Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Juris_O [32m]: Tikai tas, kurš dvēsele pats urla un vatņiks, nepārtraukti uzmetas par advokātu katrai krieveļu cūcībai un pirzdams mīzdams jož rakāties par netu lai iebāztu gavilējot- re kā citi ar kož un vāra podus. Tādi murmuļi piever acis uz austrumkaimiņu nomācošo tendenci un nacionālo īpatnību - vārīt nepārtraukti sūdus un ievilkt tajos citas tautas.Un kā sauc tos urlas, kuru domāšana un inteliģence sniedzas vien tik tālu, lai apdirstu kaimiņus un to kas notiek pašiem, izliekas neredzam?
:DDDD

Brencis21, 14.septembris 2019, 18:48
tikai kad mēs runājam kas notiek LV,tavu komentāru nav,kā runājam par vatņikiem,tā lutijs klāt un pārmet ka nerunājam par LV problēmām,lutij tev laikam šizofrēnija:DDD
14.septembris 2019, 18:57 | links
 

Šahs um mats, luter
14.septembris 2019, 18:54 | links
 
 
Juris_O [14.09.19]: Tikai tas, kurš dvēsele pats urla un vatņiks, nepārtraukti uzmetas par advokātu katrai krieveļu cūcībai un pirzdams mīzdams jož rakāties par netu lai iebāztu gavilējot- re kā citi ar kož un vāra podus. Tādi murmuļi piever acis uz austrumkaimiņu nomācošo tendenci un nacionālo īpatnību - vārīt nepārtraukti sūdus un ievilkt tajos citas tautas.
Un kā sauc tos urlas, kuru domāšana un inteliģence sniedzas vien tik tālu, lai apdirstu kaimiņus un to kas notiek pašiem, izliekas neredzam?
:DDDD
14.septembris 2019, 18:48 | links
 
Betonētāj, labs. Man patīk šis Maxims. Esmu bijis uz viņa stand up. Čalim cepuri nost, smuki iesmej par Latviešiem un krieviem.
14.septembris 2019, 18:45 | links
 
Man jau domāt, ka šamie ir uzoduši, ka raihujancis bieži lido...
14.septembris 2019, 18:45 | links
 
irseejs [14.09.19]: Vateni, a kāds tad tavuprāt ir iemesls sausajam likumam aeroflotā un krievijas lidostās? :D
Es uzskatu, ka šis ir ļoti labs retorisks jautājums. Kādi varētu būt iemesli? Atbildam ar nopietnību!
14.septembris 2019, 18:40 | links
 
raihs [14.09.19]: Vienīgais iemesls- sadzeršanās ar srkojošo ālēšanos
Laikam to kas notiek lv čarteros uz Hurgadu vairs neaceries? Vai arī tad visi bija kā ,, tu - jēra dvēselītes,, rātni sēdēja un neko vairāk. :)))))
Nav bijis vēl reisa, bez klauniem uz Hurgadu, lidoju turp div reiz gadā 10it gadus.
14.septembris 2019, 18:39 | links
 
https://youtu.be/osgRRTJHNYc
14.septembris 2019, 18:38 | links
 
https://youtu.be/osgRRTJHNYc
14.septembris 2019, 18:38 | links
 
udens2 [14.09.19]: Uldiņ,demagogs tu esi izcils...)
Speciāli nepaslinkoju un apskatījos,no tiem 9 noziegumiem kas tika ārzemēs atklāti ,tikai vienu krievisku uzvārda nesēju varēja salasīt...

Malgomajfisk, 14.septembris 2019, 17:592 krievi,viens čigāns,un protams ka arī latviešu urlas
Kur?
Visiem latviešu skaisti vārdi un uzvārdi:
http://www.la.lv/asinainas-sausmas-dublava
14.septembris 2019, 18:36 | links
 
Raih, kāpēc tu domā, ka Luteram kādreiz nevarētu būt taisnība? Viņam ir cēls vārds, Luters Kings utt. Cīnās par taisnību. Lai zēns izsakās. :)
14.septembris 2019, 18:36 | links
 
Vienīgais iemesls- sadzeršanās ar srkojošo ālēšanos
14.septembris 2019, 18:35 | links
 
mjuniors [14.09.19]: irseejs [10m]: Vateni, a kāds tad tavuprāt ir iemesls sausajam likumam aeroflotā un krievijas lidostās? :DEs teiktu, ka nerentablējas tirgot, jo neviens nepērk, nelieto. Kāpēc nēticēt? Es šoreiz Lutera pusē.
Nerentējas tirgot alkoholu? Krievijā? Turklāt ja tā ir starptautiska lidosta??? Tu ko?
14.septembris 2019, 18:34 | links
 
mjuniors [14.09.19]: irseejs [11m]: Vateni, a kāds tad tavuprāt ir iemesls sausajam likumam aeroflotā un krievijas lidostās? :DEs teiktu, ka nerentablējas tirgot, jo neviens nepērk, nelieto. Kāpēc nēticēt? Es šoreiz Lutera pusē.
Jūtu dirsanu, bet klausos. :)
14.septembris 2019, 18:33 | links
 
udens2 [14.09.19]: Uldiņ,demagogs tu esi izcils...)
Speciāli nepaslinkoju un apskatījos,no tiem 9 noziegumiem kas tika ārzemēs atklāti ,tikai vienu krievisku uzvārda nesēju varēja salasīt...

Malgomajfisk, 14.septembris 2019, 17:592 krievi,viens čigāns,un protams ka arī latviešu urlas
Kā tai vecajā aņukā:
Rotā mēs bijām trīs latvieši- es, Ješka un viens krievs no Maskavas forštates.
:DDDDD
14.septembris 2019, 18:32 | links
 
irseejs [14.09.19]: Vateni, a kāds tad tavuprāt ir iemesls sausajam likumam aeroflotā un krievijas lidostās? :D
Es teiktu, ka nerentablējas tirgot, jo neviens nepērk, nelieto. Kāpēc nēticēt? Es šoreiz Lutera pusē.
14.septembris 2019, 18:32 | links
 
uldiņ,jā viens pēc čigānu cilts izskatījās,Kādreiz mums Rīgas 'Loķomatīvē' boksiņā no Tukuma arī tāds Pelcis bija,viņam gan tagad ap 60 gadiņiem vajadzēja tagad būt..
14.septembris 2019, 18:29 | links
 
Vateni, a kāds tad tavuprāt ir iemesls sausajam likumam aeroflotā un krievijas lidostās? :D
14.septembris 2019, 18:23 | links
 
Tikai tas, kurš dvēsele pats urla un vatņiks, nepārtraukti uzmetas par advokātu katrai krieveļu cūcībai un pirzdams mīzdams jož rakāties par netu lai iebāztu gavilējot- re kā citi ar kož un vāra podus. Tādi murmuļi piever acis uz austrumkaimiņu nomācošo tendenci un nacionālo īpatnību - vārīt nepārtraukti sūdus un ievilkt tajos citas tautas.
14.septembris 2019, 18:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager