Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Organiski nepaciešu sovoka atliekas, visādus okupācijas armijas bijušos un citus tā laika pakalpiņus, kuri uzdrīkstās vēl vāvuļot par dzīvokļiem par velti un barikādēm nodevēji suņi. Kuram tad nav zināms ka Atmodas laikā ļoti liela daļa komunistu ātri pārmeta kažokus, vēl liela daļa tika piekomandēti spiegot. 100 punkti ka brunītis kā armijnieks ielīda uz barikādem lai pildīti savu ziņotāja misiju maskavai, suns tak gribēja lielāku pensiju. Šie glumiķi sevi nodod pa gabalu, kā veca siļķe ar savu smaku.
18.novembris 2019, 23:12 | links
 
Mjunior nu jau iebalsojām un nu ir jāatlaiž par ko tad lai balso- varbūt par marsiešiem ddd
18.novembris 2019, 23:11 | links
 
Junior ,tā jau ir,mēs jau savu esam sazaguši,jāļauj arī jaunajiem bišku pazagt...

Malgomajfisk, 18.novembris 2019, 23:06

Redzu, ka daļa nemaz nav jāskubina! Kā tiek silei klāt - tā ar visām četrām iekšā!
18.novembris 2019, 23:09 | links
 
Junior ,tā jau ir,mēs jau savu esam sazaguši,jāļauj arī jaunajiem bišku pazagt...
18.novembris 2019, 23:06 | links
 
Jurīt iedzer sirds drapes citādi ka nenokrīti ar kādu kaiti no dusmām
18.novembris 2019, 23:05 | links
 
Juris_O,nejūtos vēl vecs,līdz pensijai vēl tālu,ja nepatīk patiesība,paklusē...
18.novembris 2019, 23:04 | links
 
Mjunior tu lasīt māki vai tev ar redzi problēmas
18.novembris 2019, 23:03 | links
 
Nebūsim naivi, ja paskatamies pie varas joprojām sēž ar sirmām galvām. Padumjo skola rullē joprojām. Kā arī 50+ čekas ar.. Tā, ka kad balsosiet balsojiet par jauniem cilvēkiem.
18.novembris 2019, 23:01 | links
 
Tāda sajūta ka jurčiks ir vulgārs puišelis,kurš māk bārstīt rupjības.par barikādēm-acīmredzot neesat stāvējuši uz tilta blakus k 150 un pienāk omonieši un norauj ak aizslēgu.un tu domā ka pēdējā stunda klāt.domāju ka vienam otram šīs sadaļas apmeklētājam būtu bikšpriekša nedaudz mitra.
18.novembris 2019, 23:01 | links
 
Juris_O,galīgi Tu neko nesaproti...Cilvēks strādāja divos darbos,uz konta vairāki tūkstoši,bet pats zini cik Rīgā maksā dzīvoklis,nesanāk.....Bet agrāk taču dzīvokļus deva pa velti...

guncha40_lv, 18.novembris 2019, 22:53

Taisnību sakot, bija arī tā, ka nedeva. Man tā bija. Tādēļ nācās domāt pašam, kā tikt pie dzīves vietas, tādēl jau galva ir uz pleciem. Ir kam nav...
18.novembris 2019, 23:00 | links
 
Būs jau jāsaka godīgi, tais laikos katram otrajam pie sāniem bij piekomandēts kāds čekists,kas visu pierakstīja un fiksēja,smags darbs šamiem bija..Nekur no šāmiem dēties nevarēja...
Ne tā kā tagadiņ,neviens klāt nestāv,viss demokrātiski tiek elektroniski fiksēts, uzpasēts,un kompjūteru atmiņās saglabāts...
18.novembris 2019, 22:57 | links
 
Kā tad kretīns kurš sanēmis jūdasa grašus no okupācijas armijas man lasīs sprediķus, ej tak ieskrieties vecais ķēms nodevējs. Redzams kur smēlies kapitālu savai pārticībai, tfu uz tādiem mēsliem! Ja būtu kaut reiz nožēlojis savus grēku darbus tad klusētu līdz savai suņa nāvei un būtu zemāks par pērno zāli.
18.novembris 2019, 22:57 | links
 
udens2 [18.11.19]: oi,nu šo gan nevajag,kādā vēl pusbadā:)))
Aga, cilvēks sēž internetā un pusbadā.. :))
18.novembris 2019, 22:57 | links
 
Juris_O,galīgi Tu neko nesaproti...Cilvēks strādāja divos darbos,uz konta vairāki tūkstoši,bet pats zini cik Rīgā maksā dzīvoklis,nesanāk.....Bet agrāk taču dzīvokļus deva pa velti...
18.novembris 2019, 22:53 | links
 
Es tos vergu laikus izdzīvojos līdz mielēm, nu ņirdzu par sovoku dvēselēm kuri slavina tos. Uzreiz redzams kurš x stundā atkal skries tankus bučot, nolādētie kangari! Okupācijā labi dzīvoja tikai glumi līdzskrējēji un partijnieki, goda cilvēki, pat ar vairākām augstākajām izglītībām nīka prusakainās komunalkās un gaidīja bezgalīgā rindā uz cilvēcīgākiem mitekļiem. Un nesagaidīja ja nelīda dirsā okupanti iznireļiem, izlūdzoties pabiras. Brunītis kā okupācijas armijas pakalpinš vispār varētu turēt savu nodevēja ļengano mutīti, laikam vēl pensiju saņem no kremla ķēms tāds, tāpēc mūžam tos aizstāvēs.

Juris_O, 18.novembris 2019, 22:20

Šādi mutesbajāri un divkoši katras varaspriekšā metas rāpus un bučo svešus zābakus!
18.novembris 2019, 22:51 | links
 
Par tādiem vārdiem tupekli var smagi norauties.man pazīstama ģimene kurā vīrs un sieva ir2 grupas invalīdi un 2 bērni dzīvo brīvajā Latvijā pusbadā.darba tādiem šeit nav.palīdzu cik manos spēkos,kaut gan tas būtu jādara valstij,jo šie cilvēki visu savu mūžu strādāja valsts labā.un neiet runa par to kas notika tad,bet kamdēļ cilvēki riskēja ar savām dzīvībām uz barikādēm.bet tev to nesaprast

elgreko, 18.novembris 2019, 22:43

Laikam jau tomēr uz tām barikādēm ar to dzīvību tā īsti neviens neriskēja.
Ja nu vienīgi tur, kur trakulīgi zēniņi izdomāja pašaudīties, un patrāpījies pa ceļam. Tā kā ir pamats domāt, ka notikumu scenārijs jau bija izdomāts citur, un viss tā jau arī notika, bet sīkumus jau nekad nevar paredzēt.
18.novembris 2019, 22:51 | links
 
Par tādiem vārdiem tupekli var smagi norauties.man pazīstama ģimene kurā vīrs un sieva ir2 grupas invalīdi un 2 bērni dzīvo brīvajā Latvijā pusbadā.darba tādiem šeit nav.palīdzu cik manos spēkos,kaut gan tas būtu jādara valstij,jo šie cilvēki visu savu mūžu strādāja valsts labā.un neiet runa par to kas notika tad,bet kamdēļ cilvēki riskēja ar savām dzīvībām uz barikādēm.bet tev to nesaprast

elgreko, 18.novembris 2019, 22:43

malacis ka palīdzi,bet ideāla godīguma pasaulē nebūs nekad,daudzas rietumu valstis ar augstu sociālo atbalstu ir ilgi gājušas līdz tam,tā ka mums vēl jācīnās par šo visu
18.novembris 2019, 22:49 | links
 
Nē, smukais Juri, pensiju esmu godam nopelnījis čakli strādājot un maksājot nodokļus šai valstij. Arī iepriekšjai. Ceru, ka Tu rīkojies tieši tā pat. Jeb, kā saka: Zaglis kliedz- ķeriet zagli!
Apelsīn, nedzen vecus puikas postā! Mēs, tā pat kā seksā, varam izlīdzēt ar labu padomu!
18.novembris 2019, 22:48 | links
 
Juris_O,nu gan Tu muldi,piecus gadus atpakaļ man bija brūte,kura dzīvoja Pārdaugavā pie Māras dīķa...Kad ieraudzīju kā cilvēki tagad dzīvo Rīgā,tas mani nošokēja....Divstāvju māja,pussapuvusi.maza virtuvīte bez logiem,kopēja tualete...Un tas tagad "brīvā Latvijā"

guncha40_lv, 18.novembris 2019, 22:34


malacis, varbūt vēl padalīsies kā drātēji tirgus maukas kurām palīgskolas nepabeigta 3. klase? Jebkurā brīvā valstī ir sliņķu margināļu slānis, kuriem neko nevajag, vēlme tikai lai visu ielej mutītē par velti. Atsaukties uz to nožēlojamo dzīvi ir debīlisms. Man visi zināmie okupācijas laiku līdzgaitnieki, radinieki un draugi nu dzīvo daudz zolīdāku, cilvēciskāku dzīvi, bez pazemojumiem un dirsā līšanas. Tie kuri nekad pat nesapņoja par savu auto, nu tādu var atļauties. Un brauc apskatīt pasauli. Nē bagāts ir retais, bet arī nav jābūt bagātam lai sakarīgi baudītu dzīvi. Paša lemtu un organizētu, nevis čekas asinssuņi tev diktēs ko drīksti un ne.
18.novembris 2019, 22:46 | links
 
Par tādiem vārdiem tupekli var smagi norauties.man pazīstama ģimene kurā vīrs un sieva ir2 grupas invalīdi un 2 bērni dzīvo brīvajā Latvijā pusbadā.darba tādiem šeit nav.palīdzu cik manos spēkos,kaut gan tas būtu jādara valstij,jo šie cilvēki visu savu mūžu strādāja valsts labā.un neiet runa par to kas notika tad,bet kamdēļ cilvēki riskēja ar savām dzīvībām uz barikādēm.bet tev to nesaprast
18.novembris 2019, 22:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager