Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
Un vel ,junior,puiķiņ,atceries vienu,valstij un dzimtai ,kam nav pagātnes un neciena to,arī nav nākotnes...
4.novembris 2019, 00:32 | links
 
Junior,gvelzt jau var ,ka pasaulē viss iet uz labo pusi..
Arī manā bernībā varēju uz upi aiziet ar banbusa kātiņu un smuku zivi noķert..'
A KO TUR VAIRS DAUDZ,PROGRRSS SAUCĀS,,!!!
4.novembris 2019, 00:26 | links
 
Vienkāršā valodā, cilvēkiem ir tendence skatīties uz slikto, nevis uz labām lietām kas mainās. Un tendence ir tāda, ka pasaulē lietas mainās uz labo pusi. Un gvelzt par pagātnes jaukumiem var tikai cilvēks, kas nav pats audzis un pilnveidojies. Informācijas maldi ir mūsos ikvienā. Vakardienas info ir jau veca rītdien. Bet te gribat ar aizvakardienas "info" runāt kā būs rīt. Un tie ir maldi, jo interpretējat jūs to pēc savām sajūtām un intuīcijām, nevis faktiem. Tāda ir jūsu saruna šeitn.
3.novembris 2019, 23:44 | links
 
Junor,varbūt beigsi gvelst savas gudrības un apskaidrosi lauku zēniem ko tu gribi pateikt.Vienkāršā lauku puiķu valodā?
Slabo?
3.novembris 2019, 23:28 | links
 
BļIN,kā vienmēr kaut ko nokavēju...
Smiga,tā jau ir,ka nevar salīdzināt nesalīdzināmas lietas,gan tās izmaksas ,gan tagadējās...
Tagad viss ir pa tirgu,-gribi ņem,vari arī neņemt...
Paliec gribot...:)
3.novembris 2019, 23:19 | links
 
Varbūt pietiks gvelzt muļkības? Šeit dati par visām valstīm.
https://www.gapminder.org/data/
3.novembris 2019, 23:13 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Te it kā tie HELOVĪNI tuvojās,kāds nezin kas tie par zvēriem un kā no tiem izsargāties?
Nokavēji, 31.okt
3.novembris 2019, 23:03 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:D
Bet kāpēc salīdzini okupācijas laika situāciju ar pad. savienības citām teritorijām nevis ar civilizēto Eiropu.
Otrkārt autotransporta daudzums uz ceļiem ir daudzas reizes palielinājies, gan vieglais gan smagais transports, tāpat ir pieaugusi asfaltēto ceļu kilometrăža...
3.novembris 2019, 23:02 | links
 
Te it kā tie HELOVĪNI tuvojās,kāds nezin kas tie par zvēriem un kā no tiem izsargāties?
3.novembris 2019, 22:53 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: raihs [12m]: Malgomajfisk [4m]: Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:DLabākie, salīdzinot ar ko? Ar Kirgizstānu, ar Tadžikistānu, vai Sibīrijas sadžām?Tu aizbrauc tepat līdz Latgales sādžām, ko atkal tik tālu.
:DDDD
Zombiji sāk līst ārā.......
Nu kurzemes sădžās ne sliktāki zombiji kā latgales sādžăs...
3.novembris 2019, 22:48 | links
 
raihujanci,kaut vai salīdzinām ar jebkuru bijušo republiku,skaidrs ka bija laba.
Bet tagad ,kad lielie piķi nāk un iet,cik tie ceļi ir labi?
3.novembris 2019, 22:41 | links
 
raihs [03.11.19]: Malgomajfisk [4m]: Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:DLabākie, salīdzinot ar ko? Ar Kirgizstānu, ar Tadžikistānu, vai Sibīrijas sadžām?
Tu aizbrauc tepat līdz Latgales sādžām, ko atkal tik tālu.
:DDDD
Zombiji sāk līst ārā.......
3.novembris 2019, 22:37 | links
 
Ceļu būve atpaliek no straujajiem jevro attīstības fondiem,vai kā?
3.novembris 2019, 22:36 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:D
Tie kuri to redz, bet nav kā shmidzis nozombēts kurš tikai kladzina par 50 gadu jūgu.
Šim valaram pietiks, jāpaskatās mierīgi biljarda fināls, intriga saglabājas.
3.novembris 2019, 22:35 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:D
Labākie, salīdzinot ar ko? Ar Kirgizstānu, ar Tadžikistānu, vai Sibīrijas sadžām?
3.novembris 2019, 22:35 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Brencis21 [14m]: Malgomajfisk [21m]: Puiķi,pietiek te berzties,būs jau labi.Te tak visi vairāk ,vai mazāk sociāli aktīvi un saprotoši ,sadosimies atkal rokās,veidosim ķēdi,-un varbūt tad kaut kas mainīsies...)Tad tev nav izskaidrojuma?
Smidzis pat neuztver jautājuma jēgu, jo man nav cita izskaidrojuma par kronas kā nacionālās valūtas saglabāšanu. Kas manā izpratnē ir domāšana par savu valsti un tautu ilgtermiņā.
Smidzim pēc būtības Igaunijas piemēru minēju, kura arī 50it gadus bija tādi paši kā mēs okupēti.Nu, nu luterīt, pamato pēc būtības un ar faktiem un skaitļiem, kāpēc Latvijas pāriešana uz Eiro nav domāšana ilgtermiņā?
Izlasi zemāk rakstīto Un to rakstu izlasi ko speciāli tev pievienoju? Vai tev 5 sek, atmiņa? Neaizmirsti arī par IKP salīdzinājumā ar Igauniju.
:DDDD
3.novembris 2019, 22:32 | links
 
Šmiga,lai nu kā,bet kad bijām PSRS mums un leišiem skaitījās labākie ceļi.
Kad esam ES,esam tur kur esam...:D
3.novembris 2019, 22:31 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Malgomajfisk [21m]: Puiķi,pietiek te berzties,būs jau labi.Te tak visi vairāk ,vai mazāk sociāli aktīvi un saprotoši ,sadosimies atkal rokās,veidosim ķēdi,-un varbūt tad kaut kas mainīsies...)Tad tev nav izskaidrojuma?
Smidzis pat neuztver jautājuma jēgu, jo man nav cita izskaidrojuma par kronas kā nacionālās valūtas saglabāšanu. Kas manā izpratnē ir domāšana par savu valsti un tautu ilgtermiņā.
Smidzim pēc būtības Igaunijas piemēru minēju, kura arī 50it gadus bija tādi paši kā mēs okupēti.
Nu, nu luterīt, pamato pēc būtības un ar faktiem un skaitļiem, kāpēc Latvijas pāriešana uz Eiro nav domāšana ilgtermiņā?
3.novembris 2019, 22:23 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Brencis21 [54m]: Shm_didzis [55m]: Brencis21 [20m]: Shm_didzis [15m]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?Igauņi protams malači, bet Latvija nav ne ar ko unikāla ar savu parādu un tas ir 8 zemākais ES.Tad neaizmirsti kad nākamreiz atkal vaimanāsiet, ka krievi vainīgi kāpēc dzīvojam tā un esam tur kur esam , un ceļi mums tādi, kādi ir.
:DDDD Aceros, kā te bauroji, cik tie labi. Un te tev mazliet faktu:
Pasaules ekonomikas foruma (WEF) ceļu kvalitātes indeksā Latvija dala zemo 91.-97. vietu ar tādām valstīm kā Kambodža un Ziloņkaula krasts. / citāta beigas/kUn luterīt, nevajag melot un sagrozīt faktus, es rakstīju, ka mūsu ceļi pamazām tiek sakārtoti, nevis, ka viss ir baigi labi. Tu jau uzvedies kā utaino propagandons, kas pastāvīgi melo un sagroza faktus
Atkal ,, pamazām,, !? Cik gadus bijām Neatkarīga valsts un joprojām esam ar ceļiem Kambodžas līmenī? :DDDD ko tieši es sagrozu?
3.novembris 2019, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager