Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
AndrisABC [24.11.19]: Lai nebūtu tukša mētāšanās apvainojumiem, ZB drīkst ievietot linkus kur var palasīt un paskatīties sabombardēto Sarajevu. Kur ir problēma?
Ja esi ,, jauns gurķis,, kurš šos notikumus pats nav redzējis , bet interesē, vari pats pameklēt materiālus. Un neaizmirsti, tas bija 1995tais un neta materiiālus nezinu kādus atradīsi, vajadzēs uz arhīvu kur to gadu avīzes raksti ar bildēm ir skatāmi.
Jo redz, par to pašu Kipras okupāciju ir info netā, bet uldēns ,, tāpat to neredz,,.
:)))))
24.novembris 2019, 13:34 | links
 
AndrisABC [24.11.19]: NeoZB, nē nav normāli ja jāizdzīvo ar 65 eiro. Bet nevajag aizmirst ka šajos gadījumos ir pabalsti maznodrošinātajiem gan pārtikas paku veidā, gan komunālo maksājumu apmaksai. Bet nav arī normāli ja cilvēks visu mūžu nodzīvo nestrādājot algotu darbu, nemaksājot nodokļus. Un minimālās pensijas saņēmēji lielākoties ir šis gadījums.
Vai tavs posts nav klaja demogoģija? No taviem vārdiem sanāk, ka 270 000 ir diedelnieki visu mūžu bijuši un nu saņem to ko ,, pelnijuši,,. Un tad jau kā te troļļi vēl pavēsti, ka aizbraucēji arī ir slinķi un dienas zagļi, kuri negrib strādāt. :))))) Tikai nez kāpēc tie slinķi ārzemēs strādā pa 12h un ,, neraud,,. Veido normālu dzīvi un nezin kāpēc, nevēlas atgriesties šai ,, pasaku zemē,,.
24.novembris 2019, 13:29 | links
 
lutijam slikti ja NATO izbeidz karu Dienvidslāvijā kur slepkavo civiliedzīvotājus,vēl nesen bij sašutis ka ASV pamet Sīriju jo uzmetot kurdus.Dari ko darīdams lutiņam vienmēr nebūs pa prātam.Tāda nedabūjusi,histēriska vecene:))
24.novembris 2019, 13:13 | links
 
Lai nebūtu tukša mētāšanās apvainojumiem, ZB drīkst ievietot linkus kur var palasīt un paskatīties sabombardēto Sarajevu. Kur ir problēma?
24.novembris 2019, 13:09 | links
 
NeoZB, nē nav normāli ja jāizdzīvo ar 65 eiro. Bet nevajag aizmirst ka šajos gadījumos ir pabalsti maznodrošinātajiem gan pārtikas paku veidā, gan komunālo maksājumu apmaksai. Bet nav arī normāli ja cilvēks visu mūžu nodzīvo nestrādājot algotu darbu, nemaksājot nodokļus. Un minimālās pensijas saņēmēji lielākoties ir šis gadījums.
24.novembris 2019, 12:59 | links
 
NeoZb [24.11.19]: AndrisABC [46m]: Elgeko, tā bez skaļiem vārdiem, vari pastāstīt, kas Latvijā nav uzlabojies salīdzinājumā kā bija pirms 10 gadiem un ka tagad ir tik pat slikti?
Mūdzis, visi tic ka tu gribi, lai Latvija plauktu un ziedētu. Lai tev nerastos papildus jautājumi, jā es balsoju par Vienotību. Vēlēšanu naktī es pat šeit forumā skaidroju kāpēc par viņiem un centos paskaidrot Brālītim kāpēc nevajag balsot par Gobzemu. Bet kad tu runā par sliktajām partijām, arī pārējie valdības kritizētāji nez kāpēc piemin tikai Vienotību. Kā tas tā nākas? Kad tu sāc runāt par viņas sliktajiem darbiem, tad nez kāpēc tā pat kā pārējie no sliktajiem darbiem spēj nosaukt tikai atsevišķu partijas biedru neētisku rīcību vai administratīvus pārkāpumus. Vairāk kā mēģināt saistīt OIK ar Vienotību neviens nespēj. Tik nez kāpēc aizmirst pieminēt ka tas viss sākās kalvīša valdīšanas laikā un kad pie varas tika Vienotība OIK ritenis bija jau iegriezts, neviens nemēģināja iebilst pret zaļo enerģiju. Tagad Zariņš visu laiku cenšas uzsvērt ka jau tolaik visus esot brīdinājis kā tas viss beigsies. Es gan neko tādu neatceros, nav vairs tā atmiņa. Būtu forši ja kāds atrastu un parādītu kādu televīzijas ierakstu ar Zariņu no tiem laikiem ar viņa atmaskojošo runu. Gan televīzijā, gan radio ir visi tā laika arhīvi. Cik atceros lielākā daļa no Vienotības rosinātajām likuma izmaiņām tās valdīšanas laikā tika nobremzēta ar uzticamā partnera ZZS palīdzību. Tad kad paši ZZS pārņēma valdības vadību, tad gan nu jau kā ZZS idejas tika īstenota ideja par reinvestēto peļņas nodokli, sociālās nevienlīdzības mazināšana ( progresīvā ienākumu nodokļu ieviešana) gan sāka strādāt un laikam pieņēma likumu kas paredzēja visu personu veselības apdrošināšanu.Ar atmiņu jau daudziem te nopietnas problēmas un pēkšņi neaceras, kā Nato bombardēja, nevis armijas daļas, bet Sarajevas dzīvojamos kvartālus.
Par ,, tālākas vēstures,, momentiem pat nerunājot.
luter, tu tur klāt biji?
24.novembris 2019, 12:52 | links
 
kā Nato bombardēja, nevis armijas daļas, bet Sarajevas dzīvojamos kvartālus..

NeoZb, 24.novembris 2019, 12:43
Nez tam ir arī kādi pierādījumi?Jeb atkal pieturas runas:DDD
24.novembris 2019, 12:48 | links
 
24.novembris 2019, 12:46 | links
 
NeoZb [24.11.19]: Neticama SENSĀCIJA!!!!!
Tas IR IESPĒJAMS, tātad tas ir normāli:
https://www.apollo.lv/6833181/deputats-veic-eksperimentu-un-menesi-izdzivo-par-minimalo-pensiju?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=content-text&utm_campaign=partner-includes
AndrisABC, šis arī ir ,, panākums/sasniegums valstij,, pēdējos desmit gados?
:)))
24.novembris 2019, 12:45 | links
 
AndrisABC [24.11.19]: Elgeko, tā bez skaļiem vārdiem, vari pastāstīt, kas Latvijā nav uzlabojies salīdzinājumā kā bija pirms 10 gadiem un ka tagad ir tik pat slikti?
Mūdzis, visi tic ka tu gribi, lai Latvija plauktu un ziedētu. Lai tev nerastos papildus jautājumi, jā es balsoju par Vienotību. Vēlēšanu naktī es pat šeit forumā skaidroju kāpēc par viņiem un centos paskaidrot Brālītim kāpēc nevajag balsot par Gobzemu. Bet kad tu runā par sliktajām partijām, arī pārējie valdības kritizētāji nez kāpēc piemin tikai Vienotību. Kā tas tā nākas? Kad tu sāc runāt par viņas sliktajiem darbiem, tad nez kāpēc tā pat kā pārējie no sliktajiem darbiem spēj nosaukt tikai atsevišķu partijas biedru neētisku rīcību vai administratīvus pārkāpumus. Vairāk kā mēģināt saistīt OIK ar Vienotību neviens nespēj. Tik nez kāpēc aizmirst pieminēt ka tas viss sākās kalvīša valdīšanas laikā un kad pie varas tika Vienotība OIK ritenis bija jau iegriezts, neviens nemēģināja iebilst pret zaļo enerģiju. Tagad Zariņš visu laiku cenšas uzsvērt ka jau tolaik visus esot brīdinājis kā tas viss beigsies. Es gan neko tādu neatceros, nav vairs tā atmiņa. Būtu forši ja kāds atrastu un parādītu kādu televīzijas ierakstu ar Zariņu no tiem laikiem ar viņa atmaskojošo runu. Gan televīzijā, gan radio ir visi tā laika arhīvi. Cik atceros lielākā daļa no Vienotības rosinātajām likuma izmaiņām tās valdīšanas laikā tika nobremzēta ar uzticamā partnera ZZS palīdzību. Tad kad paši ZZS pārņēma valdības vadību, tad gan nu jau kā ZZS idejas tika īstenota ideja par reinvestēto peļņas nodokli, sociālās nevienlīdzības mazināšana ( progresīvā ienākumu nodokļu ieviešana) gan sāka strādāt un laikam pieņēma likumu kas paredzēja visu personu veselības apdrošināšanu.
Ar atmiņu jau daudziem te nopietnas problēmas un pēkšņi neaceras, kā Nato bombardēja, nevis armijas daļas, bet Sarajevas dzīvojamos kvartālus.
Par ,, tālākas vēstures,, momentiem pat nerunājot.
24.novembris 2019, 12:43 | links
 
Andri, Gobzems tāds feins čalis! Kāpēc par viņu nebalsot?
Kāpēc Tava izvēle vispareizākā? Atļaušos minēt- stabilitāte, prognozējama drošība Tavam rūpalam?
24.novembris 2019, 12:23 | links
 
Elgeko, tā bez skaļiem vārdiem, vari pastāstīt, kas Latvijā nav uzlabojies salīdzinājumā kā bija pirms 10 gadiem un ka tagad ir tik pat slikti?
Mūdzis, visi tic ka tu gribi, lai Latvija plauktu un ziedētu. Lai tev nerastos papildus jautājumi, jā es balsoju par Vienotību. Vēlēšanu naktī es pat šeit forumā skaidroju kāpēc par viņiem un centos paskaidrot Brālītim kāpēc nevajag balsot par Gobzemu. Bet kad tu runā par sliktajām partijām, arī pārējie valdības kritizētāji nez kāpēc piemin tikai Vienotību. Kā tas tā nākas? Kad tu sāc runāt par viņas sliktajiem darbiem, tad nez kāpēc tā pat kā pārējie no sliktajiem darbiem spēj nosaukt tikai atsevišķu partijas biedru neētisku rīcību vai administratīvus pārkāpumus. Vairāk kā mēģināt saistīt OIK ar Vienotību neviens nespēj. Tik nez kāpēc aizmirst pieminēt ka tas viss sākās kalvīša valdīšanas laikā un kad pie varas tika Vienotība OIK ritenis bija jau iegriezts, neviens nemēģināja iebilst pret zaļo enerģiju. Tagad Zariņš visu laiku cenšas uzsvērt ka jau tolaik visus esot brīdinājis kā tas viss beigsies. Es gan neko tādu neatceros, nav vairs tā atmiņa. Būtu forši ja kāds atrastu un parādītu kādu televīzijas ierakstu ar Zariņu no tiem laikiem ar viņa atmaskojošo runu. Gan televīzijā, gan radio ir visi tā laika arhīvi. Cik atceros lielākā daļa no Vienotības rosinātajām likuma izmaiņām tās valdīšanas laikā tika nobremzēta ar uzticamā partnera ZZS palīdzību. Tad kad paši ZZS pārņēma valdības vadību, tad gan nu jau kā ZZS idejas tika īstenota ideja par reinvestēto peļņas nodokli, sociālās nevienlīdzības mazināšana ( progresīvā ienākumu nodokļu ieviešana) gan sāka strādāt un laikam pieņēma likumu kas paredzēja visu personu veselības apdrošināšanu.
24.novembris 2019, 12:04 | links
 
 
Kamēr pie varas būs šitā elite nekas Latvijā uz labo pusi nemainīsies.
24.novembris 2019, 09:10 | links
 
Shm_didzis [24.11.19]: Muudzis [0:26]: Shm_didzis [Vakar]: Bet ir smieklīgi, ka pie visa vainīga ir "varenā" Vienotība, kas tā paknapi tika Saeimă un ir mazākā partija, ne NA, ne PAR, ne JKP, ne KPLV un citos sasaukumos arī visu darīja tikai Vienotība, ne ZZS, ne NA ne citi politiskie spēki nespēja nekādi ietekmēt neko, visu darīja tikai Vienotība, vai ne? :):):)Paknapi tika Saeimā, pilnīgi pareizi, dabūja vismazāko vēlētāju atbalstu, bet joprojām ir pie šprices. Arī pārējās partijas ir pelnījušas pērienu, bet man nepietiek enerģijas rakstīt visās frontēs, es saku vēlreiz, es neesmu ne pret vienu no jums, bet es esmu par savas valsts attīstību. Par savas tautas pašnoteikšanos. Es neesmu nedz pret amerikāņiem, nedz pret krieviem, nedz pret latviešiem, ar nosacījumu, kas mīl mūsu zemi, ciena mūsu kultūru un valodu. Pats esmu darbojies arī jaunsargos un ne tikai. Bet, ja kāds klaji sēj naidu un lobē spēkus, kas ir pret mūsu tautas interesēm, tad es esmu gatavs, likt lietā visus savus resursus, lai to atspēkotu.Kāpēc tad tāds sūds ir jāraksta, jebkura koalīcijas partija ir atbildīga par pieņemtajiem likumiem un par ministru kabineta darbu, ja tas kādu partiju kaut kadss neapmierina, tā izstājas no koalīcijas un visbiežāk tas nozīmē arī ministru kabineta krišanu.
Kāds sūds, paskaidro sīkāk?
24.novembris 2019, 02:37 | links
 
Muudzis [24.11.19]: Shm_didzis [Vakar]: Bet ir smieklīgi, ka pie visa vainīga ir "varenā" Vienotība, kas tā paknapi tika Saeimă un ir mazākā partija, ne NA, ne PAR, ne JKP, ne KPLV un citos sasaukumos arī visu darīja tikai Vienotība, ne ZZS, ne NA ne citi politiskie spēki nespēja nekādi ietekmēt neko, visu darīja tikai Vienotība, vai ne? :):):)Paknapi tika Saeimā, pilnīgi pareizi, dabūja vismazāko vēlētāju atbalstu, bet joprojām ir pie šprices. Arī pārējās partijas ir pelnījušas pērienu, bet man nepietiek enerģijas rakstīt visās frontēs, es saku vēlreiz, es neesmu ne pret vienu no jums, bet es esmu par savas valsts attīstību. Par savas tautas pašnoteikšanos. Es neesmu nedz pret amerikāņiem, nedz pret krieviem, nedz pret latviešiem, ar nosacījumu, kas mīl mūsu zemi, ciena mūsu kultūru un valodu. Pats esmu darbojies arī jaunsargos un ne tikai. Bet, ja kāds klaji sēj naidu un lobē spēkus, kas ir pret mūsu tautas interesēm, tad es esmu gatavs, likt lietā visus savus resursus, lai to atspēkotu.
Kāpēc tad tāds sūds ir jāraksta, jebkura koalīcijas partija ir atbildīga par pieņemtajiem likumiem un par ministru kabineta darbu, ja tas kādu partiju kaut kadss neapmierina, tā izstājas no koalīcijas un visbiežāk tas nozīmē arī ministru kabineta krišanu.
24.novembris 2019, 01:24 | links
 
Shm_didzis [23.11.19]: Bet ir smieklīgi, ka pie visa vainīga ir "varenā" Vienotība, kas tā paknapi tika Saeimă un ir mazākā partija, ne NA, ne PAR, ne JKP, ne KPLV un citos sasaukumos arī visu darīja tikai Vienotība, ne ZZS, ne NA ne citi politiskie spēki nespēja nekādi ietekmēt neko, visu darīja tikai Vienotība, vai ne? :):):)
Paknapi tika Saeimā, pilnīgi pareizi, dabūja vismazāko vēlētāju atbalstu, bet joprojām ir pie šprices. Arī pārējās partijas ir pelnījušas pērienu, bet man nepietiek enerģijas rakstīt visās frontēs, es saku vēlreiz, es neesmu ne pret vienu no jums, bet es esmu par savas valsts attīstību. Par savas tautas pašnoteikšanos. Es neesmu nedz pret amerikāņiem, nedz pret krieviem, nedz pret latviešiem, ar nosacījumu, kas mīl mūsu zemi, ciena mūsu kultūru un valodu. Pats esmu darbojies arī jaunsargos un ne tikai. Bet, ja kāds klaji sēj naidu un lobē spēkus, kas ir pret mūsu tautas interesēm, tad es esmu gatavs, likt lietā visus savus resursus, lai to atspēkotu.
24.novembris 2019, 00:26 | links
 
Pēc dienas pavadītas svaigā gaisā, ir atkal smieklīgi palasīt paslimo (klačukranča un lutera ) savārstījumus.
It sevišķi lutera "pērli" - kā turki daudzus desmitus gadus atpakaļ, būdami NATO, atņēma pusi Kipras....
P.s. tak aizejiet vienreiz pie pareizā daktera, ne lauku ambulanci!
23.novembris 2019, 23:04 | links
 
Pēc dienas pavadītas svaigā gaisā, ir atkal smieklīgi palasīt paslimo (klačukranča un lutera ) savārstījumus.
It sevišķi lutera "pērli" - kā turki daudzus desmitus gadus atpakaļ, būdami NATO, atņēma pusi Kipras....
P.s. tak aizejiet vienreiz pie pareizā daktera, ne lauku ambulanci!
23.novembris 2019, 23:04 | links
 
Bet ir smieklīgi, ka pie visa vainīga ir "varenā" Vienotība, kas tā paknapi tika Saeimă un ir mazākā partija, ne NA, ne PAR, ne JKP, ne KPLV un citos sasaukumos arī visu darīja tikai Vienotība, ne ZZS, ne NA ne citi politiskie spēki nespēja nekādi ietekmēt neko, visu darīja tikai Vienotība, vai ne? :):):)
23.novembris 2019, 23:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager