Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
elgreko [11.10.19]: vienkars-haholi ir haholi un tas kas tur tagad notiek ir pašu nopelns.viens tāds dzīvo blakus-acīs tu foršs aiz muguras nodirsīs
Te varētu janķeļa vārdiem pārfrāzējot:
Katra tauta dabon ko pelnijusi, šai gadījumā komiķi par prezidentu.
11.oktobris 2019, 22:19 | links
 
udens2,tev nav poh.j kas notiek man poh.j
11.oktobris 2019, 22:19 | links
 
udens2,Lōhs gan piekrītu,bet nu to esmu aizmirsis pats lična biju aizbraucis un tad tik sapratu esmu uzmests,Tāpēc nav liela kreņķa pa viņiem,ka bišku dabuja iekšā.
11.oktobris 2019, 22:17 | links
 
udens2 [7m]: Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerībuŠobrīd Nato ir agresoralianse, tas tev ir normāli, jo sevi pie tās pieskaiti? Bet baksti uz citiem. Atkal dubultie standarti? :DDDD

Brencis21, 11.oktobris 2019, 22:15
Jā man ir dubultie standarti jo man uztrauc kas notiek kaimiņos nevis 8000km attālumā
11.oktobris 2019, 22:16 | links
 
Mjunior, galvenaa probleema ar juusu jauko lauku eko produkciju ir saprast, kura babulja mazaak dirsh.
Vinjas visas saka no maasas saimnieciibaa steles naak..
11.oktobris 2019, 22:16 | links
 
udens2 [11.10.19]: Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerību
Šobrīd Nato ir agresoralianse, tas tev ir normāli, jo sevi pie tās pieskaiti? Bet baksti uz citiem. Atkal dubultie standarti? :DDDD
11.oktobris 2019, 22:15 | links
 
Tu domā ka viņs savādāk izspiestu,gudriniek
11.oktobris 2019, 22:15 | links
 
apelsins,strādāju ar Krieviju,Kazakstānu un UKrainu,nekad nevienneiesaku iesaistītie ar Ukraiņiem tādi dirsēji,Uzmeta labi.Bet tā ir man mācība laba

vienkars, 11.oktobris 2019, 22:08
Nu to esmu dzirdējis ka ukraiņi uzmet,bet ja iedevi viņiem uz pēcmaksu kaut ko,nu tad pats lohs
11.oktobris 2019, 22:14 | links
 
Brencis21,ja viņi man atdos 30 štukas lai saka ko grib.Atā žaru dabuja,
11.oktobris 2019, 22:13 | links
 
vienkars-haholi ir haholi un tas kas tur tagad notiek ir pašu nopelns.viens tāds dzīvo blakus-acīs tu foršs aiz muguras nodirsīs
11.oktobris 2019, 22:13 | links
 
vienkars [11.10.19]: apelsins,strādāju ar Krieviju,Kazakstānu un UKrainu,nekad nevienneiesaku iesaistītie ar Ukraiņiem tādi dirsēji,Uzmeta labi.Bet tā ir man mācība laba
Bet tu tach pirktu no Mjuniora ja zinaat ka vinjsh kaa tava mutere forshi spiezj
11.oktobris 2019, 22:13 | links
 
tas kancerogēns šprotēm uc.parādās pēc uzdiršanas krieviem.jūs takš te ar viens otru ēdat ja jūs kāds aizskar

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:09

Nevis uzdiršanas krieviem,bet no mēģinājumiem atbrīvoties no viņu ietekmes šeit,tā viņiem ir šantāžas poga,tāpat kā vāciju ar gāzes trubu dancina kā vajag,vienīgie kas reālas sankcija ierubī krievu oligarhiem ir angļi un jeņķi
11.oktobris 2019, 22:12 | links
 
udens2,gaidi kad viņi pirks musu šprotes,tikmēr vieņiem savas šprotes pietiek.
11.oktobris 2019, 22:12 | links
 
vienkars [11.10.19]: apelsins,strādāju ar Krieviju,Kazakstānu un UKrainu,nekad nevienneiesaku iesaistītie ar Ukraiņiem tādi dirsēji,Uzmeta labi.Bet tā ir man mācība laba
Tūlīt uldēns un raihs tev pateiks, ka tie nav labie haholi, jo labajiem pāri dara tie, kas nav ,, pareizie haholi,, , bet Maskavas atbalstītāji. :DDDD
11.oktobris 2019, 22:11 | links
 
mjuniors [12m]: apelsins [11m]: Domaaju, ka jums vajag kaut ko liidzigu FSC sertifikaatam izsekoshanai. Es, milzu Raihs un vinja smuka sieva, Docents un veel daudzi pilsetnieki, kam negribaas riit pestciidus un citus vellus, gribeetu zinaat lauku produktu izcelsmi.
Nu nevar ticeet tantukam torgus placii uz vaardaPirmkārt, aizdomas esiet radījuši jūs paši savās galvās. Otrkārt, bez pesticīdiem nekur un vairs nekad nebus citadak. Treskart, kaitigums ir parspilets vairak kā pats patiesais fakts. Kā šodien nosaucu- virtuālais tēls.
4.kārt, Latvijā lauksaimnieku īpatsvars ir ļoti liels pret pilsētniekiem, jeb pieprasījums zems.Tikai ir viens, bet .......
Ūdenskrātuves, kas atrodas tiešā lauksaimniecības ietekmē, desmit gados no skaistiem ūdeņiem ir pārvērtušies aizaugušos varžu dīķos. Skarba realitāte bez patosa : jā reiz debesis bija zilākas un zāle zaļāka.

Brencis21, 11.oktobris 2019, 22:03
Tad sanāk padumjajos laikos nebij pesticīdu un ūdens krātuves neaizauga??
11.oktobris 2019, 22:10 | links
 
tas kancerogēns šprotēm uc.parādās pēc uzdiršanas krieviem.jūs takš te ar viens otru ēdat ja jūs kāds aizskar
11.oktobris 2019, 22:09 | links
 
Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu

elgreko, 11.oktobris 2019, 22:05
Kad krievijā būs normāla politiska attieksme tad ar viņiem arī izveidosies normālas biznesa attiecības,nevis kā līdz šim,te šprotes derīgas te nederīgas.Un kamēr ir agresorvalsts tikmēr vispār būtu jāpartraucc jebkāda sadarbība visiem,bet nu visa pasaule ir tik ļoti divkosīga ka uz to nav cerību
11.oktobris 2019, 22:09 | links
 
apelsins,Tur tev taisnība,sulu mutere nespēj spiest visi liela.
11.oktobris 2019, 22:09 | links
 
apelsins,strādāju ar Krieviju,Kazakstānu un UKrainu,nekad nevienneiesaku iesaistītie ar Ukraiņiem tādi dirsēji,Uzmeta labi.Bet tā ir man mācība laba
11.oktobris 2019, 22:08 | links
 
mjuniors [11.10.19]: Otrkārt, bez pesticīdiem nekur un vairs nekad nebus citadak. Treskart, kaitigums ir parspilets vairak kā pats patiesais
Mjunior, un te tu smagi kljuudies.....
Shodien ar baudu eedu taarpainos aabolus.
Dirsaa pesticiidus
11.oktobris 2019, 22:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager