Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja nopietni,tad zviedri jau kasa pakausi,vai nevajag taj jevro zonai pieslieties...Bet pagaidām vēl pārdomās,jo pati jevropa nav gluži stabila...
3.novembris 2019, 22:18 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Puiķi,pietiek te berzties,būs jau labi.Te tak visi vairāk ,vai mazāk sociāli aktīvi un saprotoši ,sadosimies atkal rokās,veidosim ķēdi,-un varbūt tad kaut kas mainīsies...)
Tad tev nav izskaidrojuma?
Smidzis pat neuztver jautājuma jēgu, jo man nav cita izskaidrojuma par kronas kā nacionālās valūtas saglabāšanu. Kas manā izpratnē ir domāšana par savu valsti un tautu ilgtermiņā.
Smidzim pēc būtības Igaunijas piemēru minēju, kura arī 50it gadus bija tādi paši kā mēs okupēti.
3.novembris 2019, 22:16 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [55m]: Brencis21 [20m]: Shm_didzis [15m]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?Igauņi protams malači, bet Latvija nav ne ar ko unikāla ar savu parādu un tas ir 8 zemākais ES.Tad neaizmirsti kad nākamreiz atkal vaimanāsiet, ka krievi vainīgi kāpēc dzīvojam tā un esam tur kur esam , un ceļi mums tādi, kādi ir.
:DDDD Aceros, kā te bauroji, cik tie labi. Un te tev mazliet faktu:
Pasaules ekonomikas foruma (WEF) ceļu kvalitātes indeksā Latvija dala zemo 91.-97. vietu ar tādām valstīm kā Kambodža un Ziloņkaula krasts. / citāta beigas/k
Un luterīt, nevajag melot un sagrozīt faktus, es rakstīju, ka mūsu ceļi pamazām tiek sakārtoti, nevis, ka viss ir baigi labi. Tu jau uzvedies kā utaino propagandons, kas pastāvīgi melo un sagroza faktus
3.novembris 2019, 22:09 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Malgomajfisk [29m]: Jā,tur gan Brencis nolohojās....Ja es nolohojos, paskaidro šo, jo tu tak ,, zini drēbi,, ne tā kā uldēns, kurš nedzīvo Rīgā, bet ir viedoklis un nav izpratnes. :DDDD
Tātad:
Vai arī kādam lielas, ka Zviedrija esot ES sastāvā no 1995 gada, līdz šim nav ,, nespēj,, izpildīt kritērijus eiro ieviešanā!?????
:DDDDD
Luter, ja jau tu esi tāds lielais drēbes zinātăjs, liec galdā datus, kādi ir Zviedrijas ekonomiski ieguvumi no tā, ka viņi saglabāja kronu? A varbūt tie ir zaudējumi? Atbildi pēc būtības un ar faktiem!
3.novembris 2019, 22:07 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Malgomajfisk [29m]: Jā,tur gan Brencis nolohojās....Ja es nolohojos, paskaidro šo, jo tu tak ,, zini drēbi,, ne tā kā uldēns, kurš nedzīvo Rīgā, bet ir viedoklis un nav izpratnes. :DDDD
Tātad:
Vai arī kādam lielas, ka Zviedrija esot ES sastāvā no 1995 gada, līdz šim nav ,, nespēj,, izpildīt kritērijus eiro ieviešanā!?????
:DDDDD
Luter, ja jau tu esi tāds lielais drēbes zinātăjs, liec galdā datus, kādi ir Zviedrijas ekonomiski ieguvumi no tā, ka viņi saglabāja kronu? A varbūt tie ir zaudējumi? Atbildi pēc būtības un ar faktiem!
3.novembris 2019, 22:07 | links
 
Aizmirsu piebilst-varbūt kaut kas mainīsies...:D
Nu gluži kā taj Petrosjana šovā...
3.novembris 2019, 22:04 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [34m]: Brencis21 [20m]: Shm_didzis [15m]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?Igauņi protams malači, bet Latvija nav ne ar ko unikāla ar savu parādu un tas ir 8 zemākais ES.Tad neaizmirsti kad nākamreiz atkal vaimanāsiet, ka krievi vainīgi kāpēc dzīvojam tā un esam tur kur esam , un ceļi mums tādi, kādi ir.
:DDDD Aceros, kā te bauroji, cik tie labi. Un te tev mazliet faktu:
Pasaules ekonomikas foruma (WEF) ceļu kvalitātes indeksā Latvija dala zemo 91.-97. vietu ar tādām valstīm kā Kambodža un Ziloņkaula krasts. / citāta beigas/
Krievu okupācijai 50 gadu garumă ir ļoti liels iespaids un sekas gan morāli, gan ekonomiski, kāpēc mēs dzīvojam tā kā tagad. To tikai pilnīgs idiots un nejēga var noliegt...
3.novembris 2019, 22:00 | links
 
Puiķi,pietiek te berzties,būs jau labi.Te tak visi vairāk ,vai mazāk sociāli aktīvi un saprotoši ,sadosimies atkal rokās,veidosim ķēdi,-un varbūt tad kaut kas mainīsies...)
3.novembris 2019, 21:57 | links
 
udens2 [21m]: Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā.
Brencis21, 3.novembris 2019, 20:37Redzu ka esi spečuks,tevī ir vērts ieklausīties:DDDJa izlasīsi uzmanīgi, zemāk rakstīto, varbūt sapratīsi par ko runa, bet tavā gadījumā tas ir bezjēdzīgi. :DDDDD

Brencis21, 3.novembris 2019, 21:41
Pag,tu jau stenēji un vaidēji ka LV zaudējusi neatkarību vēl pirms eiro tika ieviests,bet te redz zviedri tomēr ir neatkarīga valsts:DDD klauns kas klauns,bet nu šodien parādīji kāds spečuks esi:DDD
3.novembris 2019, 21:51 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Jā,tur gan Brencis nolohojās....
Ja es nolohojos, paskaidro šo, jo tu tak ,, zini drēbi,, ne tā kā uldēns, kurš nedzīvo Rīgā, bet ir viedoklis un nav izpratnes. :DDDD
Tātad:
Vai arī kādam lielas, ka Zviedrija esot ES sastāvā no 1995 gada, līdz šim nav ,, nespēj,, izpildīt kritērijus eiro ieviešanā!?????
:DDDDD
3.novembris 2019, 21:45 | links
 
urmaas [03.11.19]: Vislabākā banka ir trjohlitrovaja. Vēlams pilna ar dārgmetālu un brjuļikiem.
Dārgmetāli, ja nav stieņos ir tikai ,,lūžņi,,. :)
3.novembris 2019, 21:42 | links
 
 
udens2 [03.11.19]: Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā.
Brencis21, 3.novembris 2019, 20:37Redzu ka esi spečuks,tevī ir vērts ieklausīties:DDD
Ja izlasīsi uzmanīgi, zemāk rakstīto, varbūt sapratīsi par ko runa, bet tavā gadījumā tas ir bezjēdzīgi. :DDDDD
3.novembris 2019, 21:41 | links
 
Vislabākā banka ir trjohlitrovaja. Vēlams pilna ar dārgmetālu un brjuļikiem.
3.novembris 2019, 21:38 | links
 
Jā,tur gan Brencis nolohojās....
3.novembris 2019, 21:32 | links
 
Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā.
Brencis21, 3.novembris 2019, 20:37
Redzu ka esi spečuks,tevī ir vērts ieklausīties:DDD
3.novembris 2019, 21:26 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Brencis21 [20m]: Shm_didzis [15m]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?Igauņi protams malači, bet Latvija nav ne ar ko unikāla ar savu parādu un tas ir 8 zemākais ES.
Tad neaizmirsti kad nākamreiz atkal vaimanāsiet, ka krievi vainīgi kāpēc dzīvojam tā un esam tur kur esam , un ceļi mums tādi, kādi ir.
:DDDD Aceros, kā te bauroji, cik tie labi. Un te tev mazliet faktu:
Pasaules ekonomikas foruma (WEF) ceļu kvalitātes indeksā Latvija dala zemo 91.-97. vietu ar tādām valstīm kā Kambodža un Ziloņkaula krasts. / citāta beigas/
3.novembris 2019, 21:23 | links
 
Bet ja tā nopietni,tad jebkuras krīzes laikā būtiskākais ir zelta rezerves fonds pagrabos, Un ne jau banku pagrabos...
3.novembris 2019, 21:20 | links
 
Jūtu,ka šmiga ir no tās valdības finansētās šlakas...)
3.novembris 2019, 21:15 | links
 
Malgomajfisk [03.11.19]: Brenc,negvelz blēņas,swe ir vienotā eiropā,bet nav iestājusies eiro naudas zonā.Tās ir divas dažādas lieta...
Tā ,, dažādā lieta,, arī ir tas, kas eirokrīzes gadījumā būs būtisks faktors, kā dzīvos valsts tālāk. Un tas viss bija tikai pirmīt aizsāktā disputa kontekstā.
Dzīve parādīs drīz , ja jau lv likumdošanā viss tiek jau sagatavots ,, ērtākai administrēšanai,, kad inflācija sāks augt.
3.novembris 2019, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager