Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [19.10.19]: Kā redzam klauni šeit un eiropā. Kārtējo reizi UK noraidījusi Brexit "vienošanos". Automātiski iestājas likums par Brexit izstāšans unpagarināsanu līdz 31. janvārim. Tā, ka cirks arī ir politikā un bez klauniem nekādi neiztikt! :)
Tieši par to, kā padauza ES uzvedas, kā te daži. Baļķi acī neredz, bet skabargu pamanīs! :)
19.oktobris 2019, 20:34 | links
 
Kā redzam klauni šeit un eiropā. Kārtējo reizi UK noraidījusi Brexit "vienošanos". Automātiski iestājas likums par Brexit izstāšans unpagarināsanu līdz 31. janvārim. Tā, ka cirks arī ir politikā un bez klauniem nekādi neiztikt! :)
19.oktobris 2019, 20:26 | links
 
Brencis21 [19.10.19]: udens2 [15:43]: Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&;;;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Brencis21, 19.oktobris 2019, 15:20Būtu izlasījis ko vairāk par virsrakstu varbūt ar saprastu kas un kāpēc,bet vari turpināt būt klauns un lasīt tikai virsrakstus:DDDIzlasiju gan, atšķirībā no riem, kuri lasa tikai pāris teikumus vai ievieto ,, plikus linkus,, . Un tagad atbildi sev, kurš te ir klauns?
Klauns ir luters, tas ir sen zināms fakts...
19.oktobris 2019, 19:06 | links
 
raihs [19.10.19]: keners [51m]: raihs [17.okt]: Varbūt vērts uzbliezt sadaļu par šo tematiku? :)Paziņa uztaisijaReku
€ 483,58 | Moonshine still 50l boiler and 3" Copper Column for distillation, Copper bubble plates, Sanitary Steel 304, Moonshine
https://s.click.aliexpress.com/e/NkeGZCLm
Blja a man sasprauda batonus ausis
19.oktobris 2019, 18:19 | links
 
keners [44m]: raihs [17.okt]: Varbūt vērts uzbliezt sadaļu par šo tematiku? :)Paziņa uztaisijaNeko viņš tur nav taisījis- visi elementi ir sapirkti vai nu Ķīnā, vai krievijā(kura tāpat visu iepērk no ķīnas).

raihs, 19.oktobris 2019, 18:05
Tagad tak''pats uztaisīja'' skaitās kad nopirki veikalā izjauktu un mājās saskrūvēji
19.oktobris 2019, 18:13 | links
 
keners [19.10.19]: raihs [17.okt]: Varbūt vērts uzbliezt sadaļu par šo tematiku? :)Paziņa uztaisija
Reku
€ 483,58 | Moonshine still 50l boiler and 3" Copper Column for distillation, Copper bubble plates, Sanitary Steel 304, Moonshine
https://s.click.aliexpress.com/e/NkeGZCLm
19.oktobris 2019, 18:07 | links
 
keners [19.10.19]: raihs [17.okt]: Varbūt vērts uzbliezt sadaļu par šo tematiku? :)Paziņa uztaisija
Neko viņš tur nav taisījis- visi elementi ir sapirkti vai nu Ķīnā, vai krievijā(kura tāpat visu iepērk no ķīnas).
19.oktobris 2019, 18:05 | links
 
raihs [17.10.19]: Varbūt vērts uzbliezt sadaļu par šo tematiku? :)

Paziņa uztaisija
19.oktobris 2019, 17:28 | links
 
udens2 [15:43]: Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&;;;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Brencis21, 19.oktobris 2019, 15:20Būtu izlasījis ko vairāk par virsrakstu varbūt ar saprastu kas un kāpēc,bet vari turpināt būt klauns un lasīt tikai virsrakstus:DDDIzlasiju gan, atšķirībā no riem, kuri lasa tikai pāris teikumus vai ievieto ,, plikus linkus,, . Un tagad atbildi sev, kurš te ir klauns?

Brencis21, 19.oktobris 2019, 16:40
Izlasīji un nesaprati??Nu klauns kas klauns..
19.oktobris 2019, 17:04 | links
 
udens2 [19.10.19]: Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&;;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Brencis21, 19.oktobris 2019, 15:20Būtu izlasījis ko vairāk par virsrakstu varbūt ar saprastu kas un kāpēc,bet vari turpināt būt klauns un lasīt tikai virsrakstus:DDD
Izlasiju gan, atšķirībā no riem, kuri lasa tikai pāris teikumus vai ievieto ,, plikus linkus,, . Un tagad atbildi sev, kurš te ir klauns?
19.oktobris 2019, 16:40 | links
 
Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&;utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Brencis21, 19.oktobris 2019, 15:20
Būtu izlasījis ko vairāk par virsrakstu varbūt ar saprastu kas un kāpēc,bet vari turpināt būt klauns un lasīt tikai virsrakstus:DDD
19.oktobris 2019, 15:43 | links
 
Te kārtējais pierādījums ,, kādi saimnieki esam savā zemē,, - svaigākais no ,, saimnieku liegumiem,, , lai te daži atkal aizrijas :
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijai-nelauj-ieviest-reverso-pvn-buvizstradajumiem-sadzives-elektroniskajam-iekartam-un-elektriskajai-aparaturai.a335600/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
19.oktobris 2019, 15:20 | links
 

Lūk to es saprotu-tad ir protesta gars! Pacēla biļešu cenu par 5 cebtiem, un šie jau dedzina mašīnas! :)
https://www.delfi.lv/a/51563647
19.oktobris 2019, 12:21 | links
 
Bjorgvins [19.10.19]: Abavniek,visu cienu.ja tas komentars domats man tad es ta isti nesapratu.varbut precize ko es tadu negativu ieraudziju un kluvu labaks.vispar komenta Brunol bija domatas tikai pozitivas notis.kad Bruno atsifrejas ka dzivo Salacas un Burtnieka krasta es vinuprincipa apsveicu ar to.un tikai laba novelejumi. nu Bruno pazelojas ka restorana rengites ne visai garsigas. un parmetis sefpavaram par to.nu nav sefs isti vainigs.Latvija ir radita sistema lai restoranos negatavotu svaigas zivis.diemzel. un ieteicu lietot uztura pasa kertas zivis no vietejiem udeniem.un viss.nekada ipasa negativa neesmu saskatijis. un klut labakam laikam ir par velu.
Tas nebija Tev domāts
19.oktobris 2019, 08:27 | links
 
Abavniek,visu cienu.ja tas komentars domats man tad es ta isti nesapratu.varbut precize ko es tadu negativu ieraudziju un kluvu labaks.vispar komenta Brunol bija domatas tikai pozitivas notis.kad Bruno atsifrejas ka dzivo Salacas un Burtnieka krasta es vinuprincipa apsveicu ar to.un tikai laba novelejumi. nu Bruno pazelojas ka restorana rengites ne visai garsigas. un parmetis sefpavaram par to.nu nav sefs isti vainigs.Latvija ir radita sistema lai restoranos negatavotu svaigas zivis.diemzel. un ieteicu lietot uztura pasa kertas zivis no vietejiem udeniem.un viss.nekada ipasa negativa neesmu saskatijis. un klut labakam laikam ir par velu.
19.oktobris 2019, 08:18 | links
 
Bjorgvins [18.10.19]: mjaa BrunoL.par Tavu geografisko stavokli var tikai apskaust.lai Tev veicas un ne asakas tajas nezivigajas upes un ezeros.bet restorana gan tas vecas renges vairak nepasuti.labak lieku glazi garsiga cepuma.
Nu tā jau ir. Jo vairāk slikta un neapmierinoša pamani, jo labāks esi. Spēj pamanīt... Mūsdienas. :)
18.oktobris 2019, 20:37 | links
 
mjaa BrunoL.par Tavu geografisko stavokli var tikai apskaust.lai Tev veicas un ne asakas tajas nezivigajas upes un ezeros.bet restorana gan tas vecas renges vairak nepasuti.labak lieku glazi garsiga cepuma.
18.oktobris 2019, 20:34 | links
 
Shm_didzis [17.10.19]: P.s ja kādam ir vēlme un ar netu nav uz jūs, viss tur rakstīts sīkāk. To es tiem shmidžiem, urlēniem, kārlēniem un janķeļiem, kuri neko nesaprot tik brēc, lai paskaidro!
:DDDD

Brencis21, 17.oktobris 2019, 17:52

Pag, pag, lurterēn, tu citiem visu laiku piepysies, lai "atbild pēc butības", bet pats neesi spējīgs to izdarīt? Kā tad tā? Putnubūra kapacitāte nav tika liela, lai kaut ko vairāk par linka iekopēšanu izdarītu?
Paskat kuram ir tā kā saki:
Skaties postu zemāk!
:DDDD
18.oktobris 2019, 10:47 | links
 
 
Jozis2
Kas diez liek cilvēkam atteikties no savas ieprieksējās identitates? Es esmu te reģistrēts kā "raihs" vismaz 10 gadus, un neredzu iemeslu, kādēļ lai kaut kas mainītos arī nākamajos desmit! A kad tev par problēmām? Biji bushmans, tad krumujancis, jozis, utt... Es tevi uztveru kā psihiski slimu cilvēku, tāpat kā docentu..

raihs, 17.oktobris 2019, 19:46

Bet pats - kā biji, tā arī esi palicis muļķis! Ja tam tici, ko esi uzrakstījis.
Tas ir viss ko šajā sakarā varu pateikt. Patiesību parasti ļaunā neņem, bet ar tevi un šakālēniem parasti tā nenotiek. Kaukšana notiek kopkorī...
17.oktobris 2019, 23:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager