Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Taču neizturēja raihs! Programma nostrādāja - sāka pamācīt kādu dzīvot.
26.novembris 2019, 23:29 | links
 
Llort [26.11.19]: "Un Vācija tiešām ir kretīni...!"
dzirdējāt, vācieši?! latvietis labāk zin ...

"Kāds labums un interese ASV cīnīties ar naudas veļmašīnām Eiropā- to es tiešām nezinu un nesaprotu ..." pat mans bērns skaidri saprot, ka amerikāņi nemaz necīnās ar naudas mazgāšanu, bet grib to visu kontrolēt.
Un??? Lai tak kontrolē, ja viņiem tā vajag! Toties pie mums vairs nemazgā piķi! Tev ta kas? Tu ar to nodarbojies? Ja jā, tad izsaku līdzjūtību, ja nē, tad aizveries.
26.novembris 2019, 23:00 | links
 
"Un Vācija tiešām ir kretīni...!"
dzirdējāt, vācieši?! latvietis labāk zin ...

"Kāds labums un interese ASV cīnīties ar naudas veļmašīnām Eiropā- to es tiešām nezinu un nesaprotu ..." pat mans bērns skaidri saprot, ka amerikāņi nemaz necīnās ar naudas mazgāšanu, bet grib to visu kontrolēt.
26.novembris 2019, 22:26 | links
 
 
Sankcijas NordStrem bīdītājiem būtu labākais, kas var notikt! Un Vācija tiešām ir kretīni, akceptējot šo projektu! Un ja ASV sanāks uzlikt faku visam tam pasākumam, es būšu ļoti priecīgs! Un tas būs tikai loģiski!
Starp citu, tieši ASV sāka karu naudas mazgātuvēm Eiropā! Pašu Eiropu šī situācija ļoti labi apmierināja! Acīmredzot miljardu vērta barotne ES politikas noteicējiem. Kāds labums un interese ASV cīnīties ar naudas veļmašīnām Eiropā- to es tiešām nezinu un nesaprotu, bet tas ir fakts.
26.novembris 2019, 20:51 | links
 
Tramps jau neko nepareizu nedara,ja skatās no viņu vēlētaju skatu punkta
26.novembris 2019, 19:31 | links
 
daddy_j [17:49]: Tarifi ir tarifi un sankcijas ir sankcijas, žurnālisti diezgan brīvi operē ar šīm lietām, tāpēc arī putra veidojas.

No vienas puses - sankciju ieviešanu regulē arī muitas normatīvie akti. https://www.mfa.gov.lv/arpolitika/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem

No otras puses - neievērojot muitas normatīvos aktus, tiek piemērotas sankcijas (bet tās ir CITAS sankcijas) :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:52013PC0884&;;from=FIJa labpatīk, saucam tos par muitas tarifiem. Bet rezultāts, taču ir jau skaidri prognozējams, cietīs valstu (ES) ekonomika. Vai tad sabiedrotie tā rīkojās?

Muudzis, 26.novembris 2019, 18:27


Redz ASV prezidents patreiz ir populists Tramps ar savu "make America great again", viņam ir kaut kas jādara vai vismaz jārada daríbas iespaids saviem vēlētājiem un šis ir viens no veidiem kā radīt iespaidu par atbalstu ASV ražotājiem un eokonomikai.
Būtībā jau ASV un Eiropa ir sabiedrotie militārā un politiskā ziņā, bet ne ekonomikā.
26.novembris 2019, 19:15 | links
 
daddy_j [17:49]: Tarifi ir tarifi un sankcijas ir sankcijas, žurnālisti diezgan brīvi operē ar šīm lietām, tāpēc arī putra veidojas.

No vienas puses - sankciju ieviešanu regulē arī muitas normatīvie akti. https://www.mfa.gov.lv/arpolitika/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem

No otras puses - neievērojot muitas normatīvos aktus, tiek piemērotas sankcijas (bet tās ir CITAS sankcijas) :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:52013PC0884&;;from=FIJa labpatīk, saucam tos par muitas tarifiem. Bet rezultāts, taču ir jau skaidri prognozējams, cietīs valstu (ES) ekonomika. Vai tad sabiedrotie tā rīkojās?

Muudzis, 26.novembris 2019, 18:27


Sankcijas galvenokārt tiek noteiktas, lai piespiestu mainīt sankcionētās puses, kas pārkāpj starptautisko tiesību normas, uzvedību.

Sankciju mērķis nav sodīt, bet novērst, pēc iespējas izvairoties no militāra spēka pielietošanas, situācijas pasliktināšanos.

Sankciju ieviešana demonstrē valsts attieksmi cīņā pret starptautisko terorismu un naudas atmazgāšanas shēmām.
26.novembris 2019, 19:11 | links
 
Vašingtonas uzliktie tarifi ir nesalīdzināmi lielāki, ja nu kas.

Muudzis, 26.novembris 2019, 18:47


Neatkarīgi no muitas tarifu lieluma tie ir MUITAS TARIFI nevis SANKCIJAS. Nevajag gvelzt visu laiku glupības.
26.novembris 2019, 19:09 | links
 
Vašingtonas uzliktie tarifi ir nesalīdzināmi lielāki, ja nu kas.

Muudzis, 26.novembris 2019, 18:47

kāda starpība,katrs liek cik grib.Bet cik tas ir lielāki 30%??40%
26.novembris 2019, 18:59 | links
 
Vašingtonas uzliktie tarifi ir nesalīdzināmi lielāki, ja nu kas.
26.novembris 2019, 18:47 | links
 
daddy_j [45m]: Tarifi ir tarifi un sankcijas ir sankcijas, žurnālisti diezgan brīvi operē ar šīm lietām, tāpēc arī putra veidojas.

No vienas puses - sankciju ieviešanu regulē arī muitas normatīvie akti. https://www.mfa.gov.lv/arpolitika/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem

No otras puses - neievērojot muitas normatīvos aktus, tiek piemērotas sankcijas (bet tās ir CITAS sankcijas) :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:52013PC0884&;;from=FIJa labpatīk, saucam tos par muitas tarifiem. Bet rezultāts, taču ir jau skaidri prognozējams, cietīs valstu (ES) ekonomika. Vai tad sabiedrotie tā rīkojās?

Muudzis, 26.novembris 2019, 18:27

Nu bet Latvija tak ar amerikai uzlikusi''sankcijas'',nezināji ka pasūtot preces no ASV jamaksā muita???
26.novembris 2019, 18:35 | links
 
daddy_j [26.11.19]: Tarifi ir tarifi un sankcijas ir sankcijas, žurnālisti diezgan brīvi operē ar šīm lietām, tāpēc arī putra veidojas.

No vienas puses - sankciju ieviešanu regulē arī muitas normatīvie akti. https://www.mfa.gov.lv/arpolitika/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem

No otras puses - neievērojot muitas normatīvos aktus, tiek piemērotas sankcijas (bet tās ir CITAS sankcijas) :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:52013PC0884&;from=FI
Ja labpatīk, saucam tos par muitas tarifiem. Bet rezultāts, taču ir jau skaidri prognozējams, cietīs valstu (ES) ekonomika. Vai tad sabiedrotie tā rīkojās?
26.novembris 2019, 18:27 | links
 
udens2 [15m]: Ja tās tu uzskati par pieturas runām, tad vai nu tu mani troļļo, vai esi galīgi neinformēts. "Pasaules Tirdzniecības organizācija atļāva Savienotajām Valstīm piemērot muitas tarifus Eiropas Savienības (ES) precēm septiņu ar pusi miljardu ASV dolāru vērtībā", kas stājās spēkā jau oktobrī. Kā šis sankcijas negatīvi ietekmē ES valstu ekonomiku Brisele jau izteicās. Pats biju Spānijā, runāju ar uzņēmējiem, arī viņi izjūt sekas.

Muudzis, 26.novembris 2019, 17:24Tev vispār ir priekštats kāpēc piemēro muitu???Galīgi nesaproti ko nozīmē sankcijas un ko nozīmē muita.Un tā rodas dezinformācija ar kuru pēc tam dalās visādi neizglītoti pāķiUn tagad tu mani paklausies. Tu vari "braukt augumā", kam vien vēlies, bet es tas nebūšu. Ar kādām tiesībām tu mani tagad vispār uzdrošinies apsaukāt? Tu par saviem vārdiem atbildi? Dzīvē arī varēsi man to pašu pateikt? Tu tiešām domā, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā atrast no kuras vietas tu drukā savus komentārus ir sarežģīti? Mums te facebookā bija viens tāds pats varonis Austris, kas palaida muti un dabūja labu "pērienu". Var nākties atbildēt par saviem vārdiem.

Muudzis, 26.novembris 2019, 17:46

klausies,ja tu klačojies kā tirgus bāba,tad negaidi cieņu,esi vecis,ja drukā tad liec faktus nevis izdomā baumas,tā krutie veči nedara.Un pērienu man nebūs viegli iedot,bet ja esi labi trennēts tad moška arī sanāks:DDD
26.novembris 2019, 17:53 | links
 
Tarifi ir tarifi un sankcijas ir sankcijas, žurnālisti diezgan brīvi operē ar šīm lietām, tāpēc arī putra veidojas.

No vienas puses - sankciju ieviešanu regulē arī muitas normatīvie akti. https://www.mfa.gov.lv/arpolitika/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem/par-eiropas-savienibas-ierobezojosiem-pasakumiem

No otras puses - neievērojot muitas normatīvos aktus, tiek piemērotas sankcijas (bet tās ir CITAS sankcijas) :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:52013PC0884&from=FI
26.novembris 2019, 17:49 | links
 
udens2 [26.11.19]: Ja tās tu uzskati par pieturas runām, tad vai nu tu mani troļļo, vai esi galīgi neinformēts. "Pasaules Tirdzniecības organizācija atļāva Savienotajām Valstīm piemērot muitas tarifus Eiropas Savienības (ES) precēm septiņu ar pusi miljardu ASV dolāru vērtībā", kas stājās spēkā jau oktobrī. Kā šis sankcijas negatīvi ietekmē ES valstu ekonomiku Brisele jau izteicās. Pats biju Spānijā, runāju ar uzņēmējiem, arī viņi izjūt sekas.

Muudzis, 26.novembris 2019, 17:24Tev vispār ir priekštats kāpēc piemēro muitu???Galīgi nesaproti ko nozīmē sankcijas un ko nozīmē muita.Un tā rodas dezinformācija ar kuru pēc tam dalās visādi neizglītoti pāķi
Un tagad tu mani paklausies. Tu vari "braukt augumā", kam vien vēlies, bet es tas nebūšu. Ar kādām tiesībām tu mani tagad vispār uzdrošinies apsaukāt? Tu par saviem vārdiem atbildi? Dzīvē arī varēsi man to pašu pateikt? Tu tiešām domā, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā atrast no kuras vietas tu drukā savus komentārus ir sarežģīti? Mums te facebookā bija viens tāds pats varonis Austris, kas palaida muti un dabūja labu "pērienu". Var nākties atbildēt par saviem vārdiem.
26.novembris 2019, 17:46 | links
 
Ja tās tu uzskati par pieturas runām, tad vai nu tu mani troļļo, vai esi galīgi neinformēts. "Pasaules Tirdzniecības organizācija atļāva Savienotajām Valstīm piemērot muitas tarifus Eiropas Savienības (ES) precēm septiņu ar pusi miljardu ASV dolāru vērtībā", kas stājās spēkā jau oktobrī. Kā šis sankcijas negatīvi ietekmē ES valstu ekonomiku Brisele jau izteicās. Pats biju Spānijā, runāju ar uzņēmējiem, arī viņi izjūt sekas.

Muudzis, 26.novembris 2019, 17:24
Tev vispār ir priekštats kāpēc piemēro muitu???Galīgi nesaproti ko nozīmē sankcijas un ko nozīmē muita.Un tā rodas dezinformācija ar kuru pēc tam dalās visādi neizglītoti pāķi
26.novembris 2019, 17:34 | links
 
Ja tās tu uzskati par pieturas runām, tad vai nu tu mani troļļo, vai esi galīgi neinformēts. "Pasaules Tirdzniecības organizācija atļāva Savienotajām Valstīm piemērot muitas tarifus Eiropas Savienības (ES) precēm septiņu ar pusi miljardu ASV dolāru vērtībā", kas stājās spēkā jau oktobrī. Kā šis sankcijas negatīvi ietekmē ES valstu ekonomiku Brisele jau izteicās. Pats biju Spānijā, runāju ar uzņēmējiem, arī viņi izjūt sekas.
26.novembris 2019, 17:24 | links
 
udens2 [15:46]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:22


Tik tiešām, kur tu izrāvi, ka ASV ir uzlikusi kaut kādas sankcijas Eiropas Savienībai???
26.novembris 2019, 17:21 | links
 
Fenomens :))

Muudzis, 26.novembris 2019, 17:12
Nu vecīt,mani ar pieturas runām nepārliecināsi,nekur neesmu lasījis ka ASV butu ieviesusi sankcijas pret ES
26.novembris 2019, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager