Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [26.11.19]: udens2 [10m]: udens2 [15:46]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:22kur tu rāvi ka ASV ir uzlikusi sankcijas ES???Palasi diskusijas sākumu.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:57domāju ka tu stipri kaut ko jauc,vai esi pārpratis.Nav nekādu sankciju??
Fenomens :))
26.novembris 2019, 17:12 | links
 
udens2 [10m]: udens2 [15:46]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:22kur tu rāvi ka ASV ir uzlikusi sankcijas ES???Palasi diskusijas sākumu.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:57
domāju ka tu stipri kaut ko jauc,vai esi pārpratis.Nav nekādu sankciju??
26.novembris 2019, 17:05 | links
 
udens2 [26.11.19]: udens2 [15:46]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:22kur tu rāvi ka ASV ir uzlikusi sankcijas ES???
Palasi diskusijas sākumu.
26.novembris 2019, 16:57 | links
 
udens2 [15:46]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 16:22
kur tu rāvi ka ASV ir uzlikusi sankcijas ES???
26.novembris 2019, 16:54 | links
 
udens2 [26.11.19]: Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.
Tu mums es ģēnijs :)). Par kādu sadarbību ar vatņikiem es runāju? Kur tu tādu tekstu dabūji? Diskusiju tēma bija nevis ASV sankcijas Krievijai, bet ASV sankcijas ES. Vēl vairāk, es nemaz Krievijā neesmu bijis. Jā.... ir cilvēki, ar kuriem ir patīkami diskutēt un ir interneta troļļi.
26.novembris 2019, 16:22 | links
 
Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!

Muudzis, 26.novembris 2019, 15:21
Un kas tur ir neētisks,neviens tak neliedz sadarboties ar vatņikiem,tikai tad lai iztiek bez ASV finasu darījumiem,lai darījumus veic juaņās un nebūs nekādu problēmu.
26.novembris 2019, 15:46 | links
 
Jon-Hill [26.11.19]: Atraduši kur ētiku meklēt - politikā un tirgū !!!

ĒTIKU varētu būmeklēt, teikt vai neteikt kolēģei par pie papēža pielipušu tualetes papīru !
Mēs tik diskutējam, vecozēn. Kā saka, arī diskusija ir kompromisu māksla, vismaz līdz šim tā ir bijis.
26.novembris 2019, 15:37 | links
 
Atraduši kur ētiku meklēt - politikā un tirgū !!!

ĒTIKU varētu būmeklēt, teikt vai neteikt kolēģei par pie papēža pielipušu tualetes papīru !
26.novembris 2019, 15:27 | links
 
Shm_didzis [26.11.19]: Shm_didzis [13:31]: Par Nord Stream2 neesmu kompetents runāt. Bet ASV piemērotie muitas tarifi ES precēm 7,5 miljardi ASV dolāru apmērā, gan rada sekas. Aprunājos ar kolēģi, kas ir biznesa cilvēks un dzīvojās pa Spāniju, tad viņi jau tagad izjūt sekas spāņu olīveļļa, spāņu siers....skumji. Izskatās, ka Brisele gatavo atbildi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 13:03
NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.

daddy_j, 26.novembris 2019, 13:08

Un Briselei ir ko atbildēt – ES tomēr ir pāri 500 milj. iedzīvotāju un pāri 20% no pasaules IKP – liels un maksātspējīgs tirgus, kurš spēj amerikāņiem "iekost" atpakaļ – atšķirībā no tā, ja katra Eiropas valsts būtu par sevi.Neviens nesaka, ka Brisele nevar atbildēt. Shm_didzi, retorisks jautājums tev. Divas puses ASV un ES, "starptautiskā arēnā" sevi sauc par galvenajiem sabiedrotajiem un stratēģiskajiem partneriem. Tajā pašā laikā, jebkura valsts, kas nepiekrīt ASV viedoklim (jebkurā), jautājumā, tajā skaitā ES un Spānija (pats pārliecinājos), saņem pa pakaļu (sankcijas). Cik ētiski tas ir?

Muudzis, 26.novembris 2019, 14:08

Cik "ētiski" bija, ka utainie vatņiku smerdeļi iebruka Latvijā 1940. gadā un aizmirsa aizvākties 50 gadus?
Atbildēšu tev, tas bija ļoti neētiski un arī tas ir ļoti maigi teikts. Bet jautājums bija par ASV sankcijām ES?!
26.novembris 2019, 15:21 | links
 
Shm_didzis [13:31]: Par Nord Stream2 neesmu kompetents runāt. Bet ASV piemērotie muitas tarifi ES precēm 7,5 miljardi ASV dolāru apmērā, gan rada sekas. Aprunājos ar kolēģi, kas ir biznesa cilvēks un dzīvojās pa Spāniju, tad viņi jau tagad izjūt sekas spāņu olīveļļa, spāņu siers....skumji. Izskatās, ka Brisele gatavo atbildi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 13:03
NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.

daddy_j, 26.novembris 2019, 13:08

Un Briselei ir ko atbildēt – ES tomēr ir pāri 500 milj. iedzīvotāju un pāri 20% no pasaules IKP – liels un maksātspējīgs tirgus, kurš spēj amerikāņiem "iekost" atpakaļ – atšķirībā no tā, ja katra Eiropas valsts būtu par sevi.Neviens nesaka, ka Brisele nevar atbildēt. Shm_didzi, retorisks jautājums tev. Divas puses ASV un ES, "starptautiskā arēnā" sevi sauc par galvenajiem sabiedrotajiem un stratēģiskajiem partneriem. Tajā pašā laikā, jebkura valsts, kas nepiekrīt ASV viedoklim (jebkurā), jautājumā, tajā skaitā ES un Spānija (pats pārliecinājos), saņem pa pakaļu (sankcijas). Cik ētiski tas ir?

Muudzis, 26.novembris 2019, 14:08


Cik "ētiski" bija, ka utainie vatņiku smerdeļi iebruka Latvijā 1940. gadā un aizmirsa aizvākties 50 gadus?
26.novembris 2019, 15:02 | links
 
Tajā pašā laikā, jebkura valsts, kas nepiekrīt ASV viedoklim (jebkurā), jautājumā, tajā skaitā ES un Spānija (pats pārliecinājos), saņem pa pakaļu (sankcijas). Cik ētiski tas ir?

Muudzis, 26.novembris 2019, 14:08


Donalda draugiem ir jābūt vēl uzmanīgākiem, nekā ienaidniekiem... :)
26.novembris 2019, 14:43 | links
 
Shm_didzis [26.11.19]: Par Nord Stream2 neesmu kompetents runāt. Bet ASV piemērotie muitas tarifi ES precēm 7,5 miljardi ASV dolāru apmērā, gan rada sekas. Aprunājos ar kolēģi, kas ir biznesa cilvēks un dzīvojās pa Spāniju, tad viņi jau tagad izjūt sekas spāņu olīveļļa, spāņu siers....skumji. Izskatās, ka Brisele gatavo atbildi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 13:03
NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.

daddy_j, 26.novembris 2019, 13:08

Un Briselei ir ko atbildēt – ES tomēr ir pāri 500 milj. iedzīvotāju un pāri 20% no pasaules IKP – liels un maksātspējīgs tirgus, kurš spēj amerikāņiem "iekost" atpakaļ – atšķirībā no tā, ja katra Eiropas valsts būtu par sevi.
Neviens nesaka, ka Brisele nevar atbildēt. Shm_didzi, retorisks jautājums tev. Divas puses ASV un ES, "starptautiskā arēnā" sevi sauc par galvenajiem sabiedrotajiem un stratēģiskajiem partneriem. Tajā pašā laikā, jebkura valsts, kas nepiekrīt ASV viedoklim (jebkurā), jautājumā, tajā skaitā ES un Spānija (pats pārliecinājos), saņem pa pakaļu (sankcijas). Cik ētiski tas ir?
26.novembris 2019, 14:08 | links
 
Un Briselei ir ko atbildēt – ES tomēr ir pāri 500 milj. iedzīvotāju un pāri 20% no pasaules IKP – liels un maksātspējīgs tirgus, kurš spēj amerikāņiem "iekost" atpakaļ – atšķirībā no tā, ja katra Eiropas valsts būtu par sevi.

Shm_didzis, 26.novembris 2019, 13:31
un šo jau luterveidīgie nesaprot kāpēc tika izveidota ES,viņiem tikai viena ''gudrība''izputināt citas valstis:DD.Tie kas kauto saprot tie sen jau zin ka ES tika radīta lai būtu pretsvars ASV
26.novembris 2019, 13:45 | links
 
NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.

daddy_j, 26.novembris 2019, 13:08


Bet mums jau tikai labāk no tā, ka amerikāņi grib savu gāzīti notirgot, tas tikai pazemina krievu gāzes cenas Eiropā.
Un viens ir, ja vads iet caur taviem teritoriālajiem ūdeņiem, bet pavisam cits, ja tā gāze pienāk tavā valstī un tu tu attiecīgi esi operators gāzes sadalē tālāk.
26.novembris 2019, 13:33 | links
 
Par Nord Stream2 neesmu kompetents runāt. Bet ASV piemērotie muitas tarifi ES precēm 7,5 miljardi ASV dolāru apmērā, gan rada sekas. Aprunājos ar kolēģi, kas ir biznesa cilvēks un dzīvojās pa Spāniju, tad viņi jau tagad izjūt sekas spāņu olīveļļa, spāņu siers....skumji. Izskatās, ka Brisele gatavo atbildi.

Muudzis, 26.novembris 2019, 13:03

NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.

daddy_j, 26.novembris 2019, 13:08


Un Briselei ir ko atbildēt – ES tomēr ir pāri 500 milj. iedzīvotāju un pāri 20% no pasaules IKP – liels un maksātspējīgs tirgus, kurš spēj amerikāņiem "iekost" atpakaļ – atšķirībā no tā, ja katra Eiropas valsts būtu par sevi.
26.novembris 2019, 13:31 | links
 
Tad jau AK "biznesiņš" jāklapē ciet?
26.novembris 2019, 13:24 | links
 
Jurīt palasi kārtīgu vēsturi,tad,izlasi tulkotu talmudu varbūt tad nebūsi tik starojošs un sāksi kautko sajēgt.bez apvainojumiem
26.novembris 2019, 13:23 | links
 
 
NordStream2 iet pa Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas teritoriālajiem ūdeņiem, tā ka vācieši nav vienīgie "gudrie".

Politikā draugu nav, ir tikai intereses. Arī amerikāņi šis sankcijas gatavo ne jau tāpēc, ka viņiem rūp uz kā Ukrainā un Baltijā zupu vārīs, bet ir interese savu gāzīti notirgot.
26.novembris 2019, 13:08 | links
 
Par Nord Stream2 neesmu kompetents runāt. Bet ASV piemērotie muitas tarifi ES precēm 7,5 miljardi ASV dolāru apmērā, gan rada sekas. Aprunājos ar kolēģi, kas ir biznesa cilvēks un dzīvojās pa Spāniju, tad viņi jau tagad izjūt sekas spāņu olīveļļa, spāņu siers....skumji. Izskatās, ka Brisele gatavo atbildi.
26.novembris 2019, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager