Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brencis21 [15.09.19]: elgreko [23m]: Haha šīsdienas brīvā LV,tik vien kā var brīvi ceļot ja ir par koUrlēns jau to nezin, viņš no ,, citas planētas,, redz mēness jautājumos spec!
:DDDD
A
Bet šmidzim laikam atkal orālā caureja piemetusies, kas neļauj galvai loģiski domāt.
luterīt, bumbucīt, es kă reizi domāju ar galvu, atšķirībā no dažiem labiem
15.septembris 2019, 11:58 | links
 
Brencis21 [15.09.19]: udens2 [15m]: bacis [8:48]: piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,Kaut kā divdesmit Neatkarīnas gados, neaceros NEVIENU, uzbrukumu LV teritorijai. Tad kāpēc tāda pārliecība pēkšņi? Tāpēc, ka saziņas līdzekļi par to visu laiku un deputāti pirms vēlēšanām skandē? Lai attaisnotu to kāpēc balsts zaudējusi savu Neatkarību?

Brencis21, 15.septembris 2019, 11:13ukrainā ar 20 gadus neviens neuzbruka,bet pēc tam še tev,nu jau karš 5 gadus kā.Labi ka mūsu politiķi bij gudrāki nekā ukrainasTu kaut ko tagad nejauc? Kuri deputāti, kā tu tagad zini par to, kas lv ja esi Krievijas zinātājs. :DDDDD
JĀ, jā mūsu gudrie deputāti Abreni gudri atdeva, bez iebildumiem.
Ko tad nebrēci?
Luter, ko nozīmē "Atdeva Abreni"? Atnāca utainie, uzprasīja, dodat mums Abreni? Vai arī Abrene jau bija utaino okupēta teritorija bez latviešiem ar praktiski nulles cerībām kādreiz to atgūt un iestājoties ES un NATO Latvija ieguva daudz vairāk nekā saglabājot kaut kădas absolūti mistiskas cerības kaut kad nākotnē ar tuvu nullei iespējamību to atgūt?
15.septembris 2019, 11:57 | links
 
15.septembris 2019, 11:53 | links
 
elgreko [15.09.19]: Haha šīsdienas brīvā LV,tik vien kā var brīvi ceļot ja ir par ko

Urlēns jau to nezin, viņš no ,, citas planētas,, redz mēness jautājumos spec!
:DDDD
A
Bet šmidzim laikam atkal orālā caureja piemetusies, kas neļauj galvai loģiski domāt.
15.septembris 2019, 11:43 | links
 
Haha šīsdienas brīvā LV,tik vien kā var brīvi ceļot ja ir par ko
15.septembris 2019, 11:34 | links
 
es jau domāju kāpēc lutijs atkal trako,vakar skatos pa logu un... :DDD
15.septembris 2019, 11:29 | links
 
Brencis21 [15.09.19]: bacis [8:48]: piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,Kaut kā divdesmit Neatkarīnas gados, neaceros NEVIENU, uzbrukumu LV teritorijai. Tad kāpēc tāda pārliecība pēkšņi? Tāpēc, ka saziņas līdzekļi par to visu laiku un deputāti pirms vēlēšanām skandē? Lai attaisnotu to kāpēc balsts zaudējusi savu Neatkarību?
O, "apdāvinātais un gudrais" luters atkal izlīdis no skapja :):).
luter, ieteiktu paskatīties, kă utaino banda ar fīreru putin-huilo bīda lietas citās valstīs -Moldova, Gruzija, Ukraina, utt.
Un ko tu luterīt melo, ka Latvija zaudējusi savu neatkarību?
Palaid tikai tādu tupu pāķi, kā luters pie interneta, ne to vien samurgos...
15.septembris 2019, 11:29 | links
 
udens2 [15.09.19]: bacis [8:48]: piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,Kaut kā divdesmit Neatkarīnas gados, neaceros NEVIENU, uzbrukumu LV teritorijai. Tad kāpēc tāda pārliecība pēkšņi? Tāpēc, ka saziņas līdzekļi par to visu laiku un deputāti pirms vēlēšanām skandē? Lai attaisnotu to kāpēc balsts zaudējusi savu Neatkarību?

Brencis21, 15.septembris 2019, 11:13ukrainā ar 20 gadus neviens neuzbruka,bet pēc tam še tev,nu jau karš 5 gadus kā.Labi ka mūsu politiķi bij gudrāki nekā ukrainas
Tu kaut ko tagad nejauc? Kuri deputāti, kā tu tagad zini par to, kas lv ja esi Krievijas zinātājs. :DDDDD
JĀ, jā mūsu gudrie deputāti Abreni gudri atdeva, bez iebildumiem.
Ko tad nebrēci?
15.septembris 2019, 11:26 | links
 
bacis [8:48]: piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,Kaut kā divdesmit Neatkarīnas gados, neaceros NEVIENU, uzbrukumu LV teritorijai. Tad kāpēc tāda pārliecība pēkšņi? Tāpēc, ka saziņas līdzekļi par to visu laiku un deputāti pirms vēlēšanām skandē? Lai attaisnotu to kāpēc balsts zaudējusi savu Neatkarību?

Brencis21, 15.septembris 2019, 11:13
ukrainā ar 20 gadus neviens neuzbruka,bet pēc tam še tev,nu jau karš 5 gadus kā.Labi ka mūsu politiķi bij gudrāki nekā ukrainas
15.septembris 2019, 11:19 | links
 
bacis [15.09.19]: piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,
Kaut kā divdesmit Neatkarīnas gados, neaceros NEVIENU, uzbrukumu LV teritorijai. Tad kāpēc tāda pārliecība pēkšņi? Tāpēc, ka saziņas līdzekļi par to visu laiku un deputāti pirms vēlēšanām skandē? Lai attaisnotu to kāpēc balsts zaudējusi savu Neatkarību?
15.septembris 2019, 11:13 | links
 
Komentāri šeit un citās sadaļās diemžēl parāda, ka normāli cilvēki ir mazumā. Bezjēdzigi cerēt uz normālu valsti, ja vairums cilvēku ir kādi ir.
15.septembris 2019, 11:12 | links
 
piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,

bacis, 15.septembris 2019, 08:48


Vienprātība starp nacionalitātēm var pastāvēt tikai tādā valstī, kur ir vispārēja labklājība ar minimālu korupciju.
To pierāda ziemeļvalstu pieredze. Un tad jau krimas variants ir mazāk iespējams.
Ja ir tā, kā ir Latvijā, tad ar to vienprātību ir tā, kā nu ir, Un tas, savukārt, nozīmē, ka mums kaut kas nav kārtībā ar vēlēšanu sistēmu, jo, izskatās, ka nav iespēju ievēlēt pareizos cilvēkus.
Es nekad neapgalvotu, ka sabiedrība tādus nezin, bet tie, visticamāk, izvairās no šīs partiju sistēmas.
Tie, kuri to nedara, tiem viņu reputācija ir mazsvarīga - ka tikai pie siles.
15.septembris 2019, 10:46 | links
 
piedodied par garumzimem,smuki mudzis uzrakstija,,,bet,taa ir vesture.naivi ceret ka mes varetu but maza,plaukstosa valstina,ja nebutu ES un NATO senjau butu piednestras,abhazijas vai krimas variants,
15.septembris 2019, 08:48 | links
 
Luter tu tak esi normals copmanis. Kapec tu esi tads pridūrs? :(
15.septembris 2019, 00:35 | links
 
Jozis2 [14.09.19]: Muudzis
Precīzi, kā kulaks uz acs!
Aizmirsi vēl piebilst, ka Ulmaņa laikā bija īsts privātīpašums, kur savā īpašumā pats vien biji noteicējs, nevis kā tagad, viens mānīgs nosaukums - privātīpašums, kurā jau drīz vairs pat sirsniņbūdu bez atļaujas nevarēsi uzcelt, nerunājot jau par esošo bardaku.
Īpašums, par kuru regulāri jāmaksā noma /NĪN/, kur tev kāds nosaka, ko tu drīksti, un ko nē - diemžēl vairs nav tavs.
No šejienes - daudz kas tautas uztverē pazūd, tajā skaitā, reālā īpašuma sajūta, patriotisms, vēlēšanās smagi strādāt, un daudz kas cits.
No brīža, kad valsts zaudēja patieso Neatkarību viss kā jau ,, draudzīgā savienībā,, kules mainās, saturs paliek tas pats.
14.septembris 2019, 23:51 | links
 
udens2 [14.09.19]: udens2 [20:53]: Brencis21 [19:41]: Te visi uztraucas par Rīgā notiekošo, aktuāli un latviski par latviešiem, kuri ir patiesie pilsētas saimnieki:
https://jauns.lv/raksts/zinas/347560-atkritumu-aferas-aizkulises-kam-patiesiba-pieder-tirigas-700-miljonu-biznessUlden! Aktuāla tēma, nav ko teikt?

Brencis21, 14.septembris 2019, 20:48Nezinu,nedzīvoju RīgāAk tad tu Krievijā dzīvo! :DDDD / aceries, kad nākamreiz ko par Rīgu vai lv sadomāsi iekomentēt, kārtējo h........

Brencis21, 14.septembris 2019, 22:24Ne jau nu tu knariņ te mani regulēsi...
Es neregulēju, es secinu.
:DDDDD
14.septembris 2019, 23:49 | links
 
udens2 [20:53]: Brencis21 [19:41]: Te visi uztraucas par Rīgā notiekošo, aktuāli un latviski par latviešiem, kuri ir patiesie pilsētas saimnieki:
https://jauns.lv/raksts/zinas/347560-atkritumu-aferas-aizkulises-kam-patiesiba-pieder-tirigas-700-miljonu-biznessUlden! Aktuāla tēma, nav ko teikt?

Brencis21, 14.septembris 2019, 20:48Nezinu,nedzīvoju RīgāAk tad tu Krievijā dzīvo! :DDDD / aceries, kad nākamreiz ko par Rīgu vai lv sadomāsi iekomentēt, kārtējo h........

Brencis21, 14.septembris 2019, 22:24
Ne jau nu tu knariņ te mani regulēsi...
14.septembris 2019, 22:46 | links
 
Muudzis
Precīzi, kā kulaks uz acs!
Aizmirsi vēl piebilst, ka Ulmaņa laikā bija īsts privātīpašums, kur savā īpašumā pats vien biji noteicējs, nevis kā tagad, viens mānīgs nosaukums - privātīpašums, kurā jau drīz vairs pat sirsniņbūdu bez atļaujas nevarēsi uzcelt, nerunājot jau par esošo bardaku.
Īpašums, par kuru regulāri jāmaksā noma /NĪN/, kur tev kāds nosaka, ko tu drīksti, un ko nē - diemžēl vairs nav tavs.
No šejienes - daudz kas tautas uztverē pazūd, tajā skaitā, reālā īpašuma sajūta, patriotisms, vēlēšanās smagi strādāt, un daudz kas cits.
14.septembris 2019, 22:29 | links
 
udens2 [14.09.19]: Brencis21 [19:41]: Te visi uztraucas par Rīgā notiekošo, aktuāli un latviski par latviešiem, kuri ir patiesie pilsētas saimnieki:
https://jauns.lv/raksts/zinas/347560-atkritumu-aferas-aizkulises-kam-patiesiba-pieder-tirigas-700-miljonu-biznessUlden! Aktuāla tēma, nav ko teikt?

Brencis21, 14.septembris 2019, 20:48Nezinu,nedzīvoju Rīgā
Ak tad tu Krievijā dzīvo! :DDDD / aceries, kad nākamreiz ko par Rīgu vai lv sadomāsi iekomentēt, kārtējo h........
14.septembris 2019, 22:24 | links
 
Mūdzi-ļoti labi un precīzi pateici,gluži manas domas un pārliecība.valsts bija 30-40 gados
14.septembris 2019, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager