Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Admin, Šis cl.lv?
20.oktobris 2019, 10:28 | links
 
Izrādas Lutijs arī ir derdzīgs raustītājs. :D
20.oktobris 2019, 10:14 | links
 

Visiem labrīt, brokastu laiks. :)
20.oktobris 2019, 08:52 | links
 
Malgomajfisk [19.10.19]: Kārlēn neiespringsti tik dikti,gan jau arī tev tā lielā forele reiz pieķersies...
Tu tak zini, kārlēns noņem stresu patēlojot vietvaldi pie ,, savas upes,, vai paslaktējot zemmēra līdakas, kuras pēc viņa uzskatiem, upē kur foreles ķer nedrīkst būt! :DDD
20.oktobris 2019, 08:45 | links
 
Kāds nezin kas tas pa telefonu, kas bildēs ielikts?
20.oktobris 2019, 08:20 | links
 
Morgen!
20.oktobris 2019, 08:12 | links
 
Kārlēn neiespringsti tik dikti,gan jau arī tev tā lielā forele reiz pieķersies...
19.oktobris 2019, 23:45 | links
 
Sievas sit totālie deģenerāti, parasti alkāni, tādi kā tas nodzertais kivičs. Un agresīvs tas tips ir pret visiem, tā ka kaut kā nepareiz savilki sakarības. Nez pēdējo reiz uz norunātu klopi esmu gājis pamatskolā, un jau tad tas likās smieklīgi, kā viduslaiku dueļi :) un saprotams beidzās abiem ar mazu izzvetēšanos, vienam pārsista lūpa, otram deguns, a jēga 0, ne ko pierādījām, ne noskaidrojām. Pēc tam labu laiku abiem bija kauns, centamies nesaskrieties. Jā 90.tajos jaunībā esmu iekūlies nepatikšanās, kad pillā, vai uz ielas huligāni. Pēdējo reiz viens alkāns aizskāra manu sievieti, grābstījās, nācās gāzt. Tas UK bārā, par nožēlu tam līdzi bija drugani, beidzās ne tik labi. Bet johaidī pieaugušiem večiem runāt par klopi pēc runām netā, da pofig ko kāds mudaks tur irš, kā pīlei ūdens.
19.oktobris 2019, 23:40 | links
 
Mierīgi. Jeb tu preferē sist sievu mājas, tā kā kivičš? :D
19.oktobris 2019, 23:32 | links
 
Tobiš tonim, onkulītim gados pašam nav kauns par to farsu un nepatikšanām kādā iekūlās? Uzķērās uz troļla provokācijām kā muļķa puika?
19.oktobris 2019, 23:32 | links
 
Tā ir,mīkstčaulīšiem to grūti saprast...
19.oktobris 2019, 23:29 | links
 
Visaktīvāk savulaik rakstīja minhauzens, dikt jau šams sapņoja par veču olām, strelkām zem līkā bērza Gaujmalā :) Bet tā kā man tas garlaiko, kaut kādas runas par gramstīšanos ap veču mantām, tad vienmēr pilnīgs ignore no manas puses. Sakiet nopietni jūs bez rēkšanas varat iedomāties ainu kad divi sveši veči mūsdienās norunā strelku lai izzvetētos tīri par neko, kā tādi infantili skolēni? :) Man jau uzburot iztēlē to ainu staķikā ar luterīti un toni krampji metas vederā, kā viens lauž spoguli, otrs sauc pogainos :)
19.oktobris 2019, 23:25 | links
 
Malgomajfisk [19.10.19]: Tā pat kā man,viss po..ko te daži dirš...:D
Nu kā gan citādi, Toni- ar follijas cepurīti galvā protams, ka būs viss pofig!
19.oktobris 2019, 23:23 | links
 

.
19.oktobris 2019, 23:22 | links
 
Tā pat kā man,viss po..ko te daži dirš...:D
19.oktobris 2019, 23:18 | links
 
Karlis_K [19.10.19]: Nu tak ar vājš, bet esmu ticis galā :) vairs laiku smerdeļiem netērēju, arī uz sviestu pm neatbildu, dziļi po.
O, Tev pat nāk PM no troļļiem!? Kāds pagodinājums! :) Man gan nenāk! :)
19.oktobris 2019, 23:17 | links
 
Nu tak ar vājš, bet esmu ticis galā :) vairs laiku smerdeļiem netērēju, arī uz sviestu pm neatbildu, dziļi po.
19.oktobris 2019, 23:12 | links
 
Karlis_K [19.10.19]: Arī marģeris/valis drīz būs atpakaļ kā likts, jo pa vidu tam bija vēl vismaz 4 banotie kloni. Veči ir vāji jo šiem liekas ka neatbildot tādi deģenerāti paliek pie pēdējā vārda, kaut gan vajadzētu uzspļaut ko šamie te skribelē. Domāju uz ielas jūs ar neejat klāt katram smirdošam bomzim un nemēģinat oponēt tādu murgojumiem.
Nu nevajag, Karl- cik reizes pats neesi uzķēries!
19.oktobris 2019, 23:09 | links
 
Arī marģeris/valis drīz būs atpakaļ kā likts, jo pa vidu tam bija vēl vismaz 4 banotie kloni. Veči ir vāji jo šiem liekas ka neatbildot tādi deģenerāti paliek pie pēdējā vārda, kaut gan vajadzētu uzspļaut ko šamie te skribelē. Domāju uz ielas jūs ar neejat klāt katram smirdošam bomzim un nemēģinat oponēt tādu murgojumiem.
19.oktobris 2019, 23:07 | links
 
dakterp [19.10.19]: mjuniors [23m]: Ja nebūtu Lutera šeit, tak nebūtu ar ko villu plūkt! :)Es neko neteiktu, ja viņš būtu normāls oponents ar savu (nepareizo) viedokli, kā kadreiz bračka. Bet viņš ir tups trollis ar vienu vienīgu neuzvaramu argumentu: "DDDD"! Es tak atceros vismaz 15 gadus senus laikus, kad vakaros tusēju pa oho.lv- jau tur tas idiots visiem bija sakritis uz nerviem kā "runcis71"... Tur ir tikai viens risinājums:

raihs, 19.oktobris 2019, 22:33
Bet jūs tak vairums, velkaties uz viņu.
Kārlis, es un vēl daži, tak simtiem reižu ir teikuši, - ignorējiet viņu, bet nē, lauznis/slimnieks provocē un jūs "velkaties ".
Kādā "vājuma" brīdī pavelkas visi, kad nevar vairs izturēt, arī tas pats Kārlis... Labi, ka admins vismaz to "jurasvali" beidzot nobloķējis. Bet saistībā ar docentu tas ir sviests no admina puses - katru reizi nogaidīt, kamēr viņš te visu portālu piedirš.
19.oktobris 2019, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager