Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Varens loms!!
17.septembris 2019, 14:17 | links
 
Ārpus tēmas, Raiham. Gauja, 18 kg,


Copmanis, 17.septembris 2019, 14:03


Nu šitas gan skaists! Apsveicu!
17.septembris 2019, 14:06 | links
 
Ārpus tēmas, Raiham. Gauja, 18 kg,
17.septembris 2019, 14:03 | links
 
Bet propoganda stāsta ka RAFs esot bijis labākais,un atrodas idiņi kas tam tic
17.septembris 2019, 13:09 | links
 
RAFa faniem:DDDhttps://www.facebook.com/RigasBalss/videos/381334675880334/
17.septembris 2019, 12:49 | links
 
zeni,nav verts cepties par Abreni.tas ir sen aizgajis vilciens.Raiha komentaram ir pilniga taisniba. nu vel var piebilst ka pie si briza situacijas Krievija neatdos nevienam neko.jabut modriem lai vel ko nepieker klat.nu meginasim uzmodelet situaciju ka Krievija piekristu atdot Abreni.nu Krievijas nabadzigaka guberna ir Pleskavas.a Pleskavas nabadzigakais rajons ir Pitalovas.esmu braucis kadreiz tur cauri.viss augstak minetais ir reali. un dzivo tur krievi.nav tik sen kaa Lielbritanija atdeva Kinai Honkongu. tur liguma bija paredzeti loti sarezgiti parejas noteikumi.tiesa Kina tagad megina vinus parkapt. bet Kina ir lielvalsts.nu es varu pateikt kas butu parejas noteikumos - automatiska pilsoniba, otra valsts valoda un obligata ekonomiska stavokla izlidzinasana.varbut kāds gudritis pateiks ka mes to izdaritu? realitate butu tada - krievu butu vairak ka latviesu,latviesu valodu lietotu tikai Cesis un Talsos.un to labklajibas stavokli izlidzinot mes visi staigatu cauras zekes.jaa,neesam spejigi Latgali pacelt. a daži baigi grib vel Jaunlatgali.nu nu...par robezligumu.nu nebija VVF citu variantu. bez sakartotam robezam NATO un ES neuznem. a mes tacu tur gribejam iestaties. tam provokatoram kurs grib karot par Abreni.nu velc tik kajas kerzas zabakus,panem saujamo un uz prieksu.jaiet ir pa pleskavas soseju.solos mars!

Bjorgvins, 17.septembris 2019, 10:36


Palasi, gudriniek, vēsturi. Un tad sapratīsi, kā ir veidojušās valstis un lielvalstis.
Tas, ka Latvijai nav valstiskas domāšanas ir zināms sen. Tāpēc, dažādu izdomātu iemeslu dēļ, tika atdotas, savulaik, Latvijas zemes Igaunijai, Lietuvai, un tagad arī Krievijai. Vēl tikai vajag, pēc raiha un dažu citu ieteikuma Krievijai atdot D-pili un vēl kādu stūri - un tad tikai būs latviska Latvija.
Vai Jums, atdevēji, pašiem par sevi smiekli nenāk? Par Bjorgvinu nezinu, bet raihs taču no sava labuma pat kripatiņu nevienam nav atdevis, bet te - lielais atdevējs.
Tā ka viss ir tā, kā nu ir.
Bet tāpēc jau arī tagad Latvijā savādi dzīvojam, jo ar to valstisko domāšanu pagaidām īsti labi nav, un to redzam no mūsu ikdienas dzīves. Tikko VID-s atkal izlielījies, cik daudz ir iekasējis virs plāna, aizmirst tikai par cenu celšanu un algām pieminēt, kā arī par tukšo telpu daudzumu uz Rīgas ielām.
Bet, ko nu par to, viss ir vairāk nekā labi...
Un par to karošanu! Katrs aizstāvēs atsevišķi un arī kopā ar citiem tikai savu privātīpašumu. Tad arī tiks aizstāvēta Valsts.
Ja tev ir tikai nomas attiecības, kā tagad, tad lai iznomātājs pats aizstāv savu īpašumu, nomniekam nav daļas par to.
17.septembris 2019, 11:15 | links
 
zeni,nav verts cepties par Abreni.tas ir sen aizgajis vilciens.Raiha komentaram ir pilniga taisniba. nu vel var piebilst ka pie si briza situacijas Krievija neatdos nevienam neko.jabut modriem lai vel ko nepieker klat.nu meginasim uzmodelet situaciju ka Krievija piekristu atdot Abreni.nu Krievijas nabadzigaka guberna ir Pleskavas.a Pleskavas nabadzigakais rajons ir Pitalovas.esmu braucis kadreiz tur cauri.viss augstak minetais ir reali. un dzivo tur krievi.nav tik sen kaa Lielbritanija atdeva Kinai Honkongu. tur liguma bija paredzeti loti sarezgiti parejas noteikumi.tiesa Kina tagad megina vinus parkapt. bet Kina ir lielvalsts.nu es varu pateikt kas butu parejas noteikumos - automatiska pilsoniba, otra valsts valoda un obligata ekonomiska stavokla izlidzinasana.varbut kāds gudritis pateiks ka mes to izdaritu? realitate butu tada - krievu butu vairak ka latviesu,latviesu valodu lietotu tikai Cesis un Talsos.un to labklajibas stavokli izlidzinot mes visi staigatu cauras zekes.jaa,neesam spejigi Latgali pacelt. a daži baigi grib vel Jaunlatgali.nu nu...par robezligumu.nu nebija VVF citu variantu. bez sakartotam robezam NATO un ES neuznem. a mes tacu tur gribejam iestaties. tam provokatoram kurs grib karot par Abreni.nu velc tik kajas kerzas zabakus,panem saujamo un uz prieksu.jaiet ir pa pleskavas soseju.solos mars!
17.septembris 2019, 10:36 | links
 
Naivais...:D
16.septembris 2019, 22:58 | links
 
nekas,drīz pilnmēness pāries un lutijs nomierināsies
16.septembris 2019, 22:52 | links
 
Galīgs pilnmēness un čau :DDD
16.septembris 2019, 22:21 | links
 
Interesanti ko urlas par Balinskis / laikam ne latviešu uzvārds/ tagad teiks.
:DDDD
16.septembris 2019, 22:07 | links
 
Redlihs jau ar laikam nav latvietis ar latvieša uzvārdu. :DDDD
16.septembris 2019, 21:49 | links
 
P.s Golus nezinu, bet ,, vārtus iemet,, tas tā - mazliet no lv valodas tiem kuri bļauj kaut ko par krieviem, kaut paši ,, viņu žargonā vien runā,,. :DDD
16.septembris 2019, 21:34 | links
 
raihs [16.09.19]: Dinamo šīgada spēlēs vispār kāds vietējais ir kādu golu iemetis!? Pašreiz redzu tikai leģionāru vārdus. Shame!
Tie tak ,, labie,, kādas pretenzijas?
:DDDD
16.septembris 2019, 21:31 | links
 
Dinamo šīgada spēlēs vispār kāds vietējais ir kādu golu iemetis!? Pašreiz redzu tikai leģionāru vārdus. Shame!
16.septembris 2019, 21:12 | links
 
udens2 [16.09.19]: Skatos KHL. Mani nedaudz tracina, ka pirms katras spēles tiek atskaņotas valstu himnas. Saprastu ja tiktos valstsvienības, bet tie taču klubi.
Kungi, jūsu viedoklis?

BrunoL, 16.septembris 2019, 19:34Piekrītu,bet KHL neskatos:DDD
Kā var būt viedoklis par to ko nezini - klauns!
:DDDD
16.septembris 2019, 20:53 | links
 
usis [16.09.19]: Krievi izrāda līgas starptautisko nozīmīgumu. Bet labā ziņa, ka tās trīs minūtes krietni mazāk tracina par turpinājumu.
:)
Tad neskaties, bet pagaidām cerīgi 2:0
16.septembris 2019, 20:52 | links
 
Skatos KHL. Mani nedaudz tracina, ka pirms katras spēles tiek atskaņotas valstu himnas. Saprastu ja tiktos valstsvienības, bet tie taču klubi.
Kungi, jūsu viedoklis?

BrunoL, 16.septembris 2019, 19:34
Piekrītu,bet KHL neskatos:DDD
16.septembris 2019, 20:42 | links
 
Krievi izrāda līgas starptautisko nozīmīgumu. Bet labā ziņa, ka tās trīs minūtes krietni mazāk tracina par turpinājumu.
:)
16.septembris 2019, 20:15 | links
 
Skatos KHL. Mani nedaudz tracina, ka pirms katras spēles tiek atskaņotas valstu himnas. Saprastu ja tiktos valstsvienības, bet tie taču klubi.
Kungi, jūsu viedoklis?
16.septembris 2019, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager