Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mandarīn tev arī ar to

domāsanu tā pašvaki.par manu motoru nesatraucies- varu pusi aizdot
19.novembris 2019, 00:19 | links
 
Antoha, ne asakas!
19.novembris 2019, 00:17 | links
 
Apelsīn, mēģini ielāgot visai atlikušajai dzīvei- Kungus godā, Dāmas ciena!
19.novembris 2019, 00:15 | links
 
Viss ,svētki beigušies,rīt jauna diena.Jābrauc uz zviedriem atklāt zemledus copes sezonu...
Papuci,pieņem maiņu...:)
19.novembris 2019, 00:13 | links
 
Apelsīn, atguvu dzimtas īpašumu. Izmaksāju doļu. Izmēzu kolchoza sūdus, būdas un ķēros pie zviedrulaiku mūru atjaunošanas. Telpu pa telpai. Noveicās, ka neskāra krīze. Ar amatniekiem smagi, bet pa saprātīgiem cipariem. Muļķīgākais, pieļautās šaizes redzi, kad viss gatavs. Jo, klāt nestāvi un daudz ko nezini. Ja gribi nopietni, jāalgo būvuzraugs. Bet. Darāmā vēl pietiks junioram.


.
19.novembris 2019, 00:12 | links
 
Juris_O [18.11.19]: Viss saprotams, tev 9. Maijaaa jaabuut pie Uzvaras piemineklja. Savaadaak arii dabuusi smagu sirdskaiti, Hashek

apelsins, 18.novembris 2019, 23:53

Tak vecajam sovokam Stokholmas sindroms smagā formā, derētu iziet psihoterapijas kursu, bet kur nu tādu duriku aizvilksi ārstēties.
Tu tachu to nedomaa nopietni.
Laikam jaadodaas pie miera
19.novembris 2019, 00:03 | links
 
Bruni,tāpēc es domāju,kur tās slavenās Peipusa sīgas pazudušas.?Izrādās tavos pamatos iemūrētas...:D
19.novembris 2019, 00:01 | links
 
Malgomajfisk [18.11.19]: Apelsīn,uz onkuļiem balsi pacelt nav smuki,vai tad tev to skolā nemācīja?
Smuki nav, bet smiekliigi gan, Cienijamie Kungi
19.novembris 2019, 00:00 | links
 
Viss saprotams, tev 9. Maijaaa jaabuut pie Uzvaras piemineklja. Savaadaak arii dabuusi smagu sirdskaiti, Hashek

apelsins, 18.novembris 2019, 23:53


Tak vecajam sovokam Stokholmas sindroms smagā formā, derētu iziet psihoterapijas kursu, bet kur nu tādu duriku aizvilksi ārstēties.
18.novembris 2019, 23:58 | links
 
Apelsīn,uz onkuļiem balsi pacelt nav smuki,vai tad tev to skolā nemācīja?
18.novembris 2019, 23:57 | links
 
Malgomajfisk [18.11.19]: Apelsīn,cik noprotu,nejau krievlaikos Bruņčiks to māju sev sapakoja...:)
Tas ir tik jauki:)
18.novembris 2019, 23:55 | links
 
Bruni,tu te puiķiem smadzenes nepūderā,viss bij slikti...

Malgomajfisk, 18.novembris 2019, 23:21

Viegli nebija. Uz balli iet nevarēju- ar ķeršanu izķēra. Ik pārnedēļu jābrauc uz Tallinu pie hotel Viru somus bombīt, 8. martā uz Pīteri ar tulpēm, tad vēl strādāju 3 darbos un bisku vēl zagu, bet naudas kā nebija tā nebija.
Tiesa, varēju atļauties Levi’s dungriņus un Seiko ar cronographu. Krogā pasēdēt un ar dāmām kādu ellesteri uzlaist! Kur nu vēl cope! Ar Peipusa sīgām pusgadu pēc sezonas visas durvis vērās. Pēc tam tādas čīkstošas līdz nākošajam gadam.
18.novembris 2019, 23:54 | links
 
Apelsīn,cik noprotu,nejau krievlaikos Bruņčiks to māju sev sapakoja...:)
18.novembris 2019, 23:53 | links
 
elgreko [18.11.19]: Notrūka raksts- manu vecmammu un vecotēvu kas sēdēja cietumā un patriotiskie lettiņi mauca nagus,.manu mammu kas izdzīta no mājām dzīvojot zemnīcā ieguva smagu sirdskaiti,tu vari mani nosaukt par nodevēju.tu puišel esi mani nokaitinājis.ko tu vispār zini par tiem laikiem.to ka krievs izglāba sievieti ar 3 mazgadīgiem bērniem no izsūtījuma par to neko neprasot.ko tu vispāt zini.droši ka esi no tiem kas uzskata ka 2 pasaules karu vinnēja asv.pievaldi savu žultīgo mēli.tu man derdzies falšais patriot
Viss saprotams, tev 9. Maijaaa jaabuut pie Uzvaras piemineklja. Savaadaak arii dabuusi smagu sirdskaiti, Hashek
18.novembris 2019, 23:53 | links
 
Brunčik, kā tu ieguvi savu mājiņu un labklājību?!
Padalies, varbūt kādam noder:)
18.novembris 2019, 23:49 | links
 
guncha40_lv [18.11.19]: Juris_O,nu gan Tu muldi,piecus gadus atpakaļ man bija brūte,kura dzīvoja Pārdaugavā pie Māras dīķa...Kad ieraudzīju kā cilvēki tagad dzīvo Rīgā,tas mani nošokēja....Divstāvju māja,pussapuvusi.maza virtuvīte bez logiem,kopēja tualete...Un tas tagad "brīvā Latvijā"
Jā, Ušakova Rīga ir savdabīgi skaista. Visvairāk man patīk nepārtraukti apbraukt bedres un censties nenolauzt riteni Saskaņas Rīgā, nu akurāt kā kādā Krievijas sādžā
Un tie Avota ielas zombiji...
18.novembris 2019, 23:46 | links
 
Bruni,tā ir,tos trakos nodokļus cits gribēdams nevar nomaksāt,un pensija arī nebūs nekāda...
18.novembris 2019, 23:43 | links
 
Notrūka raksts- manu vecmammu un vecotēvu kas sēdēja cietumā un patriotiskie lettiņi mauca nagus,.manu mammu kas izdzīta no mājām dzīvojot zemnīcā ieguva smagu sirdskaiti,tu vari mani nosaukt par nodevēju.tu puišel esi mani nokaitinājis.ko tu vispār zini par tiem laikiem.to ka krievs izglāba sievieti ar 3 mazgadīgiem bērniem no izsūtījuma par to neko neprasot.ko tu vispāt zini.droši ka esi no tiem kas uzskata ka 2 pasaules karu vinnēja asv.pievaldi savu žultīgo mēli.tu man derdzies falšais patriot
18.novembris 2019, 23:43 | links
 
Zoni, par sevi būtu grēks sūdzēties, bet redzu kas notiek. Visi tie tūkstoši darba ņēmēju, kuri noformēti kā mikrouzņēmji. Kādi ienākumi, kādus nodokļus spējīgi nomaksāt? Tik pašu minimumu, kur nu vēl sociālo. No rokas mutē. Prasu- pienāks laiks pensionēties, kā un no kā? Tā pat veselība?
18.novembris 2019, 23:38 | links
 
Elegro,ko tu tam kroplītim pievērs uzmanību,viņš tak nelaimīgs 'po žizņi'..
18.novembris 2019, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager