Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Labāk dzīvot bez dvēseles un nebūt līdzīgam krūmujancim vai lutiņam:D
1.decembris 2019, 17:30 | links
 
Jozi
Man taču ir dvēsele, vai ne? Nu saki taču! Nu tu taču to jūti, ka man ir, vai ne? Tāda liela un skaista, vai ne? Nu saki, ka jā! Nu lūdzu!
1.decembris 2019, 17:25 | links
 
Jo vairāk lasi, ko, un kā te tie "gudrie" izpaužas, jo labāk saproti, cik daudz faktiski ir patiesības tajā astrologu teiktajā par tām dvēselēm.
Kam nav - tam nav, kompja programma vien. Kam ir - tur bez komentiem, tas arī ir sirds cilvēks.
Un nevajag nemaz garu tekstu, lai būtu skaidrs - kurš ir kurš.
1.decembris 2019, 16:02 | links
 
Jo vairāk lasi, ko, un kā te tie "gudrie" izpaužas, jo labāk saproti, cik daudz faktiski ir patiesības tajā astrologu teiktajā par tām dvēselēm.
Kam nav - tam nav, kompja programma vien. Kam ir - tur bez komentiem, tas arī ir sirds cilvēks.
Un nevajag nemaz garu tekstu, lai būtu skaidrs - kurš ir kurš.
1.decembris 2019, 16:02 | links
 
udens2 [01.12.19]: Atvaino, cienītais kungs! Man sieva ir poliete - tā ka vari stabili paklusēt.

Jozis2, 1.decembris 2019, 12:47Būtu latviete tad gan jau zinātu kā patiesībā ir Latvijā un nerakstītu visādas muļķības:)
Tavu tautību vispār nenoteikt, nezini kas Rīgā, bet zini , kas Ukrainā un Krievijā :)))))))
1.decembris 2019, 15:28 | links
 
Tas dakteris nedaudz mani uzjautrināja.32 h novergoja un un vēl 32 jāvergo.. Tik aizmirsa piebilst, cik stundu uz kušetītes pa vidam nogulēja un cik brīvdienas pēčāk paņēma...) Un tā kā pēc likumdošanas virstundas apmaksā dubultīgi,tad nav brīnums,ka pie saeimas skriet nebija nekādas gribēšanas..
1.decembris 2019, 15:17 | links
 
Shm_didzis [01.12.19]: NeoZb [11:54]: Shm_didzis [0:06]: NeoZb [Vakar]: Jozis2 [21:03]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.Nu, nu "gudrais" pļūtītāj, kā tad patiesībā bija ar Polijas ekonomiku 90tajos? Tas ka tu uz poļu uteni brauci, nenozīmē, ka tu zini, kas patiesībā bija ar Polijas ekonomiku....Nevis es, bet tu pļūtītāj te rakstiji dažas dienas atpakaļ, kā bija Polijā. Es tikai oponēju tavam idiotiskajam apgalvojumam ar : ,, es tur biju , es redzēju un zinu,,
Un ,, utenis bija visa Polija,, tais gados.Tukšpļūti luter, tāpēc es tev kă oponentam uzdevu jautājumu, ja jau tu oponē, tad jau visu zini.
Saprotu, intelekta invalīds neuztver atbildi pēc būtības, ja reiz atbildu : ka ,, tur biju, to redzēju,, bet kur ir tava apgalvojuma kāds faksts izņemot: es tā uzrakstiju, jo ,, zinu,,!
Un kurš te ir tukšpļūtis?
:)))))
1.decembris 2019, 15:11 | links
 
Atvaino, cienītais kungs! Man sieva ir poliete - tā ka vari stabili paklusēt.

Jozis2, 1.decembris 2019, 12:47
Būtu latviete tad gan jau zinātu kā patiesībā ir Latvijā un nerakstītu visādas muļķības:)
1.decembris 2019, 13:27 | links
 
Kā ta nevara no Dieva kaut ko izkaulēt jozi. Vēsā mierā.

Sapiķo biktstēvam, ja nav naudas, tad aiziej uz grēksūdzi un grēks ir atlaists. :)

Vēl var uzrīkot inkvizīciju, ja kāds runā pretī ka tā nav! Tā tak žanra klasika.
1.decembris 2019, 13:12 | links
 
Jozis2 [01.12.19]: Raiham, par Dieva lietām!
Kas ir Dievs? Tas ir veiksmīgs vārdisks apzīmējums visu pasaules likumsakarību kopumam, kas darbojas neatkarīgi no cilvēku izgudrotām likumdošanām, konstitūcijām, kodeksiem, un ir pastāvējis un pastāvēs vienmēr, jo nav neviena izdomāts.
Dievs nav personāžs, tāpēc spriedelējumi par to, Dievs ir, vai nav, ir acīmredzama muļķība.
Dieva manifestēšanās notiek ik esamības brīdī, tātad pat viskvēlākais ateists ir Dieva apliecinātājs, pats to pat negribēdams.

Šis ir skaidrojums tam, kāpēc no Dieva nevar izkaulēt kaut ko, vai iežēlināt to ar gaudām, vaimanām, pielabināšanos, vai tēlojot svēto.
Dzīvības likumus ir neiespējami apvest ap stūri. Vai nu dzīvo saskaņā ar tiem, vai arī maksā par to ignorēšanu.
Nesaudzīgi? Bet neko darīt, tā nu ir.

Viennozīmīgi nav tavs teksts, no kaut kurienes pārkopēji. Turklat tas absolūti ir pretrunā ar šo tavu vājprātu
1.decembris 2019, 13:00 | links
 
Raiham, par Dieva lietām!
Kas ir Dievs? Tas ir veiksmīgs vārdisks apzīmējums visu pasaules likumsakarību kopumam, kas darbojas neatkarīgi no cilvēku izgudrotām likumdošanām, konstitūcijām, kodeksiem, un ir pastāvējis un pastāvēs vienmēr, jo nav neviena izdomāts.
Dievs nav personāžs, tāpēc spriedelējumi par to, Dievs ir, vai nav, ir acīmredzama muļķība.
Dieva manifestēšanās notiek ik esamības brīdī, tātad pat viskvēlākais ateists ir Dieva apliecinātājs, pats to pat negribēdams.

Šis ir skaidrojums tam, kāpēc no Dieva nevar izkaulēt kaut ko, vai iežēlināt to ar gaudām, vaimanām, pielabināšanos, vai tēlojot svēto.
Dzīvības likumus ir neiespējami apvest ap stūri. Vai nu dzīvo saskaņā ar tiem, vai arī maksā par to ignorēšanu.
Nesaudzīgi? Bet neko darīt, tā nu ir.
1.decembris 2019, 12:55 | links
 
Shm_didzis [0:06]: NeoZb [Vakar]: Jozis2 [21:03]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.Nu, nu "gudrais" pļūtītāj, kā tad patiesībā bija ar Polijas ekonomiku 90tajos? Tas ka tu uz poļu uteni brauci, nenozīmē, ka tu zini, kas patiesībā bija ar Polijas ekonomiku....Nevis es, bet tu pļūtītāj te rakstiji dažas dienas atpakaļ, kā bija Polijā. Es tikai oponēju tavam idiotiskajam apgalvojumam ar : ,, es tur biju , es redzēju un zinu,,
Un ,, utenis bija visa Polija,, tais gados.

NeoZb, 1.decembris 2019, 11:54

Atvaino, cienītais kungs! Man sieva ir poliete - tā ka vari stabili paklusēt.
1.decembris 2019, 12:47 | links
 
Vai nu arī luter, tu kă oponents esi sūda vērtē, jo neko nezini un esi prasts tukšpļūtis...
1.decembris 2019, 12:40 | links
 
NeoZb [01.12.19]: Shm_didzis [0:06]: NeoZb [Vakar]: Jozis2 [21:03]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.Nu, nu "gudrais" pļūtītāj, kā tad patiesībā bija ar Polijas ekonomiku 90tajos? Tas ka tu uz poļu uteni brauci, nenozīmē, ka tu zini, kas patiesībā bija ar Polijas ekonomiku....Nevis es, bet tu pļūtītāj te rakstiji dažas dienas atpakaļ, kā bija Polijā. Es tikai oponēju tavam idiotiskajam apgalvojumam ar : ,, es tur biju , es redzēju un zinu,,
Un ,, utenis bija visa Polija,, tais gados.
Tukšpļūti luter, tāpēc es tev kă oponentam uzdevu jautājumu, ja jau tu oponē, tad jau visu zini.
1.decembris 2019, 12:38 | links
 
Shm_didzis [01.12.19]: NeoZb [Vakar]: Jozis2 [21:03]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.Nu, nu "gudrais" pļūtītāj, kā tad patiesībā bija ar Polijas ekonomiku 90tajos? Tas ka tu uz poļu uteni brauci, nenozīmē, ka tu zini, kas patiesībā bija ar Polijas ekonomiku....
Nevis es, bet tu pļūtītāj te rakstiji dažas dienas atpakaļ, kā bija Polijā. Es tikai oponēju tavam idiotiskajam apgalvojumam ar : ,, es tur biju , es redzēju un zinu,,
Un ,, utenis bija visa Polija,, tais gados.
1.decembris 2019, 11:54 | links
 

...
1.decembris 2019, 10:51 | links
 
NeoZb [30.11.19]: Jozis2 [21:03]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.
Nu, nu "gudrais" pļūtītāj, kā tad patiesībā bija ar Polijas ekonomiku 90tajos? Tas ka tu uz poļu uteni brauci, nenozīmē, ka tu zini, kas patiesībā bija ar Polijas ekonomiku....
1.decembris 2019, 00:06 | links
 
Jozis2 [30.11.19]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.
Es tiešām nevaru saprast ko daži tirliņi tădu saskatīja Jumpravas koncertā :):).
Un tā nav mana problēma, bet problēma ir ķīselī tavā galvā...
30.novembris 2019, 23:55 | links
 
Jozis2 [30.11.19]: Jozis2 [15:28]: Latvijai rinda sapņu izsapņota: par finanšu centru, par cukura ražošanu, par lauksaimniecību, par kuģošanu(visi kuģi sagriezti), par augstskolām , skolām, par latviešu bērnu dārziem, MEDICĪNU , SKOLOTĀJU ALGĀM, par zvejniecību, utt.
Vienīgi par copi laikam jau vēl nē, vēl jau kaut kāda vārga diskusija par MK te pavīdēja.
Tas nozīmē, ka viss nemaz tikslikti nav. Vot, kad aizklapēs šito ciet - nu tad gan.
Kā to valsts dara, vajadzēja iet uz Jumpravas koncertu, tur veči precīzi parādīja kā tas viss šeit notiek, brīnums, ka šos tieši no skatuves maizītis nesavāca.Un par Jumpravu vispār nesapratu tavu tupo domu. Kāds sakars ar Maizīti un par ko viņus vajadzēja savākt? :):):)
Džeki vienkārši uztaisīja un nomauca kvalitatīvu un foršu konci pie pilnas zāles un tribīnēm.
Jozik par ko???? :):):):
Galīgs plānprātiņš

Shm_didzis, 30.novembris 2019, 16:07
Šmidzīt!
Tas tikai apliecina, ka tev tā domāšana ir kā programma kompī ielikta - un ārpus tās, neko citu saprast nevari.
Neviens nevar tev palīdzet šo programmu apmainīt vai paildināt. Skumji, bet fakts.
Viņš tak 90jos nezin kā tur ar ,, Polijas ekonomiku,, patiesībā bija, bet tik ,, gudri pļ....,, it kā būtu tai laikā bijis un redzējis. Bet tie, kuri zin no realitātes , kas braukāja un tirgojās ir lohi un Krievijas slavinātāji. Pajoliņš un tikai.
30.novembris 2019, 23:13 | links
 
Shm-didzi.nu Tu tikko pietiekosi precizi aprakstiji situaciju ar tuvinieku mediku algam.man ari gimene ir mediki.varu pateikt,ka arsti nav nabadzigakie cilveki Latvija.un medmasas sanem paslaik esoso videjo algu. nu sanitari drosi vien mazak.protams ka deputati ierava zara pienemot to nelaimigo likumu par mediku algu pielikumu.laikam cereja,ka iebalsos atpakal vecos bukus.a jaunie lai tiktu kreslos solija uz nebedu.un ne tikai medikiem. a naudas ta nav.trakakais,ka deputati nav spejigi atzit kludu. ta teikt pabarstit pelnus uz galvas.jaa,ir tagad visiem but principialiem - solijat,davai naudu un viss.a kuram ta nems nost,lai medikiem iedotu? streiku jau var uztaisit daudzi,nu kaut vai pedagogi vai policisti.te dazs labs peras - vai,vai mediki nevar savakties streikam.laikam no kaut ka baidas.varu pateikt,ka nebaidas.vienkarsi mediki ir izglitoti,domajosi cilveki.saprot to,ka tapat bus vajadzigs kompromiss.nu nenokritis ta nauda no gaisa.protams,ka var nemties ka nikigs berns - spardities,blaut un raudat.nu un talak. es saprotu,ja valsts guletu uz naudas maisiem un nedotu.nu tad butu kada jega.varu pateikt vienu lietu,kas Latvija ir jau nostradajusi.tas streiks vairak ir vajadzigs arodbiedribas vadoniem,neka medikiem.arodbiedribas daziem ir tramplins lai ielektu Saeima.un streiks ir labs lidzeklis atpazistamibai un popularitatei.un ja vel izsitis naudu....tauta mil varonus.nakama Saeima vieta garanteta.
30.novembris 2019, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager