Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas viss protams bija drausmīgi,tikai nevajadzētu visu jaukt vienā katlā zem vienas birkas "krievi"un bišku dziļāk paanalizēt kas tad bija tie idealoģiskie vadītāji gan tad ,gan tagadiņ...Kaut gan no tā jau vieglāk nepaliks...

Malgomajfisk, 10.novembris 2019, 16:08
pat šodien,zinot visus tos noziegumus,tie debīliķi ceļ staļinam pieminekļus,tur nav ko daudz analizēt,tā nācija ir stulba ka stulbāku laikam neatrast.
10.novembris 2019, 16:39 | links
 
Tas viss protams bija drausmīgi,tikai nevajadzētu visu jaukt vienā katlā zem vienas birkas "krievi"un bišku dziļāk paanalizēt kas tad bija tie idealoģiskie vadītāji gan tad ,gan tagadiņ...Kaut gan no tā jau vieglāk nepaliks...
10.novembris 2019, 16:08 | links
 
udens2 [13:06]: https://www.facebook.com/ingvars.leitis/videos/439598556991972/Vājprāts. Nesaprotu, kā vispār bija iespējams izdzīvot... Nu vai tad nav tai nācijai nezvēru gēni!?

raihs, 10.novembris 2019, 14:51
un krievi ar lepnumu vienmēr uzsver ka viņiem nav bijusi verdzība,šī bij verdzība,tikai vergus sauca par politnoziedzniekiem vai tamlīdzīgi
10.novembris 2019, 14:58 | links
 
udens2 [10.11.19]: https://www.facebook.com/ingvars.leitis/videos/439598556991972/
Vājprāts. Nesaprotu, kā vispār bija iespējams izdzīvot... Nu vai tad nav tai nācijai nezvēru gēni!?
10.novembris 2019, 14:51 | links
 
gobzems lielākais vienotības lamātājs:)))
10.novembris 2019, 13:34 | links
 
 
Buļļa dzēriens teļiem nav domāts...
10.novembris 2019, 12:35 | links
 
Buļļa dzēriens teļiem nav domāts...
10.novembris 2019, 12:35 | links
 
Diez pašiem neapnīk dirsties,vai sagādā baudu.kā puišeļi smilškastē
10.novembris 2019, 12:30 | links
 
irseejs [10.11.19]: Bez tava foto tu te vari rakstīt ko gribi. Neviens tev vairs neticēs. Paliec sveiks jefiņ :)
Un es, atšķirība no tevis, dirsējmārtiņ, pa visu šo laiku nēsu ielicis NEVIENU nepatiesu info un NEVIENU solījumu, ko nēsu izpildijis. Tas, kurā var pat neklausīties, kur nu vēl ticēt, esi tieši tu, dirsējmārtiņ!
10.novembris 2019, 12:28 | links
 
orests [10.11.19]: vēl neesat beiguši dirsties!
Es Tevi publuski apmelošu, draudēšu, bet tu liksies to nedzirdam un neredzam! Vai ne?
10.novembris 2019, 12:24 | links
 
irseejs [10.11.19]: Bez tava foto tu te vari rakstīt ko gribi. Neviens tev vairs neticēs. Paliec sveiks jefiņ :)
Labi ka tev šeit ir tavs foto, visi zin kas esi un tev visi tic!:)))
Tad tu ieliksi to manu foto, kā soliji vakar? Es tev atļauju!
Un adresi savu iemet! Nebaidies tak atkal! Ne tev, ne tavējiem ne kas netiks nodarīts! Vienkārši vēlos tev prezentu nogādāt svetkos!
10.novembris 2019, 12:23 | links
 
vēl neesat beiguši dirsties!
10.novembris 2019, 12:22 | links
 
Bez tava foto tu te vari rakstīt ko gribi. Neviens tev vairs neticēs. Paliec sveiks jefiņ :)
10.novembris 2019, 12:18 | links
 
irseejs [10.11.19]: Mēs gaidam tavu foto. Ar tavu seju pie jūras, ar butēm. :)

Pagaidām tu esi anonīms tukšpļūtis. :)
Par to neviens šeit nešaubās.
Visu gaišu. Nav laika man ar tevi dīkdieni gasterbeiter te rakstīties. :)
Pag, tev ir nana bilde! Es tev dodu savu atļauju to ielikt! Nopietni! Luec iekšā! Un savējo arī, lai arī tu nēsi onanīms. Tukšpļūtis protams ka paliksi, bet vis maz ne anonīms! Sarunāts!? Tā kā uzpriekšu. Gaidamkad ieliksi manu foto šeit, kā vakar solīji!
Un adresi savu iemet watsap. Nogādāšu tev prezentu, lai nav atkal tev pelneņi jāliek galdā un jānosauc tos par Mārtiņdienas pelmeņiem!
10.novembris 2019, 12:18 | links
 
irseejs [09.11.19]: Lutij tu nesaproti ka Raiča, kas ir cope71 īstais vārds, no mūsu savstarpējam nesaskaņām tikai barojās?!
Ka tad šo lai saprot? Tu tak vakar jau visu biji noskaidrojis! Pat to, ka es atrodos Īrijā.
Tu tak negribi teikt, ka kārtējo reizi noblefoji un kļūdījies!?:)
10.novembris 2019, 12:15 | links
 
Mēs gaidam tavu foto. Ar tavu seju pie jūras, ar butēm. :)

Pagaidām tu esi anonīms tukšpļūtis. :)
Par to neviens šeit nešaubās.
Visu gaišu. Nav laika man ar tevi dīkdieni gasterbeiter te rakstīties. :)
10.novembris 2019, 12:14 | links
 
irseejs [10.11.19]: Ar Raiču es pats tikšu galā.

Nu tad izlīdīsi no skapja jeb turpināsi būt anonīmais tirliņš? :)
Ka tu doma tikt galā? Pastāsti! Es tak esmu Raičs, ne tā? Vai arī atkal apdirsies! Atkal noplātījies un ne kā? Tak izdari vuenreiz vis maz kaut ko no tā visa, ko soli!
10.novembris 2019, 12:11 | links
 
Mārtiņ, iemet man watsap savu adresi! Nogādāšu tev svētku galdam prezentu!
10.novembris 2019, 12:10 | links
 
Ar Raiču es pats tikšu galā.

Nu tad izlīdīsi no skapja jeb turpināsi būt anonīmais tirliņš? :)
10.novembris 2019, 12:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager