Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
vienkars [11.10.19]: mjuniors,beidz tavam izputējušam biznesam tas pats kā tu saki utainais piedāvātu naudu ,pieņemtu atplēstām rokām un vēl ceļos nokristu,Un nenorādi kur man braukt,pats zināšu.
Ko tu muldi, mani vecveči nekaroja nedz vienā armijā nedz otrā. Bija partizāni, kas cīnījas par Latviju. Padumjo laikos senči nestājās čekistos un komunistu partijā, lai gan bija priekšnieks. 80.to gadu beigās aktīvi piedalījās atdmodas darbībās. Pad psrs avīzes drukāja par manu ģimeni nosodoši, novada vēstures grāmatās ir rakstīts par to sīkāk. Bračka bija aizsargs utt. Te varētu drukāt un drukāt. Ko tu pamulki mana virzienā te vem un vēl apstrīdi manu nacionalitāti, patriotismu.
11.oktobris 2019, 21:28 | links
 
Latvieti, rauj un lepojies par savu darbu
11.oktobris 2019, 21:28 | links
 
vienkars [11.10.19]: Ja tev vajag sniedz ,visi cīnās un ģelas tā pat iet ,nevaj tik īdēt.
Bet ko ta tu vaidi
11.oktobris 2019, 21:27 | links
 
Ja tev vajag sniedz ,visi cīnās un ģelas tā pat iet ,nevaj tik īdēt.
11.oktobris 2019, 21:26 | links
 
Ja godīgi mēs jau paši rejam,protams ar daži atļauju.

vienkars, 11.oktobris 2019, 21:05
Kā tas izpaužas rejam??
11.oktobris 2019, 21:26 | links
 
vienkars [11.10.19]: tas pats Leitis mūs noslāna ar cenām tā kā mēs tik bolamies un stenam.
Eu davaj reaalus piedaavaajumus makroekanomikaa vai kaadaa suuda biznesinjaa. Iesniesim tam zjiidam Levitam
11.oktobris 2019, 21:25 | links
 
mjuniors,Tur es tev piekrītu mēs nieviens nezinam kā būs ja kādreiz tas notiktu,bet dodu 99 procentus ka mēs arī tā neuzzināsim.
11.oktobris 2019, 21:24 | links
 
tas pats Leitis mūs noslāna ar cenām tā kā mēs tik bolamies un stenam.
11.oktobris 2019, 21:22 | links
 
Pats debīlākais ir "virtuālās" sarunas, kad viens pasaka jetijs (jēzus, spoki, engeļi, NLO) ir/ nav vai Nato aizstāvēs vai neaiztāvēs. Pēc būtības jūs runājat par neeksistējošu faktu, bet ar virtuālu esamību. Jeb noliedzējs nevar apstrīdēt un pierādīt to, kā patiesībā nav. Un atkal runādams par to neeksistējoso faktu viņs patiesībā pierāda, ka tas fakts ir, jo viņš par to taču runā. Paradoks un prāta jāklis visiem.
11.oktobris 2019, 21:22 | links
 
mjuniors [11.10.19]: vienkars [16m]: mjuniors,man gan liekas palasaot tavus tekstus tu kaut ko murgo un sapņo ka uz šari(eiropas naudas) varēsi dzīvotIespējams es arī murgoju. Un jā esmu lauksaimbiecībā kopš 99.gada. Un kopš esam Es mūsu saimniecība ir apguvusi ES fonda līdzekļus gan arī Latvijas. Un to, ka lauksaimniecība nevar pastāvēt bez atbalsta fakts. Un ja esmu veltījis jau 20 gadus no savas dzīves lauksaimniecībai un šobrīd ir neskaidra nākotne protams tas mani uztrauc. Tas ir tikai loģiski, tikai nesaprotu tavu uzjautrināšanos?
Mjunior, ja juus tur Zemnieki speetu nodroshinaat ar izsekojamu produkciju (razots Latvija), kas kaut vai 100 proc daargaaka nekaa suuda Maximaa. Nu neticu birkaam razjots Latvijaa ne maximaa ne rimii.
Man viensfrukts par karpeljiem staasttija
11.oktobris 2019, 21:17 | links
 
Izdari kaut ko pa savu naudu un tad ļurini te.
11.oktobris 2019, 21:15 | links
 
mjuniors,beidz tavam izputējušam biznesam tas pats kā tu saki utainais piedāvātu naudu ,pieņemtu atplēstām rokām un vēl ceļos nokristu,Un nenorādi kur man braukt,pats zināšu.
11.oktobris 2019, 21:13 | links
 
vienkars [11.10.19]: mjuniors,man gan liekas palasaot tavus tekstus tu kaut ko murgo un sapņo ka uz šari(eiropas naudas) varēsi dzīvot
Iespējams es arī murgoju. Un jā esmu lauksaimbiecībā kopš 99.gada. Un kopš esam Es mūsu saimniecība ir apguvusi ES fonda līdzekļus gan arī Latvijas. Un to, ka lauksaimniecība nevar pastāvēt bez atbalsta fakts. Un ja esmu veltījis jau 20 gadus no savas dzīves lauksaimniecībai un šobrīd ir neskaidra nākotne protams tas mani uztrauc. Tas ir tikai loģiski, tikai nesaprotu tavu uzjautrināšanos?
11.oktobris 2019, 21:12 | links
 
vienkars [11.10.19]: Tev tagad baigi viņi traucēt,esmu kopā ar ar krievalodīgiem uzaidzis,tagad daži kaimiņos dzīvo neko sliktu viņos neredzu.Ja godīgi tad vairāk hui.as ir tieši bijušas ar mūsu bāliņiem.
Man šobrīd reāli arī tie krievi netraucē, bet tava uzbāzīgā mīlestība pret viņiem gan. Sorry, forever utainie nebija un nebus mans personīgais draugs. Patīk draudzējies. Pievienoties vēlies, biļete vokzal.
Nav ko demonizēt vienus vai otrus. Esam mēs. Un mēs arī atbildam par to, kas te notiek.
11.oktobris 2019, 21:08 | links
 
vienkars [11.10.19]: Tev tagad baigi viņi traucēt,esmu kopā ar ar krievalodīgiem uzaidzis,tagad daži kaimiņos dzīvo neko sliktu viņos neredzu.Ja godīgi tad vairāk hui.as ir tieši bijušas ar mūsu bāliņiem.
Godiigi vai tu gribetu dziivot Eiropaa vai Krievijaa?
Tiiri teritoriaali?
11.oktobris 2019, 21:05 | links
 
Ja godīgi mēs jau paši rejam,protams ar daži atļauju.
11.oktobris 2019, 21:05 | links
 
elgreko [11.10.19]: Mans viedoklis ir ka Latvija nato un asv vajadzīgi tikai kā placdarms no kura pēc tēvoča pavēles rej mazs kucēns lācim virsū.mēs bijām vienā savienībā nu tagad otrā.tad bijām kalpi un tagad arī
Man aizdomas, tu nav latvietis, jo vārds kalpi nozīmi neatškir. Okupācija ar vienispīpis.
11.oktobris 2019, 21:05 | links
 
elgreko [11.10.19]: Mans viedoklis ir ka Latvija nato un asv vajadzīgi tikai kā placdarms no kura pēc tēvoča pavēles rej mazs kucēns lācim virsū.mēs bijām vienā savienībā nu tagad otrā.tad bijām kalpi un tagad arī
A tu gribeet lau mees rej uz amerik apaksh krievij
11.oktobris 2019, 21:04 | links
 
Tev tagad baigi viņi traucēt,esmu kopā ar ar krievalodīgiem uzaidzis,tagad daži kaimiņos dzīvo neko sliktu viņos neredzu.Ja godīgi tad vairāk hui.as ir tieši bijušas ar mūsu bāliņiem.
11.oktobris 2019, 21:02 | links
 
Mans viedoklis ir ka Latvija nato un asv vajadzīgi tikai kā placdarms no kura pēc tēvoča pavēles rej mazs kucēns lācim virsū.mēs bijām vienā savienībā nu tagad otrā.tad bijām kalpi un tagad arī
11.oktobris 2019, 21:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager