Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [07.11.19]: Brencis21 [37m]: Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.Luter, hotrap, docent, skabarga, utt,( kas tik tu te neeesi bijis!)
Saki man, lūdzu! Ja reiz te viss ir slikti(un es piekrītu, ka diez ko labi jau nu nav) , tad kāds ir tavs scenārijs, lai būtu labi? Latvija ārpus ES? (ES, kura mums dod piķi, un tiksi dēļ kuras rekomendācijam palēnām tiek piežmiegti mūsu mini-oligarhi, un tiksi dēļ kuras mums te beidzot sāk vērt ciet naudas mazgātuves?) Latvija bez NATO? (lai pie mums būtu izveidota "Латгальская народная республика"?) Kādai būtu bijis jābūt Latvijai, lai tev vismaz kaut kas te patiktu? Tava vīzija, lūdzu!
Faktu lūdzu par Hotrapu? Tev jau vairākas reizes jautāju, kāds sakars man ar to?
Par vīziju, ES mūs ,, apēdīs,, un no lavtviešu valodas un identitātes nekas pāri nepaliks, tāpat kā ar mūsu Neatkarību.
Un arī tu tak esi ,, mini- oligarhs,, kurš di*š virsū likumiem un makā nodokļus pa minimumam!
Vai tagad apgalvosi , ka tā tavā Sudraba Namā nav un maksā ne algas aploksnēs?
:DDDD
Amnēzija tev?
7.novembris 2019, 23:00 | links
 
udens2 [21:20]: paprasi krumujancim,tas tak mums bij arī jurists un advokāts,gan jau izpalīdzēs:)))Jā, jozi, krūmjancis-bushmsns bija jurists, advokāts, fiziķis un biznesmenis! A tu kas esi? Salīdzinoši totāla nulle, kura baidās pat no sava iepriekšējā alterego! :DDDD

raihs, 7.novembris 2019, 22:01

Bet tu, raih, kā esi bijis, tā arī palicis muļķis, ar savām iedomām.
Ja jau esi salasījis savu šakāļu baru, tad nu kauciet vien kopkorī, neko jau citu tu neproti.
Ja nu vienīgi stopiem rīt konjaku, par ko arī vēl dziļi jāšaubās, vai pa tukšo netiek tikai spalvas spodrinātas.
7.novembris 2019, 22:58 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.
Luter, hotrap, docent, skabarga, utt,( kas tik tu te neeesi bijis!)
Saki man, lūdzu! Ja reiz te viss ir slikti(un es piekrītu, ka diez ko labi jau nu nav) , tad kāds ir tavs scenārijs, lai būtu labi? Latvija ārpus ES? (ES, kura mums dod piķi, un tiksi dēļ kuras rekomendācijam palēnām tiek piežmiegti mūsu mini-oligarhi, un tiksi dēļ kuras mums te beidzot sāk vērt ciet naudas mazgātuves?) Latvija bez NATO? (lai pie mums būtu izveidota "Латгальская народная республика"?) Kādai būtu bijis jābūt Latvijai, lai tev vismaz kaut kas te patiktu? Tava vīzija, lūdzu!
7.novembris 2019, 22:48 | links
 
Jozis2 [07.11.19]: tak krūmujanča pasakām te sen neviens netic:DDDNekādas abas acis reizē neoperēja,ja vien paši pa pālim nebija izdomājuši garažā to visu paveikt

udens2, 7.novembris 2019, 20:43
Krumujancim vari neticēt - tā tava darīšana, taču savu teikto varu apstiprināt ar dokumentiem, tā ka apdirsēji - variet paklusēt.
Tikai man šeit nav vajadzības kādam kaut ko pierādīt, ja tas būs citur, tad arī to izdarīšu.
Bet ventilators ar saviem atkritumiem sāk jau atkal iegriezties. kur muldens klāt - tur bez tā neiztiek.
Ne asakas!
Vai tev joprojām ir ilūzija, ka te tukšpļūtītāju kopums ar smidzi, uldēnu un raihu priekšgalā!
:DDDDD
7.novembris 2019, 22:41 | links
 
Shm_didzis [07.11.19]: Brencis21 [18:58]: Paskat, ja ekonomikā neko nevaram, tad vismaz alko jaukšanā, pirmie! :DDDD
https://jauns.lv/raksts/izklaide/357381-rigas-barmenis-reizenbergs-atzits-par-labako-kokteilu-meistaru-pasauleTukšpļūti luter, pamato pēc būtības un ar faktiem, ka "ekonomikā neko nevaram", ja nespēj, tad turi muti...
Ārējais pārāds, sociālā nevienlīdzība, ceļu kvalitāte un stagnācija attīstībā, jo nav līdzekļu kurus politiķi solija, skolotāju un mediķu algām. Iedzīvotāji, kuri pametuši valsti, jo nespēja te nopelnīt algu ,, cilvēka cienīgu,, par padarīto.
Nu tukšpļūti, iekod sūdā un pazūdi savā kūtspakaļā.
7.novembris 2019, 22:18 | links
 
raihs [07.11.19]: udens2 [52m]: paprasi krumujancim,tas tak mums bij arī jurists un advokāts,gan jau izpalīdzēs:)))Jā, jozi, krūmjancis-bushmsns bija jurists, advokāts, fiziķis un biznesmenis! A tu kas esi? Salīdzinoši totāla nulle, kura baidās pat no sava iepriekšējā alterego! :DDDD

Jā janķel, pastāsti kāpēc tāda līdzība jums un vārdi?
:DDDDD
7.novembris 2019, 22:14 | links
 
udens2 [07.11.19]: paprasi krumujancim,tas tak mums bij arī jurists un advokāts,gan jau izpalīdzēs:)))
Jā, jozi, krūmjancis-bushmsns bija jurists, advokāts, fiziķis un biznesmenis! A tu kas esi? Salīdzinoši totāla nulle, kura baidās pat no sava iepriekšējā alterego! :DDDD
7.novembris 2019, 22:01 | links
 
paprasi krumujancim,tas tak mums bij arī jurists un advokāts,gan jau izpalīdzēs:)))
7.novembris 2019, 21:20 | links
 
Ja Jums ir dokumenti, tad liekat tos lietā. Iztiesājiet kompensāciju par nodarīto kaitējumu.

BrunoL, 7.novembris 2019, 20:56


Tā jau arī korišs dara, tiesājas arī, bet aklam lauciniekam tas vairs nav viegli.
Ar mani te nav cita sakara kā vienīgi zināmā patiesā informācija, ar kuru padalos, patīk tas kādam, vai nē.
Parasti jau ir tā, ka patiesība kož acīs, bet es tur neko nevaru darīt - ir tā, kā nu ir. Nācās zēnam palīdzēt tajā procesā no sākuma, vēlāk jau citi.
Ja jau pats būtu akls, neko neredzētu, - kas tad te rakstītu? Tik daudz jau nu vajadzētu saprast.
7.novembris 2019, 21:15 | links
 
Brencis21 [07.11.19]: Paskat, ja ekonomikā neko nevaram, tad vismaz alko jaukšanā, pirmie! :DDDD
https://jauns.lv/raksts/izklaide/357381-rigas-barmenis-reizenbergs-atzits-par-labako-kokteilu-meistaru-pasaule
Tukšpļūti luter, pamato pēc būtības un ar faktiem, ka "ekonomikā neko nevaram", ja nespēj, tad turi muti...
7.novembris 2019, 21:05 | links
 
Ja Jums ir dokumenti, tad liekat tos lietā. Iztiesājiet kompensāciju par nodarīto kaitējumu.
7.novembris 2019, 20:56 | links
 
tak krūmujanča pasakām te sen neviens netic:DDDNekādas abas acis reizē neoperēja,ja vien paši pa pālim nebija izdomājuši garažā to visu paveikt

udens2, 7.novembris 2019, 20:43

Krumujancim vari neticēt - tā tava darīšana, taču savu teikto varu apstiprināt ar dokumentiem, tā ka apdirsēji - variet paklusēt.
Tikai man šeit nav vajadzības kādam kaut ko pierādīt, ja tas būs citur, tad arī to izdarīšu.
Bet ventilators ar saviem atkritumiem sāk jau atkal iegriezties. kur muldens klāt - tur bez tā neiztiek.
Ne asakas!
7.novembris 2019, 20:49 | links
 
 
tak krūmujanča pasakām te sen neviens netic:DDDNekādas abas acis reizē neoperēja,ja vien paši pa pālim nebija izdomājuši garažā to visu paveikt
7.novembris 2019, 20:43 | links
 
Ir tā kā Vigulis rakstīja. Nevienā normālā klīnikā abas acis uzreiz neoperē. Kā es to zinu?
Pirms 2 gadiem savam tēvam mēs bērni sametāmies operācijai. Vispirms viena acs. Un tad aptuveni divi mēneši starpā. Un tikai tad otra acs.
Nezinu kas tas jozi tev par korišu, bet nu īsti gudri tā darīt nav, īpaši jau jo pirmās dienas esi var teikt akls. Pajautā kas tas bija pa kantori. Viņš gadījumā neoperēja ar "preiļu dzelteno"? Tad gan parasti abas acis uzreiz. :)

Cenas.
Neatceros tieši cik bija, jo metāmies cik nu kurš varēja, bet cena par abām acīm bija četru ciparu skaitlis ar divnieciņu priekšā.
Bija tā vērts.
Sencim bija tāds smagāks gadījums - pudeļdirsas, tagad viss kā nākas. Protams brilles jāvalkā, bet nu parastās.
Zinu ka Lietuvā ir lētāki kantori, bet negribējās čakarēties ar braukāšanu utt.
Man citi radinieki taisīja Lietuvā un arī vairs pat brilles nevalkā.
7.novembris 2019, 20:41 | links
 
Nekad neatļaujam operēt abas acis uzreiz, tas ir kategoriski aizliegts. Galvenokārt tāpēc, ka var būt dažādas komplikācijas, neviens nav nodrošināts pret nelaimēm. Otru aci piedāvājam operēt aptuveni pēc mēneša, kad jau nomierinājumiem un pilnībā sadzijusi iepriekš operētā acs. Dr. Solomatins.
Jozi - TUKŠPĻŪTIS.

Vigulis, 7.novembris 2019, 18:21

Vigulīt!
Nevaru zināt, ko Jūs tur dariet vai nē, zinu tikai to, kas ir izdarīts manam korišam.
Varētu nosaukt arī tā vārdu un uzvārdu, bet, redz, likumi tādi, ka tas nebūs labi.
Un man jau to arī nevajag - te tikai pašam vigulītim gribas savas spalvas spodrināt. Bet palīdzēt pašu par sadarīto, to gan slimnīca atturas, nākas zēnam meklēt palīdzību privāti. Nesen bija Rīgā, bet man nav info, kā šim veicās, palīdzību atrada, vai nē. Lai gan - ko tur vairs aklam var kāds palīdzēt.
Tā lūk tukšpļūti!
7.novembris 2019, 19:33 | links
 
Vigulim jau labi,laikam ar lielajiem vobleriem tik darbojas,a tie kas mazos roterīšus mīl, kā tiem būt ar to redzi?
7.novembris 2019, 19:25 | links
 
Paskat, ja ekonomikā neko nevaram, tad vismaz alko jaukšanā, pirmie! :DDDD
https://jauns.lv/raksts/izklaide/357381-rigas-barmenis-reizenbergs-atzits-par-labako-kokteilu-meistaru-pasaule
7.novembris 2019, 18:58 | links
 
Tā ir ,penšiem savas problēmas...
Ak kur mana zaļā jaunība...:)
7.novembris 2019, 18:27 | links
 
Nekad neatļaujam operēt abas acis uzreiz, tas ir kategoriski aizliegts. Galvenokārt tāpēc, ka var būt dažādas komplikācijas, neviens nav nodrošināts pret nelaimēm. Otru aci piedāvājam operēt aptuveni pēc mēneša, kad jau nomierinājumiem un pilnībā sadzijusi iepriekš operētā acs. Dr. Solomatins.
Jozi - TUKŠPĻŪTIS.
7.novembris 2019, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager