Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Irseejs šodien tāds dikti kareivīgs! "Ozverinu" un drosmi sadzēries laikam! Pie visiem ciemos prasās acīs paskatīties!! :))))
Pilsonim varētu nauda, veselība un laiks aptrūkties, lai ar savu velopēdu apbraukātu visus, kas viņu te mīl un ciena!:)))
14.augusts 2019, 22:50 | links
 
Junior kā tev tur laukos iet? Visi darbi padarīti? Zivis paaugušās ?
14.augusts 2019, 22:45 | links
 
Plēsīgo nobanoja, jo viņš ir kremļa trollis un nodarbojās ar kremļa troļļu uzturētu youtube kanālu popularizēšanu šeit.

Brālīt, kādēļ neatbildi?
14.augusts 2019, 22:31 | links
 
Agrāk kaut kā likās cilvēki bija solidārāki, ja cilvēkam aizrādi utt viņš apklust, bet tagad visi tik gudri, ka nedod dies. Tieši šī iemesla pēc te uzkavēties ir palicis neinteresanti. Luteru izdzēš cik reizes, bet cilvēks pat necenšas pielāgoties sarunu stilam, tik dzen savu un nemainās. Plesīgajam pielece, bet kas zin, varbūt dzērumā šībers aizkrita un tāpēc palūdza admina, lai izdzēš.
14.augusts 2019, 22:27 | links
 
Bralitis [21m]: Vecs un kašķīgs tu paliec Raih. Ja tas ir Brencim Plencim ( figurēja kādreiz "zivē ") puika tad ir ok .Tas ir docentam un viņa vēl ap desmit alterego profiliem. Visu sadaļu sadirsuši kopā ar to 50nieku slaucītāju.

raihs, 14.augusts 2019, 22:22


Būs jau labi.Nebij kas viņiem pa dupsi sadod lai apdomājas.
Politikā ar tāds klusums .Visi kruķī štelles . Manējie kpv konkrēti apdirsušies ,tavējie vēl bišku turas bet ar ļoti tuvu .Jebkurā gadījumā pagaidām 1:0 tavā labā.
14.augusts 2019, 22:27 | links
 
Bralitis [14.08.19]: Vecs un kašķīgs tu paliec Raih. Ja tas ir Brencim Plencim ( figurēja kādreiz "zivē ") puika tad ir ok .
Tas ir docentam un viņa vēl ap desmit alterego profiliem. Visu sadaļu sadirsuši kopā ar to 50nieku slaucītāju.
14.augusts 2019, 22:22 | links
 
Gan jau ka Plēsonis iemet te aci( no šitās sadaļas tik viegli nevar tik vaļā, lai gan tik pat liela jēga kā no smēķēšanas)... ja tik kāds uztaisītu viņam jaunu epastu...

kaputaarps, 14.augusts 2019, 22:14


Rudens tuvojas. Lauku darbi . Gan jau kad labība būs sakulta parādīsies.
14.augusts 2019, 22:18 | links
 
Gan jau ka Plēsonis iemet te aci( no šitās sadaļas tik viegli nevar tik vaļā, lai gan tik pat liela jēga kā no smēķēšanas)... ja tik kāds uztaisītu viņam jaunu epastu...
14.augusts 2019, 22:14 | links
 
Čau Toni. Sveikts ar atgiešanos. Kur biji pazudis? :)

Paldies Brālīt par labajiem vārdiem.:) Man līdz Siguldai 20 minūtes. :) Tev tādas sadistiskas tieksmes. Esi gatavs pateikt acīs man par to pirkstu laušanu klātienē, ne internetā? Saproti, ļoti nesmuki no tavas puses.

irseejs, 14.augusts 2019, 22:03


Jā ,esmu sadists.Brauc šurp.
Smuki vai nesmuki bet noriebās lasīt kā jūs te mēslus maisat un neko jēdzīgu nepasakat. Būtu kaut bišku par politiku ,kaut par vecenēm ..nu kaut vai kaut kā pieklājīgi viens otru uz zoba pavilkuši ,bet nē - murgi vairāku mēnešu garumā .
14.augusts 2019, 22:14 | links
 
Čau Toni. Sveikts ar atgiešanos. Kur biji pazudis? :)

Paldies Brālīt par labajiem vārdiem.:) Man līdz Siguldai 20 minūtes. :) Tev tādas sadistiskas tieksmes. Esi gatavs pateikt acīs man par to pirkstu laušanu klātienē, ne internetā? Saproti, ļoti nesmuki no tavas puses.
14.augusts 2019, 22:03 | links
 
Vecs un kašķīgs tu paliec Raih. Ja tas ir Brencim Plencim ( figurēja kādreiz "zivē ") puika tad ir ok .
14.augusts 2019, 22:02 | links
 
Brencis21 [14.08.19]: raihs [20:18]: Bļ*ķ, jūs beigsiet vienreiz??? Pretīgi lasīt! Pat luters sāk šķist normāls, salīdzinot ar jums! Un tas NAV kompliments!Tagad pat es nesapratu, kas tas bija!?????
Tas bija tas, ka te viens otrs sāk šķist pat vēl apdauzītāks par tevi! Un TAS arī nav kompliments!
14.augusts 2019, 21:56 | links
 
raihs [20:18]: Bļ*ķ, jūs beigsiet vienreiz??? Pretīgi lasīt! Pat luters sāk šķist normāls, salīdzinot ar jums! Un tas NAV kompliments!Tagad pat es nesapratu, kas tas bija!?????

Brencis21, 14.augusts 2019, 21:54


Labāk stulbs nekā - vēlstulbāks. Raihs kā vienmēr izvēlas mazāko no ļaunumiem.
14.augusts 2019, 21:56 | links
 
Vot to trako toč nevajag... Bezsakars n-to gadu garumā...
14.augusts 2019, 21:55 | links
 
raihs [14.08.19]: Bļ*ķ, jūs beigsiet vienreiz??? Pretīgi lasīt! Pat luters sāk šķist normāls, salīdzinot ar jums! Un tas NAV kompliments!
Tagad pat es nesapratu, kas tas bija!?????
14.augusts 2019, 21:54 | links
 
Plēsonis dalēkājās...
14.augusts 2019, 21:49 | links
 
Vakara pasaciņa galā, un īstie čiekuri izlien no abrām!
14.augusts 2019, 21:49 | links
 
A kur ta Plēsoņa? Arnolds nožmiedzis vai ?
14.augusts 2019, 21:48 | links
 
Un Brālītis ar.... vēl tik visus tos dirsējus vajadzētu aizmainīt atpakaļ pret Plēsoni - eh, nostaļģisks noskaņojums šovakar...
14.augusts 2019, 21:47 | links
 
irseejs [18:25]: Paldies fīrer. Man ļoti rūp tavs viedoklis. Ar piecdesmitniekiem uz doto brīdi nevaru atļauties slaucīties. :) Slaukos ar 20EUR nomināliem. :)

Gribēju jautat vai 20EUR tev būs pa prātam?Klau, cienītais! Tu kaut kā slīdi ārā, tā kā tāds glumeklis! Liekam galdā naudu un atrisinam jautājumu par tavu apgalvojumu saistībā ar manu saistību ar citiem, tevis minētajiem personāžiem! Tu to kladzini jau vis maz mēnesi!
Davaj, esi vecis! Piesaistīsim adminu un juristu, kā arī citus iesaistītos un nokārtosim to! Izdevumus par jurista pakalpojumiem un admina piesaistīšanu sedz zaudējusī puse no saviem līdzekļiem, kas neietilps strīda summā.!

cope71, 14.augusts 2019, 19:05


Kādi juristi un citi peģiki. Satiecies ,iedod pa muti ,salauz pirkstus lai nevar klabināt pa klaviatūru ,poličiem liecināsim ka nokrita no trepēm .
14.augusts 2019, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager