Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [20.10.19]: Jaunais copmani,beidz liet ūdeni un piesārņot šo sadaļu,tuvāk tēmai lūdzu...
Kas tieši no taviem savārstījumiem te ir bijis par tēmu?
20.oktobris 2019, 13:06 | links
 
Tas bija udens2 domāts.
20.oktobris 2019, 13:06 | links
 
udens2 [20.10.19]: Vienkārši paliek arvien grūtāk "ignorēt un lasīt tikai to, ko gribi". Jau absurdi paliek...ja vēlos kā jauns copmanis palasīt kādas nianses, piemēram, bušu copē, tur ļoti labi var redzēt, kas izstāsta ko praktisku, bet kas tik ūdeni lej...jo daudz jau no sniegtās informācijas var plašāk izpētīt pats, kad zini, kur sākt. Tas pats, piemēram, Pravietis.

krl, 20.oktobris 2019, 11:12politikas sadaļā meklēt kā ķert butes nav prāta darbs
Tāpēc lietoju "piemēram". Jūti atšķirību?
20.oktobris 2019, 13:05 | links
 
orests [20.10.19]: Jānomaina man ar profila vārds uz bledjobmaisukafisk! Tagad modē!
:D
Aivar. Jautrības nekad nav par maz! :)
20.oktobris 2019, 12:14 | links
 
Jānomaina man ar profila vārds uz bledjobmaisukafisk! Tagad modē!
20.oktobris 2019, 12:12 | links
 
Antoha, kā tautā saka: vecim, mūsu gados, vecu auto un jaunu sievu, tad esi nojājies gan dienu, gan nakti!
20.oktobris 2019, 12:06 | links
 
Paliek neinteresanti,laikam jau nesagaidīšu jaunās paaudzes analītisko politisko redzējumu,jāiet autiņš papucēt,rīt jābrauc ziemeļmeitas lūkoties...
20.oktobris 2019, 12:01 | links
 
Jaunais,pastāsti kā tur tiem vatņikiem Donbasā iet,vai kurdiem Sīrijas pusē...
20.oktobris 2019, 11:43 | links
 
Vienkārši paliek arvien grūtāk "ignorēt un lasīt tikai to, ko gribi". Jau absurdi paliek...ja vēlos kā jauns copmanis palasīt kādas nianses, piemēram, bušu copē, tur ļoti labi var redzēt, kas izstāsta ko praktisku, bet kas tik ūdeni lej...jo daudz jau no sniegtās informācijas var plašāk izpētīt pats, kad zini, kur sākt. Tas pats, piemēram, Pravietis.

krl, 20.oktobris 2019, 11:12
politikas sadaļā meklēt kā ķert butes nav prāta darbs
20.oktobris 2019, 11:36 | links
 
Jaunais copmani,beidz liet ūdeni un piesārņot šo sadaļu,tuvāk tēmai lūdzu...
20.oktobris 2019, 11:18 | links
 
Vienkārši paliek arvien grūtāk "ignorēt un lasīt tikai to, ko gribi". Jau absurdi paliek...ja vēlos kā jauns copmanis palasīt kādas nianses, piemēram, bušu copē, tur ļoti labi var redzēt, kas izstāsta ko praktisku, bet kas tik ūdeni lej...jo daudz jau no sniegtās informācijas var plašāk izpētīt pats, kad zini, kur sākt. Tas pats, piemēram, Pravietis.
20.oktobris 2019, 11:12 | links
 
irseejs [20.10.19]: Es gan teiktu, ka vajag tādu sadaļu kā šo, kur nolaist tvaiku pēc grūtās darba dienas ogļu raktuvēs. Es piemēram nelasu eholotes topiku, tādēļ ka tas ir pārlieku slirzīgs komercials topiks. :) Var tak izvēlēties ko lasīt un ko nē. Neredzu problēmu.
Nez, vai komerciāls, bet pie mums tomēr ir izteikts līderis šajā tirgus lauciņā un, lai kā arī kādam nepatiktu to tehnoloģiju lietošana, tanī sadaļā tirgotājs vismaz ir spējīgs visu loti detalizēti par par savu produkviju un plašākā nozīmē visu apstāstīt, kā arī dzīvē parādīt.
20.oktobris 2019, 11:10 | links
 
krl [20.10.19]: Malgomajfisk [30m]: Zelta vārdi...Ceru, ka saprati, pie kuriem esi pieskaitāms Tu:)
:) :) :)
20.oktobris 2019, 11:09 | links
 
Malgomajfisk [20.10.19]: Zelta vārdi...
Ceru, ka saprati, pie kuriem esi pieskaitāms Tu:)
20.oktobris 2019, 11:07 | links
 
irseejs [20.10.19]: Es gan teiktu, ka vajag tādu sadaļu kā šo, kur nolaist tvaiku pēc grūtās darba dienas ogļu raktuvēs. Es piemēram nelasu eholotes topiku, tādēļ ka tas ir pārlieku slirzīgs komercials topiks. :) Var tak izvēlēties ko lasīt un ko nē. Neredzu problēmu.
Šeit? Kamdēļ? Uztaisiet tīri "spama" sadaļu un tur dzīvojieties. Šajā sadaļā tomēr reizēm var sanākt apspriest arī ko aktuālu un būtisku.
20.oktobris 2019, 11:06 | links
 
Es gan teiktu, ka vajag tādu sadaļu kā šo, kur nolaist tvaiku pēc grūtās darba dienas ogļu raktuvēs. Es piemēram nelasu eholotes topiku, tādēļ ka tas ir pārlieku slirzīgs komercials topiks. :) Var tak izvēlēties ko lasīt un ko nē. Neredzu problēmu.
20.oktobris 2019, 10:58 | links
 
Pastāsti kaut ko par to poļitiku...
20.oktobris 2019, 10:41 | links
 
Zelta vārdi...
20.oktobris 2019, 10:40 | links
 
mjuniors [20.10.19]: Admin, Šis cl.lv?
Tak šis portāls jau sen ir miris kā sakarīga diskusiju vieta makšķerniekiem.
Lai administrators tiešām darītu darbu, tāds ir jāalgo par attiecīgu samaksu, un neizskatās, ka tas kādreiz šeit notiks. Varbūt reizi gadā kaut kas tiek izdarīts, bet tas nekādā mērā neatsver visus tos mēslus, ko te pārējā laikā sanes visadi jūrasvaļi, luterveidīgie un nogribējušies alkoholiķi-pensionāri. Var jau teikt, ka jāignore viņus, bet jēgas no tā ir nulle, jo to deģenerātu ir gana daudz, lai, paši savā starpā diršoties, liktu normāliem cilvēkiem zaudēt interesi un pacietību lasīt jebkuru foruma sadaļu.
20.oktobris 2019, 10:35 | links
 
Jā,jā,Voldemār...
20.oktobris 2019, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager