Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
ja tā turpināsies tad šo portālu aizklapēs ciet-nu beidziet rieties
4.novembris 2019, 19:48 | links
 
Bērnudārznieku līmenis:
Tukšpļūtis!
Pats tāds!
Nē tu?
Es nē, bet tu gan!
Es pirmais izdomāju, tu esi tukšpļūtis!
Bet es skaļāk- TUKŠPĻŪTIS!!!!
Bet es vairāk- tukšpļūtis, tukšpļūtis, tukšpļūtis!
Un tā tālāk un bez gala, infantilisms nu te lielā cieņā.
4.novembris 2019, 19:40 | links
 
udens2 [04.11.19]: Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek.

Brencis21, 4.novembris 2019, 14:51Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā.(c)lutiņš
Raksti ko gribi, bet tukšpļūtītāja titulu esi nopelnijis godīgi!
:DDDDD
4.novembris 2019, 19:19 | links
 
dady,es bišku savādāk rēķināju.Man sanāca ka šajā tēmā nepilnu 2 gadu laikā dienā apmēram 1300 lūriķu,bet jūras tēmā apm.12.gadu laikā dienā ap 1900 lūriķu.Starpība nav īpaši liela.Bet pa to kāda aktivitāte te iesaistoties diskusijās !..:) Proporcionāli daudz lielāka nekā jūras tēmā.Tas nozīmē,ka šīs sadaļas copmaņu elektrorāts ir ar augstu politisko izpratni un aktivitāti...:) Tātad varam savu copmaņu partiju veidot...:DDD
Vai ne,raihujanci? :)
4.novembris 2019, 19:17 | links
 
Sākas atkal teātris??Būs kā laventam kad 7 gadus vadāja invalīda ratiņos,un pēc soda beigām notika brīnums un šis palika veselshttps://www.apollo.lv/6817649/latvenergo-kukulosanas-lieta-apsudzeto-no-tiesas-zales-aizved-mediki
4.novembris 2019, 18:45 | links
 
Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek.

Brencis21, 4.novembris 2019, 14:51
Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā.(c)lutiņš
4.novembris 2019, 18:37 | links
 
Administreišen,auū...

Malgomajfisk, 4.novembris 2019, 15:55


Anton, tas tak redzams pie katras tēmas "Atbildes" un "Skatīts". Jūras copes tēmai ir 1 rakstītājs uz 235 lūriķiem, savukārt ekonomikā tikai 35 lūriķi uz 1 rakstītāju. Arī daudz, šito sviestu, kas te darās lasīt...
4.novembris 2019, 17:54 | links
 
Shm_didzis [37m]: arnox61 [44m]: Visi saprata, pat smidzis, visi izņemot mūsu uldiņu, tur laikam komati nepalīdzēsTak ,ko tas lohs var saprast, viņam tak nav izpratnes, bet vienmēr ir viedoklis, kurš ir tas pareizākais un vienīgais.
:DDDDD
Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek. Un beidz te smirdēt.

Brencis21, 4.novembris 2019, 14:51

Un tirliņ, Luter, uz cik maniem jautājumiem tu esi atbildējis pēc būtības un ar faktiem. :):)
Iemet kaut kādu sūdu un kad prasa tam pamatojumu tā pazūd un sāk gvelzt pa citu tēmu...Tu to par sevi? Izlasi lēnām divas reizes, zemāk rakstīto.

Brencis21, 4.novembris 2019, 15:17


Par tevi, tukšpļūti luter! :):):)
4.novembris 2019, 16:00 | links
 
Administreišen,auū...
4.novembris 2019, 15:55 | links
 

Zinot tavu ,, 5 sek. Atmiņu,,
:DDDD
4.novembris 2019, 15:19 | links
 
Shm_didzis [04.11.19]: arnox61 [44m]: Visi saprata, pat smidzis, visi izņemot mūsu uldiņu, tur laikam komati nepalīdzēsTak ,ko tas lohs var saprast, viņam tak nav izpratnes, bet vienmēr ir viedoklis, kurš ir tas pareizākais un vienīgais.
:DDDDD
Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek. Un beidz te smirdēt.

Brencis21, 4.novembris 2019, 14:51

Un tirliņ, Luter, uz cik maniem jautājumiem tu esi atbildējis pēc būtības un ar faktiem. :):)
Iemet kaut kādu sūdu un kad prasa tam pamatojumu tā pazūd un sāk gvelzt pa citu tēmu...
Tu to par sevi? Izlasi lēnām divas reizes, zemāk rakstīto.
4.novembris 2019, 15:17 | links
 
Juris_O [04.11.19]: Ja kāds vēl nezin tad pačukstēšu ka arnox61 ir viens no lutera vecajiem kloniem. Izveidots lai sniegtu atbalsta plecu sev pašam, kad visi te apcēla un ierēca par šo slimo idiotu. Turpinat vien izklaidēt trolli.
Zivju galva, aptaisijies atkal! Kāds man sakars ar šo profilu? Vai tas tavi slima suņa murgi, fakti ir? Ja nav, esi tāds pats tukšpļūtis kā uldēns. :DDD
4.novembris 2019, 15:16 | links
 
arnox61 [44m]: Visi saprata, pat smidzis, visi izņemot mūsu uldiņu, tur laikam komati nepalīdzēsTak ,ko tas lohs var saprast, viņam tak nav izpratnes, bet vienmēr ir viedoklis, kurš ir tas pareizākais un vienīgais.
:DDDDD
Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek. Un beidz te smirdēt.

Brencis21, 4.novembris 2019, 14:51


Un tirliņ, Luter, uz cik maniem jautājumiem tu esi atbildējis pēc būtības un ar faktiem. :):)
Iemet kaut kādu sūdu un kad prasa tam pamatojumu tā pazūd un sāk gvelzt pa citu tēmu...
4.novembris 2019, 15:16 | links
 
Vispār jau būtu interesanti zināt kāda ir foruma sadaļu apmeklējamības statistika? Būtu zināms cik daudz te lūriķu un cik gudrdirsēju...:)Jautājums adminam...

Malgomajfisk, 4.novembris 2019, 15:13

Vari parēķināt,,skatīts,, :))
4.novembris 2019, 15:14 | links
 
Vispār jau būtu interesanti zināt kāda ir foruma sadaļu apmeklējamības statistika? Būtu zināms cik daudz te lūriķu un cik gudrdirsēju...:)Jautājums adminam...
4.novembris 2019, 15:13 | links
 
Jautri dzeivojam...:)
4.novembris 2019, 15:05 | links
 
....un sakāva ar pieredzi :D
4.novembris 2019, 15:03 | links
 
Ja kāds vēl nezin tad pačukstēšu ka arnox61 ir viens no lutera vecajiem kloniem. Izveidots lai sniegtu atbalsta plecu sev pašam, kad visi te apcēla un ierēca par šo slimo idiotu. Turpinat vien izklaidēt trolli.
4.novembris 2019, 14:56 | links
 
udens2 [04.11.19]: Nu ja tu mācētu salikt komatus kur viņiem jābūt,tad iespējams tavu tekstu varētu arī saprast ar pirmo reizi,bet labāk turpini pamācīt citiem gramatiku kamēr pats raksti kā piektklasnieks.Tā ka loha status tev netiek atcelts:DDD
Pirms kādam pārmest komatu esamību, saskaiti, cik to trūkst tavā ziņā, kurā raksti par tiem. Klauns!
:DDDD
4.novembris 2019, 14:56 | links
 
arnox61 [04.11.19]: Visi saprata, pat smidzis, visi izņemot mūsu uldiņu, tur laikam komati nepalīdzēs
Tak ,ko tas lohs var saprast, viņam tak nav izpratnes, bet vienmēr ir viedoklis, kurš ir tas pareizākais un vienīgais.
:DDDDD
Uldiņ, vārdi un domas lido, uzrakstītais paliek. Un beidz te smirdēt.
4.novembris 2019, 14:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager