Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ,Kadafi laikā bija bezmaksas izglītība un medicīna .Jaunajām ģimenēm bezmaksas dzīvokļi un pabalsti...Un benzīns 10 centu robežās...
10.decembris 2019, 22:50 | links
 
Uldiņ,vispār tu vari atšķirt kas ir mormiška,mormiš,vai motilis?

Malgomajfisk, 10.decembris 2019, 22:46
o,jā ziemas cope ir mana tēma,vasarā man īpaši nepatīk,bet ziemas cope ļoti patīk.Mormiš laikam bij tā sānpelde latviski,bet ziemā copēju tikai uz motili vai bļitku
10.decembris 2019, 22:48 | links
 
Uldiņ,vispār tu vari atšķirt kas ir mormiška,mormiš,vai motilis?
10.decembris 2019, 22:46 | links
 
Kādafi gan paraugs, valdīšanas laikā valsts kopprodukts 2x nogāzies, n tās teroristu gatavošanas nometnes, oponentu fiziska iznīcināšana, tipisks diktators ar utopiskiem saukļiem.
10.decembris 2019, 22:44 | links
 
Rīgas domes atlaišanai nav seguma? Korupcijas par maz? Līgums uz 20 gadiem? Nevar kvorumu jau cik sēdes savākt. Tad vēl šeit raudat ka viss slikti LV. Paši prātā vāji un tādus pašus ievēlējāt.
10.decembris 2019, 22:42 | links
 
Un vispār udens2! Būtu interesanti uzzināt ar kādu nolūku tu esi šajā portālā? Kādēļ tik aktīvi nediskutē nevienā copes sadaļā? Varbūt esi šeit īpaši iesūtīts, lai kā saka "veido politikas sadaļas klimatu"? Kāds ir foruma dalībnieku udens2 redzējis dzīvē? Atsaucaties:).

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:38
es esmu sūdīgs makšķernieks,tāpēc lasu gudrības tik
10.decembris 2019, 22:42 | links
 
Mūdzi +++++ Tieši manas domas...)
10.decembris 2019, 22:41 | links
 
Kur es aizstāvu Kadafi? Es publicēju informāciju, kur viņš gribēja izveidot Āfrikas finanšu sistēmu. Es vēlreiz saku, visos režīmos ir pozitīvās un negatīvās tendences, mums jāņem piemērs no pozitīvajām. Un vienmēr pie jebkura režīma būs neapmierināto.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:34
Lībijai bij 145 tonnas zelta rezervju,par kādu zelta dināru var būt vispār runa,ar 145 tonnām nekādu segumu savai valūtai neuztaisīsi.Tas bij parasts populisms,nav vairs viduslaiki kad valūtas stabilitātei vajag zeltu
10.decembris 2019, 22:40 | links
 
Un vispār udens2! Būtu interesanti uzzināt ar kādu nolūku tu esi šajā portālā? Kādēļ tik aktīvi nediskutē nevienā copes sadaļā? Varbūt esi šeit īpaši iesūtīts, lai kā saka "veido politikas sadaļas klimatu"? Kāds ir foruma dalībnieku udens2 redzējis dzīvē? Atsaucaties:).
10.decembris 2019, 22:38 | links
 
Uldiņ,tautu apjāt ,tas nopietniem večiem kā divus pirkstus apčurāt,nav tālu jāmeklē...)
10.decembris 2019, 22:36 | links
 
udens2 [10.12.19]: Pirmkārt, tavai zināšanai krievu kanālus neskatos. Otrkārt, necenšos pie katras tēmas klāt pielipināt Krieviju. Ja tev visu laiku patīk tekstā iepīt Krieviju, tad iesaku tev uz turieni pārvākties varbūt. Vēlreiz atkārtoju, man pat rados krievu nav, valodu pārvaldu viduvēji, toties protu angļu, vācu un zviedru valodu. Un atšķirībā no daža laba, esmu gatavs runāt ne tikai par Krievijas agresiju pret saviem kaimiņiem, bet arī par ASV noziegumiem, piemēram, Otrajā pasaules karā, vai Vjetnamā, par Izraēlas neaizskaramību utt.. nav man sponsoru, kas ietekmētu manu viedokli vai apsriežamo tēmu. Neesmu arī nedz Kremļa trollis, nedz ASV pakaļlaiža. Rādu vidējo pirkstu gan vienam, gan otram.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:24Rādi kam gribi vidējo pirkstu,bet aizstāvēt kadafi kā āfrikas glābēju ir muļķīgi.Viņš sankcionēja teroraktu kur uzspridzināja franču pasažieru lidmašīnu ko velāk atzina un izmaksāja kompensācijas,viņš bij tieši tāds pats sūdumugara kā asads un citi diktatori
Kur es aizstāvu Kadafi? Es publicēju informāciju, kur viņš gribēja izveidot Āfrikas finanšu sistēmu. Es vēlreiz saku, visos režīmos ir pozitīvās un negatīvās tendences, mums jāņem piemērs no pozitīvajām. Un vienmēr pie jebkura režīma būs neapmierināto.
10.decembris 2019, 22:34 | links
 
Uldiņ,tiešām tu domā,ka jeņķis aiz labdarības demokrātisku principu vadīts Kadafi nogāza? :)

Malgomajfisk, 10.decembris 2019, 22:25
varbūt,ja tauta būtu ar viņu apmierināta nekādu revolūciju jeņķi nevarētu tur uztaisīt
10.decembris 2019, 22:30 | links
 
Pirmkārt, tavai zināšanai krievu kanālus neskatos. Otrkārt, necenšos pie katras tēmas klāt pielipināt Krieviju. Ja tev visu laiku patīk tekstā iepīt Krieviju, tad iesaku tev uz turieni pārvākties varbūt. Vēlreiz atkārtoju, man pat rados krievu nav, valodu pārvaldu viduvēji, toties protu angļu, vācu un zviedru valodu. Un atšķirībā no daža laba, esmu gatavs runāt ne tikai par Krievijas agresiju pret saviem kaimiņiem, bet arī par ASV noziegumiem, piemēram, Otrajā pasaules karā, vai Vjetnamā, par Izraēlas neaizskaramību utt.. nav man sponsoru, kas ietekmētu manu viedokli vai apsriežamo tēmu. Neesmu arī nedz Kremļa trollis, nedz ASV pakaļlaiža. Rādu vidējo pirkstu gan vienam, gan otram.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:24
Rādi kam gribi vidējo pirkstu,bet aizstāvēt kadafi kā āfrikas glābēju ir muļķīgi.Viņš sankcionēja teroraktu kur uzspridzināja franču pasažieru lidmašīnu ko velāk atzina un izmaksāja kompensācijas,viņš bij tieši tāds pats sūdumugara kā asads un citi diktatori
10.decembris 2019, 22:29 | links
 
Uldiņ,tiešām tu domā,ka jeņķis aiz labdarības demokrātisku principu vadīts Kadafi nogāza? :)
10.decembris 2019, 22:25 | links
 
udens2 [10.12.19]: Te nu gan tu ej auzās. Nevienam īsti tas amerikāņu "faņķiks" nav vajadzīgs. Piemēram, ko darīja Kadafi, lai Āfrikas Savienība gūtu rīcības brīvību, bija jau ievadīti darbi savas finanšu sistēmas izveidei, kas būtu neatkarīga no ASV dominētās dolāru sistēmas. Šim nolūkam jau bija ielikti pamati Āfrikas Investīciju bankai, Āfrikas Centrālajai bankai un Āfrikas Valūtas fondam. Ja ASV dolārs ir ne ar ko nesegta valūta, tad Āfrikas valūtai bija paredzēts "zelta dināra" segums. Kas notika pēc tam, visiem jau skaidrs, bumbas uz Lībijas galvas un šobrīd milzīgs haoss, bēgļu plūsma un nemiernieku grupas, kas cīnās par varu valstī.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:04Nezinu kur tu šito vājprātu esi dzirdējis,bet pieļauju ka krievu kanālos kur šādus diktatorus aizstāv un slavē.Visi diktatori kā viens stāsta par zeltaino nākotni un savām superspožajām idejām kura tudaļ,tūdaļ realizēs un tā arī nekad nerealizē.
Putins jau ar sola āzijas savienību un varenu rubli:DD
Pirmkārt, tavai zināšanai krievu kanālus neskatos. Otrkārt, necenšos pie katras tēmas klāt pielipināt Krieviju. Ja tev visu laiku patīk tekstā iepīt Krieviju, tad iesaku tev uz turieni pārvākties varbūt. Vēlreiz atkārtoju, man pat rados krievu nav, valodu pārvaldu viduvēji, toties protu angļu, vācu un zviedru valodu. Un atšķirībā no daža laba, esmu gatavs runāt ne tikai par Krievijas agresiju pret saviem kaimiņiem, bet arī par ASV noziegumiem, piemēram, Otrajā pasaules karā, vai Vjetnamā, par Izraēlas neaizskaramību utt.. nav man sponsoru, kas ietekmētu manu viedokli vai apsriežamo tēmu. Neesmu arī nedz Kremļa trollis, nedz ASV pakaļlaiža. Rādu vidējo pirkstu gan vienam, gan otram.
10.decembris 2019, 22:24 | links
 
"Diktators", "terorists", "agresors", "tirans" vai "sabiedrotajs", "demokrātija", "neatkarība" - tas ir tikai uzlīmes, ar kuriem ASV pilns skapis.
10.decembris 2019, 22:22 | links
 
''inteliģents''aizmirsi pēdiņās ielikt:)))
10.decembris 2019, 22:20 | links
 
udens2 [10.12.19]: Te nu gan tu ej auzās. Nevienam īsti tas amerikāņu "faņķiks" nav vajadzīgs. Piemēram, ko darīja Kadafi, lai Āfrikas Savienība gūtu rīcības brīvību, bija jau ievadīti darbi savas finanšu sistēmas izveidei, kas būtu neatkarīga no ASV dominētās dolāru sistēmas. Šim nolūkam jau bija ielikti pamati Āfrikas Investīciju bankai, Āfrikas Centrālajai bankai un Āfrikas Valūtas fondam. Ja ASV dolārs ir ne ar ko nesegta valūta, tad Āfrikas valūtai bija paredzēts "zelta dināra" segums. Kas notika pēc tam, visiem jau skaidrs, bumbas uz Lībijas galvas un šobrīd milzīgs haoss, bēgļu plūsma un nemiernieku grupas, kas cīnās par varu valstī.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:04Nezinu kur tu šito vājprātu esi dzirdējis,bet pieļauju ka krievu kanālos kur šādus diktatorus aizstāv un slavē.Visi diktatori kā viens stāsta par zeltaino nākotni un savām superspožajām idejām kura tudaļ,tūdaļ realizēs un tā arī nekad nerealizē.
Putins jau ar sola āzijas savienību un varenu rubli:DD
Nu, nu, Uldeen. Shito pashu man patieshaam inteligents marokaanis pirms 5 gadi staastiija.
Taa kaa, ja nezini, tad nevajag censties buut paargudram
10.decembris 2019, 22:16 | links
 
Te nu gan tu ej auzās. Nevienam īsti tas amerikāņu "faņķiks" nav vajadzīgs. Piemēram, ko darīja Kadafi, lai Āfrikas Savienība gūtu rīcības brīvību, bija jau ievadīti darbi savas finanšu sistēmas izveidei, kas būtu neatkarīga no ASV dominētās dolāru sistēmas. Šim nolūkam jau bija ielikti pamati Āfrikas Investīciju bankai, Āfrikas Centrālajai bankai un Āfrikas Valūtas fondam. Ja ASV dolārs ir ne ar ko nesegta valūta, tad Āfrikas valūtai bija paredzēts "zelta dināra" segums. Kas notika pēc tam, visiem jau skaidrs, bumbas uz Lībijas galvas un šobrīd milzīgs haoss, bēgļu plūsma un nemiernieku grupas, kas cīnās par varu valstī.

Muudzis, 10.decembris 2019, 22:04
Nezinu kur tu šito vājprātu esi dzirdējis,bet pieļauju ka krievu kanālos kur šādus diktatorus aizstāv un slavē.Visi diktatori kā viens stāsta par zeltaino nākotni un savām superspožajām idejām kura tudaļ,tūdaļ realizēs un tā arī nekad nerealizē.
Putins jau ar sola āzijas savienību un varenu rubli:DD
10.decembris 2019, 22:13 | links
 
"Kas notika pēc tam, visiem jau skaidrs, bumbas uz Lībijas galvas ..."
vo-vo, briesmīgi tas viss ..
10.decembris 2019, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager