Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Re kā pat Dānijai, Norvēģijai, Islandei, Somiji un Zviedriji ir skaidrs, ka "krievi nāk":
Ziemeļvalstu Padomes prezidents: "Krievija ir militārs, bet Ķīna ekonomikas drauds"
5.novembris 2019, 10:21 | links
 
Pie vateņiem ir "ticības brīvība":
"В Томске последователя «Свидетелей Иеговы» приговорили к шести годам колонии — его признали виновным в организации деятельности экстремистского сообщества"
5.novembris 2019, 10:06 | links
 
udens2 [05.11.19]: nav jābūt nacistam lai masveidā slepkavotu,pietiek ja esi krievs

Nav jau nemaz jābūt krievam...
5.novembris 2019, 10:02 | links
 
Vateņi visā savā krāšņumā:
"Житель Архангельска приехал в отпуск из войны ЛНР (Луганска) и съел троих собутыльников.
Удивительно, но он абсолютно вменяемый – таковы результаты экспертизы."
5.novembris 2019, 09:57 | links
 
nav jābūt nacistam lai masveidā slepkavotu,pietiek ja esi krievs
5.novembris 2019, 09:54 | links
 
udens2 [05.11.19]: Pirms 63 gadiem, 1956. gadā utainie sovoku okupanti Ungārijā sāka operāciju "Vihrj" - ar 17 divīzijām, 60 000 zaldātiem un 3000 tankiem săkās ungāru brīvības cīnītāju slepkavošanu. Rezultătā vairāki tūkstoši noslepkavotie, plus liels daudzums ievainotie un arestēti ungāri...
Un tagad mūsdienăs ungāru premjers Orbans ir aizmirsis utaino noziegumus un ir vatņiku draudziņš...

Shm_didzis, 5.novembris 2019, 00:49Gan jau no fašisma atbrīvoja,tāpat kā mūsu zemi 1940tajā...

Fašisms tak tāds nevainīgs ,, pasākums,,.
Tiem, kas spējīgi izlasīt vairāk par pāris teikumiem:
https://www.inbox.lv/?reason=failed&redirect_url=https%3A%2F%2Fwww.inbox.lv%2F&ts=1572939156
5.novembris 2019, 09:39 | links
 
Pirms 63 gadiem, 1956. gadā utainie sovoku okupanti Ungārijā sāka operāciju "Vihrj" - ar 17 divīzijām, 60 000 zaldātiem un 3000 tankiem săkās ungāru brīvības cīnītāju slepkavošanu. Rezultătā vairāki tūkstoši noslepkavotie, plus liels daudzums ievainotie un arestēti ungāri...
Un tagad mūsdienăs ungāru premjers Orbans ir aizmirsis utaino noziegumus un ir vatņiku draudziņš...

Shm_didzis, 5.novembris 2019, 00:49
Gan jau no fašisma atbrīvoja,tāpat kā mūsu zemi 1940tajā...
5.novembris 2019, 08:52 | links
 
Shm_didzis [05.11.19]: ... Raihs jau pusotru stundu vismaz cenšas kādu lasi nomedīt Gaujā pēc darba...
Visvairāk man skauž ādažnieki- tiem 5 minūtes līdz taimim... :)
5.novembris 2019, 08:02 | links
 
A ko vāciešiem vairs pārmest- viņi savu nodarījumu ir atzinuši un nožēlojuši. Pretēji vatei, kura savus nodarījumus ne tikai nenoliedz, bet mēģina parādīt kā varoņdarbu.
5.novembris 2019, 08:00 | links
 
Shm_didzis [05.11.19]: Pirms 63 gadiem, 1956. gadā utainie sovoku okupanti Ungārijā sāka operāciju "Vihrj" - ar 17 divīzijām, 60 000 zaldātiem un 3000 tankiem săkās ungāru brīvības cīnītāju slepkavošanu. Rezultătā vairāki tūkstoši noslepkavotie, plus liels daudzums ievainotie un arestēti ungāri...
Un tagad mūsdienăs ungāru premjers Orbans ir aizmirsis utaino noziegumus un ir vatņiku draudziņš...
Vācijas zvērības arī visi aizmirsuši!
Jā, īssa tā daunu atmiņa.
:DDDDD
5.novembris 2019, 07:53 | links
 
Pirms 63 gadiem, 1956. gadā utainie sovoku okupanti Ungārijā sāka operāciju "Vihrj" - ar 17 divīzijām, 60 000 zaldātiem un 3000 tankiem săkās ungāru brīvības cīnītāju slepkavošanu. Rezultătā vairāki tūkstoši noslepkavotie, plus liels daudzums ievainotie un arestēti ungāri...
Un tagad mūsdienăs ungāru premjers Orbans ir aizmirsis utaino noziegumus un ir vatņiku draudziņš...
5.novembris 2019, 00:49 | links
 
raihs [04.11.19]: Shm_didzis [Vakar]: Labi, apnika tas galvā izjātais klauns luters, parunājam labāk par utainajiem un paRašku, citādi sen nav "krievi nākuši".
Tikko kremļa propagandas kanālā stāstīja, cik superīgi un forši ir 11 kvădrātmetru izmēra dzīvokļi. Es tikai nesaprotu, kā tur var dzīvot, tur vieta tikai ledusskapim, klozetpodam, koferim un gultai...Pofig par visu pārējo-galvenais, lai būtu logs! ... pa kuru izmesties no tāda dzīvokļa! K
Un lielai daļai tam vēl komplektā nāk celšanās uz darbu ap 5 no rīta, lai paspētu uz darbu, jo šie vistubūri atrodas Maskvabadas kūtspakaļā. Iedomājies, Raihs jau pusotru stundu vismaz cenšas kādu lasi nomedīt Gaujā pēc darba, kamēr Maskvabadietis nonāk "mājăs"... Ieslēdz VataTv un tur Ukraina, Ukraina, Ukraina, "gejropa", NATO, pindosi, Ukraina, pindosi, krievi uztaisījuši kādu militāro hlamu, atkal Ukraina, pindosi... Jau atkal jāiet gulēt, jo 5 jāceļas, pēc tam ja mašīna, tad korķi, korķi, korķi..., ja ar sabiedrisko, tad 30 min -60 min līdz metro, tad spiešanās metro siļķumucă ar visādiem kaukāza un vidusăzijas čučmekiem un tā katru dienu...
Tur toč jālec pa logu ārā...
5.novembris 2019, 00:20 | links
 
Nu re,raihucis arī tadad ir sapratis,ka tik liela māja nemaz nebij vajadzīga,labi vēl ka logs ir liels...:)
4.novembris 2019, 23:24 | links
 
Shm_didzis [04.11.19]: Labi, apnika tas galvā izjātais klauns luters, parunājam labāk par utainajiem un paRašku, citādi sen nav "krievi nākuši".
Tikko kremļa propagandas kanālā stāstīja, cik superīgi un forši ir 11 kvădrātmetru izmēra dzīvokļi. Es tikai nesaprotu, kā tur var dzīvot, tur vieta tikai ledusskapim, klozetpodam, koferim un gultai...
Pofig par visu pārējo-galvenais, lai būtu logs! ... pa kuru izmesties no tāda dzīvokļa!
4.novembris 2019, 23:20 | links
 
Bet ja tā padomā,kādēļ tie lielie kv.m.vajadzīgi? Tie kas savā laikā sabūvēja lielās villas,tagad ir nelaimīgi...Zviedrijā mājiņas nelielas,bet siltas un kārtīgas...
4.novembris 2019, 23:20 | links
 
Kas ta nu,vai ta krievzemē ar platību problēmas?
Vetjer guļajet...
4.novembris 2019, 22:47 | links
 
udens2 [04.11.19]: Labi, apnika tas galvā izjātais klauns luters, parunājam labāk par utainajiem un paRašku, citādi sen nav "krievi nākuši".
Tikko kremļa propagandas kanālā stāstīja, cik superīgi un forši ir 11 kvădrātmetru izmēra dzīvokļi. Es tikai nesaprotu, kā tur var dzīvot, tur vieta tikai ledusskapim, klozetpodam, koferim un gultai...

Shm_didzis, 4.novembris 2019, 21:39man vannasistaba apmēram tik liela:)
Ir staļina augstceltnes, ir hruščovkas, tad šităs mājas saukšot "huilovkas" :)
4.novembris 2019, 21:57 | links
 
Labi, apnika tas galvā izjātais klauns luters, parunājam labāk par utainajiem un paRašku, citādi sen nav "krievi nākuši".
Tikko kremļa propagandas kanālā stāstīja, cik superīgi un forši ir 11 kvădrātmetru izmēra dzīvokļi. Es tikai nesaprotu, kā tur var dzīvot, tur vieta tikai ledusskapim, klozetpodam, koferim un gultai...

Shm_didzis, 4.novembris 2019, 21:39
man vannasistaba apmēram tik liela:)
4.novembris 2019, 21:51 | links
 
Labi, apnika tas galvā izjātais klauns luters, parunājam labāk par utainajiem un paRašku, citādi sen nav "krievi nākuši".
Tikko kremļa propagandas kanālā stāstīja, cik superīgi un forši ir 11 kvădrātmetru izmēra dzīvokļi. Es tikai nesaprotu, kā tur var dzīvot, tur vieta tikai ledusskapim, klozetpodam, koferim un gultai...
4.novembris 2019, 21:39 | links
 
Juris_O [04.11.19]: Bērnudārznieku līmenis:
Tukšpļūtis!
Pats tāds!
Nē tu?
Es nē, bet tu gan!
Es pirmais izdomāju, tu esi tukšpļūtis!
Bet es skaļāk- TUKŠPĻŪTIS!!!!
Bet es vairāk- tukšpļūtis, tukšpļūtis, tukšpļūtis!
Un tā tālāk un bez gala, infantilisms nu te lielā cieņā.

Tad faktu nebūs? Tikai tukša pļūtīšana. Vai tevi uztrauc, ka esi vienā nominācijā ar shmidzi un uldēnu?
:DDDD
4.novembris 2019, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager