Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [03.12.19]: Vienu lietu varu atzīt- reāli jūtu iedzīvotāju samazinājumu! Un tas tiešām ir milzīgs! Jā, stulbi skan- milzīgs samazinājums, bet fakts... Latvijas vidusskolu absolventu ir kļuvis aptuveni par 40% mazāk, nekā pirms 10 gadiem. Tas, ibio, ir nolāpīti daudz!!! Un tie ir jaunieši, nākotne! Viņu reāli nav!
No kurienes viņiem rasties? Produktīvāk jaunatne sen ir prom. Viņu bērniem dzimtā valoda vairs nebūs LV! To izjūtu uz paziņu mazbērniem.
3.decembris 2019, 21:19 | links
 
Nu re,atkal viss ir slikti...:DDD
3.decembris 2019, 21:19 | links
 
Tagadiņ jau internetā labu labos aparātus piedāvā..)
3.decembris 2019, 21:16 | links
 
Vienu lietu varu atzīt- reāli jūtu iedzīvotāju samazinājumu! Un tas tiešām ir milzīgs! Jā, stulbi skan- milzīgs samazinājums, bet fakts... Latvijas vidusskolu absolventu ir kļuvis aptuveni par 40% mazāk, nekā pirms 10 gadiem. Tas, ibio, ir nolāpīti daudz!!! Un tie ir jaunieši, nākotne! Viņu reāli nav!
3.decembris 2019, 21:15 | links
 
Tā jau ir!
Labklājība, algas aug mērkaķa ātrumā! Kad aizej uz tirgu, kādreiz Ls 10,00 bija nauda, tagad Eur 50,00 - un īsti lāgā nav ko nest uz māju.
Pasauc uz pakalpojumu zēnu sametināt mājās dzelzi - šuve 10 cm, bez Eur 100,00 nebrauc, var jau saprast, kad ej uz tirgu.
Bet pamēģini aiziet uz Būvvaldi. Tur tev liks tik daudz tavam būvprojektam pilnīgi nevajadzīgus pakalpojumus apmaksāt - mēms paliksi, bet IKP aug.
"Attīstamies" un strauji, re ka budžets jau pāri 10 miljardiem, un nākamgad būs vēl lielāks.
Nekad neesam tik labi dzīvojuši, tikai ar katru gadu sākot no 2007. gada paša patēriņam maciņā paliek arvien mazāk un mazāk.
Un tikai konsolidējamies un konsolidējamies - ar tādu tendenci valsti nevar uzcelt, drīz tā būs lauku sādžas lielumā, ar spēcīgu pierīgu.
3.decembris 2019, 21:14 | links
 
Laikam jau būs jāsāk brūvet man ar,kadreiz Gorbija perestroikas laikos labi sanaca...
3.decembris 2019, 21:13 | links
 
Malgomajfisk [03.12.19]: Raihuci,šmigai tak ar cenas aug,mazāk sanāk,kas vainīgs? :)
Es pats sāku ražot, msn pofig :)
3.decembris 2019, 21:07 | links
 
urmaas,tas jā ,bet LV iepirkto šmigu kvalitātes ziņā nevar salīdzināt ar svensonos iepirktos...
Vienreiz intereses pēc salīdzināju..:)
3.decembris 2019, 21:07 | links
 
Malgomajfisk [03.12.19]: Raihuci,šmigai tak ar cenas aug,mazāk sanāk,kas vainīgs? :)
Toties LV vieglāk pieejams kā swensonijā!
3.decembris 2019, 21:01 | links
 
Raihuci,šmigai tak ar cenas aug,mazāk sanāk,kas vainīgs? :)
3.decembris 2019, 20:59 | links
 
Zarāzij,ar darba ņēmējiem ir nedaudz savādāk.Darba roku trūkums patstāvīgi spiež darba devējus palielināt algas...Bet ja noieta tirgus samazinās,tad arī nav no kā tās algas paaugstināt...
3.decembris 2019, 20:56 | links
 
Malgomajfisk [03.12.19]: Raihuci,jautājums bij savādāks.Kā jūties tagadiņ,vai labāk? Tik neliekuļo, citādi pacelsim tavas nodokļu atskaites...:)
Es neesmu neko daudz izdarījis, lai būtu labāk, tadēļ ir līdzīgi. Ja būtu rāvies, būtu labāk- iespēju atliku likām. Bet es esmu nolēmis neiespringt un pēc iespējas daudz copēt. Un iedzert. Kurš vainīgs? EU, protams, ar savām regulām :DDDD
3.decembris 2019, 20:54 | links
 
Raihuci,jautājums bij savādāks.Kā jūties tagadiņ,vai labāk? Tik neliekuļo, citādi pacelsim tavas nodokļu atskaites...:)
3.decembris 2019, 20:49 | links
 
Jā ,veksmes stāsts...:)
Taisam aptauju,cik šajā sadaļā ir tādu kas var apgalvot, ka viņam tagadiņ tā naudiņa ripo vairāk kā gadiņus 3-5atpakaļ.
Es runāju par darba devējiem...

Malgomajfisk, 3.decembris 2019, 20:36


Nu nedomāju ka darba ņēmējiem ir stipri savādāk. Statistiku var rēķināt un ciparu jau var saņemt vienalga kādu, dzīves līmenis jau ir tajā kāda daļa no tā cipara paliek pāri pēc neizbēgamajiem obligātajiem izdevumiem un, manuprāt, šī "brīvās programmas" daļa ar katru gadu sarūk.
3.decembris 2019, 20:44 | links
 
Malgomajfisk [03.12.19]: Jā ,veksmes stāsts...:)
Taisam aptauju,cik šajā sadaļā ir tādu kas var apgalvot, ka viņam tagadiņ tā naudiņa ripo vairāk kā gadiņus 3-5atpakaļ.
Es runāju par darba devējiem...
Kam to naudiņu ir tev jāsagādā? Saeimai? Valdībai? Eiropas komisijai? Ja esi kaut ko gudru izdarījis, būs tev pieaugums, ja esi kodis, slinkojis vai vienkārši neesi pieskaņojies situācijai, tad nē... Stulbs jautājums.
3.decembris 2019, 20:43 | links
 
:) Tas gan...
3.decembris 2019, 20:42 | links
 
Šeit visi ir VEIKSMĪGI darba devēji. Skaties cik barokļus saeimā un komisijās varam uzturēt! :)
3.decembris 2019, 20:41 | links
 
Jā ,veksmes stāsts...:)
Taisam aptauju,cik šajā sadaļā ir tādu kas var apgalvot, ka viņam tagadiņ tā naudiņa ripo vairāk kā gadiņus 3-5atpakaļ.
Es runāju par darba devējiem...
3.decembris 2019, 20:36 | links
 
zaraza [03.12.19]: Rekur pašlaik kā reizi pa ziņu portāliem kā Francija ar USA mēģina krāniem mērīties, vislabākajās bandosu tradīcijās, franči lielajiem USA neta gigantiem saka "deļitsa nado" a Tramps pretī 100% ievedmuitu uz sieru un vīnu - "h.. vam". Un pilnīgi noteikti, ka jenķi zaudēs kopumā mazāk :)
Nu kā reizi šis gadījums reāli parāda, ka katra ES valsts atsevišķi ir sūds pret amīšiem, bet ES kopă tomēr ir vērā ņemams spēks, franči vieni paši līda uz ecēšăm un dabūja ko gribēja.
3.decembris 2019, 20:28 | links
 
Rekur pašlaik kā reizi pa ziņu portāliem kā Francija ar USA mēģina krāniem mērīties, vislabākajās bandosu tradīcijās, franči lielajiem USA neta gigantiem saka "deļitsa nado" a Tramps pretī 100% ievedmuitu uz sieru un vīnu - "h.. vam". Un pilnīgi noteikti, ka jenķi zaudēs kopumā mazāk :)
3.decembris 2019, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager