Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja jau reiz par to Ukrainu.Tas komiķis ir ne tikai labs komiķis,bet arī politikā pamazām lietiņas sakārtos.Galvenais .ka ir iemantojis tautas uzticību un iet uz priekšu.Primārais ir panākt mieru Donbasā un uz to arī tas process iet.Nāksies piešķirt Donbasam plašāku autonomiju.Naciķiem tas gan nepatīk,bet citas izejas nav un nāksies piekāpties...
11.oktobris 2019, 22:35 | links
 
udens2, 5-10 gadi un viņi nebūs un tu domā ka viss radikāli mainīsies.
11.oktobris 2019, 22:34 | links
 
udens2.ko tu uzskati par vatņikiem,tos vecos tantukus un onkuļus,tici man viņus tu nepārmācīsi
11.oktobris 2019, 22:32 | links
 
udens2 [11.10.19]: lutij paši vēlējat savu mēru prusakovu,tad dabujāt atkritumu shēmu,kā pats rakstīji,katra tauta dabū ko pelnijusi,ušaku par mēru:DDD

Atkal plika diršana! Tu zini par ko balsoju? Imbecill tu esi pelniji atrauties par šiem apvainojumiem, bet uz klauniem jau neapvainojas. Turpini uzjautrināt.
Esam pelnijuši to, par ko balsoji tu.
11.oktobris 2019, 22:32 | links
 
mjuniors,ja jašeptē tad jāšeptē,te muļķi laižot nauda nenāk.es gan ve pabeigšu atskrūvēto
11.oktobris 2019, 22:31 | links
 
udens2,Kāpēc tu šitā apsaukājies

vienkars, 11.oktobris 2019, 22:25
man nav nekas pret krieviem kā cilvēkiem ja vien viņi nav vatņiki,bet vatņikus nodirsīšu vienmēr un jo vairāk latviešu vatņikus
11.oktobris 2019, 22:30 | links
 
mjuniors [11.10.19]: vienkars [8m]: Junijor kur pazudi dzimenē,tikko otro attaisiju.Es šobrīd strādāju, rīt jāmauc uz tirgu.. Tāpēc iepauzēju.
Tu Riigaa tirgo preci?
Ko tu tirgo?
11.oktobris 2019, 22:29 | links
 
vienkars [11.10.19]: Junijor kur pazudi dzimenē,tikko otro attaisiju.
Es šobrīd strādāju, rīt jāmauc uz tirgu.. Tāpēc iepauzēju.
11.oktobris 2019, 22:27 | links
 
apelsins [11.10.19]: Brencis21 [8m]: udens2 [10m]: Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerībuŠobrīd Nato ir agresoralianse, tas tev ir normāli, jo sevi pie tās pieskaiti? Bet baksti uz citiem. Atkal dubultie standarti? :DDDDBrenci, labaak copee, agresorvalsts.
Nu cik var, tevi respektee par bildinjaam, aprakstiem copes, utt
Tuulit saaksi, ka es pidars utt
Jā, daudziem tā gribētos domāt un piestellēties no mugurpuses, bet aplaužaties. Man patīk sievietes un nevajag šmigu, lai kaut kas saceltos kā dažiem labiem te.
:)))))
Jā un lašveidīgos arī ķeru, pēc nārsta periodā , bet bieži nesanāk.
11.oktobris 2019, 22:27 | links
 
udens2,Man viens čoms gribēja tur iepirkt metālu viņi bija gatavi pārdot ,kad atbrauca pakaļ smagie izrādās viss jau pārdots,un tad gan beidzās gandrīz letāli.

vienkars, 11.oktobris 2019, 22:24
man čomi līdzīgi brauca kokmateriālus pirkt:DD
11.oktobris 2019, 22:26 | links
 
udens2,Kāpēc tu šitā apsaukājies
11.oktobris 2019, 22:25 | links
 
udens2,Man viens čoms gribēja tur iepirkt metālu viņi bija gatavi pārdot ,kad atbrauca pakaļ smagie izrādās viss jau pārdots,un tad gan beidzās gandrīz letāli.
11.oktobris 2019, 22:24 | links
 
bet patiesībā politika ir viena smirdīga lieta un nav ko te lauzt šķēpus,
11.oktobris 2019, 22:24 | links
 
lutij paši vēlējat savu mēru prusakovu,tad dabujāt atkritumu shēmu,kā pats rakstīji,katra tauta dabū ko pelnijusi,ušaku par mēru:DDD
11.oktobris 2019, 22:24 | links
 
udens2 [11.10.19]: udens2 [7m]: Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerībuŠobrīd Nato ir agresoralianse, tas tev ir normāli, jo sevi pie tās pieskaiti? Bet baksti uz citiem. Atkal dubultie standarti? :DDDD

Brencis21, 11.oktobris 2019, 22:15Jā man ir dubultie standarti jo man uztrauc kas notiek kaimiņos nevis 8000km attālumā

Tevi tak neiztrauc, kas Rīgā valsts galvaspilsētā notiek? Tu amēba arī pats aceries ko pats raksti?
Atkal met sūdus uz ventilatora. Klauns!
:DDDDD
11.oktobris 2019, 22:23 | links
 
Brencis21 [11.10.19]: udens2 [10m]: Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerībuŠobrīd Nato ir agresoralianse, tas tev ir normāli, jo sevi pie tās pieskaiti? Bet baksti uz citiem. Atkal dubultie standarti? :DDDD
Brenci, labaak copee, agresorvalsts.
Nu cik var, tevi respektee par bildinjaam, aprakstiem copes, utt
Tuulit saaksi, ka es pidars utt
11.oktobris 2019, 22:22 | links
 
Nu nav tie haholi paši labsirdīgākie cilvēki,
11.oktobris 2019, 22:21 | links
 
udens2,Lōhs gan piekrītu,bet nu to esmu aizmirsis pats lična biju aizbraucis un tad tik sapratu esmu uzmests,Tāpēc nav liela kreņķa pa viņiem,ka bišku dabuja iekšā.

vienkars, 11.oktobris 2019, 22:17
tad priecājies kad atbrauci dzīvs,bij stāsts kā viens latviešu biznesmenis gribēja investēt naudu ukrainā,tika nozagtas visas iekārtas un uz pašu šauts,tā ka ukri ne ar ko neatšķiras no krieviem,nē nu drusku atšķiras,ukri nemīž izliet asinis par savu nākotni,bet tas tā
11.oktobris 2019, 22:21 | links
 
nepatīk daudz rakstīt- bet asv dzīvo radi un viņu attieksme pret valsts politiku ir diezgan sķeptiska.arī Russijā ir daudz paziņu un arī viņiem nepatīk valsts politika.nevar un nedrīkst visu tautu mērīt ar vienu mērauklu.vajag vienkārši rast abām valstīm ekonomiski izdevīgas attiecības
11.oktobris 2019, 22:20 | links
 
Junijor kur pazudi dzimenē,tikko otro attaisiju.
11.oktobris 2019, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager