Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors,Ticu ka tiksi,reizēm labāk visu sākt no nulles un tikai uz priekšu,
11.oktobris 2019, 21:48 | links
 
vienkars [11.10.19]: udens2,tu pats nesaproti ka šajā sadālā esi pats tupākais.
Jā, viņam to nesaprast.....
:DDDD
11.oktobris 2019, 21:47 | links
 
mjuniors [11.10.19]: vienkars [15m]: mjuniors,Vispār jau gāja runa par tavu izsainiekoto naudu ko tu esi aizņēmies,nevis vai tu esi patriots.Tu taču mani nepazīsti, bet nomelno ko esmu atkal izdarījis. Atkal runājam par to virtuālo apgalvojumu. Tu apmelo, man jataisnojas.
Pačukstēšu, es esmu mazais zemnieks. Neesmu 90. gadu izzadzējs. Skraidīju pa pagalmu, kamēr citi pagastos izgrieza bezsaimnieku mezus, parrakstija zemes pagasta veci sev utt. Tie ari sodien ir miljonari. Ar darbu nevienu sodienas zemnieku nezinu kurs butu izsities. Visiem ir zemudens akmeni.
Tu arī mani nepazīsti, bet atļaujies apsaukāt!
Redz, cik jūtīgi, kad runa par pašu.......
11.oktobris 2019, 21:47 | links
 
Es tikšu gan jau galā, man vairāk ar sevi jātiek. Vienkārši sapņi bija lielāki kā fakti.
11.oktobris 2019, 21:46 | links
 
udens2,tu pats nesaproti ka šajā sadālā esi pats tupākais.
11.oktobris 2019, 21:45 | links
 
mjuniors,Var jau būt ka es velti ar tevi uzsāku kaški,jo tiešām liecies strādīgs vecis.Iespējams tev pat atvainošos
11.oktobris 2019, 21:45 | links
 
Brencis21,ar to fuksi man ir sen jau skaidrs,bišku žēl Junioru,gan jau 'dzeks restartēsies un viss būs ok.

vienkars, 11.oktobris 2019, 21:42
Prieks ka abi dibenlaižas ir beidzot viens otru atraduši,lutijs+vienkars:DDD
11.oktobris 2019, 21:44 | links
 
Brencis21,ar to fuksi man ir sen jau skaidrs,bišku žēl Junioru,gan jau 'dzeks restartēsies un viss būs ok.
11.oktobris 2019, 21:42 | links
 
vienkars [11.10.19]: mjuniors,Vispār jau gāja runa par tavu izsainiekoto naudu ko tu esi aizņēmies,nevis vai tu esi patriots.
Tu taču mani nepazīsti, bet nomelno ko esmu atkal izdarījis. Atkal runājam par to virtuālo apgalvojumu. Tu apmelo, man jataisnojas.
Pačukstēšu, es esmu mazais zemnieks. Neesmu 90. gadu izzadzējs. Skraidīju pa pagalmu, kamēr citi pagastos izgrieza bezsaimnieku mezus, parrakstija zemes pagasta veci sev utt. Tie ari sodien ir miljonari. Ar darbu nevienu sodienas zemnieku nezinu kurs butu izsities. Visiem ir zemudens akmeni.
11.oktobris 2019, 21:42 | links
 
udens2,Vari nemaisīties
11.oktobris 2019, 21:41 | links
 
mjuniors,Man mutere cinās ar lauksaimnīecību,jau 10 gadu iet labi,bez neviena kredīta.Var jau būt ka netrāpiji tu īstajā lauciņā.Sākumā ar vienu brīdi domājām ar zīvīm sapratām labāk ne.
11.oktobris 2019, 21:40 | links
 
vienkars [11.10.19]: udens2,Tā kā man tavi bezdarbnieka teksti riebjās,atļaušos tev netbildēt,Ceru ka neņemsi ļaunā,tikai neapvainojis labi
Viņš neapvainosies, jo tādiem kā viņš un janķelim, aptaisīties un būt līdz ausīm mēslos, bet mēģināt ar tiem nomētāt citus ir norma.
Nespēja diskutēt pēc būtības ar faktiem, toties viņiem vienmēr ,, ir viedoklis,, par jautājumiem no kuriem patiesībā neko nesaprot.
:)
11.oktobris 2019, 21:40 | links
 
Apelsīn- riet uz kaimiņu ar kuru varētu uzturēt ekonomiskas attiecības ir tas pats kā zāģēt zaru uz kura sēd.asv mēs kā stipra ekonomiska valsts neesam vajadzīgi.starp citu vienkāršie krievi ir ļoti sakarīga tautas daļa

elgreko, 11.oktobris 2019, 21:33

nu visi jau nav gatavi rubļa dēl pagriezt pakaļu un vēl vazelīnu ieziepēt,bet katram jau savas vērtību sistēmas
11.oktobris 2019, 21:40 | links
 
apelsins [11.10.19]: mjuniors [16m]: vienkars [16m]: mjuniors,man gan liekas palasaot tavus tekstus tu kaut ko murgo un sapņo ka uz šari(eiropas naudas) varēsi dzīvotIespējams es arī murgoju. Un jā esmu lauksaimbiecībā kopš 99.gada. Un kopš esam Es mūsu saimniecība ir apguvusi ES fonda līdzekļus gan arī Latvijas. Un to, ka lauksaimniecība nevar pastāvēt bez atbalsta fakts. Un ja esmu veltījis jau 20 gadus no savas dzīves lauksaimniecībai un šobrīd ir neskaidra nākotne protams tas mani uztrauc. Tas ir tikai loģiski, tikai nesaprotu tavu uzjautrināšanos?Mjunior, ja juus tur Zemnieki speetu nodroshinaat ar izsekojamu produkciju (razots Latvija), kas kaut vai 100 proc daargaaka nekaa suuda Maximaa. Nu neticu birkaam razjots Latvijaa ne maximaa ne rimii.
Man viensfrukts par karpeljiem staasttija
Apelsīn, Latvietis var saražot, bet nav noieta. Realizācijas problēmas. Jo veikali ir 3? Tas ir monopols!! Un pieder leišiem un tur ari pasi realize savu produkciju. Par to tirdzniecību es varētu piedrukāt lasāmgabalu, bet.. Tā ir dikti sāpīga tēma. Plus mūsdienās ir pārprodukcija. Un realizē tikai tie pāris, kam ir sakari. Aj, nav tur ko daudz.. Un tās runas, ka latvietis pirks Latviešu preci, tas nepierādās faktos. Beigu beigās izvēlās lētāko Preci. LATVIJĀ pirktā prece veikalos ir 80% ar cenu zīmi atlaide. :/
11.oktobris 2019, 21:36 | links
 
Apelsīn- riet uz kaimiņu ar kuru varētu uzturēt ekonomiskas attiecības ir tas pats kā zāģēt zaru uz kura sēd.asv mēs kā stipra ekonomiska valsts neesam vajadzīgi.starp citu vienkāršie krievi ir ļoti sakarīga tautas daļa
11.oktobris 2019, 21:33 | links
 
udens2,liec man miru šunel
11.oktobris 2019, 21:32 | links
 
mjuniors,Vispār jau gāja runa par tavu izsainiekoto naudu ko tu esi aizņēmies,nevis vai tu esi patriots.
11.oktobris 2019, 21:31 | links
 
udens2,Tā kā man tavi bezdarbnieka teksti riebjās,atļaušos tev netbildēt,Ceru ka neņemsi ļaunā,tikai neapvainojis labi

vienkars, 11.oktobris 2019, 21:29
esi lutija stafeti pārņēmis,tukši pļūtit bez jēgas:DDD
11.oktobris 2019, 21:31 | links
 
apelsins,vaidi jau nu gan tu
11.oktobris 2019, 21:30 | links
 
udens2,Tā kā man tavi bezdarbnieka teksti riebjās,atļaušos tev netbildēt,Ceru ka neņemsi ļaunā,tikai neapvainojis labi
11.oktobris 2019, 21:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager