Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [11.10.19]: vienkars [9m]: mjuniors,Cik tqad tev gadiHa, nepatīk man te sevi iztirzāt tik publiski. Bet tā sodien palika 35.
Nu tad daudz laimes un neblēt līdz tiem kam tikai viena ,, tēma,, . :)
11.oktobris 2019, 22:05 | links
 
Cien. Udens2-ulmaņlaikos par mūsu speķi maksāja zeltā(un kurināja kuģu kurtuvēs)man vienalga vai tas ir rublis ,ķīnas juaņs ,žīdu šekelis vai dolārs .tiem pēdējiem trim mēs neesam vajadzīgi (mūsu produkcija).slavinātā es ir izputinājusi(ar mūsu bāleliņu palīdzību)lauksaimniecību,rūpniecību.tas kas te ir palicis ir ekonomikas parodija.dzīvojam uz nenopelnītu naudu.mans viedoklis nevienam to neuzbāžu.par Krieviju arī es neesmu sajūsmā tad izvēlos mazāko ļaunumu
11.oktobris 2019, 22:05 | links
 
vienkars [11.10.19]: mjuniors,ja godīgi ko tu audzē
Politika un sarunas ap to ir netīra spēlīte. Tāpēc esmu reģistrējies kā anonīmais lietotājs, jo patīk arī reizēm pateikt ko skaļu, necenzētu. pēc garastāvokļa. Un tas man ļauj justies brīvāk, tāpēc par sevi neko konkrētu nestāstu. Jo kad te ies karsti kurš vēlēsies ieriet vienmēr atcerēsies realus faktus un mēģinās iekost. Tāpec mazāk info ;)
11.oktobris 2019, 22:03 | links
 
mjuniors [11.10.19]: apelsins [11m]: Domaaju, ka jums vajag kaut ko liidzigu FSC sertifikaatam izsekoshanai. Es, milzu Raihs un vinja smuka sieva, Docents un veel daudzi pilsetnieki, kam negribaas riit pestciidus un citus vellus, gribeetu zinaat lauku produktu izcelsmi.
Nu nevar ticeet tantukam torgus placii uz vaardaPirmkārt, aizdomas esiet radījuši jūs paši savās galvās. Otrkārt, bez pesticīdiem nekur un vairs nekad nebus citadak. Treskart, kaitigums ir parspilets vairak kā pats patiesais fakts. Kā šodien nosaucu- virtuālais tēls.
4.kārt, Latvijā lauksaimnieku īpatsvars ir ļoti liels pret pilsētniekiem, jeb pieprasījums zems.
Tikai ir viens, bet .......
Ūdenskrātuves, kas atrodas tiešā lauksaimniecības ietekmē, desmit gados no skaistiem ūdeņiem ir pārvērtušies aizaugušos varžu dīķos. Skarba realitāte bez patosa : jā reiz debesis bija zilākas un zāle zaļāka.
11.oktobris 2019, 22:03 | links
 
vienkars [11.10.19]: apelsins,Tirgoju lietotas rezerves daļas mašīnām,bez krievijas ietu grūti.Cik esmu runājis ar krieviem viņiem naids pret mums nav
Nav slikti.
Lielos meerogos pret inteletualo krievu parastam latvietim viss ok. Atceramies 90os un Jelcinu.
11.oktobris 2019, 22:02 | links
 
Supināts vecīt ,tad viens jāatskrūvē
11.oktobris 2019, 22:01 | links
 
mjuniors,ja godīgi ko tu audzē
11.oktobris 2019, 21:59 | links
 
vienkars [11.10.19]: mjuniors,Cik tqad tev gadi
Ha, nepatīk man te sevi iztirzāt tik publiski. Bet tā sodien palika 35.
11.oktobris 2019, 21:59 | links
 
vienkars [11.10.19]: apelsins,vaidi jau nu gan tu
Vienkar, kaada tava profesija, bizness ar ko nodarbojies, ikdienaa ko dari
11.oktobris 2019, 21:58 | links
 
apelsins [11.10.19]: Domaaju, ka jums vajag kaut ko liidzigu FSC sertifikaatam izsekoshanai. Es, milzu Raihs un vinja smuka sieva, Docents un veel daudzi pilsetnieki, kam negribaas riit pestciidus un citus vellus, gribeetu zinaat lauku produktu izcelsmi.
Nu nevar ticeet tantukam torgus placii uz vaarda
Pirmkārt, aizdomas esiet radījuši jūs paši savās galvās. Otrkārt, bez pesticīdiem nekur un vairs nekad nebus citadak. Treskart, kaitigums ir parspilets vairak kā pats patiesais fakts. Kā šodien nosaucu- virtuālais tēls.
4.kārt, Latvijā lauksaimnieku īpatsvars ir ļoti liels pret pilsētniekiem, jeb pieprasījums zems.
11.oktobris 2019, 21:58 | links
 
mjuniors [11.10.19]: Luter, tu ar visiem gribi karot, kad beigās pats jau apjūki, ar ko tieši un par ko. Es cenšos arī tevi neaizskart, lai gan kaitinošs tu gan esi un māki būt!
Ak tad tomēr Luters!? Nu labi, ceru vismaz tev beidzot pietika ,, riet līdzi zombiju armijai,, . Un es nekaroju ar visiem, bet paņirgājos par šīs sadaļas ,, intelektuālo ziedu,, .
Tici, dzīvē man viss ir labi.
11.oktobris 2019, 21:57 | links
 
apelsins,Tirgoju lietotas rezerves daļas mašīnām,bez krievijas ietu grūti.Cik esmu runājis ar krieviem viņiem naids pret mums nav
11.oktobris 2019, 21:56 | links
 
mjuniors,Cik tqad tev gadi
11.oktobris 2019, 21:54 | links
 
udens2,Ta arī tevi raksturoju,naudas nav ka tik kaškis,varu uzēst čipšu un kaut ko ieklabināt,un tā tev ir izklaide.
11.oktobris 2019, 21:53 | links
 
elgreko [11.10.19]: Apelsīn- riet uz kaimiņu ar kuru varētu uzturēt ekonomiskas attiecības ir tas pats kā zāģēt zaru uz kura sēd.asv mēs kā stipra ekonomiska valsts neesam vajadzīgi.starp citu vienkāršie krievi ir ļoti sakarīga tautas daļa
Krieviem nav ne vainas. Ekonomiskaa politika diivaina - te sprotees ir kancerogeenas te peekshnji viss ok. A pachemu
11.oktobris 2019, 21:53 | links
 
vienkars [11.10.19]: mjuniors,Ticu ka tiksi,reizēm labāk visu sākt no nulles un tikai uz priekšu,
Man vienkārši ir vecuma punkts sasniegts, kad gribās ko dzīvē mainīt. Citi sievas es gribu ražošanā izpausties. :))
11.oktobris 2019, 21:51 | links
 
Brencis21,es nepazīstu Junioru ,bet liekas jau normāls vecis,mums jau viesiem reizēm sanāk apsaukaties.Man jau liekas ka par tiem krieviem mums tā ir sapotēts smadzenēs,ka mēs cepjamies savā paši starpā,Un kāds par to smejas.
11.oktobris 2019, 21:51 | links
 
Luter, tu ar visiem gribi karot, kad beigās pats jau apjūki, ar ko tieši un par ko. Es cenšos arī tevi neaizskart, lai gan kaitinošs tu gan esi un māki būt!
11.oktobris 2019, 21:50 | links
 
mjuniors [11.10.19]: Apelsīn, Latvietis var saražot, bet nav noieta. Realizācijas problēmas. Jo veikali ir 3? Tas ir monopols!! Un pieder leišiem un tur ari pasi realize savu produkciju. Par to tirdzniecību es varētu piedrukāt lasāmgabalu, bet.. Tā ir dikti sāpīga tēma. Plus mūsdienās ir pārprodukcija. Un realizē tikai tie pāris, kam ir sakari. Aj, nav tur ko daudz.. Un tās runas, ka latvietis pirks Latviešu preci, tas nepierādās faktos. Beigu beigās izvēlās lētāko Preci. LATVIJĀ pirktā prece veikalos ir 80% ar cenu zīmi atlaide. :/
Domaaju, ka jums vajag kaut ko liidzigu FSC sertifikaatam izsekoshanai. Es, milzu Raihs un vinja smuka sieva, Docents un veel daudzi pilsetnieki, kam negribaas riit pestciidus un citus vellus, gribeetu zinaat lauku produktu izcelsmi.
Nu nevar ticeet tantukam torgus placii uz vaarda
11.oktobris 2019, 21:49 | links
 
udens2,tu pats nesaproti ka šajā sadālā esi pats tupākais.

vienkars, 11.oktobris 2019, 21:45
ja vatņiks mani tā novērtē tad tas man ir pagodinājums,tātad pakaļgals jums svilst no maniem tekstiem:DDD
11.oktobris 2019, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager