Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [16.10.19]: Domā ,ka irsējs ar 50 niekiem atslaukās?
Protams! Būs twv labs klients!
MartinsSi= irseejs
17.oktobris 2019, 00:07 | links
 
Eu,irsēj,brauc mudīgi pie manis uz copi...:)
17.oktobris 2019, 00:01 | links
 
Domā ,ka irsējs ar 50 niekiem atslaukās?
16.oktobris 2019, 23:57 | links
 
irseejs [16.10.19]: Protams ka interesē. Tu kā darba devējs, davai parādies potenciālā darbinirka priekšā noplukušās humpalās un ar vecu pasātu. Neviens nenāks pie tevis stradāt. Garantēju. Tici man, es zinu par ko es runāju un tu arī. Tikai tu to negribi atzīt.
Muļķības. Es pa Matīseni vazājos kā pēdējais bomzis-slinkums pusdienās ejot pārģērbt darba drēbes. Mana mašīna šogad svin 21o dzimšanas dienu. Un neko, zini, strādajam- vidējais darba stāžs kantorī virs desmit gadiem... Ja jaunām sievietēm nebūtu niķis palikt stāvoklī, būtu vēl vairāk... Tā ka, ja tu iedomājies, ka, ja tu ar savu x6 ieradīsies būvlaukumā, demonstratīvi atslaucīsies ar 50niekiem un tādēļ visi izklupienā cepures tavā priekšā nocels, tad tev toč ir slimi mazvērtības kompkeksi
16.oktobris 2019, 23:53 | links
 
Uldiņ,skaidrs ir viens,ka tu esi liekēdis...
16.oktobris 2019, 23:25 | links
 
Junior,nu nav tā laime tais materiālajās vērtībās.Vari apkrauties ar bagātībām un laimīgs nekad galā nebūsi.Uzprasi Raihucim...)
16.oktobris 2019, 23:19 | links
 
Provincei vispār labi video, vēl ir tāds savdabīgs video par brāļiem. Paskaties un ir ko padomāt. Tāpat arī šis džekiņš.

mjuniors, 16.oktobris 2019, 22:56

Jā es daudzus tos raidījumus esmu noskatījiesiesaku šejienes čīkstuļiem ar noskatīties.Tur daudz cilvēku kas strādā ar savām rokām un pelna normālu naudu,un nekādas eiropas regulas netraucē
16.oktobris 2019, 23:09 | links
 
Cilvēki principā ir žagatu līmenī. Tie kuri uz to spēle un māk to izmantot sava labuma gūšanai, tie arī labi dzīvo. Vēl ir tie, kuri "legāli" pa kluso prot zagt, bet tas jau ir cits stāsts.

irseejs, 16.oktobris 2019, 22:46

Tas jau ir tas stāsts, ka dzīvo labi - un konfidenciāli. Tāpēc jau visnotaļ tās naudas tur, kur tā vitāli nepieciešama, arī trūkst.
Un tā politika, kuru šobrīd ir piekopušas visas Latvijas valdības - konsolidācija, konsolidācija un vēlreiz konsolidācija, arī tagad pašvaldību reforma un citas, jau pēc definīcijas ne pie kādas attīstības novest nevar.
Ja lielākā daļa būs nokonsolidēta - tad kāda izaugsme, vai attīstība?
Vai arī ''attīstība'' uz valsts parāda pieauguma rēķina, kas šobrīd jau notiek.
Bet ābrami jau pamazām ierodas Latvijā.
16.oktobris 2019, 22:59 | links
 
Provincei vispār labi video, vēl ir tāds savdabīgs video par brāļiem. Paskaties un ir ko padomāt. Tāpat arī šis džekiņš.
16.oktobris 2019, 22:56 | links
 
Neticu, šis alko nelieto. Un brauc velosacensībās. Uz velosacensībām dodas ar savu velo.. Nobrauc tos km plus vēl sacensības!
16.oktobris 2019, 22:54 | links
 
Jozis2 runā laikam par šo laimi, kad nekas cits nav svarīgāks par savu hobiju un ne materiālās vērtības.
https://www.youtube.com/watch?v=9aAvDJq4d38&;t=1072s

mjuniors, 16.oktobris 2019, 22:40
tas jau plēsīgais:DDD
16.oktobris 2019, 22:50 | links
 
Cilvēki principā ir žagatu līmenī. Tie kuri uz to spēle un māk to izmantot sava labuma gūšanai, tie arī labi dzīvo. Vēl ir tie, kuri "legāli" pa kluso prot zagt, bet tas jau ir cits stāsts.
16.oktobris 2019, 22:46 | links
 
Jozis2 runā laikam par šo laimi, kad nekas cits nav svarīgāks par savu hobiju un ne materiālās vērtības.
https://www.youtube.com/watch?v=9aAvDJq4d38&t=1072s
16.oktobris 2019, 22:40 | links
 
Nevaru neko pateikt par Janci, taču pats, nesen iznākot krastā no copes, biju spiests noskatīties uz kāda liela tusiņa kompānijas transporta līdzekļiem - tad kaut ko tādu uz Latvijas ceļiem pat redzējis nebiju.
Tāda izrādīšanās izlase - kaut ko tādu pat iedomāties grūti.
Pat izskatījās, ka tie autiņi tiek lietoti tikai parādei sevišķos gadījumos, vai arī mēs, reņģu ēdāji, par tādiem saietiem ikdienā pat nemaz nezinām, tieši tā kā toreiz pats.
Man jau arī nav nemaz žēl, ka kādam ir kaut kas labāks kā man, taču iespaidu tas rada, un pārdomas arī..
16.oktobris 2019, 22:35 | links
 
Protams ka interesē. Tu kā darba devējs, davai parādies potenciālā darbinirka priekšā noplukušās humpalās un ar vecu pasātu. Neviens nenāks pie tevis stradāt. Garantēju. Tici man, es zinu par ko es runāju un tu arī. Tikai tu to negribi atzīt.
16.oktobris 2019, 22:33 | links
 
Nezinu, Janci, kādos 90ajos tu dzīvo- kam mūsdienās vairs sip, kāds tev vāģis? Jā, pirmajos pēcpadomju laikos tas bija aktuāli, kad cilvēki bija izbadējušies pēc materiālajiem labumiem, a tagad... Personiski man vienalga... Domāju, vairākumam arī tāpat
16.oktobris 2019, 22:16 | links
 
Latvijā cilvēki sabiedrības modeli veido, cenšoties viens pār otru izcelties – «spicāka» mašīna, vairāk naudas, dārgāks spininga kāts un vobleris.
Taču neviens nerēķinās, ka arī šeit var vienkārši pienākt diena, kuru neviens nav gaidījis un gribējis, bet kurā visi ir vienādi.
Varbūt par to būtu lietderīgāk padiskutēt, ja saprotiet par ko runa. Bet var jau palaist arī ventilatoru...DDD
16.oktobris 2019, 22:09 | links
 
udens2 [16.10.19]: Ta jau redzēs,ko tas zaļais tur saveidos,domāju ka būs labāk...

Malgomajfisk, 16.oktobris 2019, 20:51Nebūs,viņš jau ir pagūlies zem mafijas
Ne Ukrainā, ne krievijā nekad nebūs labāk, maini prezidentus vai nē- visi agrāk vai vēlāk būs slikti! Ne prezidentos vai valdībās vaina, bet gēnos- ja krievijā 1000 gadu pastāvēšanas vēsturē nekad nav bijis labi, tad kādēļ domāt, ka ka pamainot valdnieku, pēkšņi iestāsies leiputrija? Ukrainā tas pats- bezcers. Slāvu gēni...
16.oktobris 2019, 21:37 | links
 
16.oktobris 2019, 21:20 | links
 
Vairāk vai mazāk paguļas jau visi,jautājums vai tas dos kādu pozitīvu virzību...
16.oktobris 2019, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager