Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [15m]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?
Igauņi protams malači, bet Latvija nav ne ar ko unikāla ar savu parādu un tas ir 8 zemākais ES.
3.novembris 2019, 21:12 | links
 
Brenc,negvelz blēņas,swe ir vienotā eiropā,bet nav iestājusies eiro naudas zonā.Tās ir divas dažādas lieta...
3.novembris 2019, 21:00 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Brencis21 [8m]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDDluter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....
Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?
3.novembris 2019, 20:59 | links
 
A vispār hvz kā tur īsti ir ,un kā būs...Neķerat lielu kreņķi,dzīvojiet priekš sevīm un saviem bērniem.Un braucat biežāk uz copi...)
3.novembris 2019, 20:58 | links
 
Vai arī kādam lielas, ka Zviedrija esot ES sastāvā no 1995 gada, līdz šim nav ,, nespēj,, izpildīt kritērijus eiro ieviešanā!?????
:DDDDD
3.novembris 2019, 20:56 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [6m]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDD
luter, kur var būt tik stiubs cilvēks, visu laiku bija runa par valstu parādiem attiecībā pret IKP, nevis par valstu IKP lielumu, kas ir pilnīgi atšķirīgas lietas....
3.novembris 2019, 20:54 | links
 
Abavnieks [03.11.19]: Brencis21 [12m]: Shm_didzis [40m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Oho, kopš kura laika vairs nav Es?
Tas ekonomikas kontekstā, jo viņa ir viena no nedaudzajām, kas saglabā savu valstisko neatkarību ar savu valūtu.
3.novembris 2019, 20:50 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Brencis21 [10m]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...
Un IKP nav NEKĀDA SAKARA ar valsts labklājību????
:DDDD
3.novembris 2019, 20:48 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [40m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.
Oho, kopš kura laika vairs nav Es?
3.novembris 2019, 20:48 | links
 
Nezināju ka Zviedrija vairs nav 28 ES dalībvalstu sarakstā. Laikam kaut kas ir palaists garām. :D
3.novembris 2019, 20:46 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.
Un kāpēc ,, neredzi,, Igauniju ar TIKAI 8,4% pret Latvijas 35,9% ????
Vai tas ir normāli - par mūsu parādsaistībām?
3.novembris 2019, 20:46 | links
 
Brencis21 [03.11.19]: Shm_didzis [34m]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.
Luter, turpini tik parādīt savu stulbumu!:):):).
Pirmkārt, es nesalīdzinu dzīves līmeni, bet valstu parādu % pret IKP. Bet tava padumjā smadzenīte to nespēj saprast.
Otrkārt, zābaciņ, Zviedrija ir ES kopš 1995. gada...
3.novembris 2019, 20:46 | links
 
Ko tu te, kaitēkli, maisi gaisu?
Vai tu domā, ka gadījumā ja tu lec ugunskurā, lai sadegtu, kādam citam arī tur ir jālec, un tikai un vienīgi tāpēc, ka tu to dari?
Vispareizāk ir dzīvot bez parādiem, kā arī bez valsts kaut kādām subsīdijām. Tiklīdz kaut ko, kaut vai no valsts, esi paņēmis - tā tevi sāk dīdīt katrs, kurš tik to grib. Izdari to, izdari šito, ja nē, tad fiksi atmaksā saņemto. Tā jau laukos daudzi ir iekrituši.
Ir, protams, tādi, kuriem šitā dzīvot patīk, man gan nē.
Un tāpēc man nav daļa no savas naudas jāatdod procentos, soda naudās par kavējumiem, un sazin vēl par kaut ko, ko pats īsti nezini, bet maksāt liek.
3.novembris 2019, 20:44 | links
 
Jāiet delfos palasīt kas un kā pasaulē notiek
3.novembris 2019, 20:42 | links
 
SWE ir izstājusies?? Tak no 1995 gada bija.
7 klasē vismaz tā mācîja
3.novembris 2019, 20:41 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.
Tu to zābaku par sevi?
Salīdzināji, dzīves līmeni ar Zviedriju!????? Neaizmirsti, ka SWE nav ES dalības valsts, bet Neatkarīga savā ekonomikā un politikā. Kur esam mēs, palasi te:
http://www.protesti.lv/ideals-algoritms-latvijas-arejais-parads-palielinas-pat-tad-ja-ta-vairs-neko-neaiznemas-i/
Varbūt tad kaut ko sapratīsi , kas un no kurienes ,, kājas aug,,.
3.novembris 2019, 20:37 | links
 
Dumjais zābak luter, mazliet lielāks nozīmē par 2-3% no valsts IKP, ja 2018. gadă Latvijai pēc Eurostat datiem valdības parăds pret IKP bija 35.9% , Zviedrijai attiecīgi kāds 38.5% pret Zviedrijas IKP.
3.novembris 2019, 20:07 | links
 
Nu laikam es ir vecmodīgs,nekad neesmu aizņēmies un parādā kādam bijis.Tagad tas vairs nav moderni...Bet par to jūtos brīvs...Vienīgi tas Rīgas namu pārvaldnieks patstāvīgi drāž,sukas...:)
3.novembris 2019, 19:45 | links
 
Shm_didzis [03.11.19]: Malgomajfisk [15:44]: Šmiga,tieši par to arī cerams norakstīs..)Swe valsts parāds % pret IKP ir mazliet lielāks, kā LV, tu gribi teikt, ka zviedri mocās sirdsapziņas pārmetumos un naktīs nevar gulēt vai arī viņiem diezgan pajāt uz to un viņi dzīvo savu dzīvi, strādā, veido un attīsta savus uzņēmumus un lieki necepjās par lietām, par kurām nav ko cepties...
Ko nozīmē ,, mazliet lielāks,, ? Tukšpļūti, konkrētākus argumentus lūdzu, jo ja teiksim lv dzīves līmeni salīdzina ar Kambodžas, mums nav par ko ,, cepties,,.
:DDDD
3.novembris 2019, 19:45 | links
 

.
3.novembris 2019, 19:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager