, 00:07


Bet draugi taču skaitās, varēja jau saudzīgāk...
11.decembris 2019, 00:11 | links
 
Nu nav pasaules pārvaldniekiem vajadzīgi neatkarīgi reģionālie veidojumi...
11.decembris 2019, 00:07 | links
 
Ja atmiņa neviļ,kaut ko tādu arī dzirdēju..
11.decembris 2019, 00:04 | links
 
udens2 [10.12.19]: usis [54m]: Neviena nesaka, ka paraugs, bet nezin kāpēc cilvēki noklusē šādu lietu. 2011. gada 4. janvārī ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomē sagatavots un pieņemts pārskats, kura mērķis bija apbalvot Lībiju un tās līderi Kadafi par izciliem sasniegumiem cilvēka tiesību jomā.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:58Nez šim ir arī kāds pierādījums jeb no dzeltenās preses ņemts raksts??
Nē, diemžēl, vai par laimi nav ņemts no dzeltenās preses. Bet gan no ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomes sagatavotā pārskata. Man par laimi es zinu ne tikai latviešu valodu.
11.decembris 2019, 00:01 | links
 
Šodien kāds aktuālāks "laimes lācis" piekritis pamieram Ukrainā, tik piebildis - savas robežas gan jūs dārgie ukraiņi kontrolēt nevarēsiet.

usis, 10.decembris 2019, 23:02

vēl neskatījos- kā tur īsti beidzās tā runāšanās?
10.decembris 2019, 23:55 | links
 
usis [54m]: Neviena nesaka, ka paraugs, bet nezin kāpēc cilvēki noklusē šādu lietu. 2011. gada 4. janvārī ANO Ģenerālās asamblejas Cilvēktiesību padomē sagatavots un pieņemts pārskats, kura mērķis bija apbalvot Lībiju un tās līderi Kadafi par izciliem sasniegumiem cilvēka tiesību jomā.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:58
Nez šim ir arī kāds pierādījums jeb no dzeltenās preses ņemts raksts??
10.decembris 2019, 23:53 | links
 
Toni! Par ko tad uztraukties, ka amīši te izdod rīkojunus?
Karaspēks jau ir te, viņu banka arī ir te, minprezis arī savējais, valsts prezis no ļoti draudzīgas valsts.
Visi priekšnoteikumi kā bankā, un laiks rīkoties, parādīt kurš te saimnieks.
Un ņemot vērā, ka kāds podmanis vēl paķēra 10 miljardus parāda, tad te mutes jātur pēc iespējas ciešāk ciet.
10.decembris 2019, 23:49 | links
 
Mūdzi,man gan tagad ir jeņķu Ford busiņš,labs maita,tāpēc jau arī usis man ieknāba...:)
10.decembris 2019, 23:45 | links
 
Es īpaši necepjos,tik gribu atgādināt,ka pasaule nav tikai baltās un melnās krāsās krāsota...
10.decembris 2019, 23:42 | links
 
usis [10.12.19]: Malgomajfisk [13m]: Usi ,es ar visām četrām neatbalstu nevienu,es skatos , vērtēju un izdaru secinājumus...Nu pag, tu brauc ar jeņķu auto, lieto visādu jeņķu tehniku, bizness jeņķu kontrolētā teritorijā, pat pakaļa jeņķu tehnoloģijām saremontēta, un šamie joprojām slikti, tad kā un kur ir labi, kur tavi ilggadējie novērojumi.i
Usi, nedaudz iejaukšos Tavā sarunā ar Toni. Es izmantoju eiro, kas nav ASV valūta, pārvietojos ar vācu auto, sadzīves tehnika man lielākoties ir ražota Vācijā, Francijā, nedaudz arī Polijā. Tālāk, mēbeles, copes laiva ražoti Latvijā, laivas motors Japānā, zāles kuras pēc nepieciešamības pērku aptiekā ir ražotas Vācijā vai Austrijā, pārtikas produkti - Latvija, Lietuvu, Polija, Spānija, hmmm..... cik man zināms gan auto parks, gan daļa no jaunākajām tehnoloģijām nāk no Rietumeiropas, īpaši Vācijas. Kur šeit ASV?
10.decembris 2019, 23:42 | links
 
Malgomajfisk [10.12.19]: Usi,es jau nesaku ka slikti pakaļa saremontēta...) Za djeržavu obidno...:)))
Necepies par lietām ko nevari ietekmēt, mēs to valsti jau sen pametām, lai paši ar saviem tarakāniem tiek galā, un mums neuzbruks, jo esam NATO.
:)
10.decembris 2019, 23:40 | links
 
Usi,es jau nesaku ka slikti pakaļa saremontēta...) Za djeržavu obidno...:)))
10.decembris 2019, 23:36 | links
 
Malgomajfisk [10.12.19]: Usi ,es ar visām četrām neatbalstu nevienu,es skatos , vērtēju un izdaru secinājumus...
Nu pag, tu brauc ar jeņķu auto, lieto visādu jeņķu tehniku, bizness jeņķu kontrolētā teritorijā, pat pakaļa jeņķu tehnoloģijām saremontēta, un šamie joprojām slikti, tad kā un kur ir labi, kur tavi ilggadējie novērojumi.
10.decembris 2019, 23:30 | links
 
Udens2, es nešaubījos :). Bet patīkami, ka esam kļuvuši pieklājīgāki un diskusijā neaizejam līdz apvainojumiem.

Muudzis, 10.decembris 2019, 23:16
man pret Tevi nekāda naida nav
10.decembris 2019, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager