Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Irseejs, tas nav tik daudz jozim, kā informācija un fakti citiem foruma lasītājiem ar mazāku dzīves pieredzi un zināšanām. Lai saprot ka viss ko kāds cits saka ir jāuztver kritiski nevis kā pēdējā patiesība.
Mūdzi, teiciens stāvus bagāts nav mērvienība.
23.novembris 2019, 17:37 | links
 
NeoZb [23.11.19]: NeoZb [14:27]: udens2 [14:24]: un tagad no nodokļiem stutēs partijas...

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:06No kā līdz šim stutēja???:DDD

udens2, 23.novembris 2019, 14:11
starpību tak jūti, ne?

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:19līdz šim stutēja no nodokļu maksātaju naudas kuru ieguva mahinējot caur visādām valdēm kur valdes locekļi satupināti saņēma milzu algas un daļu ziedoja partijām,daļu izmantoja savai krāšņajai dzīvei,tagad cerība ka iedos konkrētu summu,un ja pieņems vē ka nedrīkst pieņemt ziedojumus tad vispār būs labiKā tu zini, esi klauns vai viens no viņiem, ja tā raksti?Un ja mepamaniji, tu neatbildēji jau pirms tam uz šo.
Ventilatorist !
:)
O, luters atkal dod uz pilnu klapi :):):)
23.novembris 2019, 17:33 | links
 
AndrisABC [23.11.19]: Jozi, speciāli tev Tabula ar katru gadu augošajiem nodokļiem
Ja esi pašnodarbinātais, tad viņiem gan likme auga, bet tā joprojām ir salīdzinoši maza....
Ja vēl pierēķina nodokļa atlaidi par reinvestēto peļņu...
Ko tu mēģini klārēt tam "uzņēmējam".

Uzņēmējiem vismazāk vajadzētu vaimanāt.

UIN avanss ir atcelts.
Peļņu var reinvestēt un neizņemt, kas nozīmē ka nav piespiedu kārtā nekas jāmaksā, kamēe nauda paliek uzņēmuma kontā.
Nav IIN dividendēm.
Priekšnodoklis ļoti daudzām preču grupām utt.

Vārdu sakot, jābūt riktīgam pāķim, lai teiktu, ka uzņēmējiem nodokļu jautājumi neiet uz pozitivo noti.
23.novembris 2019, 17:19 | links
 
Pagaidi, tūlīt Vienotība ķersies klāt nodokļiem no nākamā gada, viņiem tas ir ļoti raksturīgi.
23.novembris 2019, 17:18 | links
 
Jozi, speciāli tev Tabula ar katru gadu augošajiem nodokļiem
Ja esi pašnodarbinātais, tad viņiem gan likme auga, bet tā joprojām ir salīdzinoši maza....
Ja vēl pierēķina nodokļa atlaidi par reinvestēto peļņu...
23.novembris 2019, 17:14 | links
 
Vai tomēr nevajadzētu pieturēties pie principa - ja kāds cits lec ugunī, diezin vai arī man tur jālec?
Jozis2, 23.novembris 2019, 16:59

Vai tomēr vajadzētu sekot attistītāku valstu piemēram??
23.novembris 2019, 17:06 | links
 
Igauņiem, kas esot mums tālu priekšā, arī ir tāds departaments, droši vien arī neko derīgu nedara.

usis, 23.novembris 2019, 16:50

Vai tomēr nevajadzētu pieturēties pie principa - ja kāds cits lec ugunī, diezin vai arī man tur jālec?
Tā ir ar valstu parādiem, aizdevumiem un visādām citādām debatējamām lietām, kur Latvijas valdoņi ir parādījuši īpašu degsmi.
23.novembris 2019, 16:59 | links
 
Pagaidām viņi ir sastrādājuši tiaki vienu likumprojektu, kas, Latvijas automobilistu ieskatā, faktiski paredz lielas daļas Latvijā esošā individuālā auto parka likvidāciju.
. Tagad arī daļu automobiļus arī var nākties likvidēt.
Jozis2, 23.novembris 2019, 16:35

jančuk,atkal pieturā parāk ilgi esi stāvējis un saklausījies baumas:)))Tak nāc pie prāta reiz un beidz klačoties,tik mulsini tautu lieku reizi,kāds prātā vājāks indivīds tev vēl noticēs un tā tās baumas izplatās:)))
23.novembris 2019, 16:58 | links
 
Igauņiem, kas esot mums tālu priekšā, arī ir tāds departaments, droši vien arī neko derīgu nedara.
23.novembris 2019, 16:50 | links
 
Kaputārps, par visiem 100% piekrītu.
Mūdzi, tā kā es nezinu ko kurš dara vai nedara ministrijā es neņemos spriest vai viņa alga ir liela vai maza. Tāpat es neņemos spriest par konkrēto ierēdņu lietderību. Lai par kādu lietu spriestu, tā ir jāpārzina. Var būt es kļūdos, bet domāju ka tavas zināšanas par ierēdņu darbu nav dziļākas par manām.

AndrisABC, 23.novembris 2019, 16:28


Tu par ierēdņu lietderību neņemies spriest, saprotu, turpetī es gan esmu gatavs celt augšā jautājumu par viņu lietderību un skaitu.
23.novembris 2019, 16:39 | links
 
Vēl varu piebilst, Andrim ABC, paskaties vien cik Rīgā ir brīvu arba vietu, nav kas strādā - taču tiek gatavots likums, ar kuru daļai no strādājošo grasās atņemt transportu, tā sacī CO2 faktors, klimats!!!

Lūdzu jozi paskaidro savu domu. Kas abām lietām ir kopīgs ja tu viņas sasaisti? Vienkārši gribas pateikt kaut ko sliktu? Kā pa lielam vien problēma iespaido otru? Kā izmainīsies un kāpēc izmainīsies darba vietu skaits?

AndrisABC, 23.novembris 2019, 13:34

Bija mazliet jāattālinās no šīm debatēm darba dēļ.
Tātad kādā no ministrijām ir, tā saucamā, klimata nodaļa jau nodibināta, kurā "rūpīgi strādā" ap desmit, vai vairāk, ''speciālistiem'', ar labu algu.
Pagaidām viņi ir sastrādājuši tiaki vienu likumprojektu, kas, Latvijas automobilistu ieskatā, faktiski paredz lielas daļas Latvijā esošā individuālā auto parka likvidāciju.
Saistība ar Rīgu, bezdarbnieku sakarā, ir tāda, ka, lai strādātu Rīgā, ir kaut kā jānokļūst darba vietā.
Sabiedriskā transporta, kas to varētu no laukiem nodrošināt - nav. Tagad arī daļu automobiļus arī var nākties likvidēt. Tad kā tie laucinieki, ar kājām ies aizpildīt tās vakances, vai būs jāpārceļas dzīvot uz Rīgu?
Te pat muldens nav lasījis neko par to projektu, kurš kaut kā izsprucis atklātībā gar slepenību.
Vai kāds ir pabraucis pa Jelgavas šoseju, Ventspils šoseju no rīta pirms darba laika - tur Rīgas virzienā iet nepārtrauktas kolonas, Rīgā strādātāji.
Tā ka, ja šī nodaļa sāks strādāt tā, kā tas aizmuguriski ir jau iezīmēts - daudziem tas nozīmēs ņem kājas pār pleciem.
Ja paturpinam šo tēmu, tad man jau no 2005. gada, katru gadu, nodokļu ietekmē, ir samazinājies tas naudas daudzums, kurš paliek pašam kabatā.
Daļu var kompensēt intensificējot un palielinot ražošanas apjomus, taču ar laiku tas beidzas, tāpat kā autiņam nevar uzkraut vairāk, kaut gribētu, nekā tam ir celtspēja. Tas pats ir saimniecībā.
Tad nu pienāk laiks sākt optimizēt nodokļus, neuzskaitīt visus ienākumus un nemaksāt tur, kur ir kaut mazākā iespēja izvairīties, jo arī tā ir iespēja.
Pašam ir paveicies, ka enerģētika nav jāpērk, iztieku pats ar sevi, tas nozīmē, ka nav kritērija, pēc kura var VID, PID, vai kāds cits FIG, kaut ko aprēķināt.
Tad vēl var puslīdz dzīvot, citādi, ir jābrīnas par tiem mazajiem lauciniekiem, kuri kaut kā izgrozās maksājot pa labi un kreisi.
Varētu jau daudz rakstīt šīs tēmas sakarā - taču neredzu jēgu, kamēr nebalsosim tieši par cilvēkiem, par atsaucamām personībām, kas ir pazīstami kā labi speciālisti, bet gan par partijām, kur pie ministra amata tiek slaucēja - nekas labs nav sagaidāms.
Kulsies Latvija kā plika pa nātrēm, cilvēki muks, pirmie tie, kuri nekādi netiek pie siles, un tiem kuri paliks - nodokļi augs, līdz arī tiem tāda kārtība piegriezīsies.
23.novembris 2019, 16:35 | links
 
Kaputārps, par visiem 100% piekrītu.
Mūdzi, tā kā es nezinu ko kurš dara vai nedara ministrijā es neņemos spriest vai viņa alga ir liela vai maza. Tāpat es neņemos spriest par konkrēto ierēdņu lietderību. Lai par kādu lietu spriestu, tā ir jāpārzina. Var būt es kļūdos, bet domāju ka tavas zināšanas par ierēdņu darbu nav dziļākas par manām.
23.novembris 2019, 16:28 | links
 
NeoZb [14:27]: udens2 [14:24]: un tagad no nodokļiem stutēs partijas...

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:06No kā līdz šim stutēja???:DDD

udens2, 23.novembris 2019, 14:11
starpību tak jūti, ne?

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:19līdz šim stutēja no nodokļu maksātaju naudas kuru ieguva mahinējot caur visādām valdēm kur valdes locekļi satupināti saņēma milzu algas un daļu ziedoja partijām,daļu izmantoja savai krāšņajai dzīvei,tagad cerība ka iedos konkrētu summu,un ja pieņems vē ka nedrīkst pieņemt ziedojumus tad vispār būs labiKā tu zini, esi klauns vai viens no viņiem, ja tā raksti?Un ja mepamaniji, tu neatbildēji jau pirms tam uz šo.
Ventilatorist !
:)

NeoZb, 23.novembris 2019, 16:02
Esi pārāks par mani,pieturies pie saviem principiem,nedari kā es,tu tak rakstīji ka atbildēt uz jautājumu ar pretjautājumu neesot inteliģenta cilvēka cienīgi,kā tad ir,dubultie standarti??Klauns kas klauns lutij tu esi
23.novembris 2019, 16:21 | links
 
Kāda jēga atlaist Saeimu, ja vēlētāji tie paši?
23.novembris 2019, 16:06 | links
 
Mūdzi, lai diskutētu man ir pilnīgi vienalga kas tu esi, ar ko nodarbojies. Arī diskusiju partnerim nevajadzētu ietekmēties no tā kas es esmu un ko daru. Man nav vajadzīga publicitāte, tas nebaro manu EGO. Man nav vajadzīgas uzslavas un atzinība, tas nebaro manu EGO. Ja tu zināsi kāds ir mans bizness, kas no tā mainīsies? Tu man ticēsi? Teiksi jā, viss nebūt nav tik slikti kā agrāk domāju? Diskusija nav ticu vai neticu. Un izlasi uzmanīgāk ko iepriekš rakstīju.
P.S. Lai kļūtu stāvus bagāts tu taču pats labi zini kas jādara. Jāpietuvinas valdošajai kliķei vai jāpiekļūst kādai barotavai. Ej un dari. Lai tev veicas.

AndrisABC, 23.novembris 2019, 15:49


Tev ļoti patīk sagrozīt cita rakstīto. Tavi vārdi "Lai kļūtu stāvus bagāts tu taču pats labi zini kas jādara. Jāpietuvinas valdošajai kliķei vai jāpiekļūst kādai barotavai". Kur es esmu teicis, ka esot valdošajā kliķē var kļūt stāvus bagāts??! Nesagrozi lūdzu cita rakstīto. Tas, ka ir neskaitāmi daudz visādas komisijas, padomnieki padomnieka galā, dažādi liekēži sēž uz valsts naudas un no tās barojās, to gan es saku. Nesen pat šeit tika nopublicēta tabuliņa ar mūsu klimata pārmaiņu departamenta "vecākajiem ekspertiem". Un ja tu uzskati, ka tas pieņemami, tad ir tikai divi varianti- vai nu pats esi viņu starpā, vai vienkārši neesi lietas kursā.
23.novembris 2019, 16:03 | links
 
NeoZb [23.11.19]: udens2 [14:24]: un tagad no nodokļiem stutēs partijas...

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:06No kā līdz šim stutēja???:DDD

udens2, 23.novembris 2019, 14:11
starpību tak jūti, ne?

kaputaarps, 23.novembris 2019, 14:19līdz šim stutēja no nodokļu maksātaju naudas kuru ieguva mahinējot caur visādām valdēm kur valdes locekļi satupināti saņēma milzu algas un daļu ziedoja partijām,daļu izmantoja savai krāšņajai dzīvei,tagad cerība ka iedos konkrētu summu,un ja pieņems vē ka nedrīkst pieņemt ziedojumus tad vispār būs labiKā tu zini, esi klauns vai viens no viņiem, ja tā raksti?
Un ja mepamaniji, tu neatbildēji jau pirms tam uz šo.
Ventilatorist !
:)
23.novembris 2019, 16:02 | links
 
udens2 [23.11.19]: Saprotu, tai laikā biji kādā slēgta tipa iestādē, ja nezini ka Latvijas TV to rādija un laikraksti rakstija. Nerunājot par kabeļtelevīzijas ziņu dienestiem no visas pasaules.
Un atkal uldiņš sūdus uz ventilatora sameta!
:))))

NeoZb, 23.novembris 2019, 14:42tad pastāsti ko ziņās stastija kas notika pirms NATO tur iejaucās???:DDDklauns kas klauns esi
Lasi vēl reiz:
udens2 [14:12]: udens2 [12m]: udens2 [9m]: Tā var runāt ieinteresētais vai nozombētais, kaut kā dzīvojām pēc Neatkarības atgūšanas līdz 2004. gadam, bez Nato un Krievijas zābakiem.

NeoZb, 23.novembris 2019, 13:41
Gruzija un Ukraina arī kaut kā dzīvoja:DDDPar laimi mūsu politiķi bij gudrākiDienvidslāvija un Kipra arī bija ,, gudri,, . Tik realitāte ir ne tāda, kā tu te troļļo.

NeoZb, 23.novembris 2019, 13:57Kāds tam valstīm sakars ar mūsu situāciju??Ne viņas NATO ne kaimiņos ar šproteniekiemTad palasi vēstures liecības. Nato bombardēja Sarajevu / mierīgos iedzīvotājus/ kvartālus, tu to arī jau esi aizmirsis un Kipras daļu okupējusi Nato dalības valsts, Turcija.

NeoZb, 23.novembris 2019, 14:11tu tur biji,redzēji???Nē,bet viedoklis ir:DDD klauns kas klauns
Saprotu, tā ir tava atbilde uz to ka nav ko atbildēt.
Un kurš te ir klauns?
Es tur nebiju, bet pa tv un ziņās tika atspoguļots visnotaļ detalizēti.
Un sekas gan vari tagad pats redzēt, aizbrauc uz Kipru vai vismaz uzspied uz vikipedijas informāciju.
23.novembris 2019, 16:00 | links
 
Mūdzi, lai diskutētu man ir pilnīgi vienalga kas tu esi, ar ko nodarbojies. Arī diskusiju partnerim nevajadzētu ietekmēties no tā kas es esmu un ko daru. Man nav vajadzīga publicitāte, tas nebaro manu EGO. Man nav vajadzīgas uzslavas un atzinība, tas nebaro manu EGO. Ja tu zināsi kāds ir mans bizness, kas no tā mainīsies? Tu man ticēsi? Teiksi jā, viss nebūt nav tik slikti kā agrāk domāju? Diskusija nav ticu vai neticu. Un izlasi uzmanīgāk ko iepriekš rakstīju.
P.S. Lai kļūtu stāvus bagāts tu taču pats labi zini kas jādara. Jāpietuvinas valdošajai kliķei vai jāpiekļūst kādai barotavai. Ej un dari. Lai tev veicas.
23.novembris 2019, 15:49 | links
 
AndrisABC [23.11.19]: Mūdzi, es nezinu kā ir Saeimā. Man nav gadījusies tā laime baroties valsts maizē. Tautā runā ka tur visi kļūstot stāvus bagāti un aizmirst par tautu. Žēl protams, būtu baigi forši. Vai tiešām tava informācijas telpa visriņķī ir ar tik šauru skatu leņķi, kas aprobežojas ar labi dzīvot- tātad tikt barotam? Nepieļauj domu, ka arī Latvijā var godīgi strādāt un nopelnīt naudu?
Tādēļ es tev arī lūdzu, padalies lūdzu ar savu pieredzi un veiksmes stāstu. Lai es muļķītis arī varu kļūt stāvus bagāts, tā kā tu to teici. Pagaidām vienīgais ko no tevis esmu dzirdējis ir vienu izvilktu un sagrozītu frāzi no mana teksta, uzslavas pastāvošajai iekārtai un nevēlēšanās atklāt savu profesiju.
23.novembris 2019, 15:31 | links
 
Mūdzi, es nezinu kā ir Saeimā. Man nav gadījusies tā laime baroties valsts maizē. Tautā runā ka tur visi kļūstot stāvus bagāti un aizmirst par tautu. Žēl protams, būtu baigi forši. Vai tiešām tava informācijas telpa visriņķī ir ar tik šauru skatu leņķi, kas aprobežojas ar labi dzīvot- tātad tikt barotam? Nepieļauj domu, ka arī Latvijā var godīgi strādāt un nopelnīt naudu?
23.novembris 2019, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager