Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
It kā taisnā tiesa ir teikusi savu spriedumu,bet tomēr šamie puikas vēl atrodas uz brīvām kājām...)
17.oktobris 2019, 21:10 | links
 
 
raihs [17.10.19]: Jozis2
Kas diez liek cilvēkam atteikties no savas ieprieksējās identitates? Es esmu te reģistrēts kā "raihs" vismaz 10 gadus, un neredzu iemeslu, kādēļ lai kaut kas mainītos arī nākamajos desmit! A kad tev par problēmām? Biji bushmans, tad krumujancis, jozis, utt... Es tevi uztveru kā psihiski slimu cilvēku, tāpat kā docentu..
Ir teiciens: ja tev liekas, ka apkārt ir vieni psihiski slimi cilvēki, varbūt pats centrālais esi tu.
:DDDDD
17.oktobris 2019, 20:23 | links
 
Nu gan vīri seriālus saskatījušies un tagad spriež :) Bet nu ko- seāiāli bija tiešām labi- gan Narcos, gan El Chapo.

raihs, 17.oktobris 2019, 19:39
Ir dokumentālā filma kur viens žurnālists to shēmu atklāja,pasen kautkad skatījos
17.oktobris 2019, 19:55 | links
 
Jā.
17.oktobris 2019, 19:47 | links
 
Malgomajfisk [17.10.19]: Šodien no šīs saules atvadījies Avars Mucenieks,labs copmanis un cilvēks.Līdzūtība tuviniekiem...
Tas, kurš no Salacas?
17.oktobris 2019, 19:46 | links
 
Jozis2
Kas diez liek cilvēkam atteikties no savas ieprieksējās identitates? Es esmu te reģistrēts kā "raihs" vismaz 10 gadus, un neredzu iemeslu, kādēļ lai kaut kas mainītos arī nākamajos desmit! A kad tev par problēmām? Biji bushmans, tad krumujancis, jozis, utt... Es tevi uztveru kā psihiski slimu cilvēku, tāpat kā docentu..
17.oktobris 2019, 19:46 | links
 
Šodien no šīs saules atvadījies Avars Mucenieks,labs copmanis un cilvēks.Līdzūtība tuviniekiem...
17.oktobris 2019, 19:42 | links
 
Es nupat uzdūros uz angļu šedevru "Black Mirror" ! Kam gribas smadzenes paspridzināt, iesaku! Vismaz kaut kas jauns un neredzēts!
17.oktobris 2019, 19:41 | links
 
No LU ir jāaizvāc tas vecais čekists! Paklausos viņu un viss skaidrs! Jancis atradis veiksmes stāstu- LU un Muižnieks! Smiekli nāk! 800. vieta reitingos-super, vai ne!?

raihs, 17.oktobris 2019, 19:18


raihs jau arī, laikam, šovakar paņēmis uz krūts mazliet par daudz.
Runa jau šeit nav par Muižnieku, runa par Universitāti. Tātad - ja jau, kā saki, tai LU reitingos ir 800-tā vieta, tad kādēļ to nosist VĒL zemāk?
Tikai tāpēc, ka kādai sociopātei tā gribas?
Un vēl neesi sapratis, ka neesmu tavs jančuks. Ja nespēj izlasīt datorā niku, tad uzliec brilles, varbūt, tad sanāks.
Vai apturi ventilatoru, lai neiegriežas, jo tūlīt būs klāt arī uzticīgie pavadoņi-šakālēni. Tad jau aizies...
17.oktobris 2019, 19:40 | links
 
Nu gan vīri seriālus saskatījušies un tagad spriež :) Bet nu ko- seāiāli bija tiešām labi- gan Narcos, gan El Chapo.
17.oktobris 2019, 19:39 | links
 
udens2 [18m]: udens2 [40m]: Aizmirsi uzrakstīt, kas palīdzēja Eskobaram pelnīt tādu naudu un , kas viņu pēc tam skaisti ,, pārmeta,, . :)

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:32Saprotu par ko runā,bet tu jauc karteļus:DDDAr kuru jaucu?

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:51Man liekas CIP no Kali karteļa transportēja koksu un naudu tērēja cīņai pret komunistiemAk liekas.......
Bet man liekas ka tieši Eskobara ar saviem lidojumiem uz štatiem, jo kā gan viņš varētu izvērst tik intensīvus lidojumus ar aeradromiem Kalifornijā un Floridā.

Brencis21, 17.oktobris 2019, 19:29
Kali kartelis tieši tāpat lidoja,ok 100% neesmu pārliecināts,nestrīdēšos.
17.oktobris 2019, 19:37 | links
 
udens2 [17.10.19]: udens2 [40m]: Aizmirsi uzrakstīt, kas palīdzēja Eskobaram pelnīt tādu naudu un , kas viņu pēc tam skaisti ,, pārmeta,, . :)

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:32Saprotu par ko runā,bet tu jauc karteļus:DDDAr kuru jaucu?

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:51Man liekas CIP no Kali karteļa transportēja koksu un naudu tērēja cīņai pret komunistiem
Ak liekas.......
Bet man liekas ka tieši Eskobara ar saviem lidojumiem uz štatiem, jo kā gan viņš varētu izvērst tik intensīvus lidojumus ar aeradromiem Kalifornijā un Floridā.
17.oktobris 2019, 19:29 | links
 
Viena Šuplinska ir ko vērts. Cūko to Universitāti pasaules mērogā.
Var jau būt ka arī tā var piesaistīt studējošos. Tie tagad Latvija budžetam daudz naudiņas ienes, taču JKP ieskatā, tas nu pavisam nav labi!
Jādara viss iespējamais lai tikai tā nebūtu.
Jācer ka nesanāks, bet neko jau nevar zināt - pasaule var lemt savādāk.

Jozis2, 17.oktobris 2019, 19:11

Jančuk tev kaut kas arī kadreiz ir labi,jeb kā vecai,50 gadus nedrāztai tantei viss ir slikti vienmēr un visur...
17.oktobris 2019, 19:21 | links
 
P.s ja kādam ir vēlme un ar netu nav uz jūs, viss tur rakstīts sīkāk. To es tiem shmidžiem, urlēniem, kārlēniem un janķeļiem, kuri neko nesaprot tik brēc, lai paskaidro!
:DDDD

Brencis21, 17.oktobris 2019, 17:52


Pag, pag, lurterēn, tu citiem visu laiku piepysies, lai "atbild pēc butības", bet pats neesi spējīgs to izdarīt? Kā tad tā? Putnubūra kapacitāte nav tika liela, lai kaut ko vairāk par linka iekopēšanu izdarītu?
17.oktobris 2019, 19:19 | links
 
udens2 [40m]: Aizmirsi uzrakstīt, kas palīdzēja Eskobaram pelnīt tādu naudu un , kas viņu pēc tam skaisti ,, pārmeta,, . :)

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:32Saprotu par ko runā,bet tu jauc karteļus:DDDAr kuru jaucu?

Brencis21, 17.oktobris 2019, 18:51
Man liekas CIP no Kali karteļa transportēja koksu un naudu tērēja cīņai pret komunistiem
17.oktobris 2019, 19:18 | links
 
No LU ir jāaizvāc tas vecais čekists! Paklausos viņu un viss skaidrs! Jancis atradis veiksmes stāstu- LU un Muižnieks! Smiekli nāk! 800. vieta reitingos-super, vai ne!?
17.oktobris 2019, 19:18 | links
 
Malgomajfisk [9m]: Te bieži nīstie komunisti Krievijā .Velkam paralēles,problēmas tās pašas kas mums...Mums problēmu salīdzinoši nav vispār! Tur jā, tur un Ukrainā, tur ir *izģez totāls, tur variantu nav! Kas te pie mums-tpu! - viena normāla Saeima var visu salikt pa plauktiņiem, izmēzt visus mēslus no struktūrām, un iestāsies normāla valsts! Es arvien fanoju par JKP- nav neviena kompromāta līdz šim, fenonenāli! Nākamajās vēlēšanās šiem būs vismaz 30%, ja sūdus nesavārīs!

raihs, 17.oktobris 2019, 19:05

Ko nu par to!
Viena Šuplinska ir ko vērts. Cūko to Universitāti pasaules mērogā.
Var jau būt ka arī tā var piesaistīt studējošos. Tie tagad Latvija budžetam daudz naudiņas ienes, taču JKP ieskatā, tas nu pavisam nav labi!
Jādara viss iespējamais lai tikai tā nebūtu.
Jācer ka nesanāks, bet neko jau nevar zināt - pasaule var lemt savādāk.
17.oktobris 2019, 19:11 | links
 
Malgomajfisk [17.10.19]: Te bieži nīstie komunisti Krievijā .Velkam paralēles,problēmas tās pašas kas mums...
Mums problēmu salīdzinoši nav vispār! Tur jā, tur un Ukrainā, tur ir *izģez totāls, tur variantu nav! Kas te pie mums-tpu! - viena normāla Saeima var visu salikt pa plauktiņiem, izmēzt visus mēslus no struktūrām, un iestāsies normāla valsts! Es arvien fanoju par JKP- nav neviena kompromāta līdz šim, fenonenāli! Nākamajās vēlēšanās šiem būs vismaz 30%, ja sūdus nesavārīs!
17.oktobris 2019, 19:05 | links
 
Te bieži nīstie komunisti Krievijā .Velkam paralēles,problēmas tās pašas kas mums...
17.oktobris 2019, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager