Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Protams ka sievas ir domātas ēst taisīšanai un vēl divām lietām. Bet tas ir cits jautājums :)
2.septembris 2019, 10:00 | links
 
Sievas priekš tam nav jāapgrūtina,katram copmanim zive jāpagatavo pašam.Tad būs trīskārš prieks -i sievai,i pašam,i sašam...)
2.septembris 2019, 09:01 | links
 
raihs [01.09.19]: Sūds ar to aukstumu, a ko ķert šeit šajā laikā? Lašu un taimiņu ķeltus? Zemledus asarīšus pirksta garumā? Jā, katram savs...
Ķert var visu ko. Gan asarus ap kg Alūksnē, gan līdakas, gan taimus Gaujā. Es teiksim labprātīgi pa hoteļiem nevēlos vārtīties, esmu gana vārtījies, jo kas gan var būt labāks par sievas ceptu asarīti ziemīgā svētdienas rītā.
2.septembris 2019, 06:28 | links
 
Ar piedošanu ir par maz.....
https://www.inbox.lv/?reason=failed&;redirect_url=https%3A%2F%2Fwww.inbox.lv%2F&ts=1567368168

Brencis21, 1.septembris 2019, 23:04
nez kad putins lūgs piedošanu...
2.septembris 2019, 01:31 | links
 
Brencis21 [01.09.19]: Ar piedošanu ir par maz.....
https://www.inbox.lv/?reason=failed&;redirect_url=https%3A%2F%2Fwww.inbox.lv%2F&ts=1567368168
Vispăr jau utainās cūkas ar vāciešiem uz pusēm okupēja Polija, kaut kă neesmu dzirdējis, ka utainie būtu lūguši piedošanu par saviem noziegumiem Polijā un tās okupāciju...
2.septembris 2019, 01:05 | links
 
 
 
Sūds ar to aukstumu, a ko ķert šeit šajā laikā? Lašu un taimiņu ķeltus? Zemledus asarīšus pirksta garumā? Jā, katram savs...
1.septembris 2019, 21:29 | links
 
Daudz ko zaudē, neizjuzdams ziemas priekus.Katram savs...
1.septembris 2019, 21:21 | links
 
Ne ne, es tajos mēnešos parasti cenšos tīties no šejienes prom, jo tālāk, jo labāk...
1.septembris 2019, 21:00 | links
 
Te ir mana dzimtene
Smilšanais krasts
.....
:)
1.septembris 2019, 20:55 | links
 
raihs [01.09.19]: Nu ko, perspektīvā 8 pelēcīga aukstuma un slapjuma pilni mēneši... Tas man Latvijā nu nepavisam nepatīk...
Nav jau tik traki, oktobris vēl ciešams, tad decembrī ziemassvētki jaunais gads, brīvdienas, tad divi depresīvie mēneši janvāris februāris un martā jau paliek siltāks un gaišāks, aprīlis jau vispăr pavasaris..
1.septembris 2019, 20:54 | links
 
Jā ,kaut kur novembrī jālaiž pasildīties,bet pēc tam jau pirmais ledus un ar to saistītie azartiskie prieki...Uhh...
1.septembris 2019, 20:50 | links
 

Nu ko, perspektīvā 8 pelēcīga aukstuma un slapjuma pilni mēneši... Tas man Latvijā nu nepavisam nepatīk...
1.septembris 2019, 20:35 | links
 
Diemžēl tāda ir oficiālās lielvaras pozīcija jau daudzus gadu desmitus...Žēl,ka tai notic daudzi godīgi vienkāršie Krievijas pilsoņi,diemžēl..

Malgomajfisk, 1.septembris 2019, 19:29


Krieviem ir iepotēts, ka karš sākās 1941. gada 22. jūnijā, līdz ar to lielajiem uzvarētājiem, ne Polijas okupācija, ne Ziemas karš, ne Katiņas slaktiņš neskaitās pie kara. Lai nemaitā uzvaras garšu :)
1.septembris 2019, 19:40 | links
 
Diemžēl tāda ir oficiālās lielvaras pozīcija jau daudzus gadu desmitus...Žēl,ka tai notic daudzi godīgi vienkāršie Krievijas pilsoņi,diemžēl..
1.septembris 2019, 19:29 | links
 
Utainie vatņiki pa saviem kremļa propagandas kanāliem stāsta, ka redz poļi esot paši vainīgi, ka fašistiskā PSRS un nacistiskā Vācija okupēja to un Molotova Rībentropa pakts, kurā divi fašisti un slepkavas vienojās par Eiropas sadali, esot liela padomju fašistu "diplomătijas uzvara"...
1.septembris 2019, 19:13 | links
 
1.septembris 2019, 17:13 | links
 
Brencis21 [30.08.19]: Bet patiesība tak zināma!
:))))
luter, tev uz zirgiem stāv? Kuram zirdziņam tu šodien ieliki? :):);).
1.septembris 2019, 14:25 | links
 
Tiek apspiesti krievvalodīgo bērneļi (minoritates) :) bet Latviešu skolās teju visi, ieskaitot fizkultūras učuku, kurī spaisu. Sputniknews vai ta nelasi? :)
31.augusts 2019, 09:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager