Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [23m]: Ja nebūtu Lutera šeit, tak nebūtu ar ko villu plūkt! :)Es neko neteiktu, ja viņš būtu normāls oponents ar savu (nepareizo) viedokli, kā kadreiz bračka. Bet viņš ir tups trollis ar vienu vienīgu neuzvaramu argumentu: "DDDD"! Es tak atceros vismaz 15 gadus senus laikus, kad vakaros tusēju pa oho.lv- jau tur tas idiots visiem bija sakritis uz nerviem kā "runcis71"... Tur ir tikai viens risinājums:

raihs, 19.oktobris 2019, 22:33

Bet jūs tak vairums, velkaties uz viņu.
Kārlis, es un vēl daži, tak simtiem reižu ir teikuši, - ignorējiet viņu, bet nē, lauznis/slimnieks provocē un jūs "velkaties ".
19.oktobris 2019, 22:43 | links
 
mjuniors [19.10.19]: Ja nebūtu Lutera šeit, tak nebūtu ar ko villu plūkt! :)

Es neko neteiktu, ja viņš būtu normāls oponents ar savu (nepareizo) viedokli, kā kadreiz bračka. Bet viņš ir tups trollis ar vienu vienīgu neuzvaramu argumentu: "DDDD"! Es tak atceros vismaz 15 gadus senus laikus, kad vakaros tusēju pa oho.lv- jau tur tas idiots visiem bija sakritis uz nerviem kā "runcis71"... Tur ir tikai viens risinājums:
19.oktobris 2019, 22:33 | links
 
Ja nebūtu Lutera šeit, tak nebūtu ar ko villu plūkt! :)
19.oktobris 2019, 22:18 | links
 
Abavniek, jā, tas ir nopietni. Un ir vēl citas epizodes, vēl trakākas. Gan jau izstāstīšu kad brauksim atkal lučos. :D
19.oktobris 2019, 22:11 | links
 
Kas attiecas uz luteru, tā ir tīri admina vaina- viņam(viņai) 100% ir skaidrs, ka tas ir tas pats 10x nobanotais idiots docents, bet bez kadēļ viņa kārtējais jaunais alterego netiek nobanots uzreiz, bet nez kādēļ tiek nogaidīts, kamēr viņš piedirš visas sadaļas!
19.oktobris 2019, 21:38 | links
 
Juris_O [19.10.19]: Re ko bebrs par šo pajoli rakstīja pirms dažiem gadiņiem http://parcopi.lv/forum/36-48-424
Šodien biju pēc ilgāka laika Vārmē, iebraucu pie draugiem, vēl šur tur, beigās piebraucu pie Šķēdes dzirnavezera apskatīties kā tur izskatās. Ejot uz ezeru drošvien jau ka tikai izlikās ka kāds zem aizsprosta aizjož pa krūmiem, redzēt neredzēju, apgalvot nevaru. Cilvēku nevienu neredzēju uz ezera, kaut kur tālāk viens sauca suni. Copmaņu ar ko parunāt nebija, nofotografēju pāris bilde braucu mājās. Mājupbraucot ievēroju ka ka man "astē" iesēžas viens auto, un tā sekodams nobrauca līdz Kuldīgai 30 km. Parinķoju pa Kuldīgu, secināju ka auto tiešām sēž astē, apstājos pie policijas, auto minstinādamies iebrauca pakaļ. Automašīnā sēdēja cilvēks ko sastapu otro reizi, Runcis71 no CL jeb Aivars Luters, neadekvāti bļāva "Tu mani nefotografēsi", es piegāju pie auto klāt lai varētu saprast ko viņš grib, šis centās izraut fotoaparātu. Laikam domāja ka es šo pieķēru makšķerējot lieguma zonā, psihiski slims cilvēks. Šādus kadru valsts bija pilnvarojusi kontrolēt makšķerniekus.
Tas ir nopietni?!? :D :D :D
19.oktobris 2019, 21:36 | links
 
Personiski man tāda "don't enter" asociācija karogā tīri labi patīk- don't enter refuges, don't enter russians...
19.oktobris 2019, 21:34 | links
 
Brencis21 [19.10.19]: Kā par mus joko.
Citam arī caurums dēlī izskatās kā p*ža.
19.oktobris 2019, 21:30 | links
 
Brencis21 [19.10.19]: mjuniors [34m]: Nezinu vai padauza, bet kaut kā aizdomas, ka tur tiek veidots kaut kas jauns, ekonomiskais tirgus. Jo, ja izstājas tā pa pliko nav nekādas loģikas, kur muksi, nākošā pat dienā jāklauvē pie durvīm vieniem gan otriem. Un atkal jāveido tas pats ko tagad demolē. Tāpēc saku ir aizdomas, ka veido pavisam kaut ko jaunu..Neesi aizdomājies, kāpēc ES joprojām ,, grib paplašināties,,? Domā tāda Baltija, Rumānija un citas vājās valstis ir vajadzīgas ,, monetrārajā ekonomikā,,? :) Klasiskā piramīdas shēma, un tas viss bruks brīdī, kad nekas vairs klāt nenāks. Angļi to saprot un cenšas laicīgi notīties no šīs ,, Romas impērijas,, . :)
Var redzēt, ka luters šajos jautājumos ir pilnīgs tupaks un zăbaks.
Un luter paskaidro pēc būtības kaut ko vairāk par terminu: "monetārā ekonomika" :):):).
19.oktobris 2019, 21:27 | links
 
Re ko bebrs par šo pajoli rakstīja pirms dažiem gadiņiem http://parcopi.lv/forum/36-48-424
Šodien biju pēc ilgāka laika Vārmē, iebraucu pie draugiem, vēl šur tur, beigās piebraucu pie Šķēdes dzirnavezera apskatīties kā tur izskatās. Ejot uz ezeru drošvien jau ka tikai izlikās ka kāds zem aizsprosta aizjož pa krūmiem, redzēt neredzēju, apgalvot nevaru. Cilvēku nevienu neredzēju uz ezera, kaut kur tālāk viens sauca suni. Copmaņu ar ko parunāt nebija, nofotografēju pāris bilde braucu mājās. Mājupbraucot ievēroju ka ka man "astē" iesēžas viens auto, un tā sekodams nobrauca līdz Kuldīgai 30 km. Parinķoju pa Kuldīgu, secināju ka auto tiešām sēž astē, apstājos pie policijas, auto minstinādamies iebrauca pakaļ. Automašīnā sēdēja cilvēks ko sastapu otro reizi, Runcis71 no CL jeb Aivars Luters, neadekvāti bļāva "Tu mani nefotografēsi", es piegāju pie auto klāt lai varētu saprast ko viņš grib, šis centās izraut fotoaparātu. Laikam domāja ka es šo pieķēru makšķerējot lieguma zonā, psihiski slims cilvēks. Šādus kadru valsts bija pilnvarojusi kontrolēt makšķerniekus.
19.oktobris 2019, 21:22 | links
 
Līdz ausīm nopļūtījies trollis, kurš kārtējo reizi jau stāv uz saita sliekšņa, gaidot izlidināšanu un spērienu pa pakaļu no admina, kaut kur stāvot virs :-D Jautājums reāls, nu kur tādi rodas, sapuvušās Škēdes kūtiņās ziemas caurvējā?
19.oktobris 2019, 21:15 | links
 

Kā par mus joko.
19.oktobris 2019, 21:08 | links
 

19.oktobris 2019, 21:03 | links
 
Juris_O [19.10.19]: Vai atkal luter klauns žākstās te mēģinot sasprindzināt savu gludo smadzenīti. Nu velti, katram jānodarbojas ar to kas labāk sanāk, piemēram valkāt asarēnus un pie konveijera fasēt griķus. Jo tik stulbi izskatās kad tāds jampampiņš mēģina komentēt politiskās spēles, postējot linkus uz nelasītiem rakstiņiem.
Tukšpļūti, ielieckaut vienu bildi ar paša ĶERTU ASARI, vai kaut ko pēc būtības par tēmu pateikt , bez sūdu mešanas uz ventilatora! ,, Fanu klubiņš,, tāarī nespējat aptvert, ka stāvu pāri jūsu apdiršanai un katrs no jums jau par sevi te daudz ,, pateicis un parādijis,,.
:DDDD
19.oktobris 2019, 21:00 | links
 
Vai atkal luter klauns žākstās te mēģinot sasprindzināt savu gludo smadzenīti. Nu velti, katram jānodarbojas ar to kas labāk sanāk, piemēram valkāt asarēnus un pie konveijera fasēt griķus. Jo tik stulbi izskatās kad tāds jampampiņš mēģina komentēt politiskās spēles, postējot linkus uz nelasītiem rakstiņiem.
19.oktobris 2019, 20:55 | links
 
mjuniors [19.10.19]: Aļona atkal uguņo!
https://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/teniss/ostapenko-otro-nedelu-pec-kartas-sasniedz-finalu-wta-turnira.d?id=51563727
Te vēl nesen, viņu ,, dīvāna eksperti,, nodirsa. Bet redz, uguņo! :)
19.oktobris 2019, 20:49 | links
 
mjuniors [19.10.19]: Nezinu vai padauza, bet kaut kā aizdomas, ka tur tiek veidots kaut kas jauns, ekonomiskais tirgus. Jo, ja izstājas tā pa pliko nav nekādas loģikas, kur muksi, nākošā pat dienā jāklauvē pie durvīm vieniem gan otriem. Un atkal jāveido tas pats ko tagad demolē. Tāpēc saku ir aizdomas, ka veido pavisam kaut ko jaunu..
Neesi aizdomājies, kāpēc ES joprojām ,, grib paplašināties,,? Domā tāda Baltija, Rumānija un citas vājās valstis ir vajadzīgas ,, monetrārajā ekonomikā,,? :) Klasiskā piramīdas shēma, un tas viss bruks brīdī, kad nekas vairs klāt nenāks. Angļi to saprot un cenšas laicīgi notīties no šīs ,, Romas impērijas,, . :)
19.oktobris 2019, 20:48 | links
 
 
Nezinu vai padauza, bet kaut kā aizdomas, ka tur tiek veidots kaut kas jauns, ekonomiskais tirgus. Jo, ja izstājas tā pa pliko nav nekādas loģikas, kur muksi, nākošā pat dienā jāklauvē pie durvīm vieniem gan otriem. Un atkal jāveido tas pats ko tagad demolē. Tāpēc saku ir aizdomas, ka veido pavisam kaut ko jaunu..
19.oktobris 2019, 20:42 | links
 
Shm_didzis [19.10.19]: Brencis21 [16:40]: udens2 [15:43]: Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&;;;;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Brencis21, 19.oktobris 2019, 15:20Būtu izlasījis ko vairāk par virsrakstu varbūt ar saprastu kas un kāpēc,bet vari turpināt būt klauns un lasīt tikai virsrakstus:DDDIzlasiju gan, atšķirībā no riem, kuri lasa tikai pāris teikumus vai ievieto ,, plikus linkus,, . Un tagad atbildi sev, kurš te ir klauns?Klauns ir luters, tas ir sen zināms fakts...

Nopietni, to saka kūtspakaļas eksperts, kurš jau nezin ko teikt! :DDDD
19.oktobris 2019, 20:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager