Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
apelsins [09.12.19]: raihs [21:28]: apelsins [26m]: A kas ar Meroni tagad notiks?
Kpv.lv un ,Raih, man šķiet arī tavā favorītpartijā JKP Meroni daļas ir ieliktasNeesmu redzējis nevienu JKP reklāmu ne TV, ne uz trolejbusiem. Meroni laikam visu piķi ielicis JKP facebook lapā :)Eu nu , Vecīt, beidz idealizēt tos drusku dīvaiņus. Par viņiem po
Man kā ex ventspilniekam vairāk uztrauc Meroni vells!
Puspilsēta jau atlaista bezdarbniekos
Es neidealizēju. Tur muļķību un augstprātības arī pietiek. Vienkārši fakts- nopietnu sponsoru viņiem nav.
9.decembris 2019, 22:49 | links
 
kkas [09.12.19]: jauka diena šodien. vēl divi A palikuši. tos ar derētu pielikt pie sienas un izmest vēstures mēslainē.
Es pat konkretizēšu- diviem AŠiem
9.decembris 2019, 22:46 | links
 
Ventspilniekiem kreņķi tagad, bet Rīgā viss beidzot sāks sakārtoties.
Nu jāsēž Lembim, tad sāksies uzplaukums
9.decembris 2019, 22:29 | links
 
jauka diena šodien. vēl divi A palikuši. tos ar derētu pielikt pie sienas un izmest vēstures mēslainē.
9.decembris 2019, 22:10 | links
 
nez kādēļ luters neiesaistās diskusijā par LV aktuālām tēmām??Laikam kakā saujā un krāj ko mest uz ventilatora:))
9.decembris 2019, 21:51 | links
 
9.decembris 2019, 21:48 | links
 
Pasaulē tagad sākas 'jaunās" naudas izņemšanas periods. Vecie naudas maisi jūt,ka vecā pasaules finanšu sistēma sāk grīļoties,tādēļ jāizņem no apgrozības jaunā nauda,kas sadrukāta un sapakota beidzamajās desmitgadēs.Ar to arī izskaidrojamas visas beidzamās banku aktivitātes...Tā kā pasūtiet raiham tās smukās zeķītes...:)
9.decembris 2019, 21:47 | links
 
raihs [09.12.19]: apelsins [26m]: A kas ar Meroni tagad notiks?
Kpv.lv un ,Raih, man šķiet arī tavā favorītpartijā JKP Meroni daļas ir ieliktasNeesmu redzējis nevienu JKP reklāmu ne TV, ne uz trolejbusiem. Meroni laikam visu piķi ielicis JKP facebook lapā :)
Eu nu , Vecīt, beidz idealizēt tos drusku dīvaiņus. Par viņiem po
Man kā ex ventspilniekam vairāk uztrauc Meroni vells!
Puspilsēta jau atlaista bezdarbniekos
9.decembris 2019, 21:45 | links
 
cik saprotu tad bankas nesadarbosies ar uzņēmumiem kas saistīt ar lembi!!!Visur kur lembja smaka būs ''toksisks'':D
9.decembris 2019, 21:45 | links
 
apelsins [09.12.19]: A kas ar Meroni tagad notiks?
Kpv.lv un ,Raih, man šķiet arī tavā favorītpartijā JKP Meroni daļas ir ieliktas
Neesmu redzējis nevienu JKP reklāmu ne TV, ne uz trolejbusiem. Meroni laikam visu piķi ielicis JKP facebook lapā :)
9.decembris 2019, 21:28 | links
 
A kas ar Meroni tagad notiks?
Kpv.lv un ,Raih, man šķiet arī tavā favorītpartijā JKP Meroni daļas ir ieliktas
9.decembris 2019, 21:14 | links
 
Sāk sāk to ragu lauzt :)...
https://jauns.lv/raksts/zinas/362109-asv-nosaka-sankcijas-lembergam
9.decembris 2019, 21:07 | links
 
Runājot par amīšiem, mūsu puiši pierādīja, ka spēks ir vienības saliedētība, kā saka īsti letiņu veči ielika kloķi šiem. Tas gan bija kādu laiku atpakaļ, kā man stāstīja no 10 disciplīnām mūsējie uzvarēja 9. Tur kur bija jātiek ziemas laikā pāri upei, kamēr jeņķi štukoja kā pārcelties pāri, lai nokļūtu kontrolpunktā, mūsējie vienkārši pārbrida pāri. Šeit video no vienas disciplīnas https://m.youtube.com/watch?v=X9izi3Xgpwk
Tad jau nav mums tik švaki vīri kā dažs labs te grib ieskaidrot.
9.decembris 2019, 21:07 | links
 
O, mafijai sāk lauzt ragus!
https://www.delfi.lv/a/51708265
9.decembris 2019, 21:02 | links
 
Malgomajfisk [09.12.19]: Nu un kā lai tām bankām uzticās?

....
9.decembris 2019, 20:59 | links
 
Vislabākā banka ir trīs litru. Ja ir lielāka, tad vēl labāk! :)
9.decembris 2019, 20:57 | links
 
Malgomajfisk [09.12.19]: Nu un kā lai tām bankām uzticās?
Nekā.
9.decembris 2019, 20:56 | links
 
Nu un kā lai tām bankām uzticās?
9.decembris 2019, 20:28 | links
 
Malgomajfisk [09.12.19]: A Lembim po...
Nu diez vai...
"Saskaņā ar noteiktajām sankcijām tiek bloķēti visi Lemberga un augstāk minēto struktūru īpašumi, daļas īpašumos un tieši vai netieši individuāli vai ar citu personu starpniecību piederošās struktūras, kurās viņu daļa ir virs 50%, kas atrodas ASV vai atrodas ASV personu īpašumā vai kontrolē, un par tām jāziņo OFAC."
9.decembris 2019, 19:55 | links
 
A Lembim po...
9.decembris 2019, 19:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager