Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Alcans [08.11.19]: Brencis nav stulbenis, tikai saņem naudu par postiem šeit. Tāds darbs.
Nepiekritīšu, vienkārši dumjš zābaks.
8.novembris 2019, 00:12 | links
 
Brencis21 [08.11.19]: Alcans [6m]: Brencis nav stulbenis, tikai saņem naudu par postiem šeit. Tāds darbs.Faktus ,, studijā,, vai esi nominēts , gada tukšpļūtis 2019 CL
:DDDDD
Negatīvās emocijas nogalina, starp citu.
8.novembris 2019, 00:12 | links
 
udens2 [7m]: udens2 [12m]: Painteresējos, nekur 280€ par operāciju neatradu!
Vienīgi pensionāriem 100€ atlaide.

Brencis21, 7.novembris 2019, 17:22lutij,nekādu amerikas acu centru,tas tomēr tev visu mūžu būs kā kauls kaklā ja pie amerikāņu speciem kaut ko ārstēsi,nedod dievs ja tur vēl kāda briseles regula būs iesaistīta,caureja uz līdzenas vietas;DDDesi patriots un ej uz stradiņiem,uzreiz abas acis saremontēs,klačujancis garantē:DJā, lv medicīna to sola 2-2,5 gados . Tikai aplauzies, ne man to operāciju vajag, bet Latvietei, kas visu mūžu smagi strādājusi un nevar pati ,, maksas pakalpojumu,, apmaksāt.
Nožēlojama valsts ar dubultajiem standartiem un tādiem tukšpļūtiem kā tu.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:55kāpēc tev liekas ka valstij butu visiem viss par velti jāārstē???Varbūt aī māju jauzceļ un auto jauzsauc???Ko klauns , nozīmē pa velti? Te kaut kāds imigrants jāarstē, vai pensionāts , kurš visu mūžu te nodzīvojis un maksājis nodokļus valstij.
Tu tukšpļūti un lohs saproti ko pats raksti?

Brencis21, 8.novembris 2019, 00:09
un cik ta maksāja??200-300 eiro mēnesī un tagad visu pa velti??Tu pats saproti ko raksti???
8.novembris 2019, 00:11 | links
 
Alcans [08.11.19]: Brencis nav stulbenis, tikai saņem naudu par postiem šeit. Tāds darbs.
Faktus ,, studijā,, vai esi nominēts , gada tukšpļūtis 2019 CL
:DDDDD
8.novembris 2019, 00:10 | links
 
udens2 [08.11.19]: udens2 [12m]: Painteresējos, nekur 280€ par operāciju neatradu!
Vienīgi pensionāriem 100€ atlaide.

Brencis21, 7.novembris 2019, 17:22lutij,nekādu amerikas acu centru,tas tomēr tev visu mūžu būs kā kauls kaklā ja pie amerikāņu speciem kaut ko ārstēsi,nedod dievs ja tur vēl kāda briseles regula būs iesaistīta,caureja uz līdzenas vietas;DDDesi patriots un ej uz stradiņiem,uzreiz abas acis saremontēs,klačujancis garantē:DJā, lv medicīna to sola 2-2,5 gados . Tikai aplauzies, ne man to operāciju vajag, bet Latvietei, kas visu mūžu smagi strādājusi un nevar pati ,, maksas pakalpojumu,, apmaksāt.
Nožēlojama valsts ar dubultajiem standartiem un tādiem tukšpļūtiem kā tu.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:55kāpēc tev liekas ka valstij butu visiem viss par velti jāārstē???Varbūt aī māju jauzceļ un auto jauzsauc???
Ko klauns , nozīmē pa velti? Te kaut kāds imigrants jāarstē, vai pensionāts , kurš visu mūžu te nodzīvojis un maksājis nodokļus valstij.
Tu tukšpļūti un lohs saproti ko pats raksti?
8.novembris 2019, 00:09 | links
 
Tas i pzdec kautkaads. Viens un tas pats.
Juus kaukaa uzlaadeejaties no shitaam huinjaam?!

apelsins, 8.novembris 2019, 00:02


Jā arī izbrīna, un vēl tērēt laiku prasot tam kretīnam kaut kādus paskaidrojumus kāpēc viņs ir tāds kretīns, totāli neauglīgi pūliņi. Kretīnus nav jāizprot, tos jāignorē.
8.novembris 2019, 00:06 | links
 
Brencis nav stulbenis, tikai saņem naudu par postiem šeit. Tāds darbs.
8.novembris 2019, 00:05 | links
 
apelsins [08.11.19]: Tas i pzdec kautkaads. Viens un tas pats.
Juus kaukaa uzlaadeejaties no shitaam huinjaam?!
Man pirms miega patīk iesmaidīt par pajoliņu luteru, labāk miedziņš nāk :):)
8.novembris 2019, 00:04 | links
 
Brencis21 [08.11.19]: Shm_didzis [10m]: Brencis21 [26m]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.Padebīlais tukšpļūti luter, ja salīdzina ar pad. okupācijas laiku, tad atgādinu, ka tajos ciparis arī bija militārpersonas ar ğimenēm, kas daudzi aizvācās līdz ar utaino armijas aizvākšanos. Un utaino armija nebija skaitliski maza Latvijā..Tukšpļūti, tev un raiham no cita avota.
Vai arī brēksi, ka ,, apmaksāta propoganda,,!?
Luter, tu pats sev atbildi? Jo tu jau esi tukšpļūtis!
8.novembris 2019, 00:03 | links
 
udens2 [12m]: Painteresējos, nekur 280€ par operāciju neatradu!
Vienīgi pensionāriem 100€ atlaide.

Brencis21, 7.novembris 2019, 17:22lutij,nekādu amerikas acu centru,tas tomēr tev visu mūžu būs kā kauls kaklā ja pie amerikāņu speciem kaut ko ārstēsi,nedod dievs ja tur vēl kāda briseles regula būs iesaistīta,caureja uz līdzenas vietas;DDDesi patriots un ej uz stradiņiem,uzreiz abas acis saremontēs,klačujancis garantē:DJā, lv medicīna to sola 2-2,5 gados . Tikai aplauzies, ne man to operāciju vajag, bet Latvietei, kas visu mūžu smagi strādājusi un nevar pati ,, maksas pakalpojumu,, apmaksāt.
Nožēlojama valsts ar dubultajiem standartiem un tādiem tukšpļūtiem kā tu.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:55
kāpēc tev liekas ka valstij butu visiem viss par velti jāārstē???Varbūt aī māju jauzceļ un auto jauzsauc???
8.novembris 2019, 00:02 | links
 
Lai izmainītu negatīvās prognozes, a nu ka visi pa gultām! :))
8.novembris 2019, 00:02 | links
 
Tas i pzdec kautkaads. Viens un tas pats.
Juus kaukaa uzlaadeejaties no shitaam huinjaam?!
8.novembris 2019, 00:02 | links
 
Shm_didzis [07.11.19]: Brencis21 [26m]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.Padebīlais tukšpļūti luter, ja salīdzina ar pad. okupācijas laiku, tad atgādinu, ka tajos ciparis arī bija militārpersonas ar ğimenēm, kas daudzi aizvācās līdz ar utaino armijas aizvākšanos. Un utaino armija nebija skaitliski maza Latvijā..

Tukšpļūti, tev un raiham no cita avota.
Vai arī brēksi, ka ,, apmaksāta propoganda,,!?
8.novembris 2019, 00:01 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: Redz,raihs jau ,, beigtu zivi,, tēlo nu abi troļļi uzradās.
:DDDDD
Troļļi!!! :):):):)
luter es reāli ierēcu par tevi un nesaprotu, kā var būt tāds stulbenis, kā tu??????
8.novembris 2019, 00:00 | links
 
Tad lēnām, iedzīvotāju izmaiņas laika periodā.
Pateikt, to : ka no valsts ir aizbraukuši ,, labākas dzīves meklējumos -slinķi,, par kuriem te jau daudz runāts, atbilde uz jautājumiem, kāpēc mums tik smagi iet, un kur palikuši ,, iedzīvotāji,,.

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:51

Vispār prognozes uz 2100 gadu šeit būs tikai ap miljonu iedzīvotāju. Tas tā.. :) https://www.gapminder.org/data/
7.novembris 2019, 23:58 | links
 
Redz,raihs jau ,, beigtu zivi,, tēlo nu abi troļļi uzradās.
:DDDDD
7.novembris 2019, 23:57 | links
 
udens2 [07.11.19]: Painteresējos, nekur 280€ par operāciju neatradu!
Vienīgi pensionāriem 100€ atlaide.

Brencis21, 7.novembris 2019, 17:22lutij,nekādu amerikas acu centru,tas tomēr tev visu mūžu būs kā kauls kaklā ja pie amerikāņu speciem kaut ko ārstēsi,nedod dievs ja tur vēl kāda briseles regula būs iesaistīta,caureja uz līdzenas vietas;DDDesi patriots un ej uz stradiņiem,uzreiz abas acis saremontēs,klačujancis garantē:D
Jā, lv medicīna to sola 2-2,5 gados . Tikai aplauzies, ne man to operāciju vajag, bet Latvietei, kas visu mūžu smagi strādājusi un nevar pati ,, maksas pakalpojumu,, apmaksāt.
Nožēlojama valsts ar dubultajiem standartiem un tādiem tukšpļūtiem kā tu.
7.novembris 2019, 23:55 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: Te info daunim, par to cik lv palikuši un cik aizbraukuši.
Padebīlais tukšpļūti luter, ja salīdzina ar pad. okupācijas laiku, tad atgādinu, ka tajos ciparis arī bija militārpersonas ar ğimenēm, kas daudzi aizvācās līdz ar utaino armijas aizvākšanos. Un utaino armija nebija skaitliski maza Latvijā..
7.novembris 2019, 23:51 | links
 
Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:42
Luter, nekod uzreiz man pretī. Es tikai gribu saprast tabulu ko es tur redzu.. Ir lietas ko es zinu un izprotu, kāda informācija man ir pieejama.
Arī tev jautāju ko tu ar to tabulu gribi pateikt? Kāpēc tie dati ir tādi kādi viņi ir? Kas to ir ietekmējis tavuprāt utt..

mjuniors, 7.novembris 2019, 23:45
tak skaidrs kas ietekmēja,opkupācijas gados savilkās vazaņķi te,kad psrs sabruka tad daļa aiztinās
7.novembris 2019, 23:51 | links
 
mjuniors [07.11.19]: Tad pievieno, tos kuros ir ,, pareizie,, ar zīmogiem un parakstiem.
:DDDDD

Brencis21, 7.novembris 2019, 23:42
Luter, nekod uzreiz man pretī. Es tikai gribu saprast tabulu ko es tur redzu.. Ir lietas ko es zinu un izprotu, kāda informācija man ir pieejama.
Arī tev jautāju ko tu ar to tabulu gribi pateikt? Kāpēc tie dati ir tādi kādi viņi ir? Kas to ir ietekmējis tavuprāt utt..
Tad lēnām, iedzīvotāju izmaiņas laika periodā.
Pateikt, to : ka no valsts ir aizbraukuši ,, labākas dzīves meklējumos -slinķi,, par kuriem te jau daudz runāts, atbilde uz jautājumiem, kāpēc mums tik smagi iet, un kur palikuši ,, iedzīvotāji,,.
7.novembris 2019, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager