Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Piķi ir mazgājuši un mazgās. Tik maza piebilde, ne visi nerezidentu noguldījumi un darījumi netīri. Un kā tas atsauksies uz ekonomiku un nodokļu ieņēmumiem?
16.augusts 2019, 19:51 | links
 
BrunoL [16.08.19]: Pareizi Šmiga! Nekādai Šveicei te nebūs būt!
Kāds sakars ar Šveici? Bankai ir jābūt stabilai un jāatbilst virknei prasību un likuma normu, ja tas tā nav, tad tai ir jāsprāgst nost. Nevar mūsdienās ES pastāvēt banka, kas ir veļasmašīnu krievu netīrajai naudai..
16.augusts 2019, 19:47 | links
 
Pričom Šveice? PNG ir tā pati Norvik banka- krieviem piederoša veļmašīna, tāpat kā AB... Aizklopēja, nu i labi!
16.augusts 2019, 19:43 | links
 
Pareizi Šmiga! Nekādai Šveicei te nebūs būt!
16.augusts 2019, 19:33 | links
 
Brencis21 [16.08.19]: raihs [17:18]: "nabaga" viņš ir morāli, nevis materiāli. Materiāli kā reiz viņam ir jābūt ļoooti bagātam, lai nopirktu sievai šo titulu.
Un ar šo sadaļu te ir tāds sakars, ka krievijā viss ir kļuvis TIK pērkams, ka organizatori pat nekautrējas ko tādu darīt! Un ielikt tādu veidojumu par valsts skaistāko sievieti- tas ir totāls pazemojums valstij... A šiem pofig, ka tik piķis. Par to tak visa krievija šobrīd cepjas! A luteram uzreiz spalvas gaisā- viņa mīļā krievija tiek aprunāta :DDDAtkal ,, ne pēc būtības,,. Redzu kā centies aiziet no sākotnējā konteksta, ka tev nestāv uz viņu un to, kāpēc sieva fb ir ok, bet te pēkšņi tabu. :DDDD
Un man kas notiek Krievijā, maz interesē un uztrauc, tu to pa šiem gadiem tā arī nespēj aptvert. Bet uztrauc tas, kas te notiek un par ,, shēmām,, VID loterija, kur uzvarētāji paziņoti pirrms oficiālās izlozes un to kā notiek izloze un kurš tad var uzvarēt. :)
Vai PNB bankas darbības apturēšana. / neredzu nevienu komentāru/.
Bet tev un tavam,, fanu pulciņam,, jau tas nav aktuāli. Labāk apdirst Krieviju.
Kārtējā lutera vaidēšana nezinot lietas būtību. Norvik/PNB banka jau kādu gadu bija potenciālais līķis. Man labs čoms tur strādā, viņš jau sen teica, ka būs cauri ar to banku, gada sākumā prognozēja, ka līdz jūlijam izvilks...
16.augusts 2019, 19:31 | links
 
Ko jūs, provinciāļi, atļaujaties metropoles stilu apspriest?
16.augusts 2019, 19:28 | links
 
Malgomajfisk [16.08.19]: Vakars labā dračītāju kompānijā,kas var būt labāks par šo...

Toni, reku tev follijas cepurītes instrukcija!
16.augusts 2019, 19:08 | links
 
Toni, vai tad tavā vecumā dračīšana vēl ir aktuāla tēma? :D
16.augusts 2019, 18:36 | links
 
Nez cik R.Pauls turēja naudu PNB bankā???:DDD
16.augusts 2019, 18:36 | links
 
Brencis21 [15:48]: irseejs [43m]: Čalis biški kaut ko sajaucis, laikam neviena spoguļa mājas nav :DPatiesībā viņš pašam negribot sevi atkal apdirsa. Pēc fakta:
Kāds viņa pistam sakars ar politiku vai ekonomiku?
Un otrkārt, lai sākumā ieliek savas resnās govs -sievas bildi un tad padiskutēsim, cik ir jāizdzer, lai uz viņu saceltos.
:DDDDluter, tev taču uz puikiem tikai ceļas...

Shm_didzis, 16.augusts 2019, 16:05
Tāpēc jau var blatot,jo zin ka nebūs jāizdzēšas:DDD
16.augusts 2019, 18:30 | links
 
Missis krievija 2019 (tā blondā). "Skaista" kā pati krievija... Kāds parakstītos? Es toč nē, pat ja litrs būtu ribās...

raihs, 16.augusts 2019, 14:48
Un tā vidējā ko tur dara???
16.augusts 2019, 18:29 | links
 
Malgomajfisk [16.08.19]: Gn jau būs...Raihs domā kādu bildi ielikt.Dračītāju te ir gana...)
Nebūs... Es padodos:)
16.augusts 2019, 18:27 | links
 
Vakars labā dračītāju kompānijā,kas var būt labāks par šo...
16.augusts 2019, 18:09 | links
 
Malgomajfisk [16.08.19]: Gn jau būs...Raihs domā kādu bildi ielikt.Dračītāju te ir gana...)
Redz, irseejs arī pēc dopinga taisās iet, tad jau vakars izvērsīsies.
16.augusts 2019, 18:04 | links
 
Gn jau būs...Raihs domā kādu bildi ielikt.Dračītāju te ir gana...)
16.augusts 2019, 18:02 | links
 
raihs [16.08.19]: Luter, tev vispār jau sperma galvā sakāpusi? Es saprotu, ka tu nespēj dabūt nevienu pie vesela saprāta esošu sievieti gultā, bet bet pārmest man, ka es nelieku savas sievas bildi, lai tu varētu padtočīt?! Tas jau nu ir perebors... Iesit googlē xxx un aiziet-pucē vaļā, idiot...
Un atkal esam turpat: pārgāji uz personiskiem apvainojumie, jo nespēj atbildēt par saviem vārdiem pēc būtības.
:DDDD
Un kur tu rāvi, ka nespēju nevienu dabūt gultā normālu?
Jo vēlētos tad precizēt, kuras ir tās normālās saprātīgās? Tev tā gaume tāda savāda ......
Un vai tikai tu te neliec postus par to ,ko dzer un cik un galvenais regulāri.
Bet pēdējo paziņojumu gaismā, kad nedzerot tev pat neceļās, daudz kļūst skaidrs.
:DDDDD
KĀ REDZI, atšķirībā no tevis, es balstos uz rakstīto ne fantāzijām vai izdomājumiem.
16.augusts 2019, 17:54 | links
 
Sakiet ir vērts iet uz pagrabu pēc alus? Turpinājums būs? :D
16.augusts 2019, 17:48 | links
 
Luter, tev vispār jau sperma galvā sakāpusi? Es saprotu, ka tu nespēj dabūt nevienu pie vesela saprāta esošu sievieti gultā, bet bet pārmest man, ka es nelieku savas sievas bildi, lai tu varētu padtočīt?! Tas jau nu ir perebors... Iesit googlē xxx un aiziet-pucē vaļā, idiot...
16.augusts 2019, 17:44 | links
 
raihs [16.08.19]: "nabaga" viņš ir morāli, nevis materiāli. Materiāli kā reiz viņam ir jābūt ļoooti bagātam, lai nopirktu sievai šo titulu.
Un ar šo sadaļu te ir tāds sakars, ka krievijā viss ir kļuvis TIK pērkams, ka organizatori pat nekautrējas ko tādu darīt! Un ielikt tādu veidojumu par valsts skaistāko sievieti- tas ir totāls pazemojums valstij... A šiem pofig, ka tik piķis. Par to tak visa krievija šobrīd cepjas! A luteram uzreiz spalvas gaisā- viņa mīļā krievija tiek aprunāta :DDD
Atkal ,, ne pēc būtības,,. Redzu kā centies aiziet no sākotnējā konteksta, ka tev nestāv uz viņu un to, kāpēc sieva fb ir ok, bet te pēkšņi tabu. :DDDD
Un man kas notiek Krievijā, maz interesē un uztrauc, tu to pa šiem gadiem tā arī nespēj aptvert. Bet uztrauc tas, kas te notiek un par ,, shēmām,, VID loterija, kur uzvarētāji paziņoti pirrms oficiālās izlozes un to kā notiek izloze un kurš tad var uzvarēt. :)
Vai PNB bankas darbības apturēšana. / neredzu nevienu komentāru/.
Bet tev un tavam,, fanu pulciņam,, jau tas nav aktuāli. Labāk apdirst Krieviju.
16.augusts 2019, 17:37 | links
 
"nabaga" viņš ir morāli, nevis materiāli. Materiāli kā reiz viņam ir jābūt ļoooti bagātam, lai nopirktu sievai šo titulu.
Un ar šo sadaļu te ir tāds sakars, ka krievijā viss ir kļuvis TIK pērkams, ka organizatori pat nekautrējas ko tādu darīt! Un ielikt tādu veidojumu par valsts skaistāko sievieti- tas ir totāls pazemojums valstij... A šiem pofig, ka tik piķis. Par to tak visa krievija šobrīd cepjas! A luteram uzreiz spalvas gaisā- viņa mīļā krievija tiek aprunāta :DDD
16.augusts 2019, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager