Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
ej,ej,tad iekāp lutijā un viss forums sāk smirdēt
24.oktobris 2019, 18:53 | links
 
Tu, idiot, aizvērsies vienreiz?!

raihs, 24.oktobris 2019, 18:24


Tiešām nesaprotu, no kurienes tādi idioti, kā luters rodas :(
24.oktobris 2019, 18:47 | links
 
Tu, idiot, aizvērsies vienreiz?!
24.oktobris 2019, 18:24 | links
 
Jozis2 [23.10.19]: daddy_j [22m]: mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23

Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)Neesmu, protams, visās bijis, bet līdz šim pieredze ir tieši pretēja - vismaz viens personāla loceklis tīri labi pārvalda latviešu valodu.

asaruasaras, 23.oktobris 2019, 11:49
Un ir arī kāds no latviešiem, kurš iet kebabnīcā vispār????
Ko tur var ēst tajā antisanitārijā? Jābūt trakam lai kaut ko tādu darītu...
Kā kuri: kārlēns, urlēns, shmidzis un raihs. :DDDD
Sistēmas mainās, bet šie lokās līdz........
24.oktobris 2019, 18:21 | links
 
velns, tad jau sanāk, ka kurvaland pārstāvis ir vinnējis...
https://jauns.lv/raksts/sports/355157-briedim-tomer-neatlauj-cinities-par-wbc-pasaules-cempiona-jostu

kaputaarps, 24.oktobris 2019, 18:06
Nē,vienkārši dēl poļa apelācijas nav zināms kad notiks cīņa,un WBC negrib gaidīt nezināmi ilgi,bet boksa virtuve jau ir viens milzīgs bardaks no kura neko nevar saprast
24.oktobris 2019, 18:13 | links
 
Karlis_K [22.10.19]: Te es pat nerunāju par juridisku nepieciešamību mācīties valodu, es runāju par to, KĀ var gadu desmitiem dzīvot valstī, nezinot tās valodu!!! Tas mani fascinē visvairāk! Es to nesaprotu!

raihs, 22.oktobris 2019, 23:27

Vot vot, jau gandrīz 30 gadus mums valsts valoda viena, tak nemācās mērgļi, pilna Latgale ar tādiem. Rīgā zin labāk, bet daudzi spītīgi nerunās. Vēmienu parāva skatot to video Latvijas kauss Predator Cup2019 johaidī nespēj pat tādas sacensībās normāli uzvesties un cienīt valsts valodu, zin tak, māk, bet fig tev runās. Un mīkstie iztapoņas protams pat nemēģinās ar viņiem runāt latviski. Un naglie mūsu krieviņi tādā vīze vēl 10 un 20 gadus nerunās ar mums valsts valoda, jo kam tad ja visapkārt tādi lupatas latvieši.
Jau pirmie : vot, vot par tukšpļūti , kā valodas ,, ekspertu,, daudz pasaka.
:DDDD
24.oktobris 2019, 18:11 | links
 
velns, tad jau sanāk, ka kurvaland pārstāvis ir vinnējis...
https://jauns.lv/raksts/sports/355157-briedim-tomer-neatlauj-cinities-par-wbc-pasaules-cempiona-jostu
24.oktobris 2019, 18:06 | links
 
daddy_j [22m]: mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23

Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)Neesmu, protams, visās bijis, bet līdz šim pieredze ir tieši pretēja - vismaz viens personāla loceklis tīri labi pārvalda latviešu valodu.

asaruasaras, 23.oktobris 2019, 11:49
Un ir arī kāds no latviešiem, kurš iet kebabnīcā vispār????
Ko tur var ēst tajā antisanitārijā? Jābūt trakam lai kaut ko tādu darītu...

Jozis2, 23.oktobris 2019, 11:55

k-jancis jau atkal cenšas visu sabāzt vienā maisā, kebabnīcas ir dažādas, ir tādas, kur tiešām nevajag iet iekšā, ir civilizētas...

Shm_didzis, 23.oktobris 2019, 12:11


Šitais pat lasīt vēl nav iemācījies, un jau sprēgā! Kā jau parazīts, bišu...
23.oktobris 2019, 18:25 | links
 
daddy visu cienu.tikai neesi uzmanigi lasijis.es komentara piemineju ka Latvija to var.ne tikai pakistanu kekabnica.
23.oktobris 2019, 14:14 | links
 
daddy_j [22m]: mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23

Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)Neesmu, protams, visās bijis, bet līdz šim pieredze ir tieši pretēja - vismaz viens personāla loceklis tīri labi pārvalda latviešu valodu.

asaruasaras, 23.oktobris 2019, 11:49
Un ir arī kāds no latviešiem, kurš iet kebabnīcā vispār????
Ko tur var ēst tajā antisanitārijā? Jābūt trakam lai kaut ko tādu darītu...

Jozis2, 23.oktobris 2019, 11:55


k-jancis jau atkal cenšas visu sabāzt vienā maisā, kebabnīcas ir dažādas, ir tādas, kur tiešām nevajag iet iekšā, ir civilizētas...
23.oktobris 2019, 12:11 | links
 
daddy_j [22m]: mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23

Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)Neesmu, protams, visās bijis, bet līdz šim pieredze ir tieši pretēja - vismaz viens personāla loceklis tīri labi pārvalda latviešu valodu.

asaruasaras, 23.oktobris 2019, 11:49

Un ir arī kāds no latviešiem, kurš iet kebabnīcā vispār????
Ko tur var ēst tajā antisanitārijā? Jābūt trakam lai kaut ko tādu darītu...
23.oktobris 2019, 11:55 | links
 
daddy_j [23.10.19]: mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23

Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)
Neesmu, protams, visās bijis, bet līdz šim pieredze ir tieši pretēja - vismaz viens personāla loceklis tīri labi pārvalda latviešu valodu.
23.oktobris 2019, 11:49 | links
 
mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.

Bjorgvins, 23.oktobris 2019, 11:23


Ieej Rīgā kādā pakistāņu kebebnīcā un, iespējams, uzzināsi KA var :)
23.oktobris 2019, 11:31 | links
 
mjaa,tas ir interesanti,ka var taisit biznesu kada arvalsti nezinot valodu.kaut gan Latvija ta ir parasta prakse.lielaka dala krievvalodigo biznesmenu ta ari latviski nezin neko.bet tas jau Latvija.nu bet Francija un Spanija tas neiet cauri. nav runa par tadu eksotiku ka latviesu valoda.pat angliski neviens neruna ar tevi.nu ostas parvalde , nu tie kam tas ietilpst darba pienakumos,runa.tas ir viss.visi parejie vai nu nezin vai vienkarsi negrib. ta luk. par tam valodam.tada neliela atkape.man ir coms.pensinets aviodispetcers.nu luk viņš katru gadu braukaja pa citu valstu anglu valodas centriem.nu piemeram Zviedrijas Gaisa Akademijas valodas trenazieri.un nemacija tur libretus no Sekspira lugam.bet tikai un vienigi aviacija pielietojamas standartfrazes.tas tapec lai visadas situacijas dispetceri un piloti runatu vienu un to pasu.un netiktu parprasti.un visi runaja sis frazes.gaisa nevar dirsties.bet luk angli ,amerikani un indiesi plutija ko grib,jo redz viņi runa angliski.un ta reizem bija visadas divdomigas situacijas. man par sito ari sanaca sada situacija.nu mes nebijam gaisa un varbut ne tik strikti bet tomēr.darbs bija javeic precizi,komandas parasti tas pasas,viss perfekti atstradats.nu anglis komandas vieta noplutija kaut ko skersam.mans cilveks nenoreageja.labi ka pats biju klat un situaciju izlaboju.pec tam sasaucu visus anglus un paludzu turpmak lietot apmeram vienas un tas pasas komandas un necensties pielietot frazes no Sekspira lugam. mani padotie ir vienkarsi zvejnieki,Sekspirs nav milakais autors.un vispar anglu valoda nav mūsu dzimta valoda.paludzu saprast.sie skatasuz mani ka auni uz jauniem vartiem.ta ari nesaprata. nu saku no cita gala.runaju ar katru individuali. nu uajautaju vai skola ir macijies kadu svesvalodu. nu viņš esot macijies skola ar navigacijas novirzienu un nekadas citas valodas nav macitas. un ta apmeram ar parejiem tas pats.pedejais bija kanadietis.nu Kanada ir divvalodiba.ne nekas nav macits.jaa kaut kur Kvebeka varbut kāds runa franciski.a vinam tas nahren nav vajadzigs.nu ta konstateju faktu ka angli tapat ka krievi nezin citas valodas.un nezinas nekad.jo viniem to nevajag.ar visam lielajam tautam ir ta.tas saucas sovinisms.negrib un nevajag.mes te varam cikstet cik gribam.diemzel krieviski runa simtiem miljonu.un ari neslavi saprot.tas pats ir ar angliem,franciem,spaniem,kiniesiem.nu nerunas viņi latviski.vienigais ir taisit baigo demografisko izravienu.un tad ar skaitliska parsvara speku piespiest visu pasauli runat latviski.nu ko veci,pie darba.
23.oktobris 2019, 11:23 | links
 
analītisks raksts par Kataloniju https://pietiek.com/raksti/saliekot_punktus_uz_i_par_kataloniju

šo to var arī uz Latviju attiecināt.
23.oktobris 2019, 09:35 | links
 
Karlis_K [22.10.19]: Vot muldoņa, lai tur atvērtu bodi jākārto dokumenti, tev ne tikai jāzin valoda, bet jālasa un jāraksta. Valodu pirmajā gadā nezin parasti visādi melno darbu darītāji no laukiem, kuriem priekšnieki ir jau iedzīvojušies letiņi, leiši, poļi (ar tiem var bazarēt po ruski). Man ir pulka radi un paziņas kuri dzīvojas pa UK un Īriju, valodu zin visi, kas labāk, kas sliktāk, bet sarunāties māk.
Tev vārdu un uzvardu nosaukt? Un adresi, kur dzīvo? Es tur 7 gadus nodzivoju!
23.oktobris 2019, 07:59 | links
 
Te es pat nerunāju par juridisku nepieciešamību mācīties valodu, es runāju par to, KĀ var gadu desmitiem dzīvot valstī, nezinot tās valodu!!! Tas mani fascinē visvairāk! Es to nesaprotu!

raihs, 22.oktobris 2019, 23:27


Vot vot, jau gandrīz 30 gadus mums valsts valoda viena, tak nemācās mērgļi, pilna Latgale ar tādiem. Rīgā zin labāk, bet daudzi spītīgi nerunās. Vēmienu parāva skatot to video Latvijas kauss Predator Cup2019 johaidī nespēj pat tādas sacensībās normāli uzvesties un cienīt valsts valodu, zin tak, māk, bet fig tev runās. Un mīkstie iztapoņas protams pat nemēģinās ar viņiem runāt latviski. Un naglie mūsu krieviņi tādā vīze vēl 10 un 20 gadus nerunās ar mums valsts valoda, jo kam tad ja visapkārt tādi lupatas latvieši.
22.oktobris 2019, 23:38 | links
 
Viss nav tik viennozīmīgi. Ir pazīstami, kuri runā vairākās valodās. Tiesa, etniskajā dzimtenē neesot bijuši jau 30+ gadus.
22.oktobris 2019, 23:30 | links
 
Te es pat nerunāju par juridisku nepieciešamību mācīties valodu, es runāju par to, KĀ var gadu desmitiem dzīvot valstī, nezinot tās valodu!!! Tas mani fascinē visvairāk! Es to nesaprotu!
22.oktobris 2019, 23:27 | links
 
Vieglāk esot valodu iemācīties, ja iezemieti pajem pie sāniem! :)
22.oktobris 2019, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager