Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Atkal šeit runas par vareniem ražošanas milžiem. Vef rer rez etc. Padomju laikā tas jau bija sūds. Un tagad ir atliekas.

Kirsis6666, 3.decembris 2019, 23:02


ER2 vilcieni joprojām brauc Latvijā, ja neesi pamanījs. RER produkcija tiek piegādāta Krievijas un citu NVS valstu, kā arī Baltijas un dažu citu Eiropas valstu vagonbūves uzņēmumiem un dzelzceļiem.
VEF produkcija arī savā laikā bija ļoti moderna.
5.decembris 2019, 19:59 | links
 
Vēl jau nelien,tik pabaida ka līdīs,ja domi atlaidīs...)
5.decembris 2019, 19:04 | links
 
Nekur viņš nelien. Tā ir ēsma vēlētajiem, lai atkal atdotu balsis par saskaņu. Tāpat kā zzs lembis.
5.decembris 2019, 18:59 | links
 
 
Atkal šeit runas par vareniem ražošanas milžiem. Vef rer rez etc. Padomju laikā tas jau bija sūds. Un tagad ir atliekas.
3.decembris 2019, 23:02 | links
 
Jozis2 [03.12.19]: Jozis2 [9m]: Ja vēl urmaas sēnes salasa, tad gan kaut kā varbūt dzīvei sanāk...Es nav nekāds sēņu vecis! :)

urmaas, 3.decembris 2019, 22:09

Vai tad es zinu, kā tur jums ar to Zviedrijas čomu tā sēņošana, tas jau lielījās ka liks tevi pie darba.
Jau krietnu laiciņu, dažus gadus, neesmu pie A tohas bijis!
Pēdējo reizi sēnes, swensonu mežos pie Antohas, ar krietnu laiku atpakaļ vakariņām visa kompānija, pēc copes, pie "melnā ezera" lasījām. Kad braucot prom bij "tikšanās" ar ķepaini, tad nu i nafig tās sēnes! :)
3.decembris 2019, 22:37 | links
 
Tajā laikā, pensim, jau svarīgi, lai vienmēr būtu kustībā, cope, tas pats par sevi, tad vienrocīgā mešana, arī nav slikti, ja vēl beigās - pārtikas sagāde ziemai un dropei - gan jau ka kaut kā iztikt var.
3.decembris 2019, 22:26 | links
 
Mēs ar urmaasu uz maiņām ,-viena diena cope,otrajā drope,trešajā uz sēnēm...Un tā tā penšu dzīvīte paies...
3.decembris 2019, 22:21 | links
 
Jozis2 [9m]: Ja vēl urmaas sēnes salasa, tad gan kaut kā varbūt dzīvei sanāk...Es nav nekāds sēņu vecis! :)

urmaas, 3.decembris 2019, 22:09


Vai tad es zinu, kā tur jums ar to Zviedrijas čomu tā sēņošana, tas jau lielījās ka liks tevi pie darba.
3.decembris 2019, 22:14 | links
 
Jozis2 [03.12.19]: Ja vēl urmaas sēnes salasa, tad gan kaut kā varbūt dzīvei sanāk...
Es nav nekāds sēņu vecis! :)
3.decembris 2019, 22:09 | links
 
Ja vēl urmaas sēnes salasa, tad gan kaut kā varbūt dzīvei sanāk...
3.decembris 2019, 22:03 | links
 
Ja tā parēķina,šmigai mēnsī vismaz 300 eu aiziet.Ar pensiju pietiks,,,:D
3.decembris 2019, 21:47 | links
 
Tak teica,pašam jābrūvē!
3.decembris 2019, 21:45 | links
 
Pa lielam man jau ar viss ir po...Cienījama pensija ap 300 eu būs nopelnīta,varēšu bez bēdu zviedros ar pāāļijām baroties...:DDD

Malgomajfisk, 3.decembris 2019, 21:30


Tā tik būs dzīve - ar Eur 300 un Zviedrijā. Pat grūti iedomāties. Cik tad ilgi pālijas un ko tur vēl no zivīm ēdīsi. Maizei ar desu arī vajag, un šmiga?
Pat raihs nevarēs izpalīdzēt, kontrabanda taču!
3.decembris 2019, 21:39 | links
 
udens2 [03.12.19]: agrāk naudas nebij prežiem,kā sprauda tā pēc deviņiem mēnešiem jāsāk pirkt autiņi:DDDBet daudz varojas neizglītotās un nabadzīgās tautas,turīgiem nav laika ņemties ar bērnu baru
Varbūt. Varbūt arī, ka tas ir iemesls- tāpat kā visu pārējo ražošanu, arī bērnu ražošanu esam uzticējuši ķīniešiem :) Un tas neattiecas tikai uz Latviju... Jo gudrāki cilvēki, jo mazāk bērnu
3.decembris 2019, 21:38 | links
 
Urmaasu ņemšu uz sēnēm un ogām,lai pašī...
3.decembris 2019, 21:36 | links
 
Pa lielam man jau ar viss ir po...Cienījama pensija ap 300 eu būs nopelnīta,varēšu bez bēdu zviedros ar pāāļijām baroties...:DDD
3.decembris 2019, 21:30 | links
 
Vienu lietu varu atzīt- reāli jūtu iedzīvotāju samazinājumu! Un tas tiešām ir milzīgs! Jā, stulbi skan- milzīgs samazinājums, bet fakts... Latvijas vidusskolu absolventu ir kļuvis aptuveni par 40% mazāk, nekā pirms 10 gadiem. Tas, ibio, ir nolāpīti daudz!!! Un tie ir jaunieši, nākotne! Viņu reāli nav!

raihs, 3.decembris 2019, 21:15
agrāk naudas nebij prežiem,kā sprauda tā pēc deviņiem mēnešiem jāsāk pirkt autiņi:DDDBet daudz varojas neizglītotās un nabadzīgās tautas,turīgiem nav laika ņemties ar bērnu baru
3.decembris 2019, 21:29 | links
 
Nu re,atkal viss ir slikti...:DDD

Malgomajfisk, 3.decembris 2019, 21:19

Slikti ir tad, ja nonāc līdz tam, ka vairs nevari galus savilkt kopā.
Daudziem vecajiem lauciniekiem tā ir, ja nebūtu jaunatnes ārzemēs, tad nu nezinu, nezinu...
Vari būt priecīgs, ja ir niša kur nauda nāk. Vairāk vai mazāk, par to var kreņķēties, taču tas vēl neliedz dzīvot. Vot, ja nenāk vairs nemaz tad gan ir je sū vagā.
3.decembris 2019, 21:27 | links
 
Šmiga,junior, nu kā tad tur īsti ir? :D
3.decembris 2019, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager