Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pamēģiniet kreisās cīgas pārvest uz swe. Ja pieķers, tad labu laiciņu būs liegums iebraukt valstī!
25.novembris 2019, 14:03 | links
 
Ja presēs regulāri nevis kampaņveidīgi un sodīs, mazajiem zudīs vēlme andelēt. Koks nokaltīs pats no sevis.
25.novembris 2019, 13:58 | links
 
Negraus taču policija sistēmu no kuras daudzi barojas, jādomā tikai, ka kāds kaut kur kaut ko nav samaksājis - tas jādabū rokā, un jāievieš kārtība. Tāpat kā, savulaik, notika nelegālajā degvielas biznesā, kur vienu zēniņu izsvieda no tā, konfiscēja benzītanku un pašu iesēdināja uz laiku, kamēr savāca īpašumu.
Tā ka viss notiek ''po ponjaķijām''. Un nav ko šūmēties.
25.novembris 2019, 13:57 | links
 
MV, pareizi ka uztraucie, tā arī ir jābūt. Es jau tikai par to, kaķert tos kas nodod preci pircējam ir bezjēdzīgi. Jāķer tie, kas visu organizē un piesedz. Atklāj vienu kontrabandas shēmu vai kontrabandas tirdzniecības sistēmu centrāltirgū, tās ir simtiem tūkstoši cigarešu. Vai noķer tirgotāju ar bloku cigarešu.
25.novembris 2019, 13:48 | links
 
Man te zvans pie durvīm! Jautāju: Kas tur? Atbild: Policija, ielaidiet! Mums ir kratīšanas orderis...
Saku: Nu, tad pakratiet to, un mierīgi varat doties mājup.
25.novembris 2019, 13:48 | links
 
MV-F, tu kur dzīvo? Vai arī tev vienīgais informācijas avots ir "viena tante teica"? Jācīnās ir nevis ar mazajiem tirgotājiem. Jācīnās ar organizētājiem un piesedzējiem. Nu uzlika tantiņai 100 eiro sodu, viņa netirgos, tirgos kāds cits. Šad tad ir vēlams palasīties un paskatīties arī ziņas :) Vērienīga kratīšana Rīgas Centrāltirgū

AndrisABC, 25.novembris 2019, 12:00kāpēc līdz šim neviens nekratīja to tirgu????Tapēc vien nedrīkst atlaist saeimu ka pa šo laiku ir korumpanti papurināti vairāk nekā iepriekšejos 10 gados:)
Skaidrs ka augstos kabinetos ir milzīga pretestība jo bez pamatīga jumta tur neviens neko netirgo

udens2, 25.novembris 2019, 12:28



Tur jau tā lieta ka viekārši kaut kāds Fedzja nav izdomājis ka tirgos šņabi un cigaretes, savāks pāris 'dzekus kas palīdzēs. Tur ir vesela sistēma gan piegādes ziņā gan tirdzniecības, lai klients dabūtu vienu bloku cigarešu, informācija tiek padota caur 5-6 citem tālak līdz nonāk līdz preces noliktvai.
No viens puses kas man, ja kādam vajag lai pīpē.
25.novembris 2019, 12:37 | links
 
MV-F, tu kur dzīvo? Vai arī tev vienīgais informācijas avots ir "viena tante teica"? Jācīnās ir nevis ar mazajiem tirgotājiem. Jācīnās ar organizētājiem un piesedzējiem. Nu uzlika tantiņai 100 eiro sodu, viņa netirgos, tirgos kāds cits. Šad tad ir vēlams palasīties un paskatīties arī ziņas :) Vērienīga kratīšana Rīgas Centrāltirgū

AndrisABC, 25.novembris 2019, 12:00


Es runāju kopumā par to as notiek tirgū (tirgos).
Un raksts jau nebija konkrēti par cigarešu tirgotājiem.
Vienkārši par šo rūpalu zina visa policija, tikai nez kāpēc tas zeļ un plaukst jau kopš 90 gadiem.
25.novembris 2019, 12:34 | links
 
MV-F, tu kur dzīvo? Vai arī tev vienīgais informācijas avots ir "viena tante teica"? Jācīnās ir nevis ar mazajiem tirgotājiem. Jācīnās ar organizētājiem un piesedzējiem. Nu uzlika tantiņai 100 eiro sodu, viņa netirgos, tirgos kāds cits. Šad tad ir vēlams palasīties un paskatīties arī ziņas :) Vērienīga kratīšana Rīgas Centrāltirgū

AndrisABC, 25.novembris 2019, 12:00
kāpēc līdz šim neviens nekratīja to tirgu????Tapēc vien nedrīkst atlaist saeimu ka pa šo laiku ir korumpanti papurināti vairāk nekā iepriekšejos 10 gados:)
Skaidrs ka augstos kabinetos ir milzīga pretestība jo bez pamatīga jumta tur neviens neko netirgo
25.novembris 2019, 12:28 | links
 
MV-F, tu kur dzīvo? Vai arī tev vienīgais informācijas avots ir "viena tante teica"? Jācīnās ir nevis ar mazajiem tirgotājiem. Jācīnās ar organizētājiem un piesedzējiem. Nu uzlika tantiņai 100 eiro sodu, viņa netirgos, tirgos kāds cits. Šad tad ir vēlams palasīties un paskatīties arī ziņas :) Vērienīga kratīšana Rīgas Centrāltirgū
25.novembris 2019, 12:00 | links
 
Sen nav bijusi vajadzība braukt uz tirgu. Kādreiz tekstu - vodka,spirtik, sigareti, varēja atklausīties līdz riebumam. Tikai izejot cauri, šo tekstu varēja dzirdēt vairākkārt. Tātad gadu desmitiem nekas nemainās.
25.novembris 2019, 10:50 | links
 
Vienīgi varbūt paņēma pie dziesmas tantukus kas tirgoja apenes bez licenses.
25.novembris 2019, 10:44 | links
 
https://www.apollo.lv/6833973/kuzis-kratisanas-centraltirgu-nebija-nejauss-policijas-reids?utm_source=inbox.lv&utm_medium=content-text&utm_campaign=partner-includes

Skaists stāts :D!

Tie kas tirgo cigaretes tirgū, tās arī turpina tirgot. Nevienu ne arestē ne iebāž pagrabā.
Pats biju vienreiz liecinieks kā vienu tirgotāju savāca mirklī kad tas pārlika cigarešu blokus klienta somā.
Un ko domājat? Pēc divām nedēļām kad biju vēl tirgū, skatos un brīnos, tā pati vecene turpina tirgot tālāk. Kā tad tā?
Tātad, fakts ir tād, nekas neko nesoda, tikai stāsta pasakas, kontrobandistiem ir pietiekoši finanses lai aizbāstu kruķu kabatas.
Bizness rullē tālāk.
25.novembris 2019, 10:39 | links
 
TV6 rāda, jopt!
24.novembris 2019, 23:24 | links
 
TVplay sports
24.novembris 2019, 23:07 | links
 
jančuk galvenais uzmanies no 5g un sadzeries strukturēto ūdenis:))
24.novembris 2019, 22:58 | links
 
 
usis [24.11.19]: Basis sākas, jau pirmajā minūtē Porziņģis izcils.
Kur rāda?
24.novembris 2019, 22:49 | links
 
Basis sākas, jau pirmajā minūtē Porziņģis izcils.
24.novembris 2019, 22:43 | links
 
Jozis2 [5m]: Kāds gudrais ir sacījis: Jo vairāk es mācos, jo labāk saprotu, cik maz es zinu! Visvairāk jābaidās no tiem kas zina visu, jo tie nezin neko.

Vai šeit sevi lieliski nav parādījuši tie, kuriem ar to dvēseli ir kā nu kuram ir!

Kurš tad te galu galā te tas muļķītis ir? Bet programma strādā...DDD... Un jo mazāk es mācos un sajēdzu, jo vairāk es ticu bārdainam vīriņam debesīs.... Te tiešām gribas teikt- ak dies... Ak dies, ar ko un par ko es te diskutēju..

raihs, 24.novembris 2019, 22:32

Raih! To tu par sevi? Biju domājis, ka gudrāks esi un uz makšķeres neuzķersies...ha, ha
24.novembris 2019, 22:34 | links
 
Jozis2 [24.11.19]: Kāds gudrais ir sacījis: Jo vairāk es mācos, jo labāk saprotu, cik maz es zinu! Visvairāk jābaidās no tiem kas zina visu, jo tie nezin neko.

Vai šeit sevi lieliski nav parādījuši tie, kuriem ar to dvēseli ir kā nu kuram ir!

Kurš tad te galu galā te tas muļķītis ir? Bet programma strādā...DDD
... Un jo mazāk es mācos un sajēdzu, jo vairāk es ticu bārdainam vīriņam debesīs.... Te tiešām gribas teikt- ak dies... Ak dies, ar ko un par ko es te diskutēju..
24.novembris 2019, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager